User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 30, 31, 32  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message75378
titileasca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-06-2014 08:16)
Joined: 09 Jan 2012
Posts: 50, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 4.5
Votes: 5

 
Post Posted: 20-03-2012, 17:25:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:ALex
2. Varsta:16ani
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?:7-8ore in cursu saptamani; 9-10ore duminica si sambata.
4. Clasa:DK
5. Main Spec/OFF spec:frost/blood
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zaharuza
7. Screenshot cu Interfata**:http://tinypic.com/?t=postupload
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?:Deoarece toti dk joaca dps frost si dau f.m. dmg
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).:PAi nu am nici un secret adika primadata dau outbrake dupaia de cate ori pot da oblitarade le dau dupaia dau bowling blast si cand se tarmina dizizurile dau plague strike si un ice tought
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).:Joc de 3 ani pe dk sunt foarte experimentat j
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Mortis; Wandesd Asasisn;Speci;Prinde
12. Detalii PC***.Am un pc foarte performat si nu am probleme
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Deoarece este cea mai buna guilda de pe servari din hoarda
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Sunt stundet
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).:Nimik
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.http://tinypic.com/?t=postupload

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Asterixx

[Furry Lover]



Status: Offline
(since 30-07-2014 18:04)
Joined: 22 Jan 2011
Posts: 157, Topics: 18
Location: Over a pile of furries

Reputation: 85.1
Votes: 7

 
Post Posted: 20-03-2012, 19:59:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

x.InMySoul_ wrote:
@ Choselife rejected
@ Palmy rejected
Nu recrutam clasa voastra momentan


Cred ca era evident la ce clasa se referea dupa posturile de mai sus. Rejected.

Recrutam 2 pala holy, 2 priests disc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cSSk
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-06-2012 11:18)
Joined: 19 Mar 2012
Posts: 75, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: -94.9
Votes: 7

 
Post Posted: 25-03-2012, 19:11:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: Cssk
Clasa si rasa: BELF PALADIN
Talente: PROT/HOLY
Profesii: BS/MINING ( dar inlocuiesc cu JWC)
Played time(comanda ingame /played): just 2 days
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cssk se vad aiurea itemele




Cati ani ai? : 17 fac
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? 10 heroic chimaeron , valiona 10n,chiameron 10n , halfus ...stiu script la toate cu exceptie @ omnotron la care trb sa caut niste filmulete
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? : LK DOWN , ARchimonde down , solarian down , alar down.void down
Mai ai si alte chare de 85? http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Skyro
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Awaken , guilda cu organizare proasta,neseriozitate
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? il stiu pe burton , am fost in guilda cu el pe ultimate @ Insane Asylum
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Joc wow 4fun , pentru a cunoaste lume noua , dar si pentru a progresa in ceea ce priveste PVE cat si PVP
Detalii conexiune internet : net stabil , nu prea am probleme
Stiti ce este sistemul DKP ? : da
Teamspeak si/sau microfon ? : da
Screenshot cu interfata :

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 25-03-2012, 19:26:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? il stiu pe burton , am fost in guilda cu el pe ultimate @ Insane Asylum


Acolo am stat maxim 2-3 saptamani , si am plecat din cauza mizeriilor pe care le facea Guild Masterul.
Nu stiu ce sa zic , imi aduc aminte de tine vag , sa-i intreb si pe Kenvelo / Heretic ,poate te stiu ei mai bine.

Accepted , nu ma doare mana.

LE : Nu e nevoie de PM , am casuta vocala.



Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cSSk
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-06-2012 11:18)
Joined: 19 Mar 2012
Posts: 75, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: -94.9
Votes: 7

 
Post Posted: 25-03-2012, 19:29:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Burton wrote:
Quote:
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? il stiu pe burton , am fost in guilda cu el pe ultimate @ Insane Asylum


Acolo am stat maxim 2-3 saptamani , si am plecat din cauza mizeriilor pe care le facea Guild Masterul.
Nu stiu ce sa zic , imi aduc aminte de tine vag , sa-i intreb si pe Kenvelo / Heretic ,poate te stiu ei mai bine.

Accepted , nu ma doare mana.

LE : Nu e nevoie de PM , am casuta vocala.


nu am avut numele cssk ,sincer nici eu nu mai stiu ce nume aveam - revano parca ..tot paladin . imi aduc odata aminte ca eram la yogg saron ,parca erai si tu , imi aduc aminte si de heretiq si kenvelo

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Caipiroska

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-07-2016 07:56)
Joined: 06 Feb 2012
Posts: 90, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: -29.8
Votes: 8

 
Post Posted: 25-03-2012, 22:04:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Char-ului: Caipiroska
Clasa si rasa: Orc DK
Talente: BLOOD/FROST
Profesii: ENCH & JWC in curs.
Played time(comanda ingame /played): 22 days, 15 hours, 53 minutes, 7 seconds
Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) : Nu pot sa pun link-ul pentru ca am dat relog si ma arata tot cu gearul de pvp. Dps am Ilvl 361 si tank 357, puteti sa-mi dati inspect oricand inainte de inv sau stiu eu ce teste se obisnuieste.



