User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 117, 118, 119  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message248132
!l3g@l

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-12-2023 20:12)
Joined: 16 May 2011
Posts: 198, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 212.3
Votes: 10

 
Post Posted: 11-04-2012, 17:56:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Allybetrayer wrote:
Mesaj pentru Inner Sanctum- Puteti sa aveti si 2k achiemvent points- daca nu aveti full progress in fata noastra sunteti 0.


1. Crezi ca nu aveam ce face si am zis "hai sa vedem ce achiemvents au astia din Madness"? -> esti penibil
din ce vad eu baiatul asta a iesit din faa, a stat o zi la voi si a intrat la noi astazi. Ce legatura are Inner Sanctum cu asta?

2. Nu cred ca suntem 0 in fata voastra daca am ajuns o "amenintare" pentru voi.

Multa bafta si daca imi raspunzi la intrebare te rog sa ma anunti (casuta: Alderten) pentru ca nu am timp sa stau toata ziua pe forum si sa "spionez" alte guilde.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-04-2012, 22:06:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

!l3g@l wrote:
Allybetrayer wrote:
Mesaj pentru Inner Sanctum- Puteti sa aveti si 2k achiemvent points- daca nu aveti full progress in fata noastra sunteti 0.


1. Crezi ca nu aveam ce face si am zis "hai sa vedem ce achiemvents au astia din Madness"? -> esti penibil
din ce vad eu baiatul asta a iesit din faa, a stat o zi la voi si a intrat la noi astazi. Ce legatura are Inner Sanctum cu asta?

2. Nu cred ca suntem 0 in fata voastra daca am ajuns o "amenintare" pentru voi.

Multa bafta si daca imi raspunzi la intrebare te rog sa ma anunti (casuta: Alderten) pentru ca nu am timp sa stau toata ziua pe forum si sa "spionez" alte guilde.

Crezi ca stau sa fac print screen la toti ciumpalacii care dau leave guild sa vina aici ? Respectivul player a dat leave de la voi sa vina aici, apoi cand a primit invite a stat a bagat /gquit si rapid la voi inapoi:> data viitoare spuneti.mi mie ca va pun printuri pe forum, nu e nevoie sa va trimiteti pionii aici.
/end de offtopic aici.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xrazy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-11-2015 21:05)
Joined: 26 Jul 2011
Posts: 18, Topics: None
Location: United Kingdom

Reputation: 54.2
Votes: 2

 
Post Posted: 11-04-2012, 23:10:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Andrew92 wrote:
xrazy wrote:
Nume In-Game :Zuko
Clasa :Rogue
MainSpec/OffSpec :Combat
iLvl :358
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&n=Zuko
Profesie :LW/Skinning
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea :Inner Sanctum nu faceau progress in rest era ok


Respins.



pot sa intreb dece?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
!l3g@l

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-12-2023 20:12)
Joined: 16 May 2011
Posts: 198, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 212.3
Votes: 10

 
Post Posted: 11-04-2012, 23:21:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Allybetrayer wrote:
!l3g@l wrote:
Allybetrayer wrote:
Mesaj pentru Inner Sanctum- Puteti sa aveti si 2k achiemvent points- daca nu aveti full progress in fata noastra sunteti 0.


1. Crezi ca nu aveam ce face si am zis "hai sa vedem ce achiemvents au astia din Madness"? -> esti penibil
din ce vad eu baiatul asta a iesit din faa, a stat o zi la voi si a intrat la noi astazi. Ce legatura are Inner Sanctum cu asta?

2. Nu cred ca suntem 0 in fata voastra daca am ajuns o "amenintare" pentru voi.

Multa bafta si daca imi raspunzi la intrebare te rog sa ma anunti (casuta: Alderten) pentru ca nu am timp sa stau toata ziua pe forum si sa "spionez" alte guilde.

Crezi ca stau sa fac print screen la toti ciumpalacii care dau leave guild sa vina aici ? Respectivul player a dat leave de la voi sa vina aici, apoi cand a primit invite a stat a bagat /gquit si rapid la voi inapoi:> data viitoare spuneti.mi mie ca va pun printuri pe forum, nu e nevoie sa va trimiteti pionii aici.
/end de offtopic aici.


