User
Pass
2FA
 
 

Mists of Pandaria
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message100528
FrostBlaze

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-02-2017 23:47)
Joined: 19 Aug 2010
Posts: 138, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 227.6
Votes: 9

Post Posted: 23-10-2011, 22:28:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Burebysta wrote:
Da multi experti inraiti mai avem noi pe aici...Incep sa vad ca apar din ce in ce mai multi experti care comenteaza la primele zece secunde vazute dintr-un filmulet...Daca voi tot spuneti ca e o prostie vazand doar cateva poze si 2-3 miscari sunteti dea dreptul comici...Monk-ul va purta 1H axe/mace si sword parca...+ staff si polearm!a da si fist weapons...Macar abtineti-va sa postati doar ca sa aflati in treaba...Voi si cu glumele voastre chinezesti de prost gust...Daca aveti ceva de spus macar sa fie ceva inteligent nu "Uite frate ce ghemotoc de blana puturos ce da din labe"...Daca apare unu si spune ca eu sunt nebun atunci sa se uite in fata oglinzii si sa intrebe "Oare eu am gandit ce am spus inaite?" ca o sa exista unu care nu citeste nici juma de post si da reply aiurea...Deja o dati in OFF-Topic aiurit...Da la talente si eu am stat 10 minute sa ma gandesc ce sa aleg...dar hai ba oameni buni ca e doar inceputul!!!

Nu stiu ce te consumi atat sa aperi expansiounu asta. Mereu postezi cand zice cineva ceva negativ despre el.
Oricum comentariile mele antecedente au fost bune, abia astept sa apara sincer dar sunt si unele faza care nu imi plac si aveam chef de glumit, don't take everything so seriously.
Oricum daca e sa ne luam dupa private servers mai stam 3-4 ani pana prindem noi Pandaria.

Calm down ca nu schimbi parerea la nimeni, fiecare cu gustu lui.



Last edited by FrostBlaze on 23-10-2011, 22:29:17; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
branuletz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2012 17:49)
Joined: 29 Aug 2011
Posts: 389, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 51.9
Votes: 12

 
Post Posted: 23-10-2011, 22:29:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Burebysta wrote:
Da multi experti inraiti mai avem noi pe aici...Incep sa vad ca apar din ce in ce mai multi experti care comenteaza la primele zece secunde vazute dintr-un filmulet...Daca voi tot spuneti ca e o prostie vazand doar cateva poze si 2-3 miscari sunteti dea dreptul comici...Monk-ul va purta 1H axe/mace si sword parca...+ staff si polearm!a da si fist weapons...Macar abtineti-va sa postati doar ca sa aflati in treaba...Voi si cu glumele voastre chinezesti de prost gust...Daca aveti ceva de spus macar sa fie ceva inteligent nu "Uite frate ce ghemotoc de blana puturos ce da din labe"...Daca apare unu si spune ca eu sunt nebun atunci sa se uite in fata oglinzii si sa intrebe "Oare eu am gandit ce am spus inaite?" ca o sa exista unu care nu citeste nici juma de post si da reply aiurea...Deja o dati in OFF-Topic aiurit...Da la talente si eu am stat 10 minute sa ma gandesc ce sa aleg...dar hai ba oameni buni ca e doar inceputul!!!


pony zone-u e mai sus.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burebysta

[Retired Veteran]



Status: Offline
(since 27-08-2022 20:01)
Joined: 27 Jun 2011
Posts: 17044, Topics: 509
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 3626.7
Votes: 245

Post Posted: 23-10-2011, 22:33:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

branuletz wrote:
Burebysta wrote:
Da multi experti inraiti mai avem noi pe aici...Incep sa vad ca apar din ce in ce mai multi experti care comenteaza la primele zece secunde vazute dintr-un filmulet...Daca voi tot spuneti ca e o prostie vazand doar cateva poze si 2-3 miscari sunteti dea dreptul comici...Monk-ul va purta 1H axe/mace si sword parca...+ staff si polearm!a da si fist weapons...Macar abtineti-va sa postati doar ca sa aflati in treaba...Voi si cu glumele voastre chinezesti de prost gust...Daca aveti ceva de spus macar sa fie ceva inteligent nu "Uite frate ce ghemotoc de blana puturos ce da din labe"...Daca apare unu si spune ca eu sunt nebun atunci sa se uite in fata oglinzii si sa intrebe "Oare eu am gandit ce am spus inaite?" ca o sa exista unu care nu citeste nici juma de post si da reply aiurea...Deja o dati in OFF-Topic aiurit...Da la talente si eu am stat 10 minute sa ma gandesc ce sa aleg...dar hai ba oameni buni ca e doar inceputul!!!


pony zone-u e mai sus.