Cati ani ai? : 21 fac
Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? chimaeron 10hc,25hc, Maloriak 10hc, 25hc, Omnotron 10n, 25n, Halfus 10hc, 25hc, stiu cam toate scripturile, iar daca nu stiu ceva invat repede.
Dar in vanilla / TBC / WotLK ? : In ICC cam tot ce se obisnuia, pe TBC Illidan, Archimonde, Kael, SWP cam tot, sincer nici nu mai tin minte tot ce am facut de cand joc.
Mai ai si alte chare de 85? Nu am.
In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? Awaken , pentru ca nu pot fi tratat ca un nimic.. in conditiile in care imi fac treaba bine, comparandu-ma cu altii din guilda chiar mult prea bine.
Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? Probabil ca nu, dar daca e o comunitate ok imi fac repede, pentru ca nu-s genu care sa dea mult din gura, nu-s laudaros si nici nu plang dupa iteme:))
Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi? Nu am un ideal in wow sincer... joc de 5 ani wow, ma joc de placere PVE, PVP.... ma intereseaza o guilda serioasa care sa faca raidurile cat mai tarziu pentru ca lucrez zilnic pana la ora 19, mai putin in weekend. Ma intereseaza mai mult respectul intr-o guilda decat reusita.
Detalii conexiune internet : Evolva, fibra. Merge ok si in caz ca face figuri am si RDS.
Stiti ce este sistemul DKP ? : da
Teamspeak si/sau microfon ? : da

Screenshot cu interfata : http://imageshack.us/photo/my-images/85/untitsafafasaled.jpg/



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
x.InMySoul_

[DotA Player]



Status: Offline
(since 19-12-2017 18:52)
Joined: 06 Jul 2011
Posts: 310, Topics: 25
Location: Langa Inna

Reputation: 92.3
Votes: 20

 
Post Posted: 25-03-2012, 22:45:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Caipiroska rejected , cum am zis si mai sus nu mai recrutam DK


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Caipiroska

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-07-2016 07:56)
Joined: 06 Feb 2012
Posts: 90, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: -29.8
Votes: 8

 
Post Posted: 25-03-2012, 23:04:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pai nah np:P eu n am citit toate aceste 23 de pagini sa vad ce recrutati.. doar am aplicat. Daca vreodata e nevoide de dk care sa-si cunoasca clasa si scripturile dati un mail -. bafta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burton

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 28-12-2015 14:04)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 1948, Topics: 177
Location: Romania

Reputation: 182.7
Votes: 31

 
Post Posted: 25-03-2012, 23:06:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

U mad bro ? Nu te cautam noi , tu ne cauti pe noi.Desi prin replica de mai sus ti-ai scris un 99% rejected pe aplicatiile ulterioare.


Quote:
Victor: ce ratat sunt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Caipiroska

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-07-2016 07:56)
Joined: 06 Feb 2012
Posts: 90, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: -29.8
Votes: 8

 
Post Posted: 25-03-2012, 23:23:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

No I'm not mad:|... dar tu daca ai probleme de personalitate nu tre sa arati aici. Eu v-am cautat o data. Asa cum am zis daca acum nu va trebuie dk cand o sa va trebuiasca dk care sa isi cunoasca clasa si scripturile puteti sa ma cautati... putin imi pasa ce guilda sunteti voi:/ eu v-am cautat o data am si eu o viata nu stau cu refreshu pe pagina asta sa vad cand vreti voi dk=)). Si inca cv " Desi prin replica de mai sus ti-ai scris un 99% rejected pe aplicatiile ulterioare. "

Ce te face sa crezi dupa replica ta ca as mai fi interesat de guilda ta? in caz ca nu ai citit ce am scris in aplicatie MA REPET: Ma intereseaza mai mult respectul intr-o guilda decat reusita.

Bafta tipule;)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Asterixx

[Furry Lover]



Status: Offline
(since 30-07-2014 18:04)
Joined: 22 Jan 2011
Posts: 157, Topics: 18
Location: Over a pile of furries

Reputation: 85.1
Votes: 7

 
Post Posted: 26-03-2012, 00:47:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Caipiroska wrote:
No I'm not mad:|... dar tu daca ai probleme de personalitate nu tre sa arati aici. Eu v-am cautat o data. Asa cum am zis daca acum nu va trebuie dk cand o sa va trebuiasca dk care sa isi cunoasca clasa si scripturile puteti sa ma cautati... putin imi pasa ce guilda sunteti voi:/ eu v-am cautat o data am si eu o viata nu stau cu refreshu pe pagina asta sa vad cand vreti voi dk=)). Si inca cv " Desi prin replica de mai sus ti-ai scris un 99% rejected pe aplicatiile ulterioare. "

Ce te face sa crezi dupa replica ta ca as mai fi interesat de guilda ta? in caz ca nu ai citit ce am scris in aplicatie MA REPET: Ma intereseaza mai mult respectul intr-o guilda decat reusita.