Tu crezi ce spui? Omul a zis "Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Faa motivul lipsa acuta de raiduri aka 1 raid pe sapt la 250 de oameni este insuficient ...,vreau progres si sunt 120% sigur ca impreuna cu Madness il voi realiza,joc doar PVE ." faa = Fallen Angels Alliance. Aveam alta parere despre guilda asta, dar dupa ce s-a intamplat si ce am vazut azi pe global mi-am schimbat-o. Crezi ce vrei nu ma mai cobor la nivelul tau sa iti mai raspund.

Multa bafta si imi cer scuze pentru offtopic.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-04-2012, 23:30:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

!l3g@l wrote:
Allybetrayer wrote:
!l3g@l wrote:
Allybetrayer wrote:
Mesaj pentru Inner Sanctum- Puteti sa aveti si 2k achiemvent points- daca nu aveti full progress in fata noastra sunteti 0.


1. Crezi ca nu aveam ce face si am zis "hai sa vedem ce achiemvents au astia din Madness"? -> esti penibil
din ce vad eu baiatul asta a iesit din faa, a stat o zi la voi si a intrat la noi astazi. Ce legatura are Inner Sanctum cu asta?

2. Nu cred ca suntem 0 in fata voastra daca am ajuns o "amenintare" pentru voi.

Multa bafta si daca imi raspunzi la intrebare te rog sa ma anunti (casuta: Alderten) pentru ca nu am timp sa stau toata ziua pe forum si sa "spionez" alte guilde.

Crezi ca stau sa fac print screen la toti ciumpalacii care dau leave guild sa vina aici ? Respectivul player a dat leave de la voi sa vina aici, apoi cand a primit invite a stat a bagat /gquit si rapid la voi inapoi:> data viitoare spuneti.mi mie ca va pun printuri pe forum, nu e nevoie sa va trimiteti pionii aici.
/end de offtopic aici.


Tu crezi ce spui? Omul a zis "Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Faa motivul lipsa acuta de raiduri aka 1 raid pe sapt la 250 de oameni este insuficient ...,vreau progres si sunt 120% sigur ca impreuna cu Madness il voi realiza,joc doar PVE ." faa = Fallen Angels Alliance. Aveam alta parere despre guilda asta, dar dupa ce s-a intamplat si ce am vazut azi pe global mi-am schimbat-o. Crezi ce vrei nu ma mai cobor la nivelul tau sa iti mai raspund.

Multa bafta si imi cer scuze pentru offtopic.

Omule repet tu crezi ca stau sa fac print screen la orice player care imi apare in joc? il stiu pe om de cand era la voi in guilda, ma duc si eu la alta guilda si postez am fost in guilda "Gubi gubi waku wa" - asta nu inseamna ca eu chiar acolo am fost.
Si ce ai vazut tu pe global?- cum suntem injurati de cei din deathwish ? cum cei din deathwish isi faceau chare de lvl 1 sa ne injure sa nu primeasca mute pe charul de 85 pentru ca sunt niste fatalai cu vocabular de clasa a 5 a, asta ai vazut? Na pai atunci nu te cobora la nivelul nostru si aspira la nivelul celor din deathwish(si asa gmii dadeau banuri la hackeri cand tamaie isi baga p... in mine si in guilda mea pe global:X, deci ocrotestei doamne pe romanii).


RECRUTAM
Shaman Resto
Paladin Holy
DK Frost
Dk BLOOD
Shaman Enha
Shaman Elemental
Hunter MM|BM
Disci/Shadow Priest
Druid Feral dps/resto/balance.

Note:
Cei ce faceti cerere pentru invite:-OBLIGATORIU o sa participati la un interviu pe ventrilo legat de clasa/freakz scripts.
-Ca dps o sa fie nevoie si de target dummy test.
-Pentru healeri o sa vedem in raid(dupa interviu desigur)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Anca

[Bad Kitty]



Status: Offline
(since 12-12-2021 05:06)
Joined: 24 Dec 2010
Posts: 5021, Topics: 240
Location: Hell

Reputation: 2575.2
Votes: 308

 
Post Posted: 12-04-2012, 01:49:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vad ca ai facut o fixatie cu Deathwish. Stiu ca suntem o guilda buna si ca meritam admiratia si atentia voastra dar te rog frumos, nu deveni un obsedat.

Chiar nu cred ca si-a facut vreun om din Deathwish char de lvl 1 sa va injure pe voi, cand am simtit nevoia sa va spunem voua ceva pur si simplu am facut-o. (Nu, Tamaie? - ).

