User
Pass
2FA
 
 

Best Player In Class [GENESIS]
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 39, 40, 41  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message152435
deepinlove
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-05-2014 20:16)
Joined: 17 Apr 2011
Posts: 145, Topics: 13
Location: Timisoara

Reputation: -185.7
Votes: 14

 
Post Posted: 10-01-2012, 14:58:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

amice tu te uiti la tine? a fost fail total strategia noastra, l-am pus pe touchmee pe tine 5 arene nu ai trecut de 100k dmg si am facut outplay damage la toata arena cu peste 800k deci te rog frumos am dat 40k pentru ca aveam main target warr, adica bash, reflect+ shaman cu shear pe mine fake bash iau shear iau reflect etc. tu nu esti in stare sa faci fake la mf ai stat 5 arene si ai pus doar shadow word pain, a si btw cand puneam vt dadea shamanu dispel deci chiar sunt curios amice cum faci tu dmg cu 3 intrepturi si un dispeller? l2p scrub. da, o arena am dat miss bind silence pe warr si ce? ti-am facut outplay in restu arenelor cand dai 200k dmg si nu iti face nimeni un cc. as i said l2p

druid:cobrel


 
Staff message (*0ranGe ! extrem):
 
+1 warn, offtopic.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
branuletz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2012 17:49)
Joined: 29 Aug 2011
Posts: 389, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 51.9
Votes: 12

 
Post Posted: 10-01-2012, 15:03:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deepinlove wrote:
amice tu te uiti la tine? a fost fail total strategia noastra, l-am pus pe touchmee pe tine 5 arene nu ai trecut de 100k dmg si am facut outplay damage la toata arena cu peste 800k deci te rog frumos am dat 40k pentru ca aveam main target warr, adica bash, reflect+ shaman cu shear pe mine fake bash iau shear iau reflect etc. tu nu esti in stare sa faci fake la mf ai stat 5 arene si ai pus doar shadow word pain, a si btw cand puneam vt dadea shamanu dispel deci chiar sunt curios amice cum faci tu dmg cu 3 intrepturi si un dispeller? l2p scrub. da, o arena am dat miss bind silence pe warr si ce? ti-am facut outplay in restu arenelor cand dai 200k dmg si nu iti face nimeni un cc. as i said l2p

druid:cobrel

stiu, si restu arenelor dadeati double silence pe shay, sa nu mai zic ca esti atat de inapt incat iti lasi druidu in full silence, fear, disarm, dai dispersion la 50k mana, full hp, druidu in tree form si mori dupa ca un scrub, da, dai tu outplay tuturor -.


 
Staff message (*0ranGe ! extrem):
 
+1 warn, offtopic.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
deepinlove
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-05-2014 20:16)
Joined: 17 Apr 2011
Posts: 145, Topics: 13
Location: Timisoara

Reputation: -185.7
Votes: 14

 
Post Posted: 10-01-2012, 15:12:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

full fear il las scrubule poate pentru ca am slow pe mine si l-a dus fear in cealalta parte a arenei, dar nu ai cum cand ai cum sa iti dai tu seama ca erai concentrat sa dai dmg si nu iti iesea nimc, in fine double silence? ye might be pentru ca nu imi permint sa joc pe skype amice ca am vodafone 15 kb/s, but still iti fac outplay la orice ora cya.

Priest:ME


 
Staff message (Gh0sT):
 
+2 warn-uri, vezi PM.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shay

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-12-2013 22:13)
Joined: 19 Sep 2011
Posts: 307, Topics: 42
Location: Europe

Reputation: 124.6
Votes: 7

 
Post Posted: 10-01-2012, 15:44:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Puteti sa va certati toata ziua dar nu ma bagati pe mine la mijloc :>
Sper sa nu iau warn pentru asta.


