User
Pass
2FA
 
 

Guild recruitment
Go to page Previous  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message89867
freak94

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-05-2020 20:06)
Joined: 24 Jan 2012
Posts: 14, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 63.5
Votes: 4

Post Posted: 25-01-2012, 09:20:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ala e pentru pvp
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Micraw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-01-2014 19:18)
Joined: 25 Jan 2012
Posts: 7, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 73.2
Votes: 2

 
Post Posted: 26-01-2012, 00:19:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :
R. dupa 8 seara pina tirziu 1 2 noaptea dar am timp si in cursul zilei (pina prin martie adica).

2. Clasa:
R. Shaman

3. Main Spec/OFF spec:
R.Resoration/Enhancement

4. Link Armory*:
R.http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Shamraw

5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
R.Sa dau heal.

6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
R.http://www.wowhead.com/talent#hhZohZcGfMsdfocd
Pe tank earth shield si reptide mereu,healing rain cind sunt mai mult de 3 in aceiasi zona si nu se misca(depinde de situatie)healing wave sau greater healing wawe dupa buful tidal wawes de la reptide(depinde de situatie) si chain heal la aoe dmg.
Toteme.Stone skin totem ,Flametongue totem,Healing stream totem cu glyph de resistance si Wrath of air totem ptr spel haste.
Gear.cit mai mare item lvl cu atit mai bine si daca se poate mail full si mai bine ptr mail specialization.
Gems. 40 Intelect pe red soket,20 int si 20 spirit Blue soket, 20 int si 20 mastery pe Yelow soket.
La ilvl care il am consider int si mastery mai important deci spirit ptr ca nu ramin fara mana.

7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
R.Joc de 4 ani wow dintre care 3 pe un svr rominesc cunoscut si 1 aici pe freakz.

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am fost prin ghilde mici care au destramat si am plecat din cauza certurilor dintre playeri si ptr ca nu faceau raiduri.

9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
R.deoarece caut o ghilda buna, activa,cu oameni care se implica si isi dau interesul in cea ce fac.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 26-01-2012, 00:27:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Accepted, /w me sau orice ofiter ingame si le spui ca ai fost acceptat

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CosminD

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-01-2012 20:33)
Joined: 27 Jan 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45
Votes: 2

Post Posted: 27-01-2012, 20:04:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. 3-4 ore pe zi
2. Shaman
3. Enhancement / Restoration
4. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Takeda
5. Joc cu shaman enhancement de pe wolk si este specul cu care ma pricep cel mai bine
6. Talente (http://www.wowhead.com/talent#hhhzZfIGcobhRGo)
Rotatie ( Enchant main hand Widfury; off hand flametongue; earth shock; stormstrike; unleash elements; lava leash; flame shock; La 5 stack De maelstrom weapon pot alege intre llightning bolt sau orice heal spell)
7. joc de 2 ani jumate pe diferite servere (molten, monster, wowbeez,) si sunt familiar incepand cu raidurile de tbc pana acum.
8. 0 guilde momentan ( caracter facut abia de 1 saptamana)
9. Doresc sa ma alaturi guildei voastre deoarece am prieteni colo, vreau sa avansez rapid in gear atat in pve cat si in pvp si am auzit ca este o guilda serioasa.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 27-01-2012, 22:23:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tinand cont ca avem nevoie de shamani in guild ( schimba stormstirke cu earth shock si rotatia e buna ) /w ingame

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sherloc1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-01-2012 18:30)
Joined: 28 Jan 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Saudi Arabia

Reputation: 45
Votes: 2

Post Posted: 28-01-2012, 21:54:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. 1-2 ore pe zi deoarece lucrez, dar in weekend pot sta mai mult.
2. Warlock
3. Destruction/afflyction
4. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Sherloc
5. Ma pricep destul de bine cu specul pe destro.
6. Rotatie Curse of the Elements -> Soul Fire -> Bane of Doom -> Immolate -> Corruption -> Conflagrate -> Chaosbolt -> Incinerate.
7. Am inceput sa joc pe tbc si am tot continuat pana in prezent. Am jucat pe servere gen Deathknell, Xwow, Czone. Ultimul guild in care am jucat a fost ARMADA pe Wotlk.
8 . Am obs k guilda are membrii cu experienta, si am un coleg in guilda,,,pe Ceryn...el mi-a recomandat guilda. Sper sa indeplinesc cerintele guildei si sa ma ridic la standardele ei. MS

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gugulici_rep

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-06-2012 16:17)
Joined: 28 Jan 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46
Votes: 2

 
Post Posted: 29-01-2012, 00:42:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?

