User
Pass
2FA
 
 

Recrutãri
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 54, 55, 56  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message166719
piciupitik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-07-2019 11:42)
Joined: 06 Nov 2011
Posts: 87, Topics: 15
Location: United Kingdom

Reputation: 344.5
Votes: 10

 
Post Posted: 31-03-2012, 17:40:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

No tracks left behind


Last edited by piciupitik on 19-04-2012, 21:58:28; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KRQ

[Creep]



Status: Offline
(since 06-01-2016 18:15)
Joined: 16 Oct 2010
Posts: 645, Topics: 304
Location: Romania

Reputation: 333.1
Votes: 75

 
Post Posted: 01-04-2012, 01:54:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Schopenhauer - ACCEPTAT, si poate esti mai atent data viitoare cand completezi formulare.
Zuko - "La hoarda deja fac parte din tro guilda foarte buna "I need a life" si cum am progressat acolo acum joc mai mult pe charachteru asta.Sper ca ma acceptati multumesc de inainte! " cu vrajeli dinastea nu o sa fiti niciodata acceptati in vreo guilda de la alianta, mai ales in Deathwish. Clar RESPINS
Aloran - RESPINS, se vede gearu pvp, praf si ala, dupa 20 de saptamani cate am estimat ca ai jucate. Daca vad gearu pve poate, poate.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xrazy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-11-2015 21:05)
Joined: 26 Jul 2011
Posts: 18, Topics: None
Location: United Kingdom

Reputation: 54.2
Votes: 2

 
Post Posted: 01-04-2012, 09:12:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu inteleg dece crezi ca e o vrajeala? te ai uitat la wow characters? si daca te ai uitat uitate si la guilda. Timp am destul cas somer - si acum vreau sa ma concentrez la charechteru asta dela aliata ca imi place mai mult. Nu vroiam sa para vrajeala in astfel am vrut sa demonstrez ca am facut Omnotron defense sistem si ca nu sunt noob


Last edited by xrazy on 01-04-2012, 11:08:13; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
piciupitik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-07-2019 11:42)
Joined: 06 Nov 2011
Posts: 87, Topics: 15
Location: United Kingdom

Reputation: 344.5
Votes: 10

 
Post Posted: 01-04-2012, 21:39:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

KRQ wrote:
Daca vad gearu pve poate, poate.

mai uitate odata

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
manoxx32

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-11-2016 20:46)
Joined: 01 Apr 2012
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48.4
Votes: 2

Post Posted: 01-04-2012, 23:42:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

salut ..am facut si eu o aplicatie .cu numele fullspeedsex .dar a disparut ..ati sters-o voi ..sau ce sa intamplat?

Posturi unite automat, 02-04-2012, 00:42:20

Cum te numesti? Emanuel
Ce varsta ai? 19
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) Nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) Nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz):doar Freakz,

Nume In-Game: Fullspeedsex
Clasa/Rasa: Rogue/ Gnome
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 355 pentru a fi bagat in seama): 360
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Da
Offspec ItemLevel: 361 (pvp)
Meserii full sau peste 500: Inscription / Engi (cooking.fishing)
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fullspeedsex
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: min 2-3 .max 50+
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate):10/25 hc.n
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate):n/hc 10
ODS facut (daca da, pe ce dificultate):10/25n
/played @85 (5d or more): 10d
De ce doriti sa intrati in Deathwish? As vrea sa intru in Deathwish .in special pentru a face raiduri .pentru a ajuta guilda si playerii cu ce pot si cand pot .pentru a-mi face priesteni .

Dispui de Microfon+TS3? - da


[/url]



Last edited by manoxx32 on 03-04-2012, 20:36:19; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rusescu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-06-2013 12:34)
Joined: 12 Oct 2010
Posts: 43, Topics: 7
Location: Saudi Arabia

Reputation: 61
Votes: 3

 
Post Posted: 01-04-2012, 23:51:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

salut am si eu o intrebare warrior prot/fury recrutati ?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bobbek

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2019 11:52)
Joined: 02 Apr 2012
Posts: 6, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 55.2
Votes: 6

 
Post Posted: 02-04-2012, 07:41:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? :Bogdan
Ce varsta ai? 18-19 in curand
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) antrenamente la bascket Divizia B 18:00-20:00 sau 16:00-17:30 da nu in fiecare zi
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) nu...
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz):

