User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 38, 39, 40  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message91273
Claraa

[Showdown]



Status: Offline
(since 26-10-2022 14:45)
Joined: 05 May 2011
Posts: 4023, Topics: 101
Location: Targoviste

Reputation: -12.4
Votes: 176

Post Posted: 11-04-2012, 23:31:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pixisprima wrote:
Numele real:Flavius Iacob
Varsta:21
Ocupatie in real life:Muncitor pe norma intreaga 8 ore pe zi,5 zile pe saptamana.(Operator injectii Mase plastice):adica te prefaci ca lucrezi
Nickname in joc:Minasmorgul
Clasa:Warrior
Main spec si off spec:Fury TG Main Spec,Off spec(in viitor v-a fi si un spec de tank,in viitorul apropiat)
Item level:363
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Minasmorgul
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa):M-am apucat initial prin TBC dar nu am jucat foarte mult.Apoi mi-a spus un prieten sa vin pe freakz.Experienta mea pe 3.3.5a se rezuma la un singur lucru:Tot.Am facut absolut tot,am picat tot ce se putea pica.Asta cand nu iti luau Valkyri's 3 healeri dintr-un foc pe platforma.ICC FULL,OS,RS,TOC,ONY s.a.m.d.Apoi a venit pe freakz si noul expansion si sincer sa va spun nu prea mi-am gasit locul.Am fost in Betrayers,am fost in Darkfall si am fost si in Madness care parerea mea e o guilda super(Ma scuzati pentru reclama).Privind Raidingul bossii pe care ii voi enumera i-am picat pe orice dificultate:Omnotron,Chimaeron,Maloriak,Magmaw(doar pe 25n si 10n),Atramedes din pacate nu am ajuns sa il fac.Valiona si Theralion,Halfus Wyrmbreaker,Lord Argaloth si desigur ca toti bossii din dungeon-urile de pe freakz.
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:Ultima mea guilda a fost Darkfall si motivul pentru care am plecat este ca guilda s-a destramat.
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):Showdown fiindca sunteti vechi si consistenti.Nu va pup in ...a.Guilda ruleaza inca de pe WOTLK.Vreau o comunitate activa,sociabila si capabila de noul content de pe Cataclysm.In principiu nu vreau sa intru in WoW si sa fac Bg-uri.Imi doresc sa mai fac o clasica,un Naxx etc etc.Am vazut ca nu recrutati clasa mea(Warrior).Motivul pentru care fac aplicatia este ca poate vreodata se v-a ivi vreo ocazie,veti avea nevoie,v-a pleca cineva.Nu se stie niciodata...;Intr-o alta ordine de idei:Dezavantajul meu momentan e ca nu am un off spec de tank dar repet:Imi mai lipsesc vreo 3 iteme din gear si apoi voi avea unul.Mi se pare o decizie proasta sa tankez cu 140k HP.Main specul FURY TG pe care joc din cate vedeti este unul axat pe STR-CR-MASTERY.Prefer Mastery in locul haste-ului deoarece haste-ul oricum procuie foarte des din Flurry.Haste-ul mi se pare foarte bun dar pentru dungeons nu pentru long fights avand in vedere ca haste-ul nu te face sa iti procuie Raging Blow neavand un efect de Enrage.Rotatia mea nu vreau sa o divulg fiindca e a mea.Am sunat ca un pusti razgaiat:)).Indiferent de raspunsul recruit leaderului va multumesc anticipat.O seara placuta


Accepted /w in game sa discutam mai multe.


https://i.postimg.cc/Hkrjs5B4/imposible.jpg
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cristinne

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-01-2013 19:48)
Joined: 07 Apr 2011
Posts: 37, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 109.8
Votes: 3

 
Post Posted: 13-04-2012, 23:08:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real: Ady
Varsta: 21 ani
Ocupatie in real life: Student
Nickname in joc: Cristinne
Clasa: Shamy
Main spec si off spec: Resto / Enha (sau invers)
Item level: 360
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Exodus&&cn=Cristinne
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): WOTLK (am jucat elemental ... xp: nu cred ca are rost sa il mai precizez) Cata ( am facut in mare parte toti bosii excluzand ultimii 2-3 scriptati recent, dar ma adaptez rapid si retin usor tacticile)
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Ejusdem Generis - cea mai buna guilda de la Ally Exodus - leaved becaz nu am mai avut timp liber sa joc/ si aveau si un accent funny cei care coordonau raidurile ... de te chinuiai sa traduci engleza lor
De ce Showdown? Deoarece caut o guilda linistita cu activitate si progres bun ... + multi prieteni care sunt in guild inca de pe Wrath

