User
Pass
2FA
 
 

..::Recrutari::..
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 37, 38, 39  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message72749
Ficatuman

[Creep]



Status: Offline
(since 22-01-2018 17:49)
Joined: 06 May 2010
Posts: 591, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 174.3
Votes: 24

 
Post Posted: 15-04-2012, 16:33:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pestisorudeaur wrote:
Nume ingame: Refrigirator
Clasa: Mage
Main Spec: Frost
Off Spec: Fire
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Undead
ItemLevel: 358
Varsta: 17
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Tbc/wotlk/Cata
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Refrigirator
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Deobicei 3-5 ore ... Dar in caz de raid intru.
De ce ati ales InspiratioN ?: Am Auzit Si Vazut Ca e Guilda Serioasa


Tu nu ai nicio treaba cu magul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
norby8

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-04-2013 13:05)
Joined: 15 Apr 2012
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 52.2
Votes: 2

Post Posted: 15-04-2012, 16:40:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume :Nightdeath
Clasa:Death knight
Main Spec: Blood
Off Spec: Frost
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Blood Elf
ItemLevel: 355
Varsta: 18
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Tbc/WotlK/Cata
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Nightdeath
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des :Timp la dispozitie in jur de 4 ore pe zi/30 de ore pe saptamana/cel mai des sunt on dupamasa dupa 3
De ce ati ales InspiratioN ?: Am ales inspiration pentru raiduri si pentru ca este o guilda serioasa in care am priteni.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Danyelloo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-04-2012 17:27)
Joined: 24 Mar 2012
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47.3
Votes: 2

Post Posted: 15-04-2012, 16:53:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu te supara ca te intreb dar gear pve ai?;D
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
norby8

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-04-2013 13:05)
Joined: 15 Apr 2012
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 52.2
Votes: 2

Post Posted: 15-04-2012, 18:08:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da am gear pve si pe el am dat logaut nush de ce imi apare cel pvp -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pestisorudeaur

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-02-2014 15:52)
Joined: 03 Apr 2012
Posts: 13, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 52.4
Votes: 2

Post Posted: 15-04-2012, 18:12:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ficatuman wrote:
pestisorudeaur wrote:
Nume ingame: Refrigirator
Clasa: Mage
Main Spec: Frost
Off Spec: Fire
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Undead
ItemLevel: 358
Varsta: 17
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Tbc/wotlk/Cata
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Refrigirator
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Deobicei 3-5 ore ... Dar in caz de raid intru.
De ce ati ales InspiratioN ?: Am Auzit Si Vazut Ca e Guilda Serioasa


Tu nu ai nicio treaba cu magul.


U de unde stii ce treaba am eu cu magu ... Eu nu sufar pe global ca altii ca sunt linistit si nus genu de om care se mandreste ca are un mount sau ca am facut 3 vs1 si etc etc + zimi numele ingame si iti zic eu dak ma stii sau nu ...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 15-04-2012, 18:22:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AM SCRIS CLAR LA INCEPUTUL TOPICULUI CA NIMENI NU RASPUNDE AICI DECAT EU ! NU VA MAI BAGATI IN SEAMA , DE ACEST TOPIC EU MA OCUP CU RESPINS / ACCEPT

Posturi unite automat, 15-04-2012, 19:21:10

pestisorudeaur wrote:
Nume ingame: Refrigirator
Clasa: Mage
Main Spec: Frost
Off Spec: Fire
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Undead
ItemLevel: 358
Varsta: 17
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Tbc/wotlk/Cata
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Refrigirator
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Deobicei 3-5 ore ... Dar in caz de raid intru.
De ce ati ales InspiratioN ?: Am Auzit Si Vazut Ca e Guilda Serioasa


RESPINS

Posturi unite automat, 15-04-2012, 19:22:11

norby8 wrote:
Nume :Nightdeath
Clasa:Death knight
Main Spec: Blood
Off Spec: Frost
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Blood Elf
ItemLevel: 355
Varsta: 18
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Tbc/WotlK/Cata
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Nightdeath
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des :Timp la dispozitie in jur de 4 ore pe zi/30 de ore pe saptamana/cel mai des sunt on dupamasa dupa 3
De ce ati ales InspiratioN ?: Am ales inspiration pentru raiduri si pentru ca este o guilda serioasa in care am priteni.


RESPINS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
razvis

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2012 18:10)
Joined: 14 Apr 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49.2
Votes: 2

Post Posted: 15-04-2012, 21:14:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: TamTam
Clasa: Paladin
Main Spec: Retribution
Off Spec: tank
Full Enchants/Sockets/Glyphs: full
Rasa: Tauren
ItemLevel: 358
Varsta: 18
Teamspeak 3 / Microfon : da/da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : joc de aproximativ 3 ani si sunt la curent cu toate
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : pe sapt de 3-4 ori/ 2-6 ore. In weekend oricand. In cursul saptamanii seara de la 7.
De ce ati ales InspiratioN ?: Pentru ca vreau sa fiu cu oameni care stiu ce fac si trateaza cu profesionalism.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-04-2012, 21:36:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TamTam armory link?

