User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message196444
eminem276

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2024 20:03)
Joined: 22 May 2012
Posts: 160, Topics: 35
Location: Oradea

Reputation: 110.7
Votes: 11

   
Post Posted: 12-07-2012, 15:03:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cum nu e cel potrivit?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rere

[Prea buna :]]



Status: Offline
(since 06-05-2021 17:59)
Joined: 06 Dec 2010
Posts: 3235, Topics: 30
Location: N-am, pleaca!

Reputation: 1130.4
Votes: 132

 
Post Posted: 12-07-2012, 15:19:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O sa-ti raspund eu in locul lui, ai doar 2 iteme mail pe tine, restul sunt cloth si leather, poate nu asta era problema, dar esti imbracat numai din AH, asta inseamna ca n-ai facut instante si ca nu stii scripts.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eminem276

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2024 20:03)
Joined: 22 May 2012
Posts: 160, Topics: 35
Location: Oradea

Reputation: 110.7
Votes: 11

   
Post Posted: 12-07-2012, 15:25:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si daca stiu toate script iti dai delete la cont?-


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rere

[Prea buna :]]



Status: Offline
(since 06-05-2021 17:59)
Joined: 06 Dec 2010
Posts: 3235, Topics: 30
Location: N-am, pleaca!

Reputation: 1130.4
Votes: 132

 
Post Posted: 12-07-2012, 15:31:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si daca nu ne tocmim ca la piata e bine?
Ti-a spus Gad ca esti respins, eu ti-am spus motivul, principalul motiv sa stii ca-s itemele. Din cate-mi aduc aminte trebuie 360+


Recrutam 2 mage arcane



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eminem276

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2024 20:03)
Joined: 22 May 2012
Posts: 160, Topics: 35
Location: Oradea

Reputation: 110.7
Votes: 11

   
Post Posted: 12-07-2012, 15:35:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkky96

[Account disabled]



Status: Offline
(since 24-08-2012 08:52)
Joined: 06 May 2011
Posts: 188, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: -116.9
Votes: 10

 
Post Posted: 14-07-2012, 08:51:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eminem276 wrote:
1. Nume IRL: Remus\Remy
2. Varsta: 16
3. Localitate: Cociuba Mare
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : oricand
5. Clasa: sahman
6. Main Spec/OFF spec: resto\ele
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Meshon
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : am jucat resto si pe tbc si pe wotlk si mi se pare foarte ok sresto
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) leam parasit pt ca era lipsa de activitate
12. Detalii PC*. placa video 512 cu 256bit hard 160 procesor 3000 amd placa de rami 2g ddr2
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pt ca mi se pare o guilda ok si activitate intre membri
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) poi.... is la liceu.timpul liber il petrec alaturi de familie si prieteni
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).nu prea am


ma rugat pe mn sai fac cerere ca el nu are cont pe forum!

Posturi unite automat, 12-07-2012, 15:47:21

am uitat sa complectez subiectul 10:joc de pe tbc


---------

cum nu e cel potrivit?

---------

si daca stiu toate script iti dai delete la cont?-


Ai vointa omule. now..sa iti zica mosu ceva xD :

1.Nu poti sa iti dai delete la cont..ffs (x_X)

2.Citez : "Si daca stiu toate script ?". lol wtf ma ?...nici limba romana nu o cunosti .....

3.Ce te face sa crezi ca daca tu chiar le.ai fi stiut rere si.ar fi dat delete la "cont" cum ai zis?...

4.Pentru cultura ta generala..se scrie shaman, nu sahman. !

5.GTFO !!!!!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexiuly

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2024 00:59)
Joined: 02 Nov 2011
Posts: 51, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 179.1
Votes: 7

 
Post Posted: 15-07-2012, 06:27:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum nu trebuie sa aplici:

1. Nume IRL: stai asa scrie in buletin, of sa-l gasesc...
2. Varsta: pai nu prea le am cu mate, sunt nascut in 1990, cati ani sunt pana in 2012?
3. Localitate: suntem asa de izolati ca ne-au rupt placutza de la intrare in sat.
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : cat da bunicu la bicla ca porma pica lumina.
5. Clasa: Ala de baga cutitu in fund si fuge - rogue.
6. Main Spec/OFF spec: subtil
7. Link Armory*: mai bine nu, ca e buguit si imi vedeti charu in pielea goala.
8. Screenshot cu Interfata*: nu gasesc aparatul foto
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : ca e smecherie sa nu te vada lumea cand ii iei pe la spate.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Pai am inceput pe un servar unde omorai iepui si faceai level 4000 si erau iteme si dmg cu 1 milion, ca la pacanele.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Abia am intrat pe server ( las asa poate nu-si dau seama ).
12. Detalii PC*. 1 gb ram, placa video incorporata si procesor de 1.6
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Ca mi-a zis Alex ca aveti nutela.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt un respectabil fiu de pastor, a se citi cioban, in timpul liber ascult manele si alerg vacile pe camp, sau cand mai vine varmiu de la bucuresti, alergam pisici cu masina teleghidata.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Daca vreti sa ajungeti la mine, goagal middle of nowhere.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jabbawocke