PS: In 2-3 zile aterizez pe Genesis ! -



Last edited by Cristinne on 16-04-2012, 00:12:41; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dirtyskillz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-05-2012 15:59)
Joined: 04 Feb 2012
Posts: 565, Topics: 38
Location: Egipt

Reputation: 32.6
Votes: 24

Post Posted: 15-04-2012, 21:27:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real: Cristi
Varsta: 17 ani
Ocupatie in real life: Elev
Nickname in joc: Dirtyskillz
Clasa: Warr
Main spec si off spec: Fury / prot
Item level: 359
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dirtyskillz
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): Am facut cu voi Lk normal mode,iar pe TBC am facut kael , archimonde
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: we pee in .......... organizare proasta
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda): Pentru ca am prieteni si am mai fost in guild


SmS gratuite pt orice retea
http://www.youtube.com/watch?v=GbVbskSLk-I
Concurs Steam licenta Counter - Strike
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DiferitDeAltzii

[.]



Status: Offline
(since 06-05-2017 09:33)
Joined: 06 Nov 2010
Posts: 782, Topics: 107
Location: Romania

Reputation: 141.4
Votes: 28

 
Post Posted: 16-04-2012, 11:38:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dirtyskillz -> Respins
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
stefans70

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-07-2015 17:12)
Joined: 22 Mar 2011
Posts: 15, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 42.8
Votes: 6

 
Post Posted: 16-04-2012, 12:48:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real:Stefan
Varsta:16
Ocupatie in real life:Elev
Nickname in joc:Clinn
Clasa:Prist
Main spec si off spec:Holy/Disci
Item level:350
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Clinn
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa):Lk,Cata
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:AvengreS. Am iesti deoarece e guilda de pvp si cand am intrat prima daca pe caracter mi-au dat inv.
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):Eu caut o guilda in care sa se paota face pve fara nici o problema iar asta nu este posibil peste tot, de ex: Unstapaball eu fac pve doar cu cei mai vechi (de la inceputul guildei) pe cei noi ii lasa acolo si dupa le da kick pt ca nu sunt activi -. Si de aceea am venit la voi

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
deux

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2019 14:33)
Joined: 26 Oct 2010
Posts: 162, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 159.3
Votes: 8

 
Post Posted: 17-04-2012, 14:01:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stefans70 wrote:
Numele real:Stefan
Varsta:16
Ocupatie in real life:Elev
Nickname in joc:Clinn
Clasa:Prist
Main spec si off spec:Holy/Disci
Item level:350
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Clinn
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa):Lk,Cata
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:AvengreS. Am iesti deoarece e guilda de pvp si cand am intrat prima daca pe caracter mi-au dat inv.
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):Eu caut o guilda in care sa se paota face pve fara nici o problema iar asta nu este posibil peste tot, de ex: Unstapaball eu fac pve doar cu cei mai vechi (de la inceputul guildei) pe cei noi ii lasa acolo si dupa le da kick pt ca nu sunt activi -. Si de aceea am venit la voi

Respins
Quote:
Numele real: Ady
Varsta: 21 ani
Ocupatie in real life: Student
Nickname in joc: Cristinne
Clasa: Shamy
Main spec si off spec: Resto / Enha (sau invers)
Item level: 360
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Exodus&&cn=Cristinne
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): WOTLK (am jucat elemental ... xp: nu cred ca are rost sa il mai precizez) Cata ( am facut in mare parte toti bosii excluzand ultimii 2-3 scriptati recent, dar ma adaptez rapid si retin usor tacticile)
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Ejusdem Generis - cea mai buna guilda de la Ally Exodus - leaved becaz nu am mai avut timp liber sa joc/ si aveau si un accent funny cei care coordonau raidurile ... de te chinuiai sa traduci engleza lor
De ce Showdown? Deoarece caut o guilda linistita cu activitate si progres bun ... + multi prieteni care sunt in guild inca de pe Wrath

PS: In 2-3 zile aterizez pe Genesis !

