User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 30, 31, 32  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message75171
Iamhaisictir

[Read my name.]



Status: Offline
(since 12-02-2014 01:58)
Joined: 02 Mar 2011
Posts: 89, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 66
Votes: 3

Post Posted: 07-11-2011, 20:37:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Kdoi-Clar nu.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sykeye

[Priest of Kalimdor]



Status: Offline
(since 24-04-2016 20:34)
Joined: 20 Oct 2010
Posts: 273, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 90.3
Votes: 3

 
Post Posted: 08-11-2011, 02:31:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va salut!

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Charzuull
Clasa:Priest
Talente: Shadow (10/0/31) si Holy (9/32/0). Nu am main-spec,practic stiu foarte bine si shadow si holy. Dps dau f ok (18k+ pe dummy),iar pe holy ma stiu multi jucatori de pe server. (da,ma pricep)
Profesii: Inscription si Tailoring
Played time: 42 days,21 hours,50 minutes,25 seconds
Profilul Char-ului: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Charzuull

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 25
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Destula,no problem,prind repede scripturile oricum.
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? WotLK,prima si singura versiune jucata in afara de Cata.
Mai ai si alte chare de 85? Da,warlock,momentan nu am f mult timp pt el
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Am fost in Revenge of The Fallen,pe urma vreo 4 luni in HKP si din nou in Revenge. Din Revenge am iesit pentru ca nu mi-a iesit sa ajut vechea mea guilda,cea care m-a ajutat sa cresc si sa invat,sa ajunga la un nivel mult mai sus,bine meritat. Plus ca ei se vor muta pe EVO,lucru pe care eu nu-l accept. Din moment ce m-am obisnuit cu ritmul din HKP,am vrut sa ma inscriu in alta guilda cu jucatori buni,care poate sa faca raidurile cu usurinta.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Nu
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Pai sa ma distrez si sa fac raidurile. (eventual sa particip si la events cu guilda)
Detalii conexiune internet: F buna,RDS fibra optica de multi ani,nu am probleme,se misca f bine.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OutLaw#

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2014 10:51)
Joined: 04 Jan 2011
Posts: 153, Topics: 44
Location: Romania

Reputation: 48.3
Votes: 3

Post Posted: 08-11-2011, 18:57:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: TauDru
Clasa: Druid
Talente: MS:Resto OS:Balance
Profesii: Tailroing + Alcehmy (525/525) First aid(525) Cooking,Fishing ( In desfasurare)
Played time(comanda ingame /played): Total Time played :71 days 21h 29 min 56 sec
Time played this level: 6 days , 22h,24 min,28 sec
Profilul Char-ului: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Taudru

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 16
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Cele care sunt pe freakz in acest moment stiu sa le fac pe taote, daca se vor baga raiduri noi, categoric le voi invata:)
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Woltk am facut lk 10n/10hc , icc 25n/25hc ( fara lk) Rs ( 10n/10hc/25n/25hc Down), Hc's Down
Mai ai si alte chare de 85? Nu, doar druidul
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit?Eternal Gatheting , am ieist deoarece unuia Trish se baga peste orice player cand vorbea, oamnei cer inv in raid si dupa cand e vorba de trash vin cu scuza "brb ma cac" etc..si din motivul ca, la primul boss in tot stateau in mazga aia de pe jos, playerii se injurau , GM le dadea Mute 2 sec ( ca sa vada lumea ca el are rank ) si dupa le scotea.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Prieteni nu am, doar ce am mai vorbit cateodata cu Rucs si atat.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi?Sunt activ, particip la raiduri,ajut la guild xp , va ajut cu ce pot:) si sa ma distrez alaturi de voi.
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ): RDS/RCS, fibra optica , dar daca este furtuna afara este posibil sa pice sau daca au ei vreo problema in rest nu am prob.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Crithappensz

[LOLCAT]



Status: Offline
(since 23-10-2012 20:34)
Joined: 12 Jan 2011
Posts: 41, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 66.4
Votes: 7

 
Post Posted: 08-11-2011, 20:04:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Charzull accepted /w un officer ingame.


