User
Pass
2FA
 
 

Guild recruitment
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message90324
alexcluj28

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-10-2015 19:52)
Joined: 20 Nov 2010
Posts: 108, Topics: 2
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 193.8
Votes: 3

 
Post Posted: 30-05-2012, 13:00:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Healpowerx
Joc si eu druid resto si am cateva intrebari poate mai invat ceva...
1.
healpowerx wrote:
aici numa intereseaza final bloom'u de la Lifebloom......... /Castez .. Regrowth si Lifebloom cand am timp

De ce sa nu beneficiaezi de LB cand are un final bloom foarte mare? De exemplu il ai pe tank si scade sub 50% HP .. din bloom tau si un rapid cast e full si nu mai astepti pana isi face treaba rejuv. Ok nici eu nu prea stau la castat in raiduri folosind mai mult reju, swiftmend,LB si cate un regrowth cand e nevoie mai ales pe cei care iau agrro la adds/oaze etc in special pt buff cu instant heal la dmg primit.

2.
healpowerx wrote:
stiu toate script deoarece am fakut toti bosi bwd/bot.

(e facut nu fakut dar in fine fiecare cu orientatiile lui..)
sursa :Character Activity-Healpowerx
BH
Argaloth - 25.05.2012 Argaloth killed (Total kills: 3)

BOT
Halfus Wyrmbreaker - ????
Valiona and Theralion - ????

BWD
Magmaw - 27.05.2012 Magmaw killed (Total kills: 1)
Omnotron Defense System - ????
Atramedes - ????
Maloriak - 27.05.2012 Maloriak killed (Total kills: 1)
Chimaeron - 27.05.2012 Chimaeron killed (Total kills: 2)

o fi asa de eronat Armory in cat sa nu ii arate pe restul sau ai fost pe alt char cand ai facut??-
nu de alta dar la char meu de pvp e bine cat arata.. 25.05.2012 -Argaloth killed (Total kills: 4)


+ asa ca off :mai ai cerere de recrutare la vreo 3 Guilde in care intri daca te accepta toti?...
Profil
Totul despre healpowerx
Înscris: 28/Mai/2012
Numãrul total de mesaje: 5







Last edited by alexcluj28 on 30-05-2012, 20:01:12; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
healpowerx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2013 10:24)
Joined: 28 May 2012
Posts: 11, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.6
Votes: 2

Post Posted: 30-05-2012, 17:23:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

fra am toti bosii dar pe alt char..hoarde

Posturi unite automat, 30-05-2012, 18:23:17

+la alea cica am fost respins

Posturi unite automat, 30-05-2012, 18:23:59

1 guild ca nam ilvl...o guilda ca recruteaza healeri iar dupa ce am fakut post nu le mai trb etc.


C BO$$
R
A
Z
Y
P
O
P
A
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
h1ghland3r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-02-2013 10:51)
Joined: 14 Mar 2012
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 51.2
Votes: 2

 
Post Posted: 30-05-2012, 22:36:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? cel putin 3-4 ore pe zi
2. Clasa: mage
3. Main Spec/OFF spec: fire/arcane
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Speedlimit
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Imi place ca da mult aoe dmg , pe langa dps multumitor
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). Rotatia pe fire cel putin imie unul mi se pare interesanta (living bomb->scorch->flame orb->fireball->hot stroke(pyroblat)->combustion.Gearul e importanta in masura in care cu cat ilvl mai mare...cu atat dps mai mare.Stats-urile cel mai importante sunt hit si crit pe langa atributul cel mai de pret la mage [Intelect].
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am facut doar pve...joc de pe tbc...avand un progres destul de interesant zic eu in raiduri;)
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Opus dei (caracterul ofciterilor/gradelor superioare) Showdown (nerecrutare raiduri) The Crusaders (progres slab) etc.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Din cate vad inca din modelul cererii de recrutare...exista oameni cu cap...care isi doresc cu adevarat sa realizez ceva daca tot s-au apucat sa joace acest joc...si sa isi aleaga oameni competeni care sa fie langa ei;) Impresionant este totodata si progresul . Chiar mi-as dori sa ma alatur voua si sa facem treaba buna - Merci anticipat !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iulica09

