User
Pass
2FA
 
 

Exodus Realm

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message899
AirShield

[Account disabled]



Status: Offline
(since 13-07-2012 18:54)
Joined: 17 Jun 2012
Posts: 31, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 50.1
Votes: 2

Post Posted: 06-07-2012, 13:22:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am cateva intrebari in legatura cu realmul Exodus:

- Se merita sa ma transfer cu un caracter acolo?
- Care sunt avantajele/dezavantajele acelui realm?
- Intrebare pentru Shocker/Zohll/Rizwan si restul GM-ilor : Cand se repara achievement points @ armory pe Exodus?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fowb

[Assasin]



Status: Offline
(since 10-12-2019 13:37)
Joined: 25 Sep 2011
Posts: 3718, Topics: 86
Location: Romania

Reputation: 76.3
Votes: 33

 
Post Posted: 06-07-2012, 15:18:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acum 3 luni aveam toate caracterele pe genesis, avand in vedere k am decat 2 gb ram si procesor intel duo de 2.2, imi facea lag si nu era deloc placut. Dupa am mutat toate chars pe exodus, sunt multe avantaje: fara lag, fara copii(asta fiind cel mai mare avantaj) nu prea vezi noobi, se fac bg's constant, sunt guilde bune atat pve cat si pvp. Dezavantajele ar fi ca dupa 2.2k dai de ABSOLUT aceleasi teamuri mai mereu, daca nu ai o guilda buna nu faci raid, cam atat.
Eu sunt foarte multumit de realm mai ales k wow-ul fiind in engleza mi se parea aiurea sa scriem in romana(dont bash me, personal opinion)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AirShield

[Account disabled]



Status: Offline
(since 13-07-2012 18:54)
Joined: 17 Jun 2012
Posts: 31, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 50.1
Votes: 2

Post Posted: 06-07-2012, 16:44:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fowb wrote:
Acum 3 luni aveam toate caracterele pe genesis, avand in vedere k am decat 2 gb ram si procesor intel duo de 2.2, imi facea lag si nu era deloc placut. Dupa am mutat toate chars pe exodus, sunt multe avantaje: fara lag, fara copii(asta fiind cel mai mare avantaj) nu prea vezi noobi, se fac bg's constant, sunt guilde bune atat pve cat si pvp. Dezavantajele ar fi ca dupa 2.2k dai de ABSOLUT aceleasi teamuri mai mereu, daca nu ai o guilda buna nu faci raid, cam atat.
Eu sunt foarte multumit de realm mai ales k wow-ul fiind in engleza mi se parea aiurea sa scriem in romana(dont bash me, personal opinion)




Totally agreed with you sir !



Last edited by AirShield on 06-07-2012, 19:49:46; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skyreaker24

[Faraon intergalactic]



Status: Offline
(since 21-01-2023 19:17)
Joined: 09 Nov 2011
Posts: 4193, Topics: 363
Location: timisoara

Reputation: 123.5
Votes: 90

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-07-2012, 17:57:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

singurul posibil dezavantaj pe exodus e ca esti obligat sa vorbesti exclusiv in engleza pe toate chaturile, in rest e mai ok ca si genesis in special la latency/aglomeratia in orase care iti reduce FPS.

poti alege si evolution, nici acolo nu sunt probleme cu laggul/aglomeratia mare si poti vorbi in romana pe chat ca si pe genesis.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AirShield

[Account disabled]



Status: Offline
(since 13-07-2012 18:54)
Joined: 17 Jun 2012
Posts: 31, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 50.1
Votes: 2

Post Posted: 06-07-2012, 19:28:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

skyreaker24 wrote:
singurul posibil dezavantaj pe exodus e ca esti obligat sa vorbesti exclusiv in engleza pe toate chaturile, in rest e mai ok ca si genesis in special la latency/aglomeratia in orase care iti reduce FPS.

poti alege si evolution, nici acolo nu sunt probleme cu laggul/aglomeratia mare si poti vorbi in romana pe chat ca si pe genesis.


Nu ma deranjeaza sa vorbesc engleza. Am jucat multa vreme pe retail unde intalneai straini la tot pasul; nevoia te invata. Daca e totusi ceva ce nu prea imi place ,acel lucru este faptul ca pe armory nu arata achievement points la caracterele de pe exodus,sunt tare curios sa aflu ce cauzeaza acest bug).
Cat despre evolution, ma deranjeaza limbajul obscen si spamul de prost gust (precum si suferinta) majoritatii playerilor. Imi cer scuze,nu vreau sa aduc jigniri nimanui,nu zic ca toti fac asa,dar asa-zisii "destepti" se gasesc peste tot,mai ales pe serverele de romani.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 01-10-2024, 18:34:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x