Taudru,sorry rejected -.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
graiziz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-04-2013 15:42)
Joined: 08 Nov 2011
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 64.3
Votes: 2

 
Post Posted: 08-11-2011, 21:26:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Bebep
Clasa: Mage
Talente: arcane pve/frost pvp
Profesii: deocamdata nu am
Played time(comanda ingame /played): 1zi si 20 min
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bebep

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 17
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? avand in evedere ca am played 1 day nu prea am experienta
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? in vanila nu am jucat/ tbc foarte putin/WotLK lk 25hc
Mai ai si alte chare de 85? Nu
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? nu am fost in nici-o guilda
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Nu
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? nu am ideal in wow
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) modem 50 MB download stabil

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Crithappensz

[LOLCAT]



Status: Offline
(since 23-10-2012 20:34)
Joined: 12 Jan 2011
Posts: 41, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 66.4
Votes: 7

 
Post Posted: 08-11-2011, 21:38:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bebep rejected.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
maxstill

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-12-2012 21:05)
Joined: 14 Jan 2011
Posts: 62, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 83.5
Votes: 5

 
Post Posted: 12-11-2011, 13:25:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: Ragnnarok
Clasa: Death Knight
Talente: Frost / Blood
Profesii: deocamdata Engeneering / Mining pe main char, Blacksmithing / Jewelcrafting pe off-char
Played time(comanda ingame /played): 11 zile 9 ore
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ragnnarok

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 18
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? halfus down pe toate dificultatile,valiona and theralion pe 10n
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? TBC si WOTLK am avut progres full
Mai ai si alte chare de 85? Da
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Twinkiez, inactivitatea guildei
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Nu
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Cat mai moolt pve
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) RDS,no problem



MENTALLY STABLE....Hmmm...not sure about that...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Happens

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-11-2011 14:18)
Joined: 12 Nov 2011
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46
Votes: 2

Post Posted: 12-11-2011, 14:15:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Happens
Clasa: Druid
Talente: Restro/Feral
Profesii: -
Played time(comanda ingame /played): 3days
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Happens

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 18
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? BH BOT
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Am jucat pe toata perioada Lk
Mai ai si alte chare de 85? Nu
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? In D&C dar de cand s-a bagat cata m-am lasat de alianta...nu exista un motiv anume
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Crithappensz
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Sa ma distrez sa imi fac prieteni si sa .. MA DISTREZ!
Detalii conexiune internet Clicknet

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BitzaZaOne

[Hardc0R3 Raider]



Status: Offline
(since 04-06-2018 16:05)
Joined: 19 Oct 2010
Posts: 912, Topics: 20
Location: Deva

Reputation: -133
Votes: 21

   
Post Posted: 12-11-2011, 17:11:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Happens wrote:
---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Happens
Clasa: Druid
Talente: Restro/Feral
Profesii: -
Played time(comanda ingame /played): 3days
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Happens

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 18
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? BH BOT
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Am jucat pe toata perioada Lk
Mai ai si alte chare de 85? Nu
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? In D&C dar de cand s-a bagat cata m-am lasat de alianta...nu exista un motiv anume
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Crithappensz
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Sa ma distrez sa imi fac prieteni si sa .. MA DISTREZ!
Detalii conexiune internet Clicknet



PVP gear si clicknet'ul nu o sa te ajute deloc.


[quote="Hujin"]Totul se va rezolva la ora 10:00 am.

Edit: Disclamer: cuvintele de mai sus nu trebuie interpretate in mod absolut. Este doar o estimare personala bazata pe calcule statistice la care am adaugat 60 de minute marja de eroare.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 13-11-2011, 02:23:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ragnnarok - Rejected. Full @ DK.
Happens - If Crithappensz says so , you're accepted.
BitzaZaOne - Esti ofiter si nu stiu eu ? Oh , wait nu mai esti in ghilda deloc.

Momentan avem nevoie de un hunter sau doi , ACTIVI.



Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BitzaZaOne

[Hardc0R3 Raider]



Status: Offline
(since 04-06-2018 16:05)
Joined: 19 Oct 2010
Posts: 912, Topics: 20
Location: Deva

Reputation: -133
Votes: 21

   
Post Posted: 13-11-2011, 11:13:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: Huntii
Clasa: Hunter
Talente: Survival/MM, pot merge si BM.
Profesii: Engi+Jwc, nu sunt la maxim.
Played time(comanda ingame /played): 5 zile, 15 ore.
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE)
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Huntii

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 16
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man?
BoT/BWD/TOFW cleared pe blizzard, pe freakz am doar halfus pe normal si cateva tryuri de heroic cu voi.
Dar in vanilla / TBC / WotLK ?
Light of Dawn pe freakz/blizz si illidan pe TBC.
Mai ai si alte chare de 85?
Da, Deadpark, 85 orc Warrior.
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit?
ENS, nu am iesit niciodata, nici nu am avut intentia. Am inceput cu Victordabull, la momentul ala am fost singurul donor @ ENS, si am fost promovat la mascota. Se pare ca si in cataclysm am acest rang, desi eu nu il mai suport.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ?
Am... Burton,Groww,Cobrel, bizo...
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi?
Seriozitate in Raiduri, sociabilitate si intotdeauna am vrut sa particip la realm firsts. Cand e vorba de raiduri, sunt pregatit cu flasks,food, potiuni si toate echipamentele necesare ...
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri )
UPC 15 MB, nu am avut niciodata probleme...



