User
Pass
2FA
 
 

AT match vs Raiku and Mirlol
Go to page 1, 2, 3, 4  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies
Author Message9942
Insanemode

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-02-2016 23:36)
Joined: 17 Oct 2011
Posts: 180, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 92.3
Votes: 5

Post Posted: 19-06-2012, 01:03:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://youtube.com/watch?v=CbK8rIfHTKk:




Last edited by Insanemode on 19-06-2012, 16:40:16; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Azwraithz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-09-2014 01:39)
Joined: 11 Mar 2011
Posts: 919, Topics: 323
Location: Perfection.

Reputation: 112.6
Votes: 104

Post Posted: 19-06-2012, 01:31:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Insanemode wrote:
https://youtube.com/watch?v=2JQs-yFpMjw:

.be

Pe priest joaca raiku,nu hydra btw;) anyway,nice



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Insanemode

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-02-2016 23:36)
Joined: 17 Oct 2011
Posts: 180, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 92.3
Votes: 5

Post Posted: 19-06-2012, 01:50:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Azwraithz wrote:
Insanemode wrote:
https://youtube.com/watch?v=2JQs-yFpMjw:

.be

Pe priest joaca raiku,nu hydra btw;) anyway,nice

thanks. am editat.
cred ca o sa fac reupload

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Glitch

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-08-2018 19:49)
Joined: 03 Dec 2011
Posts: 340, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 74.8
Votes: 10

Post Posted: 19-06-2012, 02:10:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mirlol e cam worst top rogue din toate timpurile.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
branuletz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2012 17:49)
Joined: 29 Aug 2011
Posts: 389, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 51.9
Votes: 12

 
Post Posted: 19-06-2012, 02:39:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

uh, my blow, jaja.

zmr:
tipu asta e gen
il trimiti dupa paine
el vine cu un lighean in cap si zbiara
VIN TALYBANYYYYYYYYY|
FUGITYYY LUMEEE POMPIERYYYYY

Also, Syckness feat. zmR movie incomin'. Tricksz, suck it.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Turbokill1337

[NoFriendsNoParty]



Status: Offline
(since 11-07-2021 15:46)
Joined: 20 May 2011
Posts: 908, Topics: 156
Location: nicaieri

Reputation: 363.9
Votes: 63

Post Posted: 19-06-2012, 06:49:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

unhealable dmg, gg post on wcm si da e raiku pe priest.

p.s glitch, vezi ca mirlol e unu din top rogues eu, r1 la 3v3 inseamna ca face ceva, daca a pierdut de la tunnel shpriest rog nu inseamna ca e slab.


drthbe5rt6jertjerthergvtbbreterr55byrtbyrt
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Glitch

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-08-2018 19:49)
Joined: 03 Dec 2011
Posts: 340, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 74.8
Votes: 10

Post Posted: 19-06-2012, 07:39:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multi top players au zis de Mirzka cum ca e carat de Hydra si Raiku, ca el nu are ce cauta rank1.
Acum desigur asta nu inseamna ca e cine stie ce random, dar nici nu se compara cu alti top rogi ca si Kalimist sau Khuna(care a refuzat sa joace cu Hydra pe motiv ca Raiku joaca prea defensiv).
Si Hydra e rank 1 de cand a inceput sezonul Cataclysmic, nemaijucand un meci de o mie de ani, deci nu stiu cat de valida e treaba cu rank1=Mirzka pro.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Azwraithz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-09-2014 01:39)
Joined: 11 Mar 2011
Posts: 919, Topics: 323
Location: Perfection.

Reputation: 112.6
Votes: 104

Post Posted: 19-06-2012, 09:49:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Glitch wrote:
Multi top players au zis de Mirzka cum ca e carat de Hydra si Raiku, ca el nu are ce cauta rank1.
Acum desigur asta nu inseamna ca e cine stie ce random, dar nici nu se compara cu alti top rogi ca si Kalimist sau Khuna(care a refuzat sa joace cu Hydra pe motiv ca Raiku joaca prea defensiv).
Si Hydra e rank 1 de cand a inceput sezonul Cataclysmic, nemaijucand un meci de o mie de ani, deci nu stiu cat de valida e treaba cu rank1=Mirzka pro.

