User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 69, 70, 71  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message116014
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 28-09-2011, 17:15:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sundaysfantasy wrote:
pierde si tu o zi intreaga sa scriptezi un boss, apoi juma de zi sa organizezi un event si sa vedem atunci cum mai ai chef de plangeri si chestii de genul -


Vorbesc cu peretii, am inteles. Eu ca player n-am chef de anumite chestii, tu ca GM ai responsabilitati, indatoriri o data ce incepi astfel de actiuni. Bafta la organizat eventuri pe viitor.


P.s. Ai zis ca nu ti-au dat baietii din Gravity nici un /w in joc toata ziua, de unde stiai tu ca ei inca asteapta, si cu ce motivatie i-ai cautat tu pe ei ca sa participe la event, dupa ce deja participasera 10 echipe ? Ai vrut sa fii baiat bun? I-ai cautat in joc si i-ai rugat sa participe repede ca sa nu ia HKP eventu ? Unde-s filmarile again ? Si am inteles ca dupa ce HKP a participat la event nu s-a mai auzit nimic pe global timp de 2 ore, wtf is that ? Planuiati ceva maret ? Nu trebuie sa raspunzi la asta, mersi pentru intelegere.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sundaysfantasy

[The Human Equation]



Status: Offline
(since 16-10-2018 18:20)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 6776, Topics: 210
Location: Romania

Reputation: 645.8
Votes: 55

 
Post Posted: 28-09-2011, 17:25:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

m-au cautat unii, echipa dinaintea lu gravity si m-au rugat, ca stau de la 3 si asteapta, daca pot sa ii bag si pe ei. si am vorbit apoi cu gravity sa vad daca is in aceeasi situatie.
filmarie or sa apara dupa ce se face bossul si pe evolution, am postat si in topicul eventului.
cum ziceam, ai o impresie proasta daca tu crezi ca nu am vrut sa castige hkp eventul, la chestia asta n-am ce sa comentez, e parerea ta. de unde ai scos-o nu stiu, mai ales ca in afara de ultimul event de pe wotlk nici nu stiam cine e hkp.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexander0810

[VIGILO CONFIDO]



Status: Offline
(since 08-03-2024 13:58)
Joined: 13 Mar 2010
Posts: 12665, Topics: 267
Location: Romania

Reputation: 2269
Votes: 151

 
Post Posted: 28-09-2011, 19:59:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alexander0810 wrote:
Zohlomg wrote:
Wtf, cum ati facut level 8 deja


M la D


In cazul in care am ofensat pe cineva imi cer scuze.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HybridFTW

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-01-2014 09:36)
Joined: 11 May 2011
Posts: 50, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 37.9
Votes: 6

 
Post Posted: 28-09-2011, 20:05:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

HybridFTW wrote:
omfg sunteti o mana de oameni in guilda si aveti deja lvl 8, ce pot sa zic decat sincere felicitari - bravo!


omfg de la un asemenea ***** care l-am scris, nefiind informat asupra faptului ca au donat si deci nu s-au chinuit prea mult, stati si va certati de 3 zile si 3 nopti ?sunteti josnici .... mi-am schimbat parerea radical despre ambele tabere, si probabil si multi altii care activeaza pe forum ... have a good night

Ps: sper sa nu primesc reply la postul asta, fiind necesar apoi un contra-reply-> tam tam->warn->ban->suicide->stirile de la ora 5 ....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 28-09-2011, 20:07:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alexander0810 wrote:
Alexander0810 wrote:
Zohlomg wrote:
Wtf, cum ati facut level 8 deja


M la D


In cazul in care am ofensat pe cineva imi cer scuze.



I-ai ofensat pe cei care lucreaza la acest server si se straduie sa-l tina in picioare.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 28-09-2011, 20:55:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Setemotion wrote:
ma... eu nu inteleg o chestie... parca topul era Gravity > Deathwish > HKP Thinking, nu am retinut eu bine minte?


pentru unii oameni si scaderea e grea...




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 28-09-2011, 20:55:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Setemotion wrote:
ma... eu nu inteleg o chestie... parca topul era Gravity > Deathwish > HKP Thinking, nu am retinut eu bine minte?


Nu , de fapt sundays nu a facut bine niste scaderi si ne-a scos la 14:31 ca timp in loc de 10:14 . -

Da ce facem , dam anunt pe global ca toti Game masterii sunt pe subforumul HKP daca e nevoie de ei ? -)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 28-09-2011, 21:23:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunteti ratati toti?

1. HKP a donat. Cool story, bro. Asta e.
2. In subforumurile ghildelor, orice persoana din staff posteaza cat vrea, cum vrea si cu conditia sa nu fie vulgar, ce vrea.
3. Daca insistati sa faceti flaming cu sundays (SI DA, VOI FACETI, V-ATI APUCAT CU REPROSURI LA ADRESA EVENTULUI, TOTAL GRATUIT)
4. Terminati inca o data cu atitudinea de "Ai facut ca sa nu ia HKP eventul." E penibil.
5. Daca vreti sa nu posteze nimeni altcineva in topicul asta si sa se sanctioneze va trageti regulament de postare in primul post (cum a facut si Realnessul dupa ce-a primit hateri. PRECIZARE: GM-ii tot au dreptul sa posteze)
6. Ia cititi aici, primele randuri din postul lui sundays.
sundaysfantasy wrote:
Prozacel wrote:
Bla bla bla bla bla... unu centreaza altu da cu capu altu inscrie... de ce ploua afara? - Cam asa e discutia asta. Meritat sau nemeritat asta e guild level`u nostru si cine are o problema cu asta nu are decat sa il apese grija pentru ca scopul scuza mijloacele. Si MAI ALES TU ar trebui sa stii cel mai bine asta Sunday -. Pana la urma e meritat rank`ul atata timp cat noi am donat meritam sa primim ceva la schimb, nu?

