User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 38, 39, 40  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message91373
balacaibos

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-06-2015 16:33)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 46, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 30.7
Votes: 4

Post Posted: 20-06-2012, 09:14:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real:Cristi
Varsta:17
Ocupatie in real life:elev
Nickname in joc:Krissy
Clasa:Shaman
Main spec si off spec:Resto/Enha
Item level:365
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Krissy
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa):joc de foarte mult timp si ma pricep ff bine
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:TurkWoW , motivul este ca ei sunt turci si alt motiv este ca nu ma inteleg deloc cu ei la raiduri + ca ei nu mai fac raiduri
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):As dori sa vin in Showdown deoarece mi se pare o oportunitate in a impartasi placerile jocului cu alti playeri care le inteleg:D

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
deux

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2019 14:33)
Joined: 26 Oct 2010
Posts: 162, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 159.3
Votes: 8

 
Post Posted: 20-06-2012, 11:58:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

balacaibos wrote:
Numele real:Cristi
Varsta:17
Ocupatie in real life:elev
Nickname in joc:Krissy
Clasa:Shaman
Main spec si off spec:Resto/Enha
Item level:365
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Krissy
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa):joc de foarte mult timp si ma pricep ff bine
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:TurkWoW , motivul este ca ei sunt turci si alt motiv este ca nu ma inteleg deloc cu ei la raiduri + ca ei nu mai fac raiduri
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):As dori sa vin in Showdown deoarece mi se pare o oportunitate in a impartasi placerile jocului cu alti playeri care le inteleg:D

Respins


"Le spunem adio celor care pleaca, pana intr-o zi, cand le spunem adio celor care raman."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
krom1994

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2013 19:07)
Joined: 29 Jun 2011
Posts: 20, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 86.1
Votes: 2

 
Post Posted: 20-06-2012, 23:28:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real: Codrin
Varsta: 17
Ocupatie in real life: elev
Nickname in joc: Uranus
Clasa: Shaman
Main spec si off spec: Enhancement/Restoration
Item level: 359
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Uranus
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): Am jucat pe wotlk tot aici pe freakz, jucam shaman resto. Am fost in guilda Showdown pe wotlk, dar cand am auzit ca se baga cataclysm am spus ca nu am sa mai joc wow, dar se pare ca n-a fost asa:)). Pe wotlk am facut toti bosii (incl. lich pe 10n/25n/10h), pe cataclysm bot 10n/10h/25n/25h, bwd (doar maloriak si chimaeron pe 10n/25n)
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Death Ground - guilda s-a cam "spart"... guild masterul e off de peste o luna si au plecat toti din motivul acesta
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda): Cum am spus, am fost membru al guildei pe wotlk si este, cum era si pe atunci, una din cele mai bune (am evitat cea mai buna:P). Vreau sa ma alatur din nou guildei pentru ca m-am decis sa ma apuc de pve, revenind la shaman.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
deux

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2019 14:33)
Joined: 26 Oct 2010
Posts: 162, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 159.3
Votes: 8

 
Post Posted: 21-06-2012, 12:29:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

krom1994 wrote:
Numele real: Codrin
Varsta: 17
Ocupatie in real life: elev
Nickname in joc: Uranus
Clasa: Shaman
Main spec si off spec: Enhancement/Restoration
Item level: 359
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Uranus
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): Am jucat pe wotlk tot aici pe freakz, jucam shaman resto. Am fost in guilda Showdown pe wotlk, dar cand am auzit ca se baga cataclysm am spus ca nu am sa mai joc wow, dar se pare ca n-a fost asa:)). Pe wotlk am facut toti bosii (incl. lich pe 10n/25n/10h), pe cataclysm bot 10n/10h/25n/25h, bwd (doar maloriak si chimaeron pe 10n/25n)
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Death Ground - guilda s-a cam "spart"... guild masterul e off de peste o luna si au plecat toti din motivul acesta
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda): Cum am spus, am fost membru al guildei pe wotlk si este, cum era si pe atunci, una din cele mai bune (am evitat cea mai buna:P). Vreau sa ma alatur din nou guildei pentru ca m-am decis sa ma apuc de pve, revenind la shaman.