Nume In-Game: Bobek
Clasa/Rasa: Death knight human
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 355 pentru a fi bagat in seama): 360 dps da imi arata pe caracter 366:)si o sa imi iau saptamana asta pe donatie umeri sau headu t11:)
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): da
Offspec ItemLevel: 359 tank
Meserii full sau peste 500: enginiring pentru head si tailoring
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bobek
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 40-100
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): Toate dificultatiile;)
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): toate dificultatiile:)
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): pe hc nu am facut ca fostea mea guilda nu era instare ..da stiu script tot fara greseala
/played @85 (5d or more): 31d 16 h
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate) in fosta mea guilda ( opus dei ) totul se face in bataie de joc....la raduri eu fac caterinca in loc sa fie atenti si cand greseste unu da vina pe altu ...am auzit si am observat progresele guildei voastre si o respect as dori sa fac si eu parte din aceasta guilda si sa fiu printre cei mia buni:)
Dispui de Microfon+TS3?: Da dispun si de ts 3 ,microfon imi iau azi sau maine el tarziu sunt on la fiecare raidu nu conteaza ca e maloriak-ODS sau bh 10 nu comentez nimic


MULTUMESC! o zi placuta si astept un raspuns:)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Unreg

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-08-2014 21:05)
Joined: 26 Dec 2010
Posts: 29, Topics: 3
Location: Spain

Reputation: 62.2
Votes: 3

 
Post Posted: 02-04-2012, 19:02:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Madalin
Ce varsta ai? 18
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) Nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) 12
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): nu

Nume In-Game: Kuge
Clasa/Rasa: Mage/gnome
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 355 pentru a fi bagat in seama): 362 full pve minus umeri
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Fire
Meserii full sau peste 500: Full ENG 540+ ENCH 525
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kuge
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 10-20
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): pe 10/25 N si pe 10/25 HC
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): pe 10/25 N , pe Hc e in progres
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): pe 10/25 N , pe Hc e in progrees
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate) : Sunt multe motivele care un player equipat cat de cat vrea sa intra in aceasta guilda , dar principal vreau sa intru ca sa compart experienta de a participa alaturi de playeri capabili de facut raiduri si de a comparti cu iei misiunea de a elimina bossi de pe freakz
/played @85 (5d or more): 40d
Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): da

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tzapasa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-04-2012 15:56)
Joined: 08 May 2011
Posts: 4, Topics: 1
Location: Poland

Reputation: 49.1
Votes: 2

 
Post Posted: 03-04-2012, 23:37:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Andrei
Ce varsta ai? 18
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) 08-14
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) nu ii chiar fixa da intre 12 -1 noapte daca trebe stau si mai mult
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): nu

Nume In-Game: Nazrudin
Clasa/Rasa: hunter/night elf
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 355 pentru a fi bagat in seama): 362
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): da
Offspec ItemLevel: 362
Meserii full sau peste 500: Lw
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat)
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Nazrudin
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 35-90
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): 10/25n 10hc
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): 10/25n
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): 10/25n
/played @85 (5d or more): 5d 12 ore
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate)
daca le-ai auzit pe toate ce rost mai are sa mai zic ... ca tot alea is
Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie):
da

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boscodeala

[MEGA Gras ]



Status: Offline
(since 10-12-2016 07:57)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 1216, Topics: 50
Location: Iasi - Cluj

Reputation: 175.9
Votes: 35

 
Post Posted: 03-04-2012, 23:51:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Vlad
Ce varsta ai? 20
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) Nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) Nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): Sunt Jupan pe Blizz.

Nume In-Game: Boscodel
Clasa/Rasa: Rogue-Human
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 355 pentru a fi bagat in seama): 368
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Da
Offspec ItemLevel: 369
Meserii full sau peste 500: Jewelcrafting-Engineering
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat)
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 241-20
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): 10,25 Heroic+Normal
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): 10,25 Heroic+Normal
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): 10,25 Heroic+Normal
/played @85 (5d or more): 100 days
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate)
Pai deja sunt aici da e plictiseala pe forum.

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): DA

Disclaimer: Imi era dor sa mai postez si eu cate ceva pe forum, acest post este un pamflet si trebuie tratat ca atare.





Rogue PVE All Spec Guide For 5.4.8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 04-04-2012, 14:53:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fullspeedsex-RESPINS
KUge-RESPINS
Bobek-ACCEPTAT
Nazrudin-RESPINS
Boscodel-KICK GUILD Surprise -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 04-04-2012, 17:26:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTARI ON LA : DRUID BALANCE, DRUID FERAL, PRIEST HOLY.