 
Staff message (*0ranGe ! extrem):
 
+1 warn, offtopic.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fearnots

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2012 20:45)
Joined: 10 Jan 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45
Votes: 2

Post Posted: 10-01-2012, 16:38:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mage: -
Priest: Syckness/Smap
Warlock: Titanlock, Mupy
Rogue: -
Druid: Honourless,Crithappensz(feral) ,Vexx(resto)
Hunter: Azwraithz
Shaman: Shay
Warrior: Chase
Death Knight:-
Paladin: Darkemoftw

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
infa

[sefu la magi!!!]



Status: Offline
(since 21-04-2013 23:19)
Joined: 06 Jul 2010
Posts: 105, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: -126
Votes: 13

Post Posted: 10-01-2012, 17:20:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sunteti jalnici astia de va certati jur - sunteti si slabi ... si basinosi -

numai am nici un mage acuma ...dar sincer m-am mai juca wow sa dau de pamant cu voi asa putin


 
Staff message (*0ranGe ! extrem):
 
+1 warn, offtopic.



l2p noobs !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Napolol

[Shamycow's boss]



Status: Offline
(since 26-09-2013 07:09)
Joined: 29 Nov 2010
Posts: 422, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: -2.8
Votes: 19

 
Post Posted: 10-01-2012, 17:45:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

va certati ca niste prosti pentru care ii mai bun sau nu...jalnic
atat pve cat si pvp
Mage: -failed,ingineru,jenzul,drekyl,madskill
Priest: syckness,qrtpsdfgghjl,hysagi,skytec
Warlock: nu prea
Rogue: -skilz pe rog,trouble,rayttor
Druid: honourless,crithappenz,cobrelica,arkinzor,dklol
Hunter: Azwraithz,skarin,saw
Shaman: Shay,bratone,shamycow
Warrior: crashy,enrg,gameliveshow,adrenalyn,juelz
Death Knight:-bestdkeu,nelly
Paladin: crunked,ashleigh,wildshock



Napolact!Ca odinioara...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 10-01-2012, 20:37:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Continuati cu offtopicul ca poate impart si banuri in curand.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vleadtheone.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-01-2012 11:53)
Joined: 11 Jan 2012
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: -51.2
Votes: 5

Post Posted: 11-01-2012, 01:02:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vai mor de ras.. ce de petarde de jucatori se cearta pe aici si se dau pro "players".



M'am uitat in special la best class Warr.

Anyway :

Enrg ( WTFFF BA ATI INEBUNIT ? ) Asta e o petarda de warr esuata..i'am dat 30-0 in Durotar la duel..il bateam cu arma de toc 5..cu 20k HP .. l'am intalnit si prin arene bananete. Intra sa ma bata pe priest -) cu omegarosu..la cat de prost era..si tot nu ma batea.Din 50 de duele cate am dat cu el..nu juca nici 50% din ce stiam eu.

George ? WTF Is thhis -))) ala tin minte ca era un orc prabusit la 1900 rating .


Turbokill : Ala era un lesinat de human din cate imi amintesc..- avea bind numa pe bladestorm.Cred ca nici in top 100 nu era pe wotlk.
Adrenalyn : Auzi ..cum sa joace ala bine ba.. ? =)()))))))))))))))))))))))))))) omege.

Gameliveshow..Probabil e qqevenmore ala..: Il bateam din mouse.


Nu are sa mentionez alte petarde de jucatori ( warrs ) care i'am vazut p'aici..le fac reclama..si se cred pro'players.

Singurul care chiar stia cu ce se mananca warr'u era Crashy ( duels ) . Nu mie rusine sa rescunosc..dar in afara de el..toti warr WOTLK care au jucat pe freakz...( erau degheaba ).


Edit : Mi'am amintit de Tonni...vai cum sa joace ala bine ? -)))))))))))))))) Il invatam cum sa bata warrs pe 3.1.3 pe alt server , era atat de rupt de realitate omu incat se chiunia sa ia arma la 1800 si eu eram rank 1.Si cand a venit pe freakz..tot rank 1 eram si zicea la lume..ca mi'a dat farm pe alt server ahahahaha =) , cat de prost sa fii , dupa ce il invat niste chestii sa zica la lume ca ma farmat ? -.