Leaga contul de pe forum cu cel din joc , si sa spui ce nume aveai pe wotlk, apoi astepti raspuns:)


"Le spunem adio celor care pleaca, pana intr-o zi, cand le spunem adio celor care raman."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
krom1994

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2013 19:07)
Joined: 29 Jun 2011
Posts: 20, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 86.1
Votes: 2

 
Post Posted: 21-06-2012, 13:59:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deux wrote:
krom1994 wrote:
Numele real: Codrin
Varsta: 17
Ocupatie in real life: elev
Nickname in joc: Uranus
Clasa: Shaman
Main spec si off spec: Enhancement/Restoration
Item level: 359
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Uranus
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): Am jucat pe wotlk tot aici pe freakz, jucam shaman resto. Am fost in guilda Showdown pe wotlk, dar cand am auzit ca se baga cataclysm am spus ca nu am sa mai joc wow, dar se pare ca n-a fost asa:)). Pe wotlk am facut toti bosii (incl. lich pe 10n/25n/10h), pe cataclysm bot 10n/10h/25n/25h, bwd (doar maloriak si chimaeron pe 10n/25n)
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Death Ground - guilda s-a cam "spart"... guild masterul e off de peste o luna si au plecat toti din motivul acesta
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda): Cum am spus, am fost membru al guildei pe wotlk si este, cum era si pe atunci, una din cele mai bune (am evitat cea mai buna:P). Vreau sa ma alatur din nou guildei pentru ca m-am decis sa ma apuc de pve, revenind la shaman.

Leaga contul de pe forum cu cel din joc , si sa spui ce nume aveai pe wotlk, apoi astepti raspuns:)

am legat contul, pe wotlk aveam nick-ul Juugo (shamy resto) dar nu mai am shamanul acela. pe atunci am fost adus in guilda de Burningangel (pala holy/retri - unul din primi 25 de la lk 25h de la ally)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Claraa

[Showdown]



Status: Offline
(since 26-10-2022 14:45)
Joined: 05 May 2011
Posts: 4023, Topics: 101
Location: Targoviste

Reputation: -12.4
Votes: 176

Post Posted: 21-06-2012, 19:10:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

krom1994 wrote:
Numele real: Codrin
Varsta: 17
Ocupatie in real life: elev
Nickname in joc: Uranus
Clasa: Shaman
Main spec si off spec: Enhancement/Restoration
Item level: 359
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Uranus
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): Am jucat pe wotlk tot aici pe freakz, jucam shaman resto. Am fost in guilda Showdown pe wotlk, dar cand am auzit ca se baga cataclysm am spus ca nu am sa mai joc wow, dar se pare ca n-a fost asa:)). Pe wotlk am facut toti bosii (incl. lich pe 10n/25n/10h), pe cataclysm bot 10n/10h/25n/25h, bwd (doar maloriak si chimaeron pe 10n/25n)
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Death Ground - guilda s-a cam "spart"... guild masterul e off de peste o luna si au plecat toti din motivul acesta
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda): Cum am spus, am fost membru al guildei pe wotlk si este, cum era si pe atunci, una din cele mai bune (am evitat cea mai buna:P). Vreau sa ma alatur din nou guildei pentru ca m-am decis sa ma apuc de pve, revenind la shaman.


Vorbim in joc, ma cauti!


https://i.postimg.cc/Hkrjs5B4/imposible.jpg
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
balacaibos

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-06-2015 16:33)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 46, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 30.7
Votes: 4

Post Posted: 22-06-2012, 10:38:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real:Cristian
Varsta:18
Ocupatie in real life:elev
Nickname in joc:Bezzert
Clasa:Druid
Main spec si off spec: heal ; tank
Item level:362 heal ; 364 tank
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bezzert
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa):am jucat pe toate seriile de wow , de pe original pana la cataclysm
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:TurkWoW , se desfinteaza
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):deoarece vreau sa fac raiduri cu oameni capabili care stiu face un raid.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
deux

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2019 14:33)
Joined: 26 Oct 2010
Posts: 162, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 159.3
Votes: 8

 
Post Posted: 22-06-2012, 11:25:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

balacaibos wrote:
Numele real:Cristian
Varsta:18
Ocupatie in real life:elev
Nickname in joc:Bezzert
Clasa:Druid
Main spec si off spec: heal ; tank
Item level:362 heal ; 364 tank
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bezzert
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa):am jucat pe toate seriile de wow , de pe original pana la cataclysm
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:TurkWoW , se desfinteaza
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):deoarece vreau sa fac raiduri cu oameni capabili care stiu face un raid.

respins(you again? incerci cu shamanul incerci cu magul dar ce e aici?)