Daca ar fi fost in stare sa ii fure cineva ranku macar,poate mai juca vreun meci @ aici batand apropo la hydra,dar dupa cum observi niciunu nu reuseste sa treaca peste ratingul lui atm;
2. Mir poti zice ca e carat dar asta nu inseamna ca hydra si raiku neaaparat fac toata arena,ca scorurile alea in general nu le prea poti obtine in 2 pe blizz;
Aici de exemplu http://eu.battle.net/wow/en/arena/trollbane/3v3/free%20win/ numai e carat de hydra(din moment ce nu joaca hydra pe priestu respectiv),dar parca vad ca urmeaza sa zica careva ca in teamu asta e carat de raiku(wtf?). La fel si in cazul de aici http://eu.battle.net/wow/en/arena/trollbane/5v5/EASY%20GAME/ (desii aici ar putea intervenii scuza ca joaca cu cei mai buni playeri din lume(best in class i mean,inafara de Wyâtt(asta in cazul in care nu e hydra pe priestu respectiv,idk that);



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
branuletz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2012 17:49)
Joined: 29 Aug 2011
Posts: 389, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 51.9
Votes: 12

 
Post Posted: 19-06-2012, 11:59:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Turbokill1337 wrote:
unhealable dmg, gg post on wcm si da e raiku pe priest.

p.s glitch, vezi ca mirlol e unu din top rogues eu, r1 la 3v3 inseamna ca face ceva, daca a pierdut de la tunnel shpriest rog nu inseamna ca e slab.


well, raiku nu e chiar bestpriest eu, probabil cu un alt priest si the amazing tehnique to tunnel the rogue (ca-i mult mai usor) ne-ar fi batut. da', nu neg, ne-au batut in mirror (disc+Rogue) pt ca nici nu m-am putut obisnui cu stilul lui de kick pana sa mor (unhealable dmg facut doar de rogue <3) si faptu' ca insanemode e nuuuuuuuub si nu stie sa deschida pe rogue cand trebuie ffs! <3. tho, vreau sa dam de ei din nou :<


zmr:
tipu asta e gen
il trimiti dupa paine
el vine cu un lighean in cap si zbiara
VIN TALYBANYYYYYYYYY|
FUGITYYY LUMEEE POMPIERYYYYY

Also, Syckness feat. zmR movie incomin'. Tricksz, suck it.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Glitch

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-08-2018 19:49)
Joined: 03 Dec 2011
Posts: 340, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 74.8
Votes: 10

Post Posted: 19-06-2012, 13:08:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Azwraithz wrote:
Glitch wrote:
Multi top players au zis de Mirzka cum ca e carat de Hydra si Raiku, ca el nu are ce cauta rank1.
Acum desigur asta nu inseamna ca e cine stie ce random, dar nici nu se compara cu alti top rogi ca si Kalimist sau Khuna(care a refuzat sa joace cu Hydra pe motiv ca Raiku joaca prea defensiv).
Si Hydra e rank 1 de cand a inceput sezonul Cataclysmic, nemaijucand un meci de o mie de ani, deci nu stiu cat de valida e treaba cu rank1=Mirzka pro.

Daca ar fi fost in stare sa ii fure cineva ranku macar,poate mai juca vreun meci @ aici batand apropo la hydra,dar dupa cum observi niciunu nu reuseste sa treaca peste ratingul lui atm;
2. Mir poti zice ca e carat dar asta nu inseamna ca hydra si raiku neaaparat fac toata arena,ca scorurile alea in general nu le prea poti obtine in 2 pe blizz;
Aici de exemplu http://eu.battle.net/wow/en/arena/trollbane/3v3/free%20win/ numai e carat de hydra(din moment ce nu joaca hydra pe priestu respectiv),dar parca vad ca urmeaza sa zica careva ca in teamu asta e carat de raiku(wtf?). La fel si in cazul de aici http://eu.battle.net/wow/en/arena/trollbane/5v5/EASY%20GAME/ (desii aici ar putea intervenii scuza ca joaca cu cei mai buni playeri din lume(best in class i mean,inafara de Wyâtt(asta in cazul in care nu e hydra pe priestu respectiv,idk that);

Nu ia luat nimeni ratingu pentru ca nu a mai dat join de o mie de ani.
Mie personal nu-mi place deloc de nableru asta cu legendare, ca sa nu mai zic ca raiku e cel mai defensiv mag pe care l-am vazut in viata mea , chiar e un video pe youtube la un online tournament unde hydra ii urla lui raiku sa treaca ofensiv./lol
Mirzka nu e altceva decat un random carat de circumstante , compara-l pe asta cu Khuna care face triple cc fara sa clipeasca.
Este si o situatie la un tournament online cand echipa lui hydra a fost batuta de toate echipele cu care s-au intalnit si tot au ajuns sa joace in finala.Probabil asta inseamna sa il ai pe hydra in team.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Icstkmo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 22-06-2012 10:12)
Joined: 17 Jun 2012
Posts: 43, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 48.5
Votes: 2

Post Posted: 19-06-2012, 13:12:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Glitch wrote:
Azwraithz wrote:
Glitch wrote:
Multi top players au zis de Mirzka cum ca e carat de Hydra si Raiku, ca el nu are ce cauta rank1.
Acum desigur asta nu inseamna ca e cine stie ce random, dar nici nu se compara cu alti top rogi ca si Kalimist sau Khuna(care a refuzat sa joace cu Hydra pe motiv ca Raiku joaca prea defensiv).
Si Hydra e rank 1 de cand a inceput sezonul Cataclysmic, nemaijucand un meci de o mie de ani, deci nu stiu cat de valida e treaba cu rank1=Mirzka pro.

