User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 30, 31, 32  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message72352
pumpkin12

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-07-2012 12:00)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 51.9
Votes: 2

Post Posted: 17-11-2011, 08:32:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

--Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Bushman
Clasa: Druid
Talente: Resto
Profesii: Enchanting/Tailoring
Played time(comanda ingame /played): 7days
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bushman

Cati ani ai? 20
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? am experienta in toate raidurile din cataclysm care functioneaza momentan
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? pretty much toate scripturile/bossi in timpul liber mai fac cu un prieten raiduri de lvl mic
Mai ai si alte chare de 85? nu
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? LysergicAcidDiethylamide si am iesit pentru ca m-am transferat la hoarda
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Fizzcrank
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? idealul meu este sa pot face raidurile care le doresc cu un colectiv binevoitor,matur si cu experienta
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) UPC nu am probleme pot garanta

Cei acceptati /w unui ofiter in-game pentru invite.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 17-11-2011, 11:36:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gosst - Rejected
Velinna - Rejected
Marosaru - Suntem la H , lol
Feeldance - Accepted.
Bushman - Daca ne confirma Fizzcrank ingame ce si cum , si ne arati PVE gearul , sa zicem ca esti accepted.



Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pessti

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-01-2012 13:38)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47
Votes: 2

Post Posted: 17-11-2011, 17:48:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului:Pesti
Clasa:Paladin
Talente:Holy & Protection
Profesii:Alchemy & Jewelcrafting
Played time(comanda ingame /played):35 days 20 hours 45 min
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE):http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Pesti

Cati ani ai? 19 Ani
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Pai am facut cam tot ce se putea pe freakz si sunt dispus sa invat bossi noi care se vor adauga in continuare pe server!
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Vanilla foarte putin spre sfarsit ... in schimb ce tbc si wotlk in intregime cu toate lucrurile!
Mai ai si alte chare de 85? Un rogue level 85!
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Am fost in The QQ Givers dar motivele pentru care am iesit sunt personale... nu as vrea sa se supere nimeni pe mine si de aceea as dori sa sar peste aceasta intrebare.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Da, am pe Feeldance, Kamylon, Arwn si poate daca mai e cineva cu atat mai bine.
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Idealul meu in wow a fost sa il bat pe Lich King... acum orice boss este o provocare deci o sa incerc sa ma acomodez cu tot ce va fi nou!
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ): ClickNet 14MB band stabil



Last edited by Pessti on 17-11-2011, 17:58:07; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HrN

[mayhem]



Status: Offline
(since 04-08-2014 20:54)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 768, Topics: 94
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti...

Reputation: 78.4
Votes: 17

 
Post Posted: 17-11-2011, 17:51:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pesti accepted, /w unui officer in-game


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Embrace the Shadow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-05-2012 00:14)
Joined: 07 Mar 2011
Posts: 231, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: 62.9
Votes: 10

 
Post Posted: 17-11-2011, 19:56:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

--Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Graveyardsup
Clasa: Warlock
Talente: Destro
Profesii: Engi / mining
Played time(comanda ingame /played): 3d 13h ( new char )
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Graveyardsup

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 18 anu viitor
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? stiu toate scripturile actuale ( halfus 10n/h 25n/hc down valiona inc e eazy baws da nu am cu cine sa o fac deocamdata)
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? wotlk 99% tbc 50% vanilla -
Mai ai si alte chare de 85? da dar nu pe genesis
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Eternal Ghatering -dkp pt un motiv stupid..nu am dat join conf la un dungeon
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? da
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? sa fiu alaturi de un grup de oameni pro care stiu ce vor si sa ajungem TTTT
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) No problemo


Greetings from THE GRAVEYARD
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
polar17

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-10-2013 23:08)
Joined: 19 Jul 2011
Posts: 308, Topics: 57
Location: Republica federativa Burghina Faso

Reputation: -101.9
Votes: 17

 
Post Posted: 18-11-2011, 21:46:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Trish
Clasa: Rogue
Talente: Combat-PVe/Subtetly-PVP
Profesii: LW/SKin full
Played time(comanda ingame /played): 6days 1 hour 3minutes atm
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) am item level 358 PVE si 359 pvp (full epic ce se poate)