Spoiler: Am vazut ca aveti nevoie de hunteri activi, am zis sa imi incerc norocul. Kick'urile pe care eu le-am primit acum au fost irelevante.Tot ce vreau e sa nu ma mai tratati ca un rahat cu 4 ochi , pentru ca nu am cum sa fiu un hunter activ in modul in care ma tratati acum. Vreau un nou start. Se poate va rog frumos? O sa dau 100% attendance, vreau doar sa nu mai fiu mascota. Mersi anticipat!


[quote="Hujin"]Totul se va rezolva la ora 10:00 am.

Edit: Disclamer: cuvintele de mai sus nu trebuie interpretate in mod absolut. Este doar o estimare personala bazata pe calcule statistice la care am adaugat 60 de minute marja de eroare.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
HrN

[mayhem]



Status: Offline
(since 04-08-2014 20:54)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 768, Topics: 94
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti...

Reputation: 78.4
Votes: 17

 
Post Posted: 13-11-2011, 14:29:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok, nou start, "Cati ani ai? 16 ", rejected


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
notatrol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-10-2016 17:30)
Joined: 13 Nov 2011
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 13-11-2011, 19:50:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sykeye wrote:
Va salut!

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Charzuull
Clasa:Priest
Talente: Shadow (10/0/31) si Holy (9/32/0). Nu am main-spec,practic stiu foarte bine si shadow si holy. Dps dau f ok (18k+ pe dummy),iar pe holy ma stiu multi jucatori de pe server. (da,ma pricep)
Profesii: Inscription si Tailoring
Played time: 42 days,21 hours,50 minutes,25 seconds
Profilul Char-ului: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Charzuull

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 25
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Destula,no problem,prind repede scripturile oricum.
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? WotLK,prima si singura versiune jucata in afara de Cata.
Mai ai si alte chare de 85? Da,warlock,momentan nu am f mult timp pt el
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Am fost in Revenge of The Fallen,pe urma vreo 4 luni in HKP si din nou in Revenge. Din Revenge am iesit pentru ca nu mi-a iesit sa ajut vechea mea guilda,cea care m-a ajutat sa cresc si sa invat,sa ajunga la un nivel mult mai sus,bine meritat. Plus ca ei se vor muta pe EVO,lucru pe care eu nu-l accept. Din moment ce m-am obisnuit cu ritmul din HKP,am vrut sa ma inscriu in alta guilda cu jucatori buni,care poate sa faca raidurile cu usurinta.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Nu
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Pai sa ma distrez si sa fac raidurile. (eventual sa particip si la events cu guilda)
Detalii conexiune internet: F buna,RDS fibra optica de multi ani,nu am probleme,se misca f bine.


Mai exact care era motivul care ai plecat din HKP?
(Sincer imi pare rau ca nu a aceptat concursul de heal pe care l-ai propus membrilor din HKP, - )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sykeye

[Priest of Kalimdor]



Status: Offline
(since 24-04-2016 20:34)
Joined: 20 Oct 2010
Posts: 273, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 90.3
Votes: 3

 
Post Posted: 13-11-2011, 19:58:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pai m-au dat afara pt ca faceam greseli in dungeons - cica nu m-am adaptat destul de repede la cata. asta avand loc in primele 2 sapt de cata de pe freakz. asta e,nu toti putem fi pro.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
notatrol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-10-2016 17:30)
Joined: 13 Nov 2011
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 13-11-2011, 20:01:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sykeye wrote:
pai m-au dat afara pt ca faceam greseli in dungeons - cica nu m-am adaptat destul de repede la cata. asta avand loc in primele 2 sapt de cata de pe freakz. asta e,nu toti putem fi pro.


Paradox..Cum tu esti pro daca nu esti pro?
Tu nu esti pro tu decat ai egoul unui pro

oftopic: tu faci raiduri si te distezi, deci nu te tistrezi cand faci raiduri??

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Burton, 10 January 2012 23:50



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 30, 31, 32  Next    


The time now is 23-09-2024, 04:17:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x