Iar ca.caturile de genu cu GM`ii faceau nu stiu ce cand Tamaie va adresa cuvinte de lauda e bullshit :o. Si-a luat mute de N ori iar singurul GM din guilda e Doru care daca stai putin sa cauti prin topicul de Cerere Mute o sa vezi ca nu s-a ferit din a-i da mute.

Please, nu-mi mai activa casuta prin 'Deathwish' and stop trolling. E singuru` si ultimul meu post aici, sper.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pumpkin

[Stray cat]



Status: Offline
(since 13-05-2016 19:29)
Joined: 29 May 2011
Posts: 1281, Topics: 10
Location: middle of the snowfield

Reputation: 342.5
Votes: 27

 
Post Posted: 12-04-2012, 02:29:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Actually era un char de lvl 1 care spunea chestii "nepotrivite" gen ***, ratati, despre Nerochan si Radical mostly. Numele era Brazilian sau ceva de genul, level 1 mage. Pacat ca n-am facut screenshot. Am intrebat de 2 ori cine e, dar nu a raspuns. Ce mirare. Evident, putea fi si un simplu char de lvl 1.
Treaba e simpla, unii nu inteleg ce e aia "trolling", se simt atacati cand pune un om un achiv pe global, si incep cu cuvinte "frumoase", si fac referiri la organe reproductive, familii, morti. Catch my point ? Mai pe scurt arunca cu insulte.
Apoi apare replica aia cu "voi vreti sa fiti ca noi dar sunteti prea praf". Nu, nu vrem sa fim ca voi, avem progres si ne multumeste. Din punctul meu de vedere cel putin, itemele cad foarte bine pe mine fara sa am grija altor guilde ce fac si cum fac, dar imi place trollingul, ma amuz sa vad atata agitatie gratuita intr-un joc.
Si pana una alta, membrii guildei noastre nu au venit niciodata pe subforumul vostru sa comenteze sau sa isi dea cu parerea. Noi nu postam oamenii pentru ca ne-ar fi ciuda pe ei. Ii postam sa ne amuzam si sa ne ferim de ei sau sa ii trollam, dupa caz.
Sper ca nu am jignit pe nimeni cu ce am scris mai sus, un alt shitstorm virtual e ultimul lucru de care am chef lol.


Trainstations .. I hate them.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
grigor

[Verde]



Status: Offline
(since 09-12-2017 15:58)
Joined: 10 Oct 2010
Posts: 521, Topics: 72
Location: Baia Mare, Cluj-Napoca

Reputation: 79.1
Votes: 6

 
Post Posted: 12-04-2012, 07:06:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va rog frumos, exista topic de discutii.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 12-04-2012, 08:27:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mistique. wrote:
Vad ca ai facut o fixatie cu Deathwish. Stiu ca suntem o guilda buna si ca meritam admiratia si atentia voastra dar te rog frumos, nu deveni un obsedat.

Chiar nu cred ca si-a facut vreun om din Deathwish char de lvl 1 sa va injure pe voi, cand am simtit nevoia sa va spunem voua ceva pur si simplu am facut-o. (Nu, Tamaie? - ).

Iar ca.caturile de genu cu GM`ii faceau nu stiu ce cand Tamaie va adresa cuvinte de lauda e bullshit :o. Si-a luat mute de N ori iar singurul GM din guilda e Doru care daca stai putin sa cauti prin topicul de Cerere Mute o sa vezi ca nu s-a ferit din a-i da mute.

Please, nu-mi mai activa casuta prin 'Deathwish' and stop trolling. E singuru` si ultimul meu post aici, sper.

Mai gigele go inapoi pe sectiunea ta.
1 la mana- ti.a spus Selinne despre cel cu charul de lvl 1.
2 la mana- nu vorbeam de doru, ci de Koss care dadea banuri la flyhackeri cand Tamaie arata la tot globalul educatia primita de la parinti.
3 la mana- ai fost mai patetic ca "atomics"(playerul de pe global de aseara), care spunea el...citez " Tamaie va lasat in pace si a pus totul la fund, nu ii mai pasa" , asta dupa ce si.a bagat in noi tot ce a putut pe global.
4 la mana- Uite de asta nu mai pot eu ca iti activez casuta ta vocala cu deathwish, DEATHWISH DEATHWISH DEATHWISHS, cand o sa invatati sa nu mai injurati si sa dati bash poate atunci nu o sa mai radem de voi.
-Care mai face offtopic are report pt warn.


