User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 117, 118, 119  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message246942
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 19-05-2012, 14:40:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gad wrote:
Nume In-Game :gad
Clasa shaman
MainSpec/OffSpec :resto/elemental/putin si enha
iLvl :366
Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gad
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.):Herbalism
Inscription
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea :specii/nu se dau idemele cum trebuie(class.spect.etc)
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment:http://imageshack.us/photo/my-images/842/wowscrnshot051912131125.jpg/


Sunt momentan la horda,doar ca ma bate gandul sa ma mut la alianta si vreau sa vad daca o sa am cu cine face pve..

Mersi

Accepted

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Irenne

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2012 08:26)
Joined: 27 Feb 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 51.1
Votes: 2

Post Posted: 19-05-2012, 19:13:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Dulceninia
Clasa : Priest
MainSpec/OffSpec : Shadow
iLvl :(minim 355) 362
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Dulceninia
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Inscription si Herbalism
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Unstoppble , am plecat din guilda asta pentru ca la raiduri erau luati numai ofiterii , veteranii si apoi daca mai ramaneau locuri prietenii acestora
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment : Ods nu il am decat pe n , iar atramedes il am si pe hc si pe n atat pe 10 cat si pe 25

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 19-05-2012, 19:25:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Irenne wrote:
Nume In-Game : Dulceninia
Clasa : Priest
MainSpec/OffSpec : Shadow
iLvl :(minim 355) 362
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dulceninia
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Inscription si Herbalism
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Unstoppble , am plecat din guilda asta pentru ca la raiduri erau luati numai ofiterii , veteranii si apoi daca mai ramaneau locuri prietenii acestora
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment : Ods nu il am decat pe n , iar atramedes il am si pe hc si pe n atat pe 10 cat si pe 25

Respins.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gasolina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-01-2013 09:34)
Joined: 20 Dec 2011
Posts: 22, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 59.8
Votes: 2

 
Post Posted: 20-05-2012, 21:04:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : bestwarior
Clasa :warior
MainSpec/OffSpec : dps/tank
iLvl :(minim 355) 368
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bestwarior
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): jw/black
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : ma faceau donor.nab..bla si tot ieseam primu la dps..si am iesit
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment http://www.2shared.com/photo/IAOuRNN6/WoWScrnShot_052012_215021.html

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andrew92

[Just...Epic]



Status: Offline
(since 08-02-2016 09:40)
Joined: 05 Dec 2010
Posts: 348, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 168.4
Votes: 21

 
Post Posted: 20-05-2012, 22:04:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gasolina wrote:
Nume In-Game : bestwarior
Clasa :warior
MainSpec/OffSpec : dps/tank
iLvl :(minim 355) 368
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bestwarior
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): jw/black
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : ma faceau donor.nab..bla si tot ieseam primu la dps..si am iesit
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment http://www.2shared.com/photo/IAOuRNN6/WoWScrnShot_052012_215021.html


Ai mai postat aici la recrutari, ai fost respins. Respins !



Last edited by Andrew92 on 21-05-2012, 08:03:42; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gasolina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-01-2013 09:34)
Joined: 20 Dec 2011
Posts: 22, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 59.8
Votes: 2

 
Post Posted: 20-05-2012, 22:08:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

...cred ca ma confunzi..am mai postat..o data si mati respins.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 20-05-2012, 22:57:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gasolina wrote:
...cred ca ma confunzi..am mai postat..o data si mati respins.

http://forum.wow-freakz.com/view-post-1956167.html?#1956167
Ai dreptate, daca nimeni nu are nimic de obiectat, /w ingame pentru interviu.
EDIT: RESPINS, am aflat niste chesti naspa de tine, nu prea iti place sa stai intr.o guilda, nu avem nevoie de oameni pe interese.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Einsteyn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-01-2013 13:50)
Joined: 23 Feb 2012
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49.3
Votes: 2

 
Post Posted: 21-05-2012, 11:47:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Einsteyn
Clasa : Paladin
MainSpec/OffSpec : Holy / Retribution
iLvl :(minim 355) 361 / 357 - nu joc la ilvl, port [Gearbreaker's Bindings] pt ca nu exista alta mai buna pve
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Einsteyn
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Enginering , Enchanting si Archaeology
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : District, guilda foarte buna dar sa spart
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment: http://www.picz.ro/show-image.php?id=c59b12708a686b024a3887314d31b592

PS: Am mai facut o cerere acum o luna aproximativ 2 am fost respins pt faptul ca nu aveam plate specialization!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
servus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-08-2013 11:12)
Joined: 21 May 2012
Posts: 10, Topics: 4
Location: Italy