.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
razvis

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2012 18:10)
Joined: 14 Apr 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49.2
Votes: 2

Post Posted: 15-04-2012, 23:51:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: TamTam
Clasa: Paladin
Main Spec: Retribution
Off Spec: tank
Full Enchants/Sockets/Glyphs: full
Rasa: Tauren
ItemLevel: 358
Varsta: 18
Teamspeak 3 / Microfon : da/da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : joc de aproximativ 3 ani si sunt la curent cu toate
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Tamtam
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : pe sapt de 3-4 ori/ 2-6 ore. In weekend oricand. In cursul saptamanii seara de la 7.
De ce ati ales InspiratioN ?: Pentru ca vreau sa fiu cu oameni care stiu ce fac si trateaza cu profesionalism.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ioss

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-05-2015 06:25)
Joined: 15 Apr 2012
Posts: 182, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 150.3
Votes: 5

 
Post Posted: 16-04-2012, 09:48:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Drubal
Clasa: druid
Main Spec: resto
Off Spec: feral
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: tauren
ItemLevel: 361
Varsta: 24
Teamspeak 3 / Microfon :da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : wotlk 1 an si cata de cand s-a deschis pe freakz
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Drubal
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : de la ora 17 in timpul saptamanii De ce ati ales InspiratioN ?:caut o guilda activa,serioasa si capabila.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 16-04-2012, 16:23:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

razvis wrote:
Nume ingame: TamTam
Clasa: Paladin
Main Spec: Retribution
Off Spec: tank
Full Enchants/Sockets/Glyphs: full
Rasa: Tauren
ItemLevel: 358
Varsta: 18
Teamspeak 3 / Microfon : da/da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : joc de aproximativ 3 ani si sunt la curent cu toate
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Tamtam
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : pe sapt de 3-4 ori/ 2-6 ore. In weekend oricand. In cursul saptamanii seara de la 7.
De ce ati ales InspiratioN ?: Pentru ca vreau sa fiu cu oameni care stiu ce fac si trateaza cu profesionalism.


RESPINS

Posturi unite automat, 16-04-2012, 17:23:04

ioss wrote:
Nume ingame: Drubal
Clasa: druid
Main Spec: resto
Off Spec: feral
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: tauren
ItemLevel: 361
Varsta: 24
Teamspeak 3 / Microfon :da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : wotlk 1 an si cata de cand s-a deschis pe freakz
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Drubal
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : de la ora 17 in timpul saptamanii De ce ati ales InspiratioN ?:caut o guilda activa,serioasa si capabila.


ACCEPTAT



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Avr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-04-2012 11:38)
Joined: 17 Apr 2012
Posts: 4, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 17-04-2012, 15:29:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame:Avr
Clasa:Hunter
Main Spec:Survival
Off Spec:MM
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: full
Rasa:Orc
ItemLevel:362
Varsta:20
Teamspeak 3 / Microfon : Microfon/ts3
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Tbc/Wolk/Cata
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Avr
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 2/3 ore pe zi dar in caz de raid sunt online
De ce ati ales InspiratioN ?: Am ales inspiration deoarece e o guilda buna

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 17-04-2012, 17:23:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Avr wrote:
Nume ingame:Avr
Clasa:Hunter
Main Spec:Survival
Off Spec:MM
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: full
Rasa:Orc
ItemLevel:362
Varsta:20
Teamspeak 3 / Microfon : Microfon/ts3
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Tbc/Wolk/Cata
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Avr
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 2/3 ore pe zi dar in caz de raid sunt online
De ce ati ales InspiratioN ?: Am ales inspiration deoarece e o guilda buna


ACCEPTAT



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
3lfangor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2012 19:22)
Joined: 23 Dec 2010
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 69.9
Votes: 2

 
Post Posted: 17-04-2012, 19:37:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame:Bloodytusks
Clasa:Rogue
Main Spec:Combat
Off Spec:/
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: full
Rasa:Troll
ItemLevel:363
Varsta:18
Teamspeak 3 / Microfon : Microfon/ts3
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Vanilla(ultima vers)/Tbc/Wolk/Cata
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Bloodytusks
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : dupa ora 13/14 on mai tot timpu
De ce ati ales InspiratioN ?: caut o guilda activa , capabila ,serioasa si de bun simt

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-04-2012, 19:48:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NU MAI RECRUTAM DRUIZI RESTO/BOOMKIN DOAR 1 FERAL

.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 37, 38, 39  Next    


The time now is 17-09-2024, 06:35:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x