User
Pass
2FA
 
 

BLACKLIST
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message10176
Tapu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2021 13:03)
Joined: 06 Aug 2011
Posts: 71, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 26.5
Votes: 5

   
Post Posted: 05-04-2012, 12:18:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Un singur lucru ma mira enorm...cum de UNII mai au tupeu sa posteze aici cand ei stau afk 50 min in timpul raidului iar apoi ies din raid fara motiv..doar asa e frumos,nu e asa?Va spun eu trebuia kick instant si data viitoare nu se mai intampla... dar asa e cand omul iti intinde un deget tu ii iei toata mana.Si tot ei dau heal enorm dar nu suporta recountul atat, saracul...
Cat despre mute-ul pe TS, pai eu,sincer m-am saturat sa aud unul in timpul encounterului gen Ghesso(sau cum are nickname-ul):" Vai frate n-am prins combustion", pai daca nu ai prins eu zic sa lasam wipe ... ce ne facem noi.
Toryn:"Guilda nu mai e ca la inceput". Care inceput? Stie vreunul dintre voi cum era guilda pe wotlk si eu nu stiu?Sincer, uneori le duc lipsa playerilor de pe wotlk si nu sunt singurul.
Stiti cu totii ce spun eu mereu cand ies unii playeri din guild:
"Minus 3,4,5,6 oameni, ce conteaza?".In guilda sunt 50 de oameni, nu 4-5.
Mi-a facut placere sa ma joc cu UNII dintre voi. Bafta in continuare,astfel o noua regula intra in joc:"Cine a iesit nu mai are ce cauta inapoi".




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Simmis

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-10-2013 12:08)
Joined: 26 Feb 2012
Posts: 216, Topics: 24
Location: Behind your back

Reputation: 99.4
Votes: 7

 
Post Posted: 05-04-2012, 12:35:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tapule, ma refer cand am intrat in guilda. Punct.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
thilan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2018 14:18)
Joined: 07 Nov 2011
Posts: 270, Topics: 8
Location: Where heroes are born.

Reputation: 173.5
Votes: 15

 
Post Posted: 05-04-2012, 12:38:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Așa am zis și noi, ”minus 3,4,5,6 oameni, ce conteaza”. De ce faceți atâta tam-tam pentru nimic?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
leocta
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2013 12:52)
Joined: 20 Jun 2011
Posts: 389, Topics: 17
Location: Romania;Constanta;Delfinariu

Reputation: -149
Votes: 12

 
Post Posted: 05-04-2012, 12:59:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

thilan wrote:
Așa am zis și noi, ”minus 3,4,5,6 oameni, ce conteaza”. De ce faceți atâta tam-tam pentru nimic?

nu noi faceam tam - tam atat ca au plecat 1-2 oameni . Da thilan aici iti dau dreptate , exact nimicuri sunteti te-ai exprimat corect , iar atat timp cant topicul este facut in guilda AWAKEN putem discuta liber despre orice .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
thilan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2018 14:18)
Joined: 07 Nov 2011
Posts: 270, Topics: 8
Location: Where heroes are born.

Reputation: 173.5
Votes: 15

 
Post Posted: 05-04-2012, 13:18:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

leocta wrote:
thilan wrote:
Așa am zis și noi, ”minus 3,4,5,6 oameni, ce conteaza”. De ce faceți atâta tam-tam pentru nimic?

nu noi faceam tam - tam atat ca au plecat 1-2 oameni . Da thilan aici iti dau dreptate , exact nimicuri sunteti te-ai exprimat corect , iar atat timp cant topicul este facut in guilda AWAKEN putem discuta liber despre orice .


Din câte vad ai ceva probleme în a înțelege ceea am scris, dar pentru înapoiați o sã explic. Atunci când am spus ”De ce faceți atâta tam-tam pentru nimic?” m-am referit strict la motivul pentru care voi faceți flame și suferiți pe aici și nu numai, nicidecum la noi ca persoane. Susțineți sus și tare cã nu vã intereseazã faptul cã am plecat, dar totuși ați facut un topic special pentru asta și ați umplut douã pagini. În caz ca nu ați vazut, vã contraziceți singuri.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fta

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-03-2015 22:20)
Joined: 17 Dec 2010
Posts: 43, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 78
Votes: 2

 
Post Posted: 05-04-2012, 13:59:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut tuturor .