Same Aod : M'am rugat de el 1 zi sa de'a duels cu mine...i'am dat 2-0 pe ATR juca TSG Cu flyn si ukm..si eu eram start gear cu ash si tonydatigar.


 
Staff message (Gh0sT):
 
dute tare, banned.




Last edited by Vleadtheone. on 11-01-2012, 01:13:03; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dodyionut
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-02-2012 13:14)
Joined: 02 Jan 2011
Posts: 120, Topics: 34
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: -108.2
Votes: 7

 
Post Posted: 11-01-2012, 01:12:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba obositule tu ai venit aici sa comentezi ma? ca si cum ai fi tu warr best.Da, george, gameliveshow si turbokill sunt best la ora actuala nu un mucios ca tn..vi tu si comentezi ca i-ai batut pe toti..mai mult de 12 ani n-ai. Cand sti despre ce sa comentezi atunci sa zici. Da si crashy cand se zicea ca are wpe nu eram sigur, dar se pare ca akm numai e bun de nimic deci...

priest: deepinnlove, smap, dispelbot, skytec
druid: dklol, honourless,crith


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
molly

[LegenD]



Status: Offline
(since 26-09-2012 07:56)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 93, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 72.5
Votes: 7

Post Posted: 11-01-2012, 01:25:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mage: Infalol / Failed /jenzul /Zaravia/Happynuke
Priest: Dispelbot /Ellunes/Deserted/Skytec/Deepinlove/Onixiela/Howeverlol/Andalin /Camelia/Gotflow/Fml
Warlock: Mupy/Larreh/Titanlock
Rogue: Gladslayer / trouble / Jong / realduelist /raytor
Druid: Honourless-feral/ Paulykftw-fera/ Crithappens -feral/duduman -feral l / Qty-balance/ Ginsan -resto/ Scamdruid-resto / Cobre-resto/Sunrazor-resto.balance/Cyd-resto
Hunter: Azwraithz / Skarin/ Gchaxoxo... si inca vreo 2 3 dar nu le retin numele
Shaman: Bratone
Warrior: Crashy HARES
Death Knight: Nelly(Ascension) / Touchmee / Lolheroclass / Orionc/ Deathangelx
Paladin: Crunked-holy / Deadmouselol-retri.holy / sgt-retri / xuxy-retri.holy/






Last edited by molly on 11-01-2012, 01:44:02; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vleadtheone.
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-01-2012 11:53)
Joined: 11 Jan 2012
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: -51.2
Votes: 5

Post Posted: 11-01-2012, 01:37:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Molly : Te stiu erai aparut prin ziaru Tragicu sau Evenimentu.Esti ala care se batea fara mainii , tineai arma la picioare.

 
Staff message (In2ition):
 
1 warn, injurii


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dodyionut
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-02-2012 13:14)
Joined: 02 Jan 2011
Posts: 120, Topics: 34
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: -108.2
Votes: 7

 
Post Posted: 11-01-2012, 02:17:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu vezi ca postezi degeaba? Nu da nimeni 2 bani pe tn si pe ce zici tu despre best players ptr ca habar n-ai cine sunt. Ti-ai facut cont numai sa critici oamenii pe aici ca te-ai plictisit. Poti sa ii dai drumu sa te joci mario ca wow nu e de tn.

Vleadtheone. wrote:
Molly : Te stiu erai aparut prin ziaru Tragicu sau Evenimentu.Esti ala care se batea fara mainii , tineai arma la picioare.

funny one...keep going:|


 
Staff message (Gh0sT):
 
+1 warn, offtopic.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Morbidt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2014 20:13)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 28, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 10.1
Votes: 3

Post Posted: 11-01-2012, 09:48:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hares , sa nu uitam ca pe lk te cara gearu grav ... Hai pe cata sa te vad , unde full pvp is a must , nu mai e diferenta de gearuri , si iti promit ca nu o sa te mai caci pe tine atat.