@Vreau almoast full gear,progress si sa nu fie vreun off char ca luati direct RESPINS!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OrangeFTW

[The one and only]



Status: Offline
(since 27-05-2015 07:09)
Joined: 09 Feb 2012
Posts: 121, Topics: 32
Location: Ploiesti

Reputation: 120.3
Votes: 7

 
Post Posted: 06-04-2012, 08:48:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Nick
Ce varsta ai? 18
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) Nu
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) Nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): Nu

Nume In-Game: Shadowprint
Clasa/Rasa: Rogue/Human
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 355 pentru a fi bagat in seama): 361
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Da
Offspec ItemLevel: 360
Meserii full sau peste 500: Inscription/Herbalism
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shadowprint
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 30 si 60
[b]Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): Da 10&25hc
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): [/b]Da 10&25hc
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): Da 10&25n
/played @85 (5d or more): Da
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate) Pentru ca doresc sa am parte de o experienta PVE de inalta clasa si deasemenea am foarte multi prieteni sau cunostinte in aceasta guilda (Ezrock,Maggician,Reea,Scamdruid,Krummy)

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): DA

P.S. NU doresc sa intru in acest guild pe spatele nimanui !!!Am mentionat ca stiu anumite persoane doar ca unul din motivele pentru care am ales Deathwish !





Last edited by OrangeFTW on 08-04-2012, 20:13:33; edited 4 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HrN

[mayhem]



Status: Offline
(since 04-08-2014 20:54)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 768, Topics: 94
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti...

Reputation: 78.4
Votes: 17

 
Post Posted: 08-04-2012, 11:38:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti?: Robert
Ce varsta ai?: 22
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?): DA, 2 zile munca 10-22, 2 zile liber
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?): imediat dupa ce mi-am mancat grisuletu =), kiddin, evident ca nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): nu

Nume In-Game: Motionz
Clasa/Rasa: Priest/human
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 355 pentru a fi bagat in seama): Shadow, 359
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): n-am cum sa n-am spec -
Offspec ItemLevel: holy, 95% acelasi gear de pe shadow, cu mici imbunatatiri, 360
Meserii full sau peste 500: inscription/tailoring 525 ambele
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Motionz
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: minim 5 (chimaeron, fps killer), maxim 50 probabil (da, am pc destul de slab, dar sunt foarte constient cand pot sau nu pot sa fac fata encounterului, nu o sa fie probleme din cauza asta)
Valiona & Theralion facut (daca da, pe ce dificultate): 10 n/hc, 25n/hc multiple times @horde
Maloriak facut (daca da, pe ce dificultate): 10 n/h, 25n/h multile times @horde
ODS facut (daca da, pe ce dificultate): 10n/hc 25n/hc multiple times @horde

nu e mentionat, dar: MAGMAW: 10 n/hc, 25 n/hc done.

/played @85 (5d or more): nu cred ca am mai mult de 5 days playes pe char, dar am experienta cu priestul atat pe shadow cat si pe holy in pve
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: (fiti cat mai inventivi ca deja le-am auzit pe toate): sunteti cea mai activa guilda pve de la alianta, cel mai bun progres si sper eu, si cea mai profesionista, in plus, am fost cu priestul asta in divide and conquer inainte sa vina la voi, deci cunosc cativa playeri din guilda si mi-ar fi mult mai usor sa ma adaptez

stiu ca e greu de inghitit faptul ca am caractere la hoarda, dar programul de raiduri nu se suprapune absolut deloc, deci eu personal nu vad nici o problema aici, daca voi vedeti, va respect decizia
de mentionat totusi ca pe armory o sa fie afisat gearul pvp, se intampla lucrul asta pentru ca postez de la munca si nu am cum sa intru in joc sa schimb gearul, din acelasi motiv nu pot sa va spun exact nici cat am played pe caracter
in plus, am pus acolo ca main spec shadow pentru ca asta as prefera sa joc, dar, daca e nevoie in guilda, nu am nici o problema in a juca holy main spec
nu stiu cat de mult conteaza sau va intereseaza, dar baietii veniti din divide ma cunosc, stiu ce fel de om si ce fel de player sunt, nu am discutat cu ei dar nu cred ca mi-ar da niste referinte nasoale daca ii intrebati -


Va multumesc pentru timpul acordat, numai bine.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 09-04-2012, 12:49:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RESPINSI cei 2 de mai sus.



RECRUTARI ON LA : DRUID BALANCE, DRUID FERAL, PRIEST HOLY.

@Vreau almoast full gear,progress si sa nu fie vreun off char ca luati direct RESPINS!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 54, 55, 56  Next    


The time now is 03-05-2024, 07:57:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x