In primul rand nu simt nevoia sa justific sau sa anunt pe nimeni cum si in ce directie imi indrum eu viata si bunastarea . Nimeni nu are dreptul sa imi spuna mie ce sa fac dacat eu . Nu stau sa dau explicatii nimanui , nu vreau sa imprastii noroi peste nimeni si franc , nu imi pasa ce parere si-a facut x despre mine ( parere care si-o spune dupa eveniment = irelevant ( dupa razboi .... ) . Am plecat pt aceasi motiv pt care va urla cheza la fiecare raid , a intrat sa se simta bine , nu ... altceva . Intotdeauna am mers dupa principiul : Du-te si stai unde te simti tu personal bine , nu sta acolo pt bunastarea altcuiva .

A fost bine pana in momentul cand nu a mai fost . Nu a fost planuit sau nu shtiu ce complot . Punct . Si mesaj pt hateri , dupa ce am dat leave m-am bagat in "bula" mea exact sa evit situatii de astea . Tot ce faceti e sa prelungiti o stare de discomfort inutil . Move on , Grow up , nu imi pasa ce faceti , numai nu mai atacati in stanga si in dreapta , toti stiu personal ce a facut pt x si pt y , nimeni nu poate schimba acest lucru .

In rest mult respect pt toti , indiferent de nume / rank .

P.S : Imi pare rau pt cei care nu i'am anuntat ca plec , se stiu ei care , i still care for you guys -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
minima

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2018 17:44)
Joined: 17 Jan 2011
Posts: 86, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 162.7
Votes: 4

 
Post Posted: 05-04-2012, 18:12:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hah, au plecat vedetele -

cu parere de rau o spun, ati avut o adevarata contributie la guilda asta, mai putin eu care ca un nenorocit am tinut cont de voi, CAT AM AVUT CEL MAI MARE RANK FATA DE ALTI CARE ERAU MULT MAI VECHI CA MINE IN GUILDA (am un caracter mai aparte: "Stiu sa imi las loc de salutare" ) si aparu invidia iar cum ma prins Moofi jos a dat-o pervers ca la ultimu milog - ca de eu am plecat pe blizz si nu mai am parte de respect, explicatu ca explicatu dar nu estem singura care stie sa explice un script mai greu este sa faci lumea sa il si inteleaga. Si nu am observat si imi cer mii de scuze daca nu am observat dar nu era scris in engleza sa observ, in cazul in care a raspun si Ringa acestu topic unde ati fost rugati sa va rezumati la alte topic-uri nu la acesta unde au voie doar membri guildei sa poasteze -

App ca veni vba de cateva combinati, le-am mai spus unora din guilda odata de revelion sa nu amestece wow cu IRL ca le dau kick la amandoi.
Ce dracu o-ti avea in cap nu stiu Surprise chiar nu stiu, si din cauza asta ati ajuns unde probabil in momentu asta va pare rau chiar daca nu o spuneti

Multa bafta va doresc. Va pupa Zaga



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Simmis

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-10-2013 12:08)
Joined: 26 Feb 2012
Posts: 216, Topics: 24
Location: Behind your back

Reputation: 99.4
Votes: 7

 
Post Posted: 05-04-2012, 18:15:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wtb a dictionary...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
minima

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2018 17:44)
Joined: 17 Jan 2011
Posts: 86, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 162.7
Votes: 4

 
Post Posted: 05-04-2012, 18:16:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

te bate romana? -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Simmis

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-10-2013 12:08)
Joined: 26 Feb 2012
Posts: 216, Topics: 24
Location: Behind your back

Reputation: 99.4
Votes: 7

 
Post Posted: 05-04-2012, 18:18:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mult.... sunt mai analfabeta de fel si ma exprim mai bine in engleza.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
minima

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2018 17:44)
Joined: 17 Jan 2011
Posts: 86, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 162.7
Votes: 4

 
Post Posted: 05-04-2012, 18:32:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dupa cate vad iti face placere sa te jignesti. DOAMNE CE OM!!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
thilan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2018 14:18)
Joined: 07 Nov 2011
Posts: 270, Topics: 8
Location: Where heroes are born.