Reputation: 68.3
Votes: 2

Post Posted: 21-05-2012, 12:52:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NUME: Sergiu
Clasa: Rogue
MainSpec/OffSpec : Assassination(pve) / Subtlety(pvp)
Item lvl : 357(full pve)
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nimo
Profesie : Enchanting / Tailoring
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Am fost in Death Ground si am fakt o pauza cam lunga charu acesta la un moment dat.Cand am revenit oameni cu care faceam raids au plekt din diferite motive si au ramas doar cativa din vechi membri.Au venit alti membri cu alte "idei".
Am fost in Bones of Death cu un alt char, aici mi sa parut foarte amuzant Guild Lideru a avut un atac de panica posibil , incepea sa tipe ca desfiinteaza guilda si omu a inceput sa dea kick la membri randomly printre care si eu, cu oameni dereglati nu ma pot intelege.
Am fost in Twinkiez(A)tot cu un alt char , nu am nimik ce sa le reprosez oamenilor sunt uni care pot face ceva....dar mare majoritate ii trag pur si simplu pe ceilalti in jos.Dar e si aici cam aceasi regula pe care o vad in fiecare guilda de pe server ...se aduc noi veniti se face un raid cu ei (respectivi isi dau silinta unele cazuri )ca apoi sa fie lasati la formol.
Am fost si in TWINKIEZ (H side) ,aici sunt oameni cu care si acum ma inteleg f bine ...dar uni nu pot trece peste anumite orgolii.Motivu pt care am fost dat afara a fost pt ca am fakt un rage quit intr-un raid de BWD10Hc.Din cauza mea cum ar fi venit se lua wipe in nenumarate randuri si uni dintre ei aveau grija de ami reaminti tot timpu.Am recunoscut ca am gresit ,respectivu tot insista pe faptu ca e vina mea, asa ca am iesit sa nu ii mai incurc.
Am fost in We are too many , acutali membri (uni dintre ei ) ai guildei Death Ground.Aici guilda e practic desfiintata sunt unii care inceark sa o mai tina probabil pt off chars.
Am fost in Awaken probabil pt inactivitate am fost dat afara.
Am fost in Unstoppable ,am iesit pt ca se practica cum am zis mai sus aceasi tehnica aplicata la noi veniti, recruteaza ia un raid si apoi nu te mai baga in seama.Un exemplu foarte clar a fost intr-o luni cand erau in guild aproape 60 de playeri online si se facea doar 1 raid de 25 in care normal erau doar veterani restu pur si simplu stateau si se uitau la aia 25.Si sunt multi din guild care sunt de acord cu mine pt ca sunt si ei de aceasi parere.
Am fost in BrOotherhOod am iesit din acelasi motiv ignoranta fata de playeri noi recrutati.

List continua dar nu vreau sa va plictisesc cu explicatii.Am avut ocazia si privilegiul de a juka in multe guilde bune dar vad ca principiul este acelasi cam peste tot.Nu vreau sa par ca un fel de pasare migratoare, intra isi ia un item si apoi isi ia zboru frumos in alta (in unele guilde chiar nu am avut nici un beneficiu).Nu vreau sa fiu carat chiar in fiecare raid care se face dar cand vezi ca te ignora nu prea iti face placere sa mai stai.

PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment : Achiev din pacate nu am.Nu am avut ocazia de a face.





Last edited by servus on 22-05-2012, 06:44:40; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
grigor

[Verde]



Status: Offline
(since 09-12-2017 15:58)
Joined: 10 Oct 2010
Posts: 521, Topics: 72
Location: Baia Mare, Cluj-Napoca

Reputation: 79.1
Votes: 6

 
Post Posted: 21-05-2012, 14:16:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

