User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 117, 118, 119  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message235481
Andrew92

[Just...Epic]



Status: Offline
(since 08-02-2016 09:40)
Joined: 05 Dec 2010
Posts: 348, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 168.4
Votes: 21

 
Post Posted: 26-05-2012, 19:18:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

corbul12 wrote:
SALUT!
Nume In-Game : corbulhuman
Clasa : paladin
MainSpec/OffSpec : holy/retri
iLvl :(minim 355) 362holy / retri am mai mult pvp
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Corbulhuman
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): engineering/enchanting
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : FallenAngelsAlliance-motivul este pentru ca mam certat cu cineva din guilda si am iesit din ea, iar restul voi dori sa discut personal.
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment: facusem ODS pe 10h dar se daduse roll back 2 zile ...
SUnt script dispun de ts3, iar probleme cu internetul nu am.
Iar un motiv pentru care as dori sa intru la voi in guilda este ca sunteti o guilda buna, ( din cate s-a auzit) si aveti toti bossi facuti.


Respins. nu ai bosii facuti.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zamo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2014 16:02)
Joined: 25 Sep 2011
Posts: 299, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 97.7
Votes: 5

Post Posted: 26-05-2012, 19:29:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bitzaclaudiu wrote:
Nume In-Game : Shredderwtf
Clasa : Druid
MainSpec/OffSpec : Restoration/Feral
iLvl :(minim 355): 359 ilvl
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shredderwtf
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.):Enchanting acum m-am apucat de ea nu joc de foarte mult timp pe acest cont.
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Dead Ground,sa ales prafu de ea.
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment Atramedes sincer nu am apucat sa il fac pe freakz pentru ca nu am avut cu cine dar l-am facut pe original de nenumarate ori...
Imi cunosc clasa foarte bine,cunosc toate scripturile prezente in joc acum+,desi nu am un ilvl foarte mare nu cred ca asta te face mare ci modul in care joci.
Have fun!. -


ok, sa vedem ce iese!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zamo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2014 16:02)
Joined: 25 Sep 2011
Posts: 299, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 97.7
Votes: 5

Post Posted: 26-05-2012, 20:20:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iulica09 wrote:
Nume In-Game : Cloneofwar
Clasa :Warrior
MainSpec/OffSpec :Fury
iLvl :(minim 355) 355
Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cloneofwar
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Mining
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Bones of Death- Nu faceau raiduri aproape deloc ,daca se facea raid ieseau playeri.
As vrea sa intru in guilda Madness deoarece este o guilda serioasa,cu oameni seriosi care trebuie respectati pentru munca loc de a mentine guilda in picioare.

respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bubblech

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-05-2013 15:07)
Joined: 01 Jul 2011
Posts: 10, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 93.4
Votes: 2

 
Post Posted: 26-05-2012, 21:34:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Xko
Clasa : Mage
MainSpec/OffSpec : Fire
iLvl :(minim 355) 360
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xko
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): alchemy+herba , fishing!!
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : habarnam de nume dar nu se faceau raiduri si nu-si respectau orele de la raid
Am ts3 si tot timpul la dispozitie! Sper sa fiu acceptat -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zamo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2014 16:02)
Joined: 25 Sep 2011
Posts: 299, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 97.7
Votes: 5

Post Posted: 26-05-2012, 21:52:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bubblech wrote:
Nume In-Game : Xko
Clasa : Mage
MainSpec/OffSpec : Fire
iLvl :(minim 355) 360
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xko
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): alchemy+herba , fishing!!
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : habarnam de nume dar nu se faceau raiduri si nu-si respectau orele de la raid
Am ts3 si tot timpul la dispozitie! Sper sa fiu acceptat -


nu ai respectat modelul postului pentru recrutari

si va rog CONTEAZA guilda precedenta:)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bubblech

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-05-2013 15:07)
Joined: 01 Jul 2011
Posts: 10, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 93.4
Votes: 2

 
Post Posted: 26-05-2012, 22:09:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zamo wrote:
Bubblech wrote:
Nume In-Game : Xko
Clasa : Mage
MainSpec/OffSpec : Fire
iLvl :(minim 355) 360
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xko
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): alchemy+herba , fishing!!
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : habarnam de nume dar nu se faceau raiduri si nu-si respectau orele de la raid
Am ts3 si tot timpul la dispozitie! Sper sa fiu acceptat -


nu ai respectat modelul postului pentru recrutari

si va rog CONTEAZA guilda precedenta:)


archievurile nu le am da stiu scriptu ...n-am avut niciodata o guilda capabila sa-i bata... Ods il stiu cu ochii inchisi dar atramedas nu l-am mai facut niciodata