Reputation: 173.5
Votes: 15

 
Post Posted: 05-04-2012, 19:48:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

minima wrote:
Hah, au plecat vedetele -

cu parere de rau o spun, ati avut o adevarata contributie la guilda asta, mai putin eu care ca un nenorocit am tinut cont de voi, CAT AM AVUT CEL MAI MARE RANK FATA DE ALTI CARE ERAU MULT MAI VECHI CA MINE IN GUILDA (am un caracter mai aparte: "Stiu sa imi las loc de salutare" ) si aparu invidia iar cum ma prins Moofi jos a dat-o pervers ca la ultimu milog - ca de eu am plecat pe blizz si nu mai am parte de respect, explicatu ca explicatu dar nu estem singura care stie sa explice un script mai greu este sa faci lumea sa il si inteleaga. Si nu am observat si imi cer mii de scuze daca nu am observat dar nu era scris in engleza sa observ, in cazul in care a raspun si Ringa acestu topic unde ati fost rugati sa va rezumati la alte topic-uri nu la acesta unde au voie doar membri guildei sa poasteze -

App ca veni vba de cateva combinati, le-am mai spus unora din guilda odata de revelion sa nu amestece wow cu IRL ca le dau kick la amandoi.
Ce dracu o-ti avea in cap nu stiu Surprise chiar nu stiu, si din cauza asta ati ajuns unde probabil in momentu asta va pare rau chiar daca nu o spuneti

Multa bafta va doresc. Va pupa Zaga


Sã începem. În clasa întâi am învãțat cu toții cã un paragraf se începe întotdeauna cu litera mare. Hai sa iți arat cum ar fi trebuit sã arate postul tãu, astfel încât toatã lumea sã înțeleagã inepțiile tale.

Cu pãrere de rãu spun, ați avut o adevaratã contribuție în guilda asta. Mai puțin, eu care, ca un nenorocit, am ținut cont de voi cât timp am avut rank mai mare decât cei care aveau vechime în guild (am un caracter aparte, ”știu ca îmi las loc de bunã ziua”). Apoi a apãrut invidia, imediat cum m-a prins Moofi ”a dat-o pervers ca la ultimul milog”, datoritã faptului cã am plecat pe blizz și nu am mai avut parte de respect. Explicatul ca explicatul dar ea nu este singura care știe sã explice un script (despre cine vorbești?), mai greu este sã faci lumea sã îl înțeleagã. Nu am observat, și îmi cer scuze, dar nu era nimic scris în englezã... (m-ai pierdut complet, nu înțeleg absolut nimic, probabil ai vrut sa jignești dar ai eșuat lamentabil)

Apropo, cã veni vorba de câteva combinații (unde a venit vorba de asta?), le-am mai spus unora din guild, o datã, de Revelion, sã nu amestece viața realã cu jocul,altfel, vor primi kick instant.

Ce dracu' o-ți avea în cap, nu știu, chiar nu știu. Din cauza asta ați ajuns acolo unde, probabil, în momentul astã, vã pare rãu, chiar dacã nu o spuneți.

Cred cã așa se scrie în limba românã, în așa fel încât, cititorii, sã înțeleagã ceea ce ai spus tu acolo. Nu caut sã jignesc, caut sã ajut acolo unde clar ai nevoie. Pe tine te ”bate româna”, m-am strãduit sã gãsesc o frazã coerentã, dar n-am reușit.

În caz cã ai dificultãți în a înțelege anumite cuvinte, dã-mi voie sã te ajut:
INEPȚÍE, inepții, s. f. Faptã sau vorbã prosteascã, stupidã; prostie, stupiditate, absurditate. – Din fr. ineptie.
LAMENTÁBIL, -Ã, lamentabili, -e, adj. 1. Care este vrednic de plâns, deplorabil; care inspirã milã. 2. (Adesea adverbial) Prost, rãu, mizerabil. Purtare lamentabilã. – Din fr. lamentable, lat. lamentabilis.