[Nephilim]



Status: Offline
(since 09-10-2016 23:14)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 132, Topics: 48
Location: Romania

Reputation: 89.4
Votes: 10

   
Post Posted: 15-07-2012, 10:03:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alexiuly wrote:
Cum nu trebuie sa aplici:

1. Nume IRL: stai asa scrie in buletin, of sa-l gasesc...
2. Varsta: pai nu prea le am cu mate, sunt nascut in 1990, cati ani sunt pana in 2012?
3. Localitate: suntem asa de izolati ca ne-au rupt placutza de la intrare in sat.
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : cat da bunicu la bicla ca porma pica lumina.
5. Clasa: Ala de baga cutitu in fund si fuge - rogue.
6. Main Spec/OFF spec: subtil
7. Link Armory*: mai bine nu, ca e buguit si imi vedeti charu in pielea goala.
8. Screenshot cu Interfata*: nu gasesc aparatul foto
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : ca e smecherie sa nu te vada lumea cand ii iei pe la spate.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Pai am inceput pe un servar unde omorai iepui si faceai level 4000 si erau iteme si dmg cu 1 milion, ca la pacanele.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Abia am intrat pe server ( las asa poate nu-si dau seama ).
12. Detalii PC*. 1 gb ram, placa video incorporata si procesor de 1.6
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Ca mi-a zis Alex ca aveti nutela.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt un respectabil fiu de pastor, a se citi cioban, in timpul liber ascult manele si alerg vacile pe camp, sau cand mai vine varmiu de la bucuresti, alergam pisici cu masina teleghidata.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Daca vreti sa ajungeti la mine, goagal middle of nowhere.

EPIC - -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gad

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-12-2013 01:49)
Joined: 29 Dec 2011
Posts: 30, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 59.7
Votes: 2

 
Post Posted: 18-07-2012, 05:32:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutarile pentru shaman resto este inchisa.
Recrutam shaman enha/eleme,rogue,Druid resto/feral,paladin holy/protec,popa dis/holy,Hunteri,dk frost/off blood(sau invers),.warr arms/fury.





ilvl min 360.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mast3r98

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-04-2016 17:42)
Joined: 02 Aug 2011
Posts: 227, Topics: 13
Location: Marte

Reputation: 35.9
Votes: 5

 
Post Posted: 19-07-2012, 16:47:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Filip
2. Varsta: 14
3. Localitate: Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : ~6 ore
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Restoration/Balance
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Filipflip
8. Screenshot cu Interfata*: *Folosesc Clique,DBM,ForteXorcist,Recount,Dominos,Action Bar Saver,Bagnon,Atlas Loot,Cast Bars,MoveAnything,Prat,SexyMap,Target Health Percentages.
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am inceput WoW cu un DK si nu prea mi-a placut asa ca am decis sa incerc si altceva.M-am gandit la healer si am ales druidul pentru ca poti sa fi foarte usor daca te plictisesti si tank si rdps si mdps.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc de pe WoTLk unde am ajuns pana la vali ( asa mi se pare ca se numea bossul la care ii trebuia sa ii dai heal) iar pe cata am full progres N si full progres HC inafara de atramedes(hc).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Specii,a iesit raid liderul din guild si grupa noastra de 10hc nu mai exista.
12. Detalii PC*. AMD Athlon LE-1620 OC'ed la 2.8 ghz,Placa Video: Nvidia 9400 gt 512mb vram,RAM:2g.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am auzit ca sunteti un guild serios si stiu ca aveti full progres.Mi-ar placea sa progresez mai mult alaturi de voi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev, in timpul liber joc wow,haxball cand nu am ce face, si ies pe afara cu bicicleta.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). ??
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.---



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkky96

[Account disabled]



Status: Offline
(since 24-08-2012 08:52)
Joined: 06 May 2011
Posts: 188, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: -116.9
Votes: 10

 
Post Posted: 19-07-2012, 18:14:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Accepted ! /w emotional InGame.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Apacubanana
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 22-07-2012 20:15)
Joined: 21 Jul 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48.1
Votes: 3