R: In jur de 2-3 ore pe zi.

2. Clasa:

R: Hunter;

3. Main Spec/OFF spec:

R: Main spec(PVP):Marksmanship/Off spec(PVE):Marksmanship ;

4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Karras ;

5. De ce ai ales specul pe care joci acum?

R: Deoarece am incercat toate specurile si cel mai potrivit este cel prezent.Are avantaje precum [Readiness] sau [Silencing Shot] care sunt la fel de
folositoare atat in PVP cat si in PVE;

6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).

R: De-a lungul celor aproape 2 ani de experienta pe care o am cu hunterul am reusit sa construiesc un spec cu talente potrivit mie( http://www.wowhead.com/talent#czZf0GRhRRurohbr - PVP ).Scopu: cat mai moolt dmg si tot timpul sa fiu atent la tank sa am Miss direction pe el (stiu o smecherie pt Missdirection permanent).
Rotatie: [Chimera Shot], [Arcane Shot]x3, [Steady Shot]x2, [Chimera Shot], [Arcane Shot]x3, [Steady Shot]x3, [Aimed Shot] instant (in mare);
Gear: Gearul pentru hunter trebuie sa se bazeze pe Agility deoarece acesta iti da Attac Power si Critical Strike ceea ce este foarte important.
Gamming: Red - 40 Agility;
Blue - 40 Hit rating; (Folosesc 40 hit rating doar daca am sub 9%Hit chans altfel folosesc Purple [Glinting Demonseye]) ;
Yellow - 40 Heaste rating; ( NU prea folosesc heaste rating folosesc Orange [Deadly Ember Topaz]);
Meta - [Agile Shadowspirit Diamond];
Stats: Importanta lor in ordine descrescatoare: Agility>Hit rating>Critical Strike>Heaste rating>Mastery;
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
R: Am inceput sa joc WOW in 2010 WOTLK. Am avut mai multe caractere cu care am facut raiduri dar cel mai eficiaent a ramas hunterul.Pe WOTLK nu am avut parte de raiduri organizate. Au fost doar caiteva exceptii in care organizatorii au fost de nota 10 si am reusit sa facem 25 HC Pana la LK.Dupa e am vazut ca se poate am inceput sa caut Guilde bune ultima de pe WOTLK find KissmyDarnasuss.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
R: Am avut parte de multe guilde dar cele mai bune au fost Kissmydarnasuss si Ninjas With Attitude in care am petrecut o buna perioada de timp.Motivul pentru care le-am parasite a fost lipsa de interes pentru activitati sau programul foarte aiurea (raidur programate in ultima clipa).
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
R: Eu doresc sa ma alatur voua deoarece cunoasc pleyeri care sunt in guilda si din spusele lor am inteles ca sunteto o guilda bine organiata si stricta cu pleyeri cu bun simt si majoritatea fiind on.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 29-01-2012, 03:09:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cred ca sti ca suntem PVE guild, am nevoie sa'ti vad gearu d pve, ce e pe linku de armory e full pvp, pls /w me pt inspect sau link items .


@ Sherloc : accepted


Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Missile

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-09-2013 19:45)
Joined: 29 Jan 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Aici

Reputation: 49.1
Votes: 2

 
Post Posted: 29-01-2012, 21:00:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1: pai am timp la dispozitie exact cat timp liber am, cu aproximatie sau in medie de la cel putin 2h pe zi pana la 1 noapte intreaga.
2: hunter
3: survvival main/marskman
4: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Missile
5: bun ca dps in raiduri si are o ratatie foarte simpla si totul mi se pare ok
6: rotatie pai am un macro cu hunter's mark pet atack, serpant sting viper sting explosive shot si daca raman fara focus cobra shot si iar explosive treaba e sa nu las blinduri-le sa le spun asa neactivate pe mob. conteaza mult agility si mastery pe hunter. pet fregventez ori lupul ori leutzu(pisica) depinde de raid si ce au si ceilalti hunteri pt ca lupu da critical iar leutzu agi si str...
7: am inceput pe lich king joc wow de cateva luni nu pot spune ca sunt un mare experimentat si invatz pe zi ce trece si descoper lucruri noi despre ce poate sa faca caracterul meu.
8: 0 guilde
9: pentru ca am un prieten foarte bun la voi coleg de camera cu mine la camin la facultate si am vazut cat de organizatzi sunteti.. (Hwt si Sott) el a fost si initiatorul meu in acest joc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 29-01-2012, 22:08:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ missile : welcome back