V-am spus? Tot exista unul...Ai gandit mult asta? Nevarmind...Tot se ajungea la asa ceva ca exista multi randomi ciudati..

Legat de miscari era de asteptat,plus ca hai sa fi-mi seriosi...Roguel are sabii si el in mana si da cam la fel in afara de Round House kick...

@Padu,cel mai bestial nume o sa fie Chucknorris @ Human Monk cu Round House Kick...Nr 1 la 2s 3s and 5s solo!!

//Deci uite cine continua atacul...daca ai vrut sa pari mai destept decat mine nu dadeai o prostie de link de la persoane care nu fac decat filmulete legate de prostie...of of of....







Last edited by Burebysta on 23-10-2011, 22:50:51; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
branuletz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2012 17:49)
Joined: 29 Aug 2011
Posts: 389, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 51.9
Votes: 12

 
Post Posted: 23-10-2011, 22:44:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

e ciudat cum un copchil de 12 ani, cam batut de soarta, de limba romana, in cautare de prietena pe un forum de wow, isi gaseste sa comenteze peste tot.

on: that's how pet dueling system will work: https://youtube.com/watch?v=rBD7XVvJ02s:



bai, mare rege al dacilor, cred ca nu ai vazut randul dinainte de filmulet, este o replica la ceea ce vor sa faca cu pet duel system. dar deh Dosent Matter, enuff off-topic.



Last edited by branuletz on 23-10-2011, 23:03:43; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Georgy

[Chieftain]



Status: Offline
(since 09-08-2020 00:11)
Joined: 28 Jun 2010
Posts: 948, Topics: 89
Location: Romania

Reputation: 517.4
Votes: 35

 
Post Posted: 23-10-2011, 23:03:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Orice comentariu facut de noi asupra noului expansion nu valoreaza nimic. Eu unul nu sunt multumit deloc, talentele simplificate mult prea mult, play style monk de parca ar fi karate, unele clase parca au fost uitate. Singurul lucru care imi place este desygnul.
Credeam ca MoP va fi cel mai balanced de pana acum si le va da clasa la celelalte, dar dupa ce m-am documentat putin, e invers in totalitate.
Parerea noastra nu conteaza!. Numai comuri negative(aproximativ) la trailerul oficial si probabil nici ele nu isi au rostul. E trist cum cel mai popular si pentru multi si cel mai bun joc online ajunge la limita.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
branuletz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2012 17:49)
Joined: 29 Aug 2011
Posts: 389, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 51.9
Votes: 12

 
Post Posted: 23-10-2011, 23:06:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Georgy wrote:
Orice comentariu facut de noi asupra noului expansion nu valoreaza nimic. Eu unul nu sunt multumit deloc, talentele simplificate mult prea mult, play style monk de parca ar fi karate, unele clase parca au fost uitate. Singurul lucru care imi place este desygnul.
Credeam ca MoP va fi cel mai balanced de pana acum si le va da clasa la celelalte, dar dupa ce m-am documentat putin, e invers in totalitate.
Parerea noastra nu conteaza!. Numai comuri negative(aproximativ) la trailerul oficial si probabil nici ele nu isi au rostul. E trist cum cel mai popular si pentru multi si cel mai bun joc online ajunge la limita.

asta pentru ca o sa fie multi pusti de genu: mami mami vreau sa joc si eu wow, deoarece nu mai e un joc ce trebuie inteles. vechii playeri, actualii care se plang, majoritatea joaca SC2 si or sa joace D3, pentru ca pe astea se bazeaza blizz-ul acum. erau o multime de idei(un ex. ar fi Emerald Dream, azshara nu a fost folosita deloc. si multe altele), dar ei au ales sa simplifice lucrurile, sa faca un joc simplu, cu multe chinezarii & shits deoarece nu pot lucra la 2 jocuri imba. D3 si Wow. wow-ul si-a atins scopul, au facut bani frumosi in astia 5 ani, sau cati dumnezo or fi de wow.