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 19
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Toate care sunt disponibile adica Bot si BH
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? joc de pe vanilla da atunci jucam la modu "da-i cu axu-n cap"...dupa pe tbc PVP cu rogue....si ceva pve, pe LK am inceput PVE mult in guilda GM's and Donors cu shamanu si acum pe Cataclysm mi-am facut rogue ca imi era dor -
Mai ai si alte chare de 85? 1 care e off-char akm
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? in specii unde nu se faceau raiduri decat cand aveau ei chef si cum aveau chef dadeau si itemele si in ethernal gathering unde era totu frumos organizare ..aproape dictatura...dar la final erau admise exceptii la orice abatere de la reguli intre ei..de-ai casei..tovarasi prieteni amici veri frati...si in raiduri si peste tot...si nu mi-a plcaut..adica regulile erau pentru noi..pentru ei nu!
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? da:D Trouble!
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Idealul meu este, sa-mi imbrac caracteru sa fac toti bossi disponibili cu cat mai putine wipe-uri si nervi si intentionez sa=l realizez alaturi de niste oameni cu brain score mai mare decat gear score si care stiu sa voebeasca corect LIMBA ROMANA!
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) Internetu nu mi-a mai cazut de la mare furtuna de acum 2 ani....glumesc...nu am probleme cu netu DELOC...pc- 4gb ram -3.3 ghz procesoru 1gb placa video..deci merge cat de cat...cu 3 wow-uri deodata pe ultra:D..No sa cad! +stiu sa joc rogue.scot 20k+dps pe dummy si nu sunt idiot!
Cei acceptati /w unui ofiter in-game pentru invite.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lettheflamesbegin1802
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-01-2012 18:20)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 28, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 50.6
Votes: 3

Post Posted: 19-11-2011, 18:57:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului:Ozhellscream(fostul Ozgiliath)
Clasa:Warrior
Talente:Fury(Joc pe Single-minded Fury),imi pare rau dar nu am un spec de tank,motivul pentru care nu mi-am facut unul e ca nu am un gear corespunzator si repet:sunt sigur ca aveti tanks destul de gearati in guild...respectiv mai gearati ca mine.
Profesii:Blacksmithing+Mining
Played time(comanda ingame /played):58 zile,17 ore,11 minute.
Profilul Char-ului: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ozhellscream

---Informatii despre tine---Ma numesc Flavius,am 20 de ani,lucrez pe 3 schimburi si am un nas mare:))).

Cati ani ai?20
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man?Halfus down pe toate dificultatile,lord argaloth de asemenea...din pacate nu am doborat valiona desi ca stiu scriptul...dar raidul e de 25 de oameni si degeaba il stiu eu daca e cate un destept care nu iese din raid si te wipeaza instant.
Dar in vanilla / TBC / WotLK ?Joc de pe TBC dar pe tbc nu pot spune ca am jucat mult si eram destul de noob pe atunci.Dupa o vreme s-a updatat la WOTLK unde am acumulat ceva experienta asta insemnand ca:am avut 6300 GS pe Fury/6200 de pe protection.Lich king down pe toate dificultatile,toc 25 hc FULL...RS Full pe toate dificultatile,OS,ONY etc etc.
Mai ai si alte chare de 85?Nu...ma ocup doar de warrior,stiu sa joc doar cu warriorul,nu sunt pro "16000 de charuri si nu stii sa joci pe niciunu".
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit?Am fost in Wanted Assasins,m-am mutat cu ei pe evolution dar din pacate au intervenit unele probleme cu cativa dintre membrii acelei guilde,sigur ca unora dintre ei inca le port respect.gm-ului acelei guilde in mod special.Prefer sa nu dau mai multe detalii daca nu e cu suparare.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ?O cunostinta veche...Frostbeat(sper ca mai e la voi).
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi?Sa joc alaturi de oameni care stiu ce fac,respecta regulile unei guilde,sunt sociabili...intr-o mai mica sau mai mare masura.Vreau o guilda cu potential,o guilda cu playeri care vor sa joace gen:fun dar sa existe seriozitatea de rigoare atunci cand trebuie.
Detalii conexiune internet :Internet prin fibra...imi pica foarte rar...cand are compania probleme...nu cand ii pica stalpu' lu vecinu'.
Trebuie sa mentionez faptul ca se gasesc cateva iteme pvp in gearul meu si poate o sa para ciudat ca joc single minded fury.Cred ca itemele pvp sunt mult mai bune decat ceea ce gasesc la ah sau in hoo si tot si bonusul de crt strike rating e foarte bun.Cu privire la single minded fury:+20% dmg+slam loveste la fel ca Raging blow cu ambele arme...sa nu mai vorbesc de bonusul de haste care e un surplus de dps pentru mine.Nu va mai spun de bonusul de expertize pe care il primesc fiindca port fisturi.
Indiferent ca voi fi acceptat sau nu:Multumesc anticipat si o seara placuta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gufy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2018 18:58)
Joined: 26 Aug 2011
Posts: 20, Topics: 1
Location: Bulgaria

Reputation: 58.8
Votes: 4

Post Posted: 19-11-2011, 22:31:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: Jegata
Clasa: Druid
Talente: Resto/Balance/Feral
Profesii: LW/Skining
Played time(comanda ingame /played): 36 days.
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Jegata