tot nu ati inteles. nu am nimic cu guild levelul vostru, sau cu faptul ca ati donat. singurul meu comentariu a fost atunci cand un individ v-a felicitat pentru munca depusa si pentru ca ati realizat asa ceva fiind doar o mana de oameni, iar eu i-am atras atentia ca nu e nevoie de felicitari, guild level au facut prin alt mod. ATAT. foarte bine ca ati donat, e clar ca aveti de gand sa va tineti de treaba si e meritul vostru sa aveti un guild cat mai bun. faptul ca voi sunteti sensibili si luati orice ca pe o insulta e treaba voastra, ajungeti ca amaratii aia din guilda PVE care erau la inceput exact la fel si au ajuns de resul serverului. nu sunt hater, nu am nimic cu voi, nu m-am implicat niciodata in rivalitatile dintre guilde si cine ma cunoaste stie ca nu suport suferintele.
eu nu o sa mai postez aici, e clar ca voi o tineti doar pe a voastra si va place sa iesiti in evidenta atacandu-ma, desi nu am nici cea mai mica intentie sa ma iau de voi.


Orice post cu referire la ce s-a intamplat mai devreme este si va fi considerat flaming si va voi warnui. (Daca incepeti cu "vai venira smozii" sau mai stiu eu ce, va warnuiesc si pentru flame-ul din urma pe care-l las sa treaca, pro tempore)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 28-09-2011, 21:44:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se pot sterge cele 3 pagini de posturi pe tema asta? Si sa nu ne mai faci ratati ?

Levier wrote:
2. In subforumurile ghildelor, orice persoana din staff posteaza cat vrea, cum vrea si cu conditia sa nu fie vulgar, ce vrea.


-


 
Staff message (Levier):
 
Nu se sterge nimic. V-am intrebat daca sunteti ratati, daca va simtiti nu-i treaba mea, si ma refeream la toti. Inclusiv Sundays.






Last edited by Catalepsia on 28-09-2011, 21:57:15; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 28-09-2011, 21:52:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Subiect inchis.
NU sunteti cu nimic mai sus ca noi.... si tu levier iti pot adresa aceiasi intrebare sau avem alta educatie?
Eu sunt la facultate la poli tu ai trecut bacu?

revenim la OFFtopic/discutii
https://youtube.com/watch?v=Dvnl-YGTrnM:



 
Staff message (Levier):
 
Ti se pare ca ne tragem de sireturi sa ma intrebi daca am trecut bacul? +1 warn.





"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 28-09-2011, 21:55:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Revenind la offtopic/discutii ->

Misto melodia, da-mi si mie un link de download pe privat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sambu

[Y u no fix?!]



Status: Offline
(since 05-02-2017 14:01)
Joined: 15 Jan 2011
Posts: 854, Topics: 56
Location: belongs in the Zoo

Reputation: 182.3
Votes: 18

   
Post Posted: 28-09-2011, 21:58:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multumim Qiu pentru noul tabard&sigla ^.= arata bine!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 28-09-2011, 22:00:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

se pare ca nu ai trecut bacu... nu ai putut sa imi dai o replica pe masura.
Va trebuie sa ma cobor eu la nivelu tau de cunostinte


 
Staff message (Levier):
 
+1 warn. Flame.





"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cordo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-12-2011 17:44)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 722, Topics: 102
Location: Small Cally' 205200

Reputation: -13.1
Votes: 15

 
Post Posted: 28-09-2011, 22:05:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok personal vreau sa stiu ceva. excluzand eventu trecut, si incercand sa nu ofer nici un comentariu asupra acestuia :

Event random: X, organizat de gm-ul Y

- Eventul este facut de gm,
- Arbritatat de gm,
- Regulile eventului sunt facute de gm si postate pe forum (unde cere respectarea acestora)
- Sunt date termene limita.

Acum, stiind toate astea, gm-ul poate modifica la voia lui, in ultima clipa orice regula, sau orice vrea el in legatura cu eventul respectiv si
oricine altcineva in special participantii, nu pot contesta nimic.

Toate astea sunt ok? mai are vrun rost sa se oboseasca omu ala sa scrie niste reguli acolo? sau mai bine sa scuteasca pe toata lumea si sa dea niste premii cui vrea el? As vrea un raspuns sincer fara abrevieri amerikansky" gen "qq".



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
elementc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-11-2011 21:40)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 25, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 92.1
Votes: 2

 
Post Posted: 28-09-2011, 22:17:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nimeni si Prost au ajuns la mare. Se duc sa faca baie:
Nimeni se inneaca! Prost suna la Salvamar:
-Ba, se inneaca Nimeni!
-Ba, tu esti prost?
-Da ma, eu sunt!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Gh0sT, 28 November 2011 14:04



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 69, 70, 71  Next    


The time now is 14-05-2024, 06:59:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password