User
Pass
2FA
 
 

..::Recrutari::..
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 37, 38, 39  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message72840
ekokiller

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2012 17:04)
Joined: 31 Mar 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45
Votes: 2

Post Posted: 31-03-2012, 12:45:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Ekokiller
clasa:druid
spec=restoration offspec=Balance
Item level:361
Full Enchants/Sockets/Glyphs:da
varsta:16ani
teamspeak3:da microfon: in curand
rasa:tauren
Am experienta in raidurile cataclysm sunt iubitor de Pve stiu scripturile si vreau sa intru in InspiratioN deoarece este un guild nou si are potential
timp la dispoziti de wow:dupa ora 18:00
armory link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Ekokiller

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 31-03-2012, 16:38:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ekokiller wrote:
Nume ingame: Ekokiller
clasa:druid
spec=restoration offspec=Balance
Item level:361
Full Enchants/Sockets/Glyphs:da
varsta:16ani
teamspeak3:da microfon: in curand
rasa:tauren
Am experienta in raidurile cataclysm sunt iubitor de Pve stiu scripturile si vreau sa intru in InspiratioN deoarece este un guild nou si are potential
timp la dispoziti de wow:dupa ora 18:00
armory link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Ekokiller



RESPINS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Optikall

[Ceapa-i Dumnyezo']



Status: Offline
(since 25-01-2018 16:18)
Joined: 27 Feb 2012
Posts: 666, Topics: 66
Location: SM - BM

Reputation: 84.4
Votes: 35

        Optiskillz 
Post Posted: 01-04-2012, 07:49:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Theunu
Clasa: Priest
Main Spec: Shadow
Off Spec: Disci
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Blood Elf
ItemLevel: 359
Varsta: 17
Teamspeak 3 / Microfon : DA/DA
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : de la 2.4.3 --> incoace
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : https://www.wow-freakz.com/armory/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Theunu
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : cam 4-5 ore /zi, si sunt disponibil la orice ora...
De ce ati ales InspiratioN ?: O guilda in care se fac raiduri, cu oameni seriosi


Cumpar Cioara neagrã / Corb



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 01-04-2012, 11:00:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Theunu wrote:
Nume ingame: Theunu
Clasa: Priest
Main Spec: Shadow
Off Spec: Disci
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Blood Elf
ItemLevel: 359
Varsta: 17
Teamspeak 3 / Microfon : DA/DA
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : de la 2.4.3 --> incoace
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : https://www.wow-freakz.com/armory/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Theunu
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : cam 4-5 ore /zi, si sunt disponibil la orice ora...
De ce ati ales InspiratioN ?: O guilda in care se fac raiduri, cu oameni seriosi


RESPINS avem destui shadow priest's



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
devilhusky

[Account disabled]



Status: Offline
(since 18-10-2012 12:05)
Joined: 30 Nov 2010
Posts: 22, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 47.6
Votes: 2

 
Post Posted: 01-04-2012, 12:50:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame:Sweetscorch
Clasa:Mage
Main Spec:Fire
Off Spec:Arcane
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?:da
Rasa:Undead
ItemLevel:360
Varsta:20
Teamspeak 3 / Microfon :da am
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) :joc wow exact de cand a aparut wotlk.pana acum am facut tot in afara de maloriak 25hc si omnotron.
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Sweetscorch
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : pot fi on zilnic de la 8:30 pana la ....nu conteaza.(am pus 8:30 pe ca miercurea ies la 8 de la facultate in rest sunt mai devreme acasa)
De ce ati ales InspiratioN ?:Acum m-a transferat de pe Genesis si cautam o guilda buna.Am ales InspiratioN deoarece am vazut ca e o guilda cu progres foarte bun.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marla

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-04-2012 11:37)
Joined: 15 Mar 2012
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 01-04-2012, 13:37:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame:Prepelita
Clasa:Priest
Main Spec:Holy
Off Spec:Disci
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?-a
Rasa:Blood Elf
ItemLevel:360
Varsta:16
Teamspeak 3 / Microfon -a
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) -e Tbc 5 luni , watlk un an(PE freakz in ghilda the deceivers)
Cata: de cand a facut freakz 4.0.6 , stiu toate scripturile de la toti bossi
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Prepelita
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des :In timpul spt de la 2 pana la 12 1 noapte iar in weekend orcand
De ce ati ales InspiratioN ?: Pt ca este o ghilda cu progres , Si se vede ca e o ghilda care nu sufera pe global cand au facut un boss

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 01-04-2012, 15:39:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

devilhusky wrote:
Nume ingame:Sweetscorch
Clasa:Mage
Main Spec:Fire
Off Spec:Arcane
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?:da
Rasa:Undead
ItemLevel:360
Varsta:20
Teamspeak 3 / Microfon :da am
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) :joc wow exact de cand a aparut wotlk.pana acum am facut tot in afara de maloriak 25hc si omnotron.
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Sweetscorch
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : pot fi on zilnic de la 8:30 pana la ....nu conteaza.(am pus 8:30 pe ca miercurea ies la 8 de la facultate in rest sunt mai devreme acasa)
De ce ati ales InspiratioN ?:Acum m-a transferat de pe Genesis si cautam o guilda buna.Am ales InspiratioN deoarece am vazut ca e o guilda cu progres foarte bun.