servus wrote:
NUME: Sergiu
Clasa: Rogue
MainSpec/OffSpec : Assassination(pve) / Subtlety(pvp)
Item lvl : 357(full pve)
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nimo
Profesie : Enchanting / Tailoring
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Am fost in Death Ground si am fakt o pauza cam lunga charu acesta la un moment dat.Cand am revenit oameni cu care faceam raids au plekt din diferite motive si au ramas doar cativa din vechi membri.Au venit alti membri cu alte "idei".
Am fost in Bones of Death cu un alt char, aici mi sa parut foarte amuzant Guild Lideru a avut un atac de panica posibil , incepea sa tipe ca desfiinteaza guilda si omu a inceput sa dea kick la membri randomly printre care si eu, cu oameni dereglati nu ma pot intelege.
Am fost in Twinkiez(A)tot cu un alt char , nu am nimik ce sa le reprosez oamenilor sunt uni care pot face ceva....dar mare majoritate ii trag pur si simplu pe ceilalti in jos.Dar e si aici cam aceasi regula pe care o vad in fiecare guilda de pe server ...se aduc noi veniti se face un raid cu ei (respectivi isi dau silinta unele cazuri )ca apoi sa fie lasati la formol.
Am fost si in TWINKIEZ (H side) ,aici sunt oameni cu care si acum ma inteleg f bine ...dar uni nu pot trece peste anumite orgolii.Motivu pt care am fost dat afara a fost pt ca am fakt un rage quit intr-un raid de BWD10Hc.Din cauza mea cum ar fi venit se lua wipe in nenumarate randuri si uni dintre ei aveau grija de ami reaminti tot timpu.Am recunoscut ca am gresit ,respectivu tot insista pe faptu ca e vina mea, asa ca am iesit sa nu ii mai incurc.
Am fost in We are too many , acutali membri (uni dintre ei ) ai guildei Death Ground.Aici guilda e practic desfiintata sunt unii care inceark sa o mai tina probabil pt off chars.
Am fost in Awaken probabil pt inactivitate am fost dat afara.
Am fost in Unstoppable ,am iesit pt ca se practica cum am zis mai sus aceasi tehnica aplicata la noi veniti, recruteaza ia un raid si apoi nu te mai baga in seama.Un exemplu foarte clar a fost intr-o luni cand erau in guild aproape 60 de playeri online si se facea doar 1 raid de 25 in care normal erau doar veterani restu pur si simplu stateau si se uitau la aia 25.Si sunt multi din guild care sunt de acord cu mine pt ca sunt si ei de aceasi parere.
Am fost in BrOotherhOod am iesit din acelasi motiv ignoranta fata de playeri noi recrutati.

List continua dar nu vreau sa va plictisesc cu explicatii.Am avut ocazia si privilegiul de a juka in multe guilde bune dar vad ca principiul este acelasi cam peste tot.Nu vreau sa par ca un fel de pasare migratoare, intra isi ia un item si apoi isi ia zboru frumos in alta (in unele guilde chiar nu am avut nici un beneficiu).Nu vreau sa fiu carat chiar in fiecare raid care se face dar cand vezi ca te ignora nu prea iti face placere sa mai stai.

PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment : Achiev din pacate nu am.Nu am avut ocazia de a face.

off:E vreo guilda in care n-ai fost?
on: No achiv => Respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andrew92

[Just...Epic]



Status: Offline
(since 08-02-2016 09:40)
Joined: 05 Dec 2010
Posts: 348, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 168.4
Votes: 21

 
Post Posted: 21-05-2012, 15:42:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Einsteyn wrote:
Nume In-Game : Einsteyn
Clasa : Paladin
MainSpec/OffSpec : Holy / Retribution
iLvl :(minim 355) 361 / 357 - nu joc la ilvl, port [Gearbreaker's Bindings] pt ca nu exista alta mai buna pve
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Einsteyn
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Enginering , Enchanting si Archaeology
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : District, guilda foarte buna dar sa spart
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment: http://www.picz.ro/show-image.php?id=c59b12708a686b024a3887314d31b592

PS: Am mai facut o cerere acum o luna aproximativ 2 am fost respins pt faptul ca nu aveam plate specialization!


/w in game un officer pentru interviu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Legendari

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-06-2012 16:07)
Joined: 21 May 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 45.2
Votes: 2

Post Posted: 21-05-2012, 19:49:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Legendari
Clasa : Warrior
MainSpec/OffSpec : Fury / Tank
iLvl : 362 pe dps , pe tank am 358ilvl
Profesie : Archaeology si Jw

am 5 achive heroice...., guilda precedenta a fost Death Ground .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andrew92

[Just...Epic]



Status: Offline
(since 08-02-2016 09:40)
Joined: 05 Dec 2010
Posts: 348, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 168.4
Votes: 21

 
Post Posted: 21-05-2012, 20:51:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Legendari wrote:
Nume In-Game : Legendari
Clasa : Warrior
MainSpec/OffSpec : Fury / Tank
iLvl : 362 pe dps , pe tank am 358ilvl
Profesie : Archaeology si Jw

am 5 achive heroice...., guilda precedenta a fost Death Ground .


Respins, cerere incompleta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
strachi

[Creep]



Status: Offline
(since 25-11-2018 09:40)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 528, Topics: 42
Location: Botosani

Reputation: 110.5
Votes: 30

         
Post Posted: 23-05-2012, 17:33:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : strachi
Clasa : mage
MainSpec/OffSpec : main fire off arcane
iLvl :(minim 355) : 363
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Strachi
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): jwl mining
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Madness
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment: Stiti ca am facut cu voi !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zamo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2014 16:02)
Joined: 25 Sep 2011
Posts: 299, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 97.7
Votes: 5

Post Posted: 23-05-2012, 17:54:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

strachi wrote:
Nume In-Game : strachi
Clasa : mage
MainSpec/OffSpec : main fire off arcane
iLvl :(minim 355) : 363
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Strachi
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): jwl mining
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Madness
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment: Stiti ca am facut cu voi !

respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 117, 118, 119  Next    


The time now is 25-09-2024, 17:18:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x