[Tu-ț șiapa]



Status: Offline
(since 16-03-2021 20:58)
Joined: 26 May 2012
Posts: 158, Topics: 21
Location: Tulcea Romania

Reputation: 178.8
Votes: 12

 
Post Posted: 02-06-2012, 19:11:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4-5 ore, 12-15 ore week
2. Clasa: Warrior
3. Main Spec/OFF spec: Fury
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cloneofwar PS: Nu mai sunt din SlayerS
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca imi ofera posibilitatea de a avea two hand
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
-warr fury pe cata este facut sa dea dmg....deoarece ..ca war fury eu bat greu castarii....a trebuit sa imi fac specul in asa fel sa ajung la gag order
-rotatia mea este (pve) Colossal Smash ,Raging Blow,Bloodthirst,Heroic Strike,Slam cand este nevoie ,rotaþia de fury warrior are complexitatea sa, dar sincer e destul de intuitiv, atunci este tot ceea ce este disponibil în cele mai multe cazuri
-gearul este foarte important in dmg. dupa mine asa ar trebui sa fie un gear Str > 8% hit si 26 expertise > Crit > Hit >= Mastery > Haste
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Este si normal ca raidurile din cata nu se compara cu raidurile din wotlk tbc sau vanilla si deaceea am decis sa ma ocum mai mult cu raidurile.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Bones of death
District
Slayers - A fost bine in ele,dar nu face-au raiduri aproape deloc si cand cereai ajutorul in diferite probleme trebuia sa cauti ajutor la global pentru ca ei nu te ajutau cu nimic si rar se nimerea un om cumsecade si imi raspundea la intrebari
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Am auzit ca este o guilda foarte buna si nu ma indoiesc de asta si am mai aleso deoarece faceti raiduri si sunteti foarte seriosi.
Multumesc pentru ca mi-ati citit cererea ! O seara buna.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bitzaclaudiu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-01-2013 10:22)
Joined: 24 May 2012
Posts: 19, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.2
Votes: 2

Post Posted: 03-06-2012, 16:43:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Oke Khranos am luat kick dar sincer aveam lag si voi mureati in prostie asta e partea a 2a nici macar nu ati intrebat nimic voi baietii cu kicku rpd salut .Dar voua nu v-ati dat kick cand ati luat wipe de 2 ori inainte dar sa zicem ca asta este.Acum am ramas si fara guild datorita voua salut ms. dar nu este nevoie sa ma ajuti in continuare

http://www.youtube.com/watch?v=o8Y9-JlSRXw


Last edited by Bitzaclaudiu on 04-06-2012, 13:47:02; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
grigor

[Verde]



Status: Offline
(since 09-12-2017 15:58)
Joined: 10 Oct 2010
Posts: 521, Topics: 72
Location: Baia Mare, Cluj-Napoca

Reputation: 79.1
Votes: 6

 
Post Posted: 03-06-2012, 17:36:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bitzaclaudiu wrote:

recent am fost prin Madness dar nu imi plac tipii .

Vroiai sa zici ca ai luat kick pt ca nu te stiai misca nu?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Legendari

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-06-2012 16:07)
Joined: 21 May 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 45.2
Votes: 2

Post Posted: 03-06-2012, 20:59:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) am la dispozitie 4-3 in fiecare zi seara sau dupa amiaza
2. Clasa: dk
3. Main Spec/OFF spec: main spec frost 359 /of spek tank 355
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Vichea
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? lam ales deoarece am un dmg ft calumea la gearul care il am
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). vedeti tot dupa primul raid -
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). wowlk 3.3.3
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)oxygen am plecat deorece un simplu bot 25n am luat 6-7 wipe,si am mai fost in niste guilda la care am patit aceiasi istorie .
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? as vrea sa ma alaturi guildei We Pee In Moonwells doarece sunt sigur ca ma alaturi unor jucatori capabili si seriosi .ms mult