Post Posted: 21-07-2012, 22:17:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: William
2. Varsta: 224 de luni
3. Localitate: Sighiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :25 de ore
5. Clasa: Vaca sfanta
6. Main Spec/OFF spec: Cu scut si sabie/cu sabie mare
7. Link Armory*: http://www.wowwiki.com
8. Screenshot cu Interfata*: nu stiu sa fac
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :pentru ca sunt un gladiator
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am facut multe raiduri
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) HCP, Speciali
12. Detalii PC*. nu am pc, joc pe telefon
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? nu doresc
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)nu am hobby stau pe wow toata ziua
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).nu cunosc
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. nam pleaca

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexozon

[Champion of Azeroth]



Status: Offline
(since 25-03-2019 18:48)
Joined: 19 Dec 2011
Posts: 1438, Topics: 58
Location: Durotar

Reputation: 264
Votes: 86

     
Post Posted: 23-07-2012, 11:16:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Apacubanana wrote:
1. Nume IRL: William
2. Varsta: 224 de luni
3. Localitate: Sighiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :25 de ore
5. Clasa: Vaca sfanta
6. Main Spec/OFF spec: Cu scut si sabie/cu sabie mare
7. Link Armory*: http://www.wowwiki.com
8. Screenshot cu Interfata*: nu stiu sa fac
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :pentru ca sunt un gladiator
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am facut multe raiduri
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) HCP, Speciali
12. Detalii PC*. nu am pc, joc pe telefon
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? nu doresc
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)nu am hobby stau pe wow toata ziua
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).nu cunosc
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. nam pleaca





RESPINS!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Onlydk
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-11-2013 18:36)
Joined: 18 Dec 2011
Posts: 64, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 36.9
Votes: 6

 
Post Posted: 26-07-2012, 12:35:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Silviu
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 3 ore in medie (seara mai mult )
5. Clasa: Hunter
6. Main Spec/OFF spec: Survival/ Markmanship
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kqm
8. Screenshot cu Interfata*: http://uploadimage.ro/images/10380232928486948242.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Imi place sa joc survival deoarece mi se pare mai eficient in PVE, este axat pe Damage Over Time fata de Markmanship care are doar in mare parte damage instant.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc WoW cand s-a lansat WotLK pe Blizzard. Am facut majoritatea raidurilor pe dificultatea Normal, doar Icecrown Citatel nu l-am facut pe Heroic ( Lich King ).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in guilda Awaken si am iesit deoarece era lipsa de organizare.
12. Detalii PC*. Procesor - Intel Core i7 @ 2.40 Ghz
Memorie - 4 Gb RAM DDR3
Placa Video - Nvidia GeForce GT520M 1GB DDR3
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece este o guilda serioasa, activa si organizata si doresc sa fac raiduri cu persoane capabile si doritoare.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student, anul 3 la liceu. Timpul liber il petrec uitandu-ma la seriale, filme.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. --------------- http://uploadimage.ro/images/80544352608383993991.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
darkky96

[Account disabled]



Status: Offline
(since 24-08-2012 08:52)
Joined: 06 May 2011
Posts: 188, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: -116.9
Votes: 10

 
Post Posted: 26-07-2012, 15:04:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Onlydk wrote:
1. Nume IRL: Silviu
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 3 ore in medie (seara mai mult )
5. Clasa: Hunter
6. Main Spec/OFF spec: Survival/ Markmanship
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kqm
8. Screenshot cu Interfata*: http://uploadimage.ro/images/10380232928486948242.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Imi place sa joc survival deoarece mi se pare mai eficient in PVE, este axat pe Damage Over Time fata de Markmanship care are doar in mare parte damage instant.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc WoW cand s-a lansat WotLK pe Blizzard. Am facut majoritatea raidurilor pe dificultatea Normal, doar Icecrown Citatel nu l-am facut pe Heroic ( Lich King ).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in guilda Awaken si am iesit deoarece era lipsa de organizare.
12. Detalii PC*. Procesor - Intel Core i7 @ 2.40 Ghz
Memorie - 4 Gb RAM DDR3
Placa Video - Nvidia GeForce GT520M 1GB DDR3
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece este o guilda serioasa, activa si organizata si doresc sa fac raiduri cu persoane capabile si doritoare.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student, anul 3 la liceu. Timpul liber il petrec uitandu-ma la seriale, filme.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. --------------- http://uploadimage.ro/images/80544352608383993991.jpg


RESPINS!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 03-10-2024, 13:22:11
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x