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
grigor

[Verde]



Status: Offline
(since 09-12-2017 15:58)
Joined: 10 Oct 2010
Posts: 521, Topics: 72
Location: Baia Mare, Cluj-Napoca

Reputation: 79.1
Votes: 6

 
Post Posted: 27-05-2012, 02:28:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bubblech wrote:
zamo wrote:
Bubblech wrote:
Nume In-Game : Xko
Clasa : Mage
MainSpec/OffSpec : Fire
iLvl :(minim 355) 360
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xko
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): alchemy+herba , fishing!!
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : habarnam de nume dar nu se faceau raiduri si nu-si respectau orele de la raid
Am ts3 si tot timpul la dispozitie! Sper sa fiu acceptat -


nu ai respectat modelul postului pentru recrutari

si va rog CONTEAZA guilda precedenta:)


archievurile nu le am da stiu scriptu ...n-am avut niciodata o guilda capabila sa-i bata... Ods il stiu cu ochii inchisi dar atramedas nu l-am mai facut niciodata

Respins!!!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
danidan1234

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-07-2012 11:03)
Joined: 14 Apr 2012
Posts: 9, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49.4
Votes: 2

Post Posted: 27-05-2012, 11:29:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game :Ramaudius
Clasa : DK
MainSpec/OffSpec :Frost/Blodd
iLvl :(minim 355) 362
Link Armory :
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Archeology
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea :Unstoppable.Nu ma prea intelegeam cu ofiterii.Doresc sa vin la voi in guilda deorece am auzit numai cuvinte de lauda la adresa voastra.
Am facut Atramedes pe hc si ODS aici pe server doar pe normal,dar pe oficial am bosii facuti de nenumarete ori.

Posturi unite automat, 27-05-2012, 12:29:51

Nume In-Game :Ramaudius
Clasa : DK
MainSpec/OffSpec :Frost/Blodd
iLvl :(minim 355) 362
Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Ramaudius
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Archeology
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea :Unstoppable.Nu ma prea intelegeam cu ofiterii.Doresc sa vin la voi in guilda deorece am auzit numai cuvinte de lauda la adresa voastra.
Am facut Atramedes pe hc si ODS aici pe server doar pe normal,dar pe oficial am bosii facuti de nenumarete ori.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
grigor

[Verde]



Status: Offline
(since 09-12-2017 15:58)
Joined: 10 Oct 2010
Posts: 521, Topics: 72
Location: Baia Mare, Cluj-Napoca

Reputation: 79.1
Votes: 6

 
Post Posted: 27-05-2012, 12:28:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

danidan1234 wrote:
Nume In-Game :Ramaudius
Clasa : DK
MainSpec/OffSpec :Frost/Blodd
iLvl :(minim 355) 362
Link Armory :
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Archeology
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea :Unstoppable.Nu ma prea intelegeam cu ofiterii.Doresc sa vin la voi in guilda deorece am auzit numai cuvinte de lauda la adresa voastra.
Am facut Atramedes pe hc si ODS aici pe server doar pe normal,dar pe oficial am bosii facuti de nenumarete ori.

Archaeology = Secondary Skill
No achiv=Respins, nu merge pe incredere.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sezere

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-07-2012 11:58)
Joined: 04 Nov 2011
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 14
Votes: 3

Post Posted: 28-05-2012, 03:30:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Sezere
Clasa : Rogue
MainSpec/OffSpec : Combat / Subtlety
iLvl :(minim 355) 360
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sezere
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Merg pe fishing.
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Too many buttons , oameni inactivi
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment -

Am un rogue pe bliiz @ sylvanas EU . 7/7 Firelands 8/8N 5/8 Heroic Dragon soul . 398 item level 403 pvp , urmeaza daggerele legendare in 4 saptamani . totusi am timp sa raidez si pe privat .

