User
Pass
2FA
 
 

Best Player In Class [GENESIS]
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 39, 40, 41  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message157435
neoras1

[Arena Junkie]



Status: Offline
(since 23-07-2012 12:16)
Joined: 07 Nov 2010
Posts: 59, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 149.8
Votes: 3

 
Post Posted: 16-02-2012, 17:06:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Update

Mage: Jenzul (best mage pe realm de departe, 3 magi la 2200 @3s)

PS: failed mai ai de pedalat sa-l ajungi -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bestdkeu

[BEST DK EUROPE]



Status: Offline
(since 03-12-2014 16:30)
Joined: 24 Nov 2010
Posts: 273, Topics: 65
Location: Romania

Reputation: 1.2
Votes: 9

 
Post Posted: 16-02-2012, 17:52:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai zis-o pasta, Cyd lasate frate de pvp.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
failedd

[nicu gheara]



Status: Offline
(since 04-12-2012 13:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 266, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 2.3
Votes: 14

 
Post Posted: 16-02-2012, 17:53:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

neoras1 wrote:
Update

Mage: Jenzul (best mage pe realm de departe, 3 magi la 2200 @3s)

PS: failed mai ai de pedalat sa-l ajungi -

mai am de pedalat pana sa-l ajung pe trickz momentan



Last edited by failedd on 16-02-2012, 18:16:33; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
branuletz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2012 17:49)
Joined: 29 Aug 2011
Posts: 389, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 51.9
Votes: 12

 
Post Posted: 16-02-2012, 18:11:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

neoras1 wrote:
Update

Mage: Jenzul (best mage pe realm de departe, 3 magi la 2200 @3s)

PS: failed mai ai de pedalat sa-l ajungi -


jegzul i-am dat eu farm cu titanlock si scary in wotlk de pe un druid resto cu jumate gear pvp si celelalte iteme din reputatii. el facea cu destro lock si hpala full wrath toti 3, la noi nici1 nu aveam macar 4 wrath sets. so, da, jegzul = best. nu e carat de expansion si de setup, nu. mai lipseste sa zici ca skytec/fml sunt best shadowpriests eu si m-am convins.

failed atm e peste toti magii de pe server. o zi buna, pa.

@ tryla: chiar n-am nimic cu skytec, din cate vezi tie-ti pocesc numele. da, jucam lsd si nici1 nu aveam gear, spre deosebire de voi.


zmr:
tipu asta e gen
il trimiti dupa paine
el vine cu un lighean in cap si zbiara
VIN TALYBANYYYYYYYYY|
FUGITYYY LUMEEE POMPIERYYYYY

Also, Syckness feat. zmR movie incomin'. Tricksz, suck it.


Last edited by branuletz on 16-02-2012, 18:41:22; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
trilulilu

[最好 ]



Status: Offline
(since 04-07-2016 09:54)
Joined: 10 Oct 2010
Posts: 975, Topics: 87
Location: Romania

Reputation: 203.3
Votes: 39

         
Post Posted: 16-02-2012, 18:35:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DK- Orion , Nelly , Dark
Druid- Cyd, Nightbeauty (resto) , Cobrel (balance) , Crythappenz (feral) - e singuru care mai joaca la high rate dupa ce a fost nerfuit.
Priest: Skytec, Nukeyoulol , deep (shadow) Dispelbot (disc)
Hunter : Azwraithz
Mage: Minimal , Failed
Pala : Crunked holy, Malibu (retri)
Shaman: Shay , Bossutai , Orionc.
Rogue: Raytorr si Deadlybrew(pacat k numai joaca)
Warrior : Turbokill, Tonni si Georgee .
Warlock: Larreh, Titanlock, Mupy si Amzy.