Respins


"Le spunem adio celor care pleaca, pana intr-o zi, cand le spunem adio celor care raman."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
stalpi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-06-2012 13:19)
Joined: 18 Apr 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48.1
Votes: 2

Post Posted: 18-04-2012, 00:47:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real: Darius
Varsta: 17
Ocupatie in real life:
Nickname in joc: Stalp
Clasa: Hunter
Main spec si off spec: Survival
Item level: 355
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Stalp
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): Imi cunosc clasa foarte bine,prind repede un script nus greu de cap,stiu sa dau un amarat de dps...joc de pe tbc unde am facut tot ce se putea pe server full script,pe wotlk mam bagat pe freakz unde iara am facut tot ce se putea inclusiv lk 25hc..
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Playerii incapabili sa faca o instanta de 10n si scot 5k dps cu 360 ilvl si ora raidurilor..
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):Sincer, dupa ce cerinte aveti la recrutari pare o guilda serioasa,si mam saturat sa fac raiduri cu globalu si sa iau wipe la trash bot cat despre bwd sa nu mai vb:D

PS: Probabil o sa spuneti ca nu am ce cauta cu 355 ilvl din cauza dps-ului sau orice alta chestie,dau test pe dumy daca trebuie sa-mi vedeti dps-ul (burst si constant)Cat despre scripturi....eu sunt din categoria care crede ca tre` sa fi prost sa nu intelegi un script...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Claraa

[Showdown]



Status: Offline
(since 26-10-2022 14:45)
Joined: 05 May 2011
Posts: 4023, Topics: 101
Location: Targoviste

Reputation: -12.4
Votes: 176

Post Posted: 18-04-2012, 01:06:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stalpi wrote:
Numele real: Darius
Varsta: 17
Ocupatie in real life:
Nickname in joc: Stalp
Clasa: Hunter
Main spec si off spec: Survival
Item level: 355
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Stalp
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): Imi cunosc clasa foarte bine,prind repede un script nus greu de cap,stiu sa dau un amarat de dps...joc de pe tbc unde am facut tot ce se putea pe server full script,pe wotlk mam bagat pe freakz unde iara am facut tot ce se putea inclusiv lk 25hc..
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Playerii incapabili sa faca o instanta de 10n si scot 5k dps cu 360 ilvl si ora raidurilor..
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):Sincer, dupa ce cerinte aveti la recrutari pare o guilda serioasa,si mam saturat sa fac raiduri cu globalu si sa iau wipe la trash bot cat despre bwd sa nu mai vb:D

PS: Probabil o sa spuneti ca nu am ce cauta cu 355 ilvl din cauza dps-ului sau orice alta chestie,dau test pe dumy daca trebuie sa-mi vedeti dps-ul (burst si constant)Cat despre scripturi....eu sunt din categoria care crede ca tre` sa fi prost sa nu intelegi un script...

Acepted /w lierre!


https://i.postimg.cc/Hkrjs5B4/imposible.jpg
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
snowkid

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-12-2019 11:24)
Joined: 22 Apr 2012
Posts: 46, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 271.6
Votes: 7

 
Post Posted: 23-04-2012, 01:58:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real: Manu
Varsta: 17 ani
Ocupatie in real life: Evel
Nickname in joc: Tailirn
Clasa: Hunter
Main spec si off spec: Marksmanship/Survival
Item level: 359
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tailirn
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): Joc WoW de pe WOTLK am facut aproape toti bossi din ICC25N/HC am jucat mai mult cu DK dar mi-am facut un hunter si m-a atras foarte mult
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:Death Ground - un guild in care nu prea se faceau raiduri
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):Am vazut progresele pve si m-a atras acest guild si vrea un guild in care sunt oameni seriosi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Claraa

[Showdown]



Status: Offline
(since 26-10-2022 14:45)
Joined: 05 May 2011
Posts: 4023, Topics: 101
Location: Targoviste

Reputation: -12.4
Votes: 176

Post Posted: 23-04-2012, 11:23:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

snowkid wrote:
Numele real: Manu
Varsta: 17 ani
Ocupatie in real life: Evel
Nickname in joc: Tailirn
Clasa: Hunter
Main spec si off spec: Marksmanship/Survival
Item level: 359
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tailirn
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): Joc WoW de pe WOTLK am facut aproape toti bossi din ICC25N/HC am jucat mai mult cu DK dar mi-am facut un hunter si m-a atras foarte mult
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:Death Ground - un guild in care nu prea se faceau raiduri
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):Am vazut progresele pve si m-a atras acest guild si vrea un guild in care sunt oameni seriosi.