ACCEPTAT

Posturi unite automat, 01-04-2012, 16:39:07

marla wrote:
Nume ingame:Prepelita
Clasa:Priest
Main Spec:Holy
Off Spec:Disci
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?-a
Rasa:Blood Elf
ItemLevel:360
Varsta:16
Teamspeak 3 / Microfon -a
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) -e Tbc 5 luni , watlk un an(PE freakz in ghilda the deceivers)
Cata: de cand a facut freakz 4.0.6 , stiu toate scripturile de la toti bossi
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Prepelita
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des :In timpul spt de la 2 pana la 12 1 noapte iar in weekend orcand
De ce ati ales InspiratioN ?: Pt ca este o ghilda cu progres , Si se vede ca e o ghilda care nu sufera pe global cand au facut un boss


ACCEPTAT



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
findor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-12-2019 19:41)
Joined: 01 Apr 2012
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 45.1
Votes: 2

Post Posted: 01-04-2012, 21:54:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: findor
Clasa: druid
Main Spec: resto
Off Spec: balance
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: troll
ItemLevel: 360
Varsta: 15
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : wowtlk icc daramat pe toate dificultatile
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Findor
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : dupa ora 15
De ce ati ales InspiratioN ?: pentru ca am mai incercat si cu alte guilde gen fallen angels,defiance si au fost foarte slabe pentru cat erau laudate.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 01-04-2012, 22:29:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

findor wrote:
Nume ingame: findor
Clasa: druid
Main Spec: resto
Off Spec: balance
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: troll
ItemLevel: 360
Varsta: 15
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : wowtlk icc daramat pe toate dificultatile
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Findor
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : dupa ora 15
De ce ati ales InspiratioN ?: pentru ca am mai incercat si cu alte guilde gen fallen angels,defiance si au fost foarte slabe pentru cat erau laudate.


ACCEPTAT



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Soulbringer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2014 17:30)
Joined: 31 Mar 2010
Posts: 45, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 126.2
Votes: 5

 
Post Posted: 02-04-2012, 14:06:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Wildhide
Clasa: Druid
Main Spec: Balance
Off Spec: Feral
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: 70-80%
Rasa: Tauren
ItemLevel: 359
Varsta: 17
Teamspeak 3 / Microfon : Da / Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : WOLTK / CATACLYSM
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Wildhide
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : In timpul saptamani dupa ora 3 sunt on si pot intra oricand pentru raid , weekend depinde de ce planuri am cu ai mei sau prieteni dar sunt on pentru raiduri .
De ce ati ales InspiratioN ?: Va cunosc ca Guilda si am fost in ea si inainte si pe woltk si pe cata .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 02-04-2012, 16:30:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Soulbringer wrote:
Nume ingame: Wildhide
Clasa: Druid
Main Spec: Balance
Off Spec: Feral
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: 70-80%
Rasa: Tauren
ItemLevel: 359
Varsta: 17
Teamspeak 3 / Microfon : Da / Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : WOLTK / CATACLYSM
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Wildhide
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : In timpul saptamani dupa ora 3 sunt on si pot intra oricand pentru raid , weekend depinde de ce planuri am cu ai mei sau prieteni dar sunt on pentru raiduri .
De ce ati ales InspiratioN ?: Va cunosc ca Guilda si am fost in ea si inainte si pe woltk si pe cata .


ACCEPTAT te accept ca te stiu , nu iau druizi boomkin ... ca scot ff putin si am deja 2 main chars ff activi



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HellShout

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-02-2013 17:24)
Joined: 21 Feb 2012
Posts: 72, Topics: 11
Location: Sideria

Reputation: 60.5
Votes: 2

 
Post Posted: 04-04-2012, 13:11:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Bizwen
clasa: paladin
spec=Retribution offspec=Protection
Item level:355 pve pvp 360
Full Enchants/Sockets/Glyphs:da glyphs nu full.
varsta:22
teamspeak3:da
rasa:Blood elf
timp la dispozitie de wow: toata ziua inafara de orele 19 si 21
armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Bizwen
De ce ati ales InspiratioN ?: este o guilda care face raiduri va cunosc de mult pe unii de pe wotlk si va tineti de treaba -



Last edited by HellShout on 06-04-2012, 11:50:09; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alinium12

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-12-2013 19:29)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 28, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 67.1
Votes: 2

Post Posted: 05-04-2012, 18:42:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Crunch
Clasa: Priest
Main Spec: Holy
Off Spec: Shadow
Full Enchants/Sockets/Glyphs : da
Rasa: Undead
ItemLevel: 357
Varsta:18
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : TBC / WOTLK /CATA
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Crunch
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : in fiecare zi de la ora 14 pana la orele 23 ,24
De ce ati ales InspiratioN ?: Am multi prieteni in guilda si doresc sa incep mai mult cu pve



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 05-04-2012, 19:24:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alinium12 wrote:
Nume ingame: Crunch
Clasa: Priest
Main Spec: Holy
Off Spec: Shadow
Full Enchants/Sockets/Glyphs : da
Rasa: Undead
ItemLevel: 357
Varsta:18
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : TBC / WOTLK /CATA
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Crunch
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : in fiecare zi de la ora 14 pana la orele 23 ,24
De ce ati ales InspiratioN ?: Am multi prieteni in guilda si doresc sa incep mai mult cu pve


ACCEPTAT



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 13-08-2024 09:04)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 05-04-2012, 22:34:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

intelege ca dispare nu e mutat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 37, 38, 39  Next    


The time now is 20-09-2024, 04:29:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x