User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 38, 39, 40  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message91470
oazaaftw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-09-2012 03:48)
Joined: 21 Jul 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47.2
Votes: 2

Post Posted: 21-07-2012, 15:59:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real:Adrian
Varsta:18
Ocupatie in real life:elev
Nickname in joc:oazaftw
Clasa:Priest
Main spec si off spec: Holy 363 /Shadow 361
Item level: 363 Holy
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Oazaftw
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa):
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:District nu prind raid niciodata
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):pentru ca am nevoie de guilda nu pot juca singur ca si in District,ajutor de la nimeni, raiduri nu aveam loc niciodata si m-am saturat pana peste cap



Last edited by oazaaftw on 22-07-2012, 06:27:38; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tzafw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2012 16:31)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 49.1
Votes: 2

Post Posted: 21-07-2012, 18:31:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real: Bucur Bogdan
Varsta: 21
Ocupatie in real life: Student
Nickname in joc: Xnes
Clasa: Plaladin
Main spec si off spec: Holy / Protection
Item level: 366(holy) / 362(protection)
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Xnes
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): tbc
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: the legends of crime . Motivul pentru care am iesit este ca nu sunt oameni maturi si nu respecta orele la care sunt programate raidurile , iar experienta lor in raiduri lasa de dorit.
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):Pentru ca voi respectati orele orele la care se fac raiduri , sunteti o guilda competitiva si stiti ceea ce trebuie facut. Imi place sa fac raiduri in zilele si orele stabilite alaturi de oameni maturi care nu se pierd cu firea si care stiu sa gaseasca o solutie atunci cand este cazul.
Multumesc pentru timpul acordat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
deux

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2019 14:33)
Joined: 26 Oct 2010
Posts: 162, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 159.3
Votes: 8

 
Post Posted: 22-07-2012, 06:52:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

oazaaftw wrote:
Numele real:Adrian
Varsta:18
Ocupatie in real life:elev
Nickname in joc:oazaftw
Clasa:Priest
Main spec