Bafta tipule;)




Vreti sa-ti arati intelectu "superior", fa-o in alta parte. Next.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Soko

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-06-2012 20:24)
Joined: 29 Dec 2011
Posts: 17, Topics: 4
Location: Acasa

Reputation: 49.2
Votes: 4

Post Posted: 26-03-2012, 18:53:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

--Informatii despre caracter---

-Numele Char-ului: Soko
-Clasa si rasa: Death Knight/Blood Elf
-Talente: Frost/Blood
-Profesii: Blacksmithing/ Eng( o sa-l schimb cu Enchanting.)
-Played time(comanda ingame /played): 20 de zile.
-Profilul Char-ului: (Nu uitati sa dati logout cu iteme de main spec-PVE) --- http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Soko

---Informatii despre tine---

-Cati ani ai? . Am 16 ani .
-Cata experienta ai in raid-urile din Cataclsym 10/25man? --- Explicatie pe indelete ce raiduri ati facut,ce dificultati ,etc.
* Cunosc destul de bine scripturile la bosii care sunt bagati acum,stiu ce trebuie sa fac la fiecare boss si ca dps si ca tank. Am facut bossi pe toate dificulatile ,exceptie ODS 10 si 25hc,dar stiu si acolo ce trebuie sa fac.
-Dar in vanilla / TBC / WotLK ? Pe woltk *Am jucat doar pe Woltk,ca warrior si am facut toti bossi, fara Lich King 25hc si 10hc. Puteam sa-l fac pe 25hc dar am avut o problemuta.-
-Mai ai si alte chare de 85? --- Da un pala Holy/Prot (inca nu m-am gandit ms/os)
-In ce guilda ai fost inainte si din ce motive ai iesit? ---
-Mai ai prieteni care sunt membri in momenul de fata in ENS ? --- Komin si Veign
-Care este idealul tau in WoW, si cum intentionezi sa il realizezi?
-Detalii conexiune internet ( stabilitate - nu ne place sa pierdem timp aiurea in raiduri ) : Am net de la Romtelecom (Clicknet),nu-mi pica deloc,nu am problele cu picatu si imi merge destul de bine.-
-Stiti ce este sistemul DKP ? Da
-Teamspeak si/sau microfon ? Da si ,si
-Screenshot cu interfata :





Last edited by Soko on 27-03-2012, 14:10:56; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Groovy

[PIErate]



Status: Offline
(since 12-12-2017 07:45)
Joined: 20 Feb 2010
Posts: 2143, Topics: 351
Location: Romania

Reputation: 667.6
Votes: 60

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 26-03-2012, 19:48:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asterixx wrote:
x.InMySoul_ wrote:
@ Choselife rejected
@ Palmy rejected
Nu recrutam clasa voastra momentan


Cred ca era evident la ce clasa se referea dupa posturile de mai sus. Rejected.

Recrutam 2 pala holy, 2 priests disc.


Cred ca e destul de explicit omu.


Break the rules, don't break the law.But *** the law, that's what I always say

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tzifrea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-02-2016 14:18)
Joined: 26 Jun 2011
Posts: 8, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 52.4
Votes: 2

Post Posted: 26-03-2012, 22:27:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

---Informatii despre caracter---

Numele Char-ului: Poof
Clasa si rasa: Hunter / Troll
Talente: MM
Profesii: Mining / Engineering
Played time(comanda ingame /played): 5day 6h 7min
Profilul Char-ului: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Poof

---Informatii despre tine---

18 ani (19 in 4 mai)
Pe cata am facut doar dungeonurile heroice, raidurile le`am urmarit si invatat de pe youtube
In Vanilla / TBC / WotLK am atins cotele maxime.
Offchar da nu prea joc pe el http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Qubix
Nu am fost in nici o guilda, am jucat doar pvp (sunt full vicious)
Mai am un prieten, Cssk.
Joc de placere, am o gramada de timp pentru al juca, idealul meu e de a fi printre cei mai buni siam de gand sa realizez asta alaturi de voi?
Internet prin RDS, de cand il am nu mi`a picat netu deloc.
Sistemul DKP este modalitatea prin care se primesc itemele in raiduri (punctele sunt obtinute la participarea in raiduri)?
Teamspeak da, microfon da
Screenshot cu interfata : http://tinypic.com/view.php?pic=2hi58hx&s=5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kenvelo

[1337]



Status: Offline
(since 16-04-2017 12:19)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 130, Topics: 7
Location: Bucuresti

Reputation: 78.5
Votes: 14

   
Post Posted: 26-03-2012, 22:57:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

esti Proof care a jucat si pe UT?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Burton, 10 January 2012 23:50



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 30, 31, 32  Next    


The time now is 30-09-2024, 23:41:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password