Nu as fi vrut sa va raspund dar voi ma fortati sa va raspund asa ca va iau pe fiecare . In primu rand Dark nu as comenta in locul tau sti prea bn dc. In al 2lea rand Failed am facut 2.2k pe 13.02.2012 deci nu cred k ai avea ceva sa spui. In al 3 lea rand syckness eu nu am nimic cu tn dar vad ca tu tot continui sa imi pocesti numele si sa te iei de mn datorita faptului k fac arene cu skytec pe care tu nu il suporti .Dai dovada de lipsa de fair-play nerecunoscand ca stie sa joace(ceea a facut el atunci in arena aia k a dat silence pe warr a vrut doar sa iti arate k te bate si fara anumite abilitati necesare si k , combou pe care il jucam e anti la teamu tau) . Atunci tu jucai LSD care batea combo-u meu fantoma lejer .E un fel de ceea ce joc eu acum .Incercati sa numai fiti asa hateri , e doar un kkt de joc in care va pierdeti timpul si ar trebui sa jucati de placere nu sa va faca sa deveniti agresivi in limbaj si comportament. Incercati sa intelegeti ca mai sunt si altii pe langa voi care stiu sa joace poate nu chiar ca voi(asa zis clanu playerilor pro de pe freakz care va stiti voi) dar acceptabil.Sincer nu ma intereseaza cine e mai bun la mage sau alte clase doar ca cei pe care i-am postat mi s-au parut k joak frumos in arene.
Si cam asta a fost tot ce am avut de zis. Nu o sa mai intervin alta data.Bafta.



You know the legend . You dont know the story

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
failedd

[nicu gheara]



Status: Offline
(since 04-12-2012 13:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 266, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 2.3
Votes: 14

 
Post Posted: 16-02-2012, 18:41:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

trilulilu wrote:
DK- Orion , Nelly , Dark


In al 2lea rand Failed am facut 2.2k pe 13.02.2012 deci nu cred k ai avea ceva sa spui.

Nu am nimic personal cu tine , insa faptul ca iti alegi parteneri atat de ratati si capabili de astfel de posturi e indirect problema ta ( te implica si pe tine). Nu ma refeream la data , ci la perioada in care druidu era bugged .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
trilulilu

[最好 ]



Status: Offline
(since 04-07-2016 09:54)
Joined: 10 Oct 2010
Posts: 975, Topics: 87
Location: Romania

Reputation: 203.3
Votes: 39

         
Post Posted: 16-02-2012, 18:44:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

failedd wrote:
trilulilu wrote:
DK- Orion , Nelly , Dark


In al 2lea rand Failed am facut 2.2k pe 13.02.2012 deci nu cred k ai avea ceva sa spui.

Nu am nimic personal cu tine , insa faptul ca iti alegi parteneri atat de ratati si capabili de astfel de posturi e indirect problema ta ( te implica si pe tine). Nu ma refeream la data , ci la perioada in care druidu era bugged .

Nu l-am pus eu sa posteze e doar parerea lui. Si nu am facut 2.2k knd era druidu bugged dupa am facut asa k nu are rost sa vorbim de buguri.



You know the legend . You dont know the story

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Kendlol
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 22-06-2012 12:22)
Joined: 06 Jan 2011
Posts: 333, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: -81.6
Votes: 12

 
Post Posted: 16-02-2012, 18:47:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

failedd wrote:
neoras1 wrote:
Update

Mage: Jenzul (best mage pe realm de departe, 3 magi la 2200 @3s)

PS: failed mai ai de pedalat sa-l ajungi -

mai am de pedalat pana sa-l ajung pe trickz momentan


ca bine zici -, si sa fiu si eu on topic
mage : eu, failed,prunela,trylu
priest:deepinnlove,chowchow,howeverlolz,turbo,unbelievable,infernous sa zicem
dk:dark,nelly,touchmee
warr:enrg,turbo,georgel
druid:kigy,bossutai
warlock:mupy, amzy?-
rogue:raytor,trouble,shadowslice
hunter:breakeru pe toate charele lui :o -
pala:nelly,ducaa sa zicem
shaman:shay,nixxon,nightwalk

---

trickz - / syckness, fml ala m-am lamurit ce stie si ala cu spriestu - dar macar tu nu te apuca sa vorbesti din moment ce esti || pe specu ala -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
infa

[sefu la magi!!!]