RECRUTAM
Shaman Resto
Paladin Holy
DK Frost
Dk BLOOD
Shaman Enha
Shaman Elemental
Hunter MM|BM
Disci/Shadow Priest
Druid Feral dps/resto/balance.

Note:
Cei ce faceti cerere pentru invite:-OBLIGATORIU o sa participati la un interviu pe ventrilo legat de clasa/freakz scripts.
-Ca dps o sa fie nevoie si de target dummy test.
-Pentru healeri o sa vedem in raid(dupa interviu desigur)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andrew92

[Just...Epic]



Status: Offline
(since 08-02-2016 09:40)
Joined: 05 Dec 2010
Posts: 348, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 168.4
Votes: 21

 
Post Posted: 12-04-2012, 08:36:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xrazy wrote:
Andrew92 wrote:
xrazy wrote:
Nume In-Game :Zuko
Clasa :Rogue
MainSpec/OffSpec :Combat
iLvl :358
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&n=Zuko
Profesie :LW/Skinning
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea :Inner Sanctum nu faceau progress in rest era ok


Respins.



pot sa intreb dece?


1. Ilvl prea mic, prea putina activitate pve.
2. Recrutam doar:
Shaman Resto
Paladin Holy
DK Frost
Dk BLOOD
Shaman Enha
Shaman Elemental
Hunter MM|BM
Disci/Shadow Priest
Druid Feral dps/resto/balance.

3. Nu trebuie sa dau nimanui explicatii cu privire la actiunile mele. Daca am scris respins inseamna ca nu ai ce cauta in Guilda.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pompilica

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-03-2016 15:59)
Joined: 19 Jun 2010
Posts: 30, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 141
Votes: 5

 
Post Posted: 12-04-2012, 19:20:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Pompi
Clasa : paladin
MainSpec/OffSpec : prot/retry
iLvl : 355/352
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pompi
Profesie : tailor/engi
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Madness, nu am plecat de buna voie, am intrat acu cateva zile si am vazut ca nu mai sunt, ce e drept in ultimele luni nu prea am mai jucat wow si probabil ca pt inactivitate am primit kick, acu m-am reapucat, guilda de drept a fost Divide and Conquer gen oarba si prafu - si am plecat de buna voie din ea pt ca nu mai era FUN -, noroc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shadowmax

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-04-2012 17:48)
Joined: 12 Apr 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45
Votes: 2

Post Posted: 12-04-2012, 19:48:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Sundancer
Clasa : druid
MainSpec/OffSpec : resto/feral
iLvl :(minim 355) : 361
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Sundancer
Profesie :jwl/mining
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Lets run plan B, am plecat pentru ca s-a destramat si nu mai erau playeri.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sarafan1988

[-The SS General-]



Status: Offline
(since 16-07-2015 23:01)
Joined: 20 Jan 2012
Posts: 86, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 65.8
Votes: 5

 
Post Posted: 12-04-2012, 22:12:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Sarafan
Clasa : paladin
MainSpec/OffSpec : dps
iLvl :(minim 355) : 366
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sarafan
Profesie : ench/bs
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Divide and Conquer-motivul a fost simplu: guilda s-a destramat.


Your fear drives me.
Your suffering strengthens me.
Your agony sustains me.
I had a dream,I was Rank 1.I woke up...still Rank 1!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andrew92

[Just...Epic]



Status: Offline
(since 08-02-2016 09:40)
Joined: 05 Dec 2010
Posts: 348, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 168.4
Votes: 21

 
Post Posted: 13-04-2012, 08:33:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sarafan1988 wrote:
Nume In-Game : Sarafan
Clasa : paladin
MainSpec/OffSpec : dps
iLvl :(minim 355) : 366
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sarafan
Profesie : ench/bs
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Divide and Conquer-motivul a fost simplu: guilda s-a destramat.


/w JustAndrew in game

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
stefgalactic

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-03-2020 17:44)
Joined: 06 Feb 2012
Posts: 6, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 48.2
Votes: 2

Post Posted: 13-04-2012, 09:56:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Thunderfurya
Clasa :Shaman
MainSpec/OffSpec :enha dps/pvp
iLvl :(minim 355) :360
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Thunderfurya
Profesie :tailor/engi
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea :Lets run plan B- guilda facuta cu prietenii,era multa munca si ne-am saturat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 117, 118, 119  Next    


The time now is 06-10-2024, 08:23:59
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x