Last edited by branuletz on 23-10-2011, 23:07:24; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burebysta

[Retired Veteran]



Status: Offline
(since 27-08-2022 20:01)
Joined: 27 Jun 2011
Posts: 17044, Topics: 509
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 3626.7
Votes: 245

Post Posted: 23-10-2011, 23:06:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Georgy wrote:
Orice comentariu facut de noi asupra noului expansion nu valoreaza nimic. Eu unul nu sunt multumit deloc, talentele simplificate mult prea mult, play style monk de parca ar fi karate, unele clase parca au fost uitate. Singurul lucru care imi place este desygnul.
Credeam ca MoP va fi cel mai balanced de pana acum si le va da clasa la celelalte, dar dupa ce m-am documentat putin, e invers in totalitate.
Parerea noastra nu conteaza!. Numai comuri negative(aproximativ) la trailerul oficial si probabil nici ele nu isi au rostul. E trist cum cel mai popular si pentru multi si cel mai bun joc online ajunge la limita.


Are si WoW-ul un sfarsit si ne-am asteptat la un final glorios,dar acuma fiind la inceput degeaba ne pronuntam asupra unui verdict...Un joc nu reprezinta o singura clasa...sau un singur talent tree ca si preview...Acestea sunt informatii doar sa mai satisfaca curiozitatea unora...Nu e un lucru batut in cuie decat atunci cand va fi live...





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Landsoul
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-11-2011 16:18)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 93, Topics: 19
Location: Husi

Reputation: -16.9
Votes: 5

   
Post Posted: 24-10-2011, 11:01:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Blizzcon 2011 - Pandaren Gameplay
https://youtube.com/watch?v=IiH6x2KHWzQ:




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Klawesome

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-10-2011 11:12)
Joined: 04 Mar 2011
Posts: 137, Topics: 12
Location: Iasi

Reputation: 76.9
Votes: 5

 
Post Posted: 24-10-2011, 11:28:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nu va obliga nimeni sa va faceti pandaren.
2. Nu va obliga nimeni sa va faceti monk.
3. Nu va obliga nimeni sa va jucati Pokemon.
4. Nu va obliga nimeni sa faceti PvE scenarios.
5. Nu va obliga nimeni sa jucati WoW.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 24-10-2011, 11:35:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Landsoul wrote:



If you like baking cupcakes and exchanging recipes along with long walks on the beach you should become a member of the Aliance - -

Imi aduce aminte de

https://youtube.com/watch?v=tJLL-DNu3P4:


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GogoAndrey
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 22-01-2013 20:11)
Joined: 28 Apr 2011
Posts: 105, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 13.9
Votes: 6

Post Posted: 24-10-2011, 15:06:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A intrat vreun chinez in Staff-ul celor de la Blizzard?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dunga

[ala IMBA]



Status: Offline
(since 08-07-2017 19:03)
Joined: 05 Mar 2011
Posts: 298, Topics: 124
Location: PE SCAUN

Reputation: 137.8
Votes: 9

 
Post Posted: 24-10-2011, 18:14:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pewbear
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-12-2011 19:54)
Joined: 18 Jul 2011
Posts: 1086, Topics: 28
Location: Insulele virgine , Marea Britanie(JK)

Reputation: 9.2
Votes: 16

 
Post Posted: 24-10-2011, 18:38:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Monk Spells & Abilities , all here . https://youtube.com/watch?v=lNYBqptUp-M:




"Lumea a ramas la fel de mare , dar ca acum gandesti mai putin in ea.”
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
coldice

[Creep]



Status: Offline
(since 02-02-2016 12:42)
Joined: 06 Dec 2010
Posts: 610, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 29.7
Votes: 16

 
Post Posted: 24-10-2011, 19:05:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pewbear wrote:
Monk Spells & Abilities , all here . https://youtube.com/watch?v=lNYBqptUp-M:




cum era... a da YOU'VE BEED RICK ROLLED!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
omfgpewpew

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-12-2013 01:03)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 179, Topics: 31
Location: United States

Reputation: 89.6
Votes: 20

 
Post Posted: 24-10-2011, 19:39:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Klawesome wrote:
1. Nu va obliga nimeni sa va faceti pandaren.
2. Nu va obliga nimeni sa va faceti monk.
3. Nu va obliga nimeni sa va jucati Pokemon.
4. Nu va obliga nimeni sa faceti PvE scenarios.
5. Nu va obliga nimeni sa jucati WoW.


haha =))

Posturi unite automat, 24-10-2011, 20:39:56

Hardwell wrote:
Ma intreb cum va arata femaia pandaren......



Cu degetu o sa arate..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 28 September 2012 19:01



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 35, 36, 37  Next    


The time now is 02-07-2024, 06:30:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x