Daca ar fi fost in stare sa ii fure cineva ranku macar,poate mai juca vreun meci @ aici batand apropo la hydra,dar dupa cum observi niciunu nu reuseste sa treaca peste ratingul lui atm;
2. Mir poti zice ca e carat dar asta nu inseamna ca hydra si raiku neaaparat fac toata arena,ca scorurile alea in general nu le prea poti obtine in 2 pe blizz;
Aici de exemplu http://eu.battle.net/wow/en/arena/trollbane/3v3/free%20win/ numai e carat de hydra(din moment ce nu joaca hydra pe priestu respectiv),dar parca vad ca urmeaza sa zica careva ca in teamu asta e carat de raiku(wtf?). La fel si in cazul de aici http://eu.battle.net/wow/en/arena/trollbane/5v5/EASY%20GAME/ (desii aici ar putea intervenii scuza ca joaca cu cei mai buni playeri din lume(best in class i mean,inafara de Wyâtt(asta in cazul in care nu e hydra pe priestu respectiv,idk that);

Nu ia luat nimeni ratingu pentru ca nu a mai dat join de o mie de ani.
Mie personal nu-mi place deloc de nableru asta cu legendare, ca sa nu mai zic ca raiku e cel mai defensiv mag pe care l-am vazut in viata mea , chiar e un video pe youtube la un online tournament unde hydra ii urla lui raiku sa treaca ofensiv./lol
Mirzka nu e altceva decat un random carat de circumstante , compara-l pe asta cu Khuna care face triple cc fara sa clipeasca.
Este si o situatie la un tournament online cand echipa lui hydra a fost batuta de toate echipele cu care s-au intalnit si tot au ajuns sa joace in finala.Probabil asta inseamna sa il ai pe hydra in team.

Nu cred ca ai cum sa compari pe Khuna cu alt rogue , la fel si Hydra cu alt priest .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Glitch

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-08-2018 19:49)
Joined: 03 Dec 2011
Posts: 340, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 74.8
Votes: 10

Post Posted: 19-06-2012, 13:17:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ideea e ca au scazut skillcapu' incredibil de mult la unele clase in cataclysm si au introdus multe arme legendare care au dat peste cap tot pvp-ul.
Nu mai e ca pe TBC sau WOTLK cand chiar conta ce stii sa faci , aici e cine are noroc de dmg mai mare.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Icstkmo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 22-06-2012 10:12)
Joined: 17 Jun 2012
Posts: 43, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 48.5
Votes: 2

Post Posted: 19-06-2012, 13:20:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Glitch wrote:
Ideea e ca au scazut skillcapu' incredibil de mult la unele clase in cataclysm si au introdus multe arme legendare care au dat peste cap tot pvp-ul.
Nu mai e ca pe TBC sau WOTLK cand chiar conta ce stii sa faci , aici e cine are noroc de dmg mai mare.

Exact , iar in MOT o sa fie ceva gen 10 hits pentru 10k dmg ...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Insanemode

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-02-2016 23:36)
Joined: 17 Oct 2011
Posts: 180, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 92.3
Votes: 5

Post Posted: 19-06-2012, 14:26:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Glitch wrote:
Multi top players au zis de Mirzka cum ca e carat de Hydra si Raiku, ca el nu are ce cauta rank1.

Invidie zic eu..
mirlol isi stie jocul. nu ar fi in top daca n-ar stii...
nu poti fi carat pana la rank1 imo.

acum spre exemplu are rank1 la 3s pe AT.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 19-06-2012, 14:39:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Icstkmo wrote:
Glitch wrote:
Ideea e ca au scazut skillcapu' incredibil de mult la unele clase in cataclysm si au introdus multe arme legendare care au dat peste cap tot pvp-ul.
Nu mai e ca pe TBC sau WOTLK cand chiar conta ce stii sa faci , aici e cine are noroc de dmg mai mare.

Exact , iar in MOT o sa fie ceva gen 10 hits pentru 10k dmg ...

True.. acuma toti isi pun un warr in team si ala-i cel putin pe freakz..



Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies  
Go to page 1, 2, 3, 4  Next    


The time now is 15-05-2024, 23:35:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x