Link armory : http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/%C3%8Blement/advanced



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zamo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2014 16:02)
Joined: 25 Sep 2011
Posts: 299, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 97.7
Votes: 5

Post Posted: 28-05-2012, 05:43:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sezere wrote:
Nume In-Game : Sezere
Clasa : Rogue
MainSpec/OffSpec : Combat / Subtlety
iLvl :(minim 355) 360
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sezere
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Merg pe fishing.
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Too many buttons , oameni inactivi
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment -

Am un rogue pe bliiz @ sylvanas EU . 7/7 Firelands 8/8N 5/8 Heroic Dragon soul . 398 item level 403 pvp , urmeaza daggerele legendare in 4 saptamani . totusi am timp sa raidez si pe privat .

Link armory : http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/%C3%8Blement/advanced

1 la mana e sfidare sa pui la profesie, loc unde tre sa pui ceva gen alchemy, blacksmith, leatherworking etc, nu fishing cooking arheology
2 la mana nu imi pasa ca joci pe blizzard, aici e freakz
3 si final, no achiv
respins, sper sa citeasca si alti aplicanti acest post sa ia aminte



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
healpowerx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2013 10:24)
Joined: 28 May 2012
Posts: 11, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.6
Votes: 2

Post Posted: 28-05-2012, 08:01:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Healpowerx
Clasa : Druid
MainSpec/OffSpec:restoration/balance
iLvl :(minim 350):357 ilvl
Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Healpowerx(pe armory nu-mi arata 1 trinket dar e tot epic)-
Profesii:Alchemy+Herba
AM experienta cu druidu in pve/sunt in TurkWow...daca ma veti alege discut cu 1 ofiter motivul pt care as vrea sa ies din ea si sa intru la voi;)


C BO$$
R
A
Z
Y
P
O
P
A
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zamo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2014 16:02)
Joined: 25 Sep 2011
Posts: 299, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 97.7
Votes: 5

Post Posted: 28-05-2012, 09:14:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

healpowerx wrote:
Nume In-Game : Healpowerx
Clasa : Druid
MainSpec/OffSpec:restoration/balance
iLvl :(minim 350):357 ilvl
Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Healpowerx(pe armory nu-mi arata 1 trinket dar e tot epic)-
Profesii:Alchemy+Herba
AM experienta cu druidu in pve/sunt in TurkWow...daca ma veti alege discut cu 1 ofiter motivul pt care as vrea sa ies din ea si sa intru la voi;)

macar binevointa sa te uiti pe prima pagina de la recrutari sa vezi cum arata un post care ar trebui luat in considerare



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cutenurse

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-08-2012 12:23)
Joined: 23 Feb 2012
Posts: 14, Topics: 3
Location: Braila

Reputation: 52.5
Votes: 2

Post Posted: 28-05-2012, 10:22:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game :Cutenurse
Clasa :Resto Shaman
MainSpec/OffSpec :Resto/Resto PvP
iLvl :(minim 355): 367 fara nici un vicious
Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Cutenurse
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.):Cooking si profesii principale niciuna ca imi este sincer prea lene.. insa o sa fac leatherworking si inscription
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea :Back to Rule -Evolution motivul este lipsa de seriozitate a mai multor membri.
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment:Am shieldu de la atramedes hc dupa cum se vede ODS hc nu l-am facut ,se poate innumara prin motivele iesiri din guilda..nici tryuri nu am dat

Precizez ca mai am 5 zile de vote pentru a ma transfera pe genesis..

O zi buna


Toate femeile sunt curve mai puntin sora si mama mea,insa sa nu uitam ca si ele sunt femei
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 28-05-2012, 11:29:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cutenurse wrote:
Nume In-Game :Cutenurse
Clasa :Resto Shaman
MainSpec/OffSpec :Resto/Resto PvP
iLvl :(minim 355): 367 fara nici un vicious
Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Cutenurse
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.):Cooking si profesii principale niciuna ca imi este sincer prea lene.. insa o sa fac leatherworking si inscription
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea :Back to Rule -Evolution motivul este lipsa de seriozitate a mai multor membri.
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment:Am shieldu de la atramedes hc dupa cum se vede ODS hc nu l-am facut ,se poate innumara prin motivele iesiri din guilda..nici tryuri nu am dat

Precizez ca mai am 5 zile de vote pentru a ma transfera pe genesis..

O zi buna

/w ingame zamo pentru interviu legat de clasa si scripts(sau whisp oricarui officer pentru informatii legate de vent-ip).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 117, 118, 119  Next    


The time now is 05-06-2024, 11:19:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x