"Le spunem adio celor care pleaca, pana intr-o zi, cand le spunem adio celor care raman."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
deux

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2019 14:33)
Joined: 26 Oct 2010
Posts: 162, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 159.3
Votes: 8

 
Post Posted: 26-06-2012, 13:29:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam
-1 shaman resto
-1 popa holy
-1 druid balance
Conditii:
-minim 362ilvl
-achievment la toti bossi de pe hc
-contul de pe forum legat de cel din joc
-fara alt chare(o sa imi dau seama)


"Le spunem adio celor care pleaca, pana intr-o zi, cand le spunem adio celor care raman."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Silviu.X

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-03-2013 19:59)
Joined: 12 Sep 2011
Posts: 297, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 20.7
Votes: 4

 
Post Posted: 27-06-2012, 10:13:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real: Andrei-Silviu

Varsta: 15

Ocupatie in real life: elev

Nickname in joc: Moreea

Clasa: Priest

Main spec si off spec: Holy/Disci sau shadow nu m-am decis inca.

Item level: 362

Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Moreea

Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): M-am apucat de WoW cam de prin TBC si pe WOTLK am jucat aici si chair am
fost cu voi in guilda dar cu alta clasa. Pe WOTLK am facut tot fara Lich King. Acum pe Cata am facut tot pe tfiecare dificultate fara valiona pe HC.

Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Fallen Angels Alliance-Nu mai vreau sa fac raiduri cu iei. Eu consider ca nu mai au nevoie de mine.

De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda): Cum am spus, am fost membru al guildei pe wotlk si in plus numele charului mi l-a pus Myths - cat si clasa tot ea a ales dar asta pe la incaput cand a bagat Cata pe freakz.


_____________________________________

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cSk`

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-06-2012 15:08)
Joined: 20 Jun 2012
Posts: 23, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 47.8
Votes: 2

Post Posted: 27-06-2012, 12:02:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Silviu.X wrote:
Numele real: Andrei-Silviu

Varsta: 15

Ocupatie in real life: elev

Nickname in joc: Moreea

Clasa: Priest

Main spec si off spec: Holy/Disci sau shadow nu m-am decis inca.

Item level: 362

Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Moreea

Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): M-am apucat de WoW cam de prin TBC si pe WOTLK am jucat aici si chair am
fost cu voi in guilda dar cu alta clasa. Pe WOTLK am facut tot fara Lich King. Acum pe Cata am facut tot pe tfiecare dificultate fara valiona pe HC.

Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Fallen Angels Alliance-Nu mai vreau sa fac raiduri cu iei. Eu consider ca nu mai au nevoie de mine.

De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda): Cum am spus, am fost membru al guildei pe wotlk si in plus numele charului mi l-a pus Myths - cat si clasa tot ea a ales dar asta pe la incaput cand a bagat Cata pe freakz.



Pt cate guilde ai de cand sa faci aplicatie >? http://forum.wow-freakz.com/Recrutari-t104503-795.html

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Silviu.X

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-03-2013 19:59)
Joined: 12 Sep 2011
Posts: 297, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 20.7
Votes: 4

 
Post Posted: 27-06-2012, 12:12:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mai fac ! Ma apucase febra ca ramasesem fara guilda -. Dar nu mai fac.

_____________________________________

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
deux

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2019 14:33)
Joined: 26 Oct 2010
Posts: 162, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 159.3
Votes: 8

 
Post Posted: 27-06-2012, 20:38:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

moreea respins (nu mai vorbiti aici ,stim si noi care posteaza la mai multe guilde )

"Le spunem adio celor care pleaca, pana intr-o zi, cand le spunem adio celor care raman."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
soricel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2020 14:03)
Joined: 01 Jul 2012
Posts: 17, Topics: 1
Location: Spain

Reputation: 102.2
Votes: 10

 
Post Posted: 01-07-2012, 10:31:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real:nicu
Varsta:24
Ocupatie in real life:
Nickname in joc:anaxanamu
Clasa:priest
Main spec si off spec:holly/shadow
Item level:holly 364/shadow 362
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Anaxanamu
Experienta WoW:full progress normal heroic bot-bwd 10-25
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:pendulum guilda proprie materiale
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):am un prienten in guilda asta (partener de arene )trueweili

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nelutu12

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-08-2015 16:03)
Joined: 01 Jun 2012
Posts: 19, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 82.6
Votes: 2

 
Post Posted: 01-07-2012, 23:59:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real: Nelutu
Varsta: 15
Ocupatie in real life: Fotograf nunti
Nickname in joc: Rtha
Clasa: WARr
Main spec si off spec: Fury Protection
Item level: 358 ilvl
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Rtha
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): mare in dmg si in script...
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Death Ground Sau destramat
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda): Doresc guilde pve care sa faca raid si am si un prt bun aici in guilde (rheyn)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 38, 39, 40  Next    


The time now is 02-10-2024, 07:14:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x