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sott

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2015 18:08)
Joined: 12 Dec 2011
Posts: 172, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 62.8
Votes: 13

Post Posted: 03-06-2012, 22:50:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respinsi amandoi


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
terax

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-12-2015 10:20)
Joined: 04 Jul 2010
Posts: 9, Topics: 2
Location: Germany

Reputation: 100.3
Votes: 3

 
Post Posted: 11-06-2012, 09:20:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hey , din cate am inteles raid time-ul este dupa ora 19:00 ceea ce este perfect pentru mine deoarece pot sa ajung la fiecare raid. Eu doresc sa intru in guilda cu mage.( arcane + fire pve ) . Desi gear-ul meu nu este perfect , scot un dps acceptabil de 16k+ (http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Luisavuiton) in urmatoarele 2 zile voi reusi sa il imbunatatesc prin trinketul din TB ,inel BOE..justice+conq items etc.Rotatia pe care o folesc depinde bineinteles de specul pe care il folosesc . Pentru arcane sunt 2 major rotati burn phase in care folosesc toate CD si spam arcane blast si main phase in care la fiecare 4 arcane blast dau arcane missiles urmat de arcane barage. Burst phase il opresc mereu la 30-35% mana unde dau evocation. Pentru fire rotatie e mai simpla dots up si spam fireball , cand procuie pyro instant atunci fol si asta. Pe arcane main stats dupa hit e mastery/haste/crit iar pe fire crit/haste/mastery. Joc wow de pe de pe vanilla unde jucam rogue pe retail , nu am apucat sa fac prea multe raiduri deoaece era pe finalul acelui expansion de aceea am curatat doar ZG si cv din MC. Pe tbc in schimb am jucat warrior tank pe magheridon unde am curatat tot ce se poate pre-nerf inafara de kil'jaden si eram in weekly amani bear run al guildei Nihilium.Warr-ul are numele de Kkzlol si este pe stormscale momentan , nu are achiv deoarece pe tbc nu erau achiv dar are titlul de Hand of Adal care il luai doar dupa ce faceai atun pt BT pre-nerf. Pe link king am jucat disc/holly priest si am curatat tot pe normal si hc inafara de lk 25hc si rs 25 hc . Beory este priest-ul pe Stormscale puteti da check la achivs si pe cataclysm am curatat tot ce se poate pe normal de pe 4.0 pana pe 4.4 puteti da check tot pe beory. Pe retail am fost numai in guilde cu o reputatie foarte buna . Revived a fost ultima mea guilda buna , a3-a guilda de pe Stormscale la pve inainte sa iasa GM si sa se plece lumea , asta era pe 4.0. Pe freakz nu am jucat pve , dar oricum scriptul este foarte low ;D deci nu o sa intampin nici o problema. Doresc sa ma alatur guildei We pee in the moon well , deoarece doresc ca impreuna sa devenim rank 1 guild de pe servar si nu numai pe patch asta ci si pe patch urmatoare unde va pot da un avantaj deoarece eu deja am experimentat toate fight-urile.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sott

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2015 18:08)
Joined: 12 Dec 2011
Posts: 172, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 62.8
Votes: 13

Post Posted: 11-06-2012, 09:41:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1-citeste modelul de cerere daca vrei sa fii luat in seama
2-jumatatre din gearul tau e pvp -asta e guilda PVE
3-m-am uitat la gearu de pe blizz- e pvp si nu ai achivurile de pe pachul 4.0.6 pe care jucam noi acum
4-mai lureaza la gear si achiv si revino cu o cerere serioasa nu cu povesti de adormit copii



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
terax

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-12-2015 10:20)
Joined: 04 Jul 2010
Posts: 9, Topics: 2
Location: Germany