Status: Offline
(since 21-04-2013 23:19)
Joined: 06 Jul 2010
Posts: 105, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: -126
Votes: 13

Post Posted: 16-02-2012, 21:07:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma uitam -) nimeni nu ma posteaza ... oare dc:)) ca stiu ca sunt cel mai bun ...dar na - nu ma posteaza nimeni ca sunt bulangiu

mage:infalol
warr:ion
pala:aamzz
warlock:dndoop
rogue:alcool
dk:sabie
druid:ulei
priest:drojdie


l2p noobs !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
unulbunrau
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-04-2012 22:33)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 15, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 47.7
Votes: 2

Post Posted: 16-02-2012, 22:10:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DK: Enteyjin/ toti care joaca blood/ Nelly/ Orionc/ LHC
Druid: Dklol/ Qty
Priest: prea multi care sufera, saracii de ei.
Hunter: za only Azwraith, Saw, Onedaylate
Pala: Nelly / toti care joaca protection
Shaman: Shay
Rogue: sa zicem Inofensive
Warrior: toti papagalii care joaca fury si au 2.3k la arene ca fac cu hunter .. impuscati-va SINCER !
Warlock: Larreh(demo) singurul lock care l-a batut pe Azwraith 1v1. Amzy(destro) rupe ! sunteti disperati de Mupy asta, are un combo OP la 2v2. La dueluri nu da accept, sta afk ca nabu`, da accept doar cu aia low gear omu` . Puneti-l sa joace cu dk sau cu disci priest sa vedem ce mai face. disperatilor
Mage: TOTI MA TOTI ! dar sa zicem Infa, Tryla - care va bate de va ***** pe voi . Tricks e o suferinta. Failed e un paralel de om care joaca doar combo-uri de rollfaceri.
Sper ca v-a placut, pa.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tacidrq
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-02-2012 15:07)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 16-02-2012, 22:41:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stiu ca am ban...dar ne..cand vad prosti ca tn nu am cum sa nu zic nimic. Deci mucosule uite cum sta treaba:
1 - lock nu are cum sa aibe combo op in patch asta, ptr ca e praf
2- duele nu dau ptr ca nu imi plac duelurile pe lock in patch asta si punct. nu te priveste pe tine ce fac eu si ce nu
3- nu incerca sa le zici oamenilor cine bate pe cine si ala e praf, pot sa te bat in orice combo vrei tu, esti un nimic pana la urma
4- oamenii ma pun probabil la best, ca sunt singurul din top ca lock ,ca sunt singuru lock probabil care a batut oameni din top, printre singurii care dau join proababil din top20 pe langa failed dar asta nu conteaza, si stilul de joc in general.
5- un lock nu e bun daca il bate pe azwriathz in duel oke?, ca pe demo il bat si eu no problem+fear(dupa cum nu stii nu folosesc fear in duele daca fac, nu imi place), plus ca nu e cazul sa ma critici tu, sau sa critici un om dupa ce duele face. cand nu mai e asa praf lock si asa nerfuit hunter (cu 2 aimed shot), atunci sa comentezi cine bate pe cine in duel.
6- stau afk ca nabu? te freaca pe tine grija ce fac cateodata in wow? vezi-ti de treaba ta si dai join la arene, bate-ma, atunci sa comentezi
edit:
7: dau duele cu aia low gear?stai si ma urmaresti? ca sa sti nu prea dau duele deloc, asa ca daca ai pica pe cineva, macar adu argumente serioase nu vrajeli...asta e..te intelegi pe de-o parte..esti hater...ne vedem in arene ...cine oi fi

ghost/orange...SARITII CU BANUUU

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nerfz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-04-2013 15:38)
Joined: 31 Mar 2010
Posts: 482, Topics: 39
Location: No where.

Reputation: -444.3
Votes: 24

 
Post Posted: 16-02-2012, 23:36:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mage: Eu cand joc pe mage.
warr: Eu cand o sa joc pe warr (nu am inca )
pala: Eu cand joc pe pala.
warlock: Eu cand o sa joc pe wlock (nu am inca )
rogue: Eu cand jucam pe rogue (nu mai am =( )
dk: Eu cand o sa joc pe DK (nu am inca)
druid: Eu cand o sa joc pe druid (nu am inca)
priest: Eu cand joc pe priest .

Acest post este un pamflet si trebuie tratat ca atare.