Respins este alt car!


https://i.postimg.cc/Hkrjs5B4/imposible.jpg
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
flameblast

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2016 18:35)
Joined: 17 Apr 2012
Posts: 43, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.6
Votes: 2

 
Post Posted: 24-04-2012, 13:28:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real: Emanuel
Varsta: 19 ani
Ocupatie in real life: Elev
Nickname in joc: Flameblast
Clasa: Shaman
Main spec si off spec: Enhacement
Item level: 361
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Flameblast
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): 3 ani TBC .1 an LK .si aproximativ 1 an cata
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Showdown
De ce Showdown? ..pt ca imi plcea si inaite sa iau kick .

P.S .scuze celor care sau simtit ofensati fata de postu meu la alta guilda .dar am facut postu inainte de Paste deoarece credeam ca nu o sa se mai faca riaduri .nu am avut idee ca dupa Paste o sa se inceapa iar cu raidurile .sper sa primesc invite inapoi .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Claraa

[Showdown]



Status: Offline
(since 26-10-2022 14:45)
Joined: 05 May 2011
Posts: 4023, Topics: 101
Location: Targoviste

Reputation: -12.4
Votes: 176

Post Posted: 24-04-2012, 15:14:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

flameblast wrote:
Numele real: Emanuel
Varsta: 19 ani
Ocupatie in real life: Elev
Nickname in joc: Flameblast
Clasa: Shaman
Main spec si off spec: Enhacement
Item level: 361
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Flameblast
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): 3 ani TBC .1 an LK .si aproximativ 1 an cata
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Showdown
De ce Showdown? ..pt ca imi plcea si inaite sa iau kick .

P.S .scuze celor care sau simtit ofensati fata de postu meu la alta guilda .dar am facut postu inainte de Paste deoarece credeam ca nu o sa se mai faca riaduri .nu am avut idee ca dupa Paste o sa se inceapa iar cu raidurile .sper sa primesc invite inapoi .


Respins.


https://i.postimg.cc/Hkrjs5B4/imposible.jpg
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
L3Go0LaS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-04-2012 09:59)
Joined: 24 Apr 2012
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 24-04-2012, 21:52:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real:Liviu mi se zice lego
Varsta:23
Ocupatie in real life:fost operator relatii cu clientii momentan nimik caut de lucru
Nickname in joc:Legolasaa
Clasa:warrior
Main spec si off spec: maint tank, off momentan fury viitor arms
Item level:350
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Legolasaa
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa):am inceput de pe burning crusade cand se juca pe wowcrack am jucat aproximativ toate charurile si imi place sa fac si instante de lwl mai mic de distractie
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:ultima guilda a fost furor pe alt server nu pe acesta
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda): sper sa gasesc profesionalism si oameni sociabili si cu care sa poti discuta si sa te distrezi si pe alte subiecte nu numai wow

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Margarit.A

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-04-2012 13:58)
Joined: 25 Apr 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46
Votes: 2

Post Posted: 25-04-2012, 13:51:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real: Alex Margarit
Varsta: 18
Ocupatie in real life: Elev
Nickname in joc: Wvvww
Clasa: Rogue
Main spec si off spec: Combat PvE // Subtlety PvP
Item level: 355
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Wvvww
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): TBC-expansion( Black Temple, Sunwell Plateau, Kharazan, Zul'Aman, Zul'Gurub, etc.) // Lich King-expansion(Ulduar, Naxxramas, Trial of the Grand Crusader, Obsidian Sanctuum, Onyxia's Lair, Icecrown) // Cataclysm-expansion(mai putina experienta , insa sunt dispus sa invat)
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: GNOMES HAVE FEELINGS - inca n-am iesit, dar o sa fac acest lucru deoarece nu imi place modul de organizare al raidurilor nici playerii. E o desincronizare totala(parerea mea).
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):Am inteles ca este o guilda de oameni capabili, intelegatori, se explica scripturi si toate cele( nu ca celelalte guilde care daca nu stii script te inlocuieste)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cristinel29

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-07-2015 19:41)
Joined: 23 Apr 2012
Posts: 4, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 54.1
Votes: 2

Post Posted: 25-04-2012, 19:39:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real: Cristi
Varsta: 18
Ocupatie in real life: Fotbal/Liceu
Nickname in joc: Stripsswtf
Clasa: Mage
Main spec si off spec: Fire/Arcane
Item level: 360
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Stripsswtf
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): Tbc , Wotlk si prezentul cataclysm.
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Unstoppable deocarece nu era seriozitate cand era vorba de raiduri si nu se adunau la ora exacta pusa la guild info
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda): Sunt pregatit sa infrunt cu voi orice problema fiind vorba de raid-uri , iar celelalte probleme pe parcurs.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 38, 39, 40  Next    


The time now is 27-09-2024, 19:15:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password