Reputation: 100.3
Votes: 3

 
Post Posted: 11-06-2012, 13:52:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ai dreptate , gear-ul meu e pvp pe blizz dar avand in vedere achiv's pe care le am , cum crezi ca le-am facut? in pvp ...nu , nu suntem pe freakz , problema era ca ultima oara l-am lasat in gear de pvp , asta e . si am jucat pe 4.0 si pe beory dar mai putin , main meu era beodelaire warlock pe stormscale si cupface priest pe Silvanas unde ma stiu foarte multi playeri actuali de pe freakz. O sa lucrez la gear , o sa incerc sa caut raiduri pt a imbunatati achiv de pe freakz si o sa revin cel mai probabil. Si tin sa spun ca am renuntat la modelul impus pentru ca era prea direct , de aceea am decis sa nu il iau in considerare.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TIMOFTICIUC

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2016 05:32)
Joined: 28 Dec 2011
Posts: 26, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 89.9
Votes: 5

Post Posted: 11-06-2012, 17:46:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?5-4 ore (invat ptr examene)
2. Clasa:hunter
3. Main Spec/OFF spec:mm 364 pve/mm 362 pvp
4. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Timofticiucc
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?ptr ca e cel mai bun la dps si ptr ca stiu sa joc cu el cel mai bine
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).pei eo folosesc mult steady shot cam pe la 80-90 focus incep sa castez aimed si dupaia imediat o chimera + cd (rapid fire ,readiness)
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).am facut toti bosi pe hc si n de pe freakz am jucat si pe woltk nam prins tbc si lk
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)PVP ADICTED dar dupa cateva saptamani miam dat seama ca pvp nui ptr mine din pacate...
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau sa revin la pve si in principal doresc o guilda in care playeri sunt uniti ,capabili si sociabili.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sott

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2015 18:08)
Joined: 12 Dec 2011
Posts: 172, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 62.8
Votes: 13

Post Posted: 11-06-2012, 18:24:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w sott/hwt/qwt sau oricarui alt officer sau gm pt teste


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TIMOFTICIUC

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2016 05:32)
Joined: 28 Dec 2011
Posts: 26, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 89.9
Votes: 5

Post Posted: 11-06-2012, 18:57:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

multumesc


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eli06

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-07-2013 11:36)
Joined: 11 Jun 2012
Posts: 6, Topics: 1
Location: baitza rullz!

Reputation: 57.2
Votes: 2

   
Post Posted: 12-06-2012, 16:16:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) luni-vineri: de la 4-5 dupamasa pana cand e nevoie, sambata,duminica aproape toata ziua

2. Clasa: Priest

3. Main Spec/OFF spec: Holy/Shadow

4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Oeroeboeroe

5. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca mi-a placut tot timpu specu asta, holy mai ales, si shadow si imi place sa fac raiduri ca holy priest

6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).-
talentele:http://www.wowhead.com/talent#bchZfhrrRzrkRdo0b
rotatia shadow:Vampiric Touch(VT)>Mind Blast(MB)>Devouring Plague(DP)>Mind Flay(MF)>Shadow Word:Pain(SWP)
Vampiric Touch(VT)>Shadow Word:Death(SWD)>Devouring Plague(DP)>Mind Flay(MF)
ca holy:intellect>spirit>haste>mastery
ca shadow: Intellect>Haste>Spirit>Crit>Mastery
nu e usor ca holy priest in raiduri atat si ca shadow deoarece trebuie sa fi tot timpul atent nu doar la cei pe care ii healezi/boss dps ci si la tn sa stii scriptu sa te misti cand trebe sa nu stai in loc si doar sa healezi/dps.
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). -Am inceput cu TBC acum vre-o 5 ani, am fost paralel cu wow-u, un prieten m-a invatat pe parcurs toate, am inceput cu warrior si priest, la raiduri pe tbc,wotlk eram mai tot timpul pe primul loc la hps,dps eram intro guilda foarte buna pe cand mai era wotlk dar, din pacate, s-a destramat.

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) exile, skizo skillz, nu mi-a placut nici una pt ca nu erau raiduri, imi stricam cd-urile cu globalu si chiar dak faceau raiduri faceau doar intre ei

9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? -pentru a face raiduri fara wipeuri, pt a progresa alaturi de voi

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 35, 36, 37  Next    


The time now is 23-05-2024, 14:55:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x