 
Staff message (*0ranGe ! extrem):
 
+1 warn, offtopic. Acest warn este un pamflet si trebuie tratat ca atare .... sau nu.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
unulbunrau
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-04-2012 22:33)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 15, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 47.7
Votes: 2

Post Posted: 17-02-2012, 00:05:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ mupy. umad bro? lasa ca mi-au soptit mie niste pasarici ca si cum in arena, tu mureai ca placinta si dklol batea 1vs2 deci, e op combo-ul. si daca esti bun precum pretinzi bati pe oricine pe DESTRO, asta parca-ti place tie sa joci, nu ca te pui demo si-l bati si tu =) .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tacidrq
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-02-2012 15:07)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 17-02-2012, 00:11:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce legatura are specu care-mi place cu ala care e bun...ma...adu naibii argumente calumea daca esti hater...nu vezi ca scrii degeaba in topicu asta?Si ca sa stii si tu sa intamplat odata sau de doua ori sa mor...unu de la ei a ramas cu 5-10k si ia batut pe aman2...greu!(fiind bonkin) Tu crezi ca rezist ca lock? cand vin 2 idioti precum fury hunter?logic..ma bazez pe dmg cat mai mare si cat mai repede posibil...se intampla sa mor atunci si ii las cat de low pot... si el ii omoara. Si mergea sa zici ca e op daca jucam demo(dar nici atunci, tot lock sunt)...dar cand dau 18k crit pe full gear pe destro...nu zice ca e OP...si nu...im not mad:( ca un random incearca sa ma puna intr-o lumina proasta...
Cand o sa joci tu cu lock, cand o sa vezi cat de greu e, la rate mare binenteles, atunci sa comentezi.

unulbunrau wrote:
si daca esti bun precum pretinzi bati pe oricine pe DESTRO, asta parca-ti place tie sa joci, nu ca te pui demo si-l bati si tu =) .

1- nu am pretins nimic, nu ma dau mare
2-faza cu demo am zis-o, ca incercai sa arati ca sunt slab, si ca larreh l-a batut pe azwriahtz...intradevar m-ai jignit maxim...trebuie sa pricepi...nu dau 2 bani pe tine

ca ultim edit: degeaba mai postezi...o sa imi iau ban incurand ptr "Multiple Account"...dar asa... sunt curios, lasa-mi si mie un link la armory sa vad cine ma uraste asa mult...cand o sa intru in arena cu tine...sa imi aduc aminte cat ai comentat



Last edited by tacidrq on 17-02-2012, 00:20:28; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dudeuronfire

[Creep]



Status: Offline
(since 10-12-2018 15:29)
Joined: 12 Jan 2011
Posts: 819, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 125.7
Votes: 16

 
Post Posted: 17-02-2012, 07:56:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mupy iz mad agaaaiiinnn! Imi place cum le spui tuturor ca nu dai doi bani pe ei, niste randomi, de parca tu ai fi tata lor. Si tu esti random ba, nu mai suferi aici atat. Pacat ca esti un random carat de Dklol, ai atins si tu 2.4k ca bujetii si esti zeu acum.. Fii serios, no one gives a crap.. Esti un wannabe.

Warlock:Mouty - Best lock de departe, desi nu frecventeaza aici, a fãcut 2.3k cu iteme albastre si scor decent. Destro. Warlock/Rogue, comp greu de jucat, sunt sigur ca Mupy a incercat dar chestiile faceroll sunt mai pe gustul lui
Rogue: Raytorr(dupa rating) , Skyggemus(dupa duele, awesome guy, awesome rogue, nu stiu cum ati uitat de el,) Faster( same as Skyggemus, awesome rogue, mouty's partner.)
Priest: Ezrealz(ol mate, zeu al priestilor) , Eon(same as first) , Phixels(stim toti de ce), and.. Lol, almost forgot Syckness
Hunter: Nerfz cand joaca pe hunter, Azwraithz
Shaman : Shay the guy (singurul shaman care gandeste, sau unul dintre putinii)
Mage: Minimal ( omu joaca super, so... Yeah, Tricksz inca invata tainele Water Elementalului), Failed (dupa rating), Tricksz nu.
Dk:Nellyrld, Nellyrld si.. Nellyrld
Druid: Kigy, Dklol, Nerfz cand joaca pe druid, Crithappensz, Honourless
Paladin: Deadmouselol, Immaretrawr
Warr: Deathlust, Numaibeau



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 39, 40, 41  Next    


The time now is 21-09-2024, 16:33:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x