Cati ani ai? 19.
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Baradin Hold 10/25. The Bastion of Twillight: Halfus Wyrmbreaker 10n/10hc/25n/25hc, incercari la Valiona and Theralion 10n/25n/25hc.
Dar in vanilla / TBC / WotLK? Joc de pe TBC, unde am fost si la voi in guild. Pe WotLK la fel. (dar nu aici pe sv)
Mai ai si alte chare de 85? Nu (am un shaman resto ramas la 80 il cresc daca este nevoie).
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? The QQ Givers. Nu imi placea organizarea in raiduri. Prefer sa nu iau niciun item si sa am cu cine sa fac raiduri bine organizate.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS? Kamylon, si mai cunosc cativa dar nu stiu sigur daca mai joaca. (Sachiko, Aphro, Politistu, ii cunosteam inainte, si mai sunt cativa).
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Cum spuneam sa ajut la raiduri ca sa decurga totu bine. Cu orice posibilitate.
Detalii conexiune internet (stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri): Rds.
__________________________

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 20-11-2011, 14:51:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Graveyardsup - Rejected, clar.
Trish - Rejected, nu ne plac charele in 10 ghilde ( vezi contul legat la accuntul de pe forum ) si mai ales rage-postul prin care ti-ai luat 2 warn-uri.
Ozhellscream - Desi nu imi prea place faptul ca ai in mare parte pvp gear, esti accepted. Uite o aplicatie facuta cum trebuie.
Jegata - De Feeldance mi-am adus aminte , de tine nu. Ma cauti ingame sau imi lasi un PM aici pe forum cu numele pe care il aveai pe vechiul server sa vedem ce si cum.



Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tudorastero

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-11-2012 19:41)
Joined: 30 Apr 2011
Posts: 27, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 106.2
Votes: 2

 
Post Posted: 22-11-2011, 16:11:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: Tudo
Clasa: Priest
Talente: Shadow
Profesii: Herba/alchemy/cooking
Played time(comanda ingame /played): 45days
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) ilvl 360 pve/pvp http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tudo

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 16
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Am achiv bh 25 bot 25...
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Achiv lk 25n 10h 10n
Mai ai si alte chare de 85? Asta ar fi singurul(main char) de pe genesis ca m-am mutat cu alt charu pe evo
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? inca nu am dat leave:D s-a mutat guilda pe evo si eu nu am vrut sa ma duc cu mainu..m-am dus doar cu alt
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? am
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Sa fiu printre primii de pe svr care fac ceva first realm la pve/pvp..etc,- just 4 fun
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) nu am probleme cu netu`

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HrN

[mayhem]



Status: Offline
(since 04-08-2014 20:54)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 768, Topics: 94
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti...

Reputation: 78.4
Votes: 17

 
Post Posted: 22-11-2011, 17:10:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rejected, avem destui priesti, imi pare rau


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Screeam

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-06-2012 14:45)
Joined: 22 Feb 2011
Posts: 47, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 90.7
Votes: 6

 
Post Posted: 06-12-2011, 01:39:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Fckmyex
Clasa: Druid
Talente: Feral DPS
Profesii: Momentan nimic,dar ma voi apuca de inscription si herbalism
Played time(comanda ingame /played): 1day
Profilul Char-ului: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fckmyex

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 21
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Nu foarte mult.
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? TBC Tot,WotLK tot(LK 25Hc Down)
Mai ai si alte chare de 85? Nu
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Huge,Ma saturasem de evolution unde nu erau playerii destui.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Nu
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Raiduri cat mai bine organizate si progres rapid.
Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) Nu am probleme cu internetul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HrN

[mayhem]



Status: Offline
(since 04-08-2014 20:54)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 768, Topics: 94
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti...

Reputation: 78.4
Votes: 17

 
Post Posted: 06-12-2011, 02:59:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vad iteme verzi, gear pvp, predominant albastru, n-ai meserii
mai doresti? rejected



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HrN

[mayhem]



Status: Offline
(since 04-08-2014 20:54)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 768, Topics: 94
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti...

Reputation: 78.4
Votes: 17

 
Post Posted: 07-12-2011, 03:51:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

e nevoie de vreo 2-3 pala retri, 1-2 druizi resto, 1 feral bun, si vreo 2-3 bufnite, daca nu aveti gear/spec/meserii/creier bine puse la punct sa nu va obositi sa postati


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Screeam

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-06-2012 14:45)
Joined: 22 Feb 2011
Posts: 47, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 90.7
Votes: 6

 
Post Posted: 07-12-2011, 16:05:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Bebep
Clasa: Mage
Talente: Fire
Profesii: Alchemy&Herbalism
Played time(comanda ingame /played): 15 days
Profilul Char-ului: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bebep

---Informatii despre tine---

Cati ani ai? 17
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? Nu prea multa
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Vanila-0,TBC-Asa si asa iar in Wotlk tot(Lk 25hc Down)
Mai ai si alte chare de 85? Da
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? You Failed,motivul:Se facea doar pvp
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Nu
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? O guilda care sa nu aiba favoriti in ea.
Detalii conexiune internet Romtelecom,stabilitate buna.

-Charul nu este al meu,este al unui prieten care are ban pe forum!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Burton, 10 January 2012 23:50



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 30, 31, 32  Next    


The time now is 09-06-2024, 01:48:41
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x