Cat ce-ai zis despre mine - porc lesinat la 1900 - ... *** daca zici tu , eu stiu ca am avut pe lk 2500 cu druid full furious . Acum nu stiu cati lesinati pot face asta , si fara sm , dbw , full wf sau alte chestii pe care tu le aveai Dosent Matter

Si mi-am adus aminte ce ziceau fostii parteneri de tine @ sunrazor si darkworrior : Copil mai prost ca ala n-ai sa vezi ! -)))))))))


 
Staff message (Gh0sT):
 
+1 warn, offtopic, limbaj.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tonnyy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2013 18:45)
Joined: 07 Nov 2010
Posts: 63, Topics: 12
Location: Bucuresti

Reputation: 35.6
Votes: 4

 
Post Posted: 11-01-2012, 12:08:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vleadtheone. wrote:
Vai mor de ras.. ce de petarde de jucatori se cearta pe aici si se dau pro "players".



M'am uitat in special la best class Warr.

Anyway :

Enrg ( WTFFF BA ATI INEBUNIT ? ) Asta e o petarda de warr esuata..i'am dat 30-0 in Durotar la duel..il bateam cu arma de toc 5..cu 20k HP .. l'am intalnit si prin arene bananete. Intra sa ma bata pe priest -) cu omegarosu..la cat de prost era..si tot nu ma batea.Din 50 de duele cate am dat cu el..nu juca nici 50% din ce stiam eu.

George ? WTF Is thhis -))) ala tin minte ca era un orc prabusit la 1900 rating .


Turbokill : Ala era un lesinat de human din cate imi amintesc..- avea bind numa pe bladestorm.Cred ca nici in top 100 nu era pe wotlk.
Adrenalyn : Auzi ..cum sa joace ala bine ba.. ? =)()))))))))))))))))))))))))))) omege.

Gameliveshow..Probabil e qqevenmore ala..: Il bateam din mouse.


Nu are sa mentionez alte petarde de jucatori ( warrs ) care i'am vazut p'aici..le fac reclama..si se cred pro'players.

Singurul care chiar stia cu ce se mananca warr'u era Crashy ( duels ) . Nu mie rusine sa rescunosc..dar in afara de el..toti warr WOTLK care au jucat pe freakz...( erau degheaba ).


Edit : Mi'am amintit de Tonni...vai cum sa joace ala bine ? -)))))))))))))))) Il invatam cum sa bata warrs pe 3.1.3 pe alt server , era atat de rupt de realitate omu incat se chiunia sa ia arma la 1800 si eu eram rank 1.Si cand a venit pe freakz..tot rank 1 eram si zicea la lume..ca mi'a dat farm pe alt server ahahahaha =) , cat de prost sa fii , dupa ce il invat niste chestii sa zica la lume ca ma farmat ? -.

Same Aod : M'am rugat de el 1 zi sa de'a duels cu mine...i'am dat 2-0 pe ATR juca TSG Cu flyn si ukm..si eu eram start gear cu ash si tonydatigar.

- ma vlead ma faci sa rad cat esti de rupt de realitate u- cnd vreodata mai invatat saj oc si din cate imi amintesc cnd am venit pe srv team facut de ras in fata la ashleigh la duele si dpa ma injurai pe wisp=))) doamne cata suferinta si ep celalat srv tin minte ca mai batut o arena si dpa te ardeam grav /cry acu stiu ca mam coborat la mintea unui copil in varsta de max 12 13 ani:)) si app dpa srv ala am plecat rank1 dpa ultimul event /cry si ai utiat cnd plangeai ca nu vrei sa joci dpa charul tau si jucai pe char de gm si eu full furios pe celalalt srv si tot team batut Qq more and bye


 
Staff message (Gh0sT):
 
+1 warn, offtopic.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 39, 40, 41  Next    


The time now is 05-05-2024, 23:19:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x