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Oneci

[Aparentze]



Status: Offline
(since 07-03-2018 07:13)
Joined: 06 Aug 2010
Posts: 93, Topics: 32
Location: Germany

Reputation: 104
Votes: 3

 
Post Posted: 31-01-2012, 21:53:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW -7-8 ore
2. Clasa: Hunter
3. Main Spec/OFF spec: MM/Survial
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Wanda
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Imi pLace
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec -=-
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(TBC, WOTLK, Cataclysm).
8. Foste Guilde(Divide am plecat pentru ca nu ma loa la raiduri in woktk , unstopabble playeri neseriosi )
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am vazut ca sunt playeri de treaba si seriosi ! Resspect



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 01-02-2012, 14:56:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Welcome to wee pee, /w ingame

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vicentiu89

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-05-2020 09:44)
Joined: 02 Feb 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 68.2
Votes: 2

 
Post Posted: 02-02-2012, 21:43:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut. sunt warlock distro/afly (pvp) , demo/destro (pve) 359 ilvl pvp sau pve

1. Depinde de cat timp liber am .. in general timpul liber de dupa facultate pana seara il petrec in wow. Depinde f mult de activitatile pe care le avem (raidur, rbg, arene )

2. warlock

3. destro / afly / demo ( skill max la toate 3 )

4. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Vicentiu

5. destro ptr full pve dmg (ptr serv asta pe oficial jucam demo ) iar pvp aleg afly in mare parte . Destro face cel mai mare dmg , dar la nevoie ca suport pot intervenii pe demonilogi ptr un mic boost al raidului

6. destro pve sunt doar cateva reguli.. sa urmaresti bufurile , trinketurile cand se activeaza si atunci sa dai burst ptr maxim efect.. in acest timp cap hit , maxx crit , mastery peste 15% si dmg vine de la sine

7 prima oara cand am jucat wow a fost pe vremea cand era versiunea 1.12 si inca de atunci am optat ptr warlock. in tbc am intrat pe oficial si a tinut pana in vremea lotk unde , cand a aparut cata am luat o mica pauza ptr ca devenise prea mare dependenta. dar ce pot sa spun .. am asimilat maxim. pe cata am jucat pe Project Eden dupaia am venit pe freakz fiind obsedat de pvp m am stabilit aici.

8. O perioada m am dus in guilde si in raiduri cu prietenii mei de wow (care sunt la voi in guillda) pana m` am stabilit in Old Gang . Am deci sa ies din OG ptr a sta in guilda cu colegii mei de apartament, (Holyshitel, Tuddor si SalSal(scarbici)

9. sa fiu intr o guilda serioasa , bine organizata si pt a face raiduri impreuna cu colegii de apartament

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 02-02-2012, 22:58:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi arati si mie un gear pve si iti zic welcome

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalinn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-02-2015 08:08)
Joined: 05 Sep 2010
Posts: 55, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 166.5
Votes: 3

Post Posted: 03-02-2012, 09:12:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? In timpul saptamani de la ora 5 dupamasa incolo
2. Clasa: Warrior
3. Main Spec/OFF spec: Dps/Tank
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Warryz
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Wariorul Fury in pve este cel mai imba la dps altceva nu aveam ce sa aleg si mai ales ca dpsu este main la mine
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). Talentele cele mai bune in pve sunt 8/31/2.PRioritatea la inceput este Colosus s./blood./heroic/ daca se procuieenrage dam cu raging blow daca ni se procuie bloodsurge dam cu slam depinde de ce se procuie dupa20 % dam cu execute pentru speed.La warr hitul si crit e baza daca nu le ai pe acelea esti 0 in pve.
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). AM inceput sa joc wow pe retail de pe tbc inca mai continui pe retail joc pe E.P am un warrior si warlock de lvl 85 warr ilvl 364 lock 356 ilvl. Bot10n/hc 25n/hc same bwd heroice le stiu pe toate. Pe wotlk am avut si pe ferakz si pe retail Achv. de la lich king 25hc.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Gravity: Am primit kick pentru ca la Valiona pe 10hc la 25k am primit o eroare la wow si cand am reintrat miau spus: Ai scos doar 30k si ai si murit si din cauza ta am, luat wipe. Am incercat sa le explic dar nu au vrut si am primit gkick
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?In primul rand imi caut o guild buna in pve si voi suntetii aceea.
Multumesc!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  Next    


The time now is 12-05-2024, 06:20:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x