Dacã n-ai înțeles nimic din postul meu, dã-mi un mesaj privat cu ce n-ai înțeles și o sã te ajut cu plãcere.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
leocta
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2013 12:52)
Joined: 20 Jun 2011
Posts: 389, Topics: 17
Location: Romania;Constanta;Delfinariu

Reputation: -149
Votes: 12

 
Post Posted: 05-04-2012, 20:10:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rog sa se ia masuri .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
minima

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2018 17:44)
Joined: 17 Jan 2011
Posts: 86, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 162.7
Votes: 4

 
Post Posted: 05-04-2012, 20:11:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba moofasa tu in primu rand iti hranesti zilele prin speranta orbitoare doar doar o iesi ceva cu ringa, in caz contrar felicitari, in al doilea rand eu nu m-am luat de felul cum tu scrii sau cum te exprimi, poate tu ai timp sa scrii toate ***** alea, eu in schimb eram in presiune de timp pt ca eram la lucru, iar in al treilea rand iar ai tratat subiectu copilareste, dupa cum vezi tu nu ai cum sa te legi de mine si daia imi reprosezi ca vezi doamne nu stiu sa scriu, si oricat ai incerca mai bine renunta. Orice om care a citit ce am scris eu acolo a inteles cu varf si indesat mai putin tu care din motive copilaresti nu vrei sau nu pti mai bine zis sa accepti adevarul. Asta esti tu si tine bine minte. Un catel. A plecat Ringa ai plecat si tu. Ce crezi, de doua ori la rand si sanchi cica imi reprosezi ca nu stiu sa scriu. Imi pare rau eu nu am facultatea ta iar prietena mea care majoritatea o cunoaste, nu stie n-shpe limbi straine, nu ma pot ridica la nivelul tau de cunostinte generale in ale gramatici. Si iti mai spun inca odata: "Rezumate la alte topicuri" acesta este un topic intre guild members nu catei.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
thilan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2018 14:18)
Joined: 07 Nov 2011
Posts: 270, Topics: 8
Location: Where heroes are born.

Reputation: 173.5
Votes: 15

 
Post Posted: 05-04-2012, 20:33:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

minima wrote:
ba moofasa tu in primu rand iti hranesti zilele prin speranta orbitoare doar doar o iesi ceva cu ringa, in caz contrar felicitari, in al doilea rand eu nu m-am luat de felul cum tu scrii sau cum te exprimi, poate tu ai timp sa scrii toate ***** alea, eu in schimb eram in presiune de timp pt ca eram la lucru, iar in al treilea rand iar ai tratat subiectu copilareste, dupa cum vezi tu nu ai cum sa te legi de mine si daia imi reprosezi ca vezi doamne nu stiu sa scriu, si oricat ai incerca mai bine renunta. Orice om care a citit ce am scris eu acolo a inteles cu varf si indesat mai putin tu care din motive copilaresti nu vrei sau nu pti mai bine zis sa accepti adevarul. Asta esti tu si tine bine minte. Un catel. A plecat Ringa ai plecat si tu. Ce crezi, de doua ori la rand si sanchi cica imi reprosezi ca nu stiu sa scriu. Imi pare rau eu nu am facultatea ta iar prietena mea care majoritatea o cunoaste, nu stie n-shpe limbi straine, nu ma pot ridica la nivelul tau de cunostinte generale in ale gramatici. Si iti mai spun inca odata: "Rezumate la alte topicuri" acesta este un topic intre guild members nu catei.


Ei bine, aflã cã a ieșit, și relația mea cu Denisa ne privește strict pe noi, și pe nimeni altcineva. Într-un post în care mã simt atacat și în care numele meu e menționat de atâtea ori, îmi rezerv dreptul de a da o replicã, puteți lua câte mãsuri vreți, am dreptul la replicã și o sã mi-l exercit oriunde, oricând, indiferent de consecințe. Ceea ce ai scris tu e complet incoerent, ți-am spus, n-am cãutat sã mã iau de tine, am cãutat sã te ajut, problema ta dacã te simți jignit. Iar apelativul de „bã” poți sã îl folosești cu oricine vrei tu, mai puțin cu mine, nu te-am jignit în niciun fel și am pretenția sã nu fiu jignit.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Gh0sT, 06 April 2012 14:26



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next    


The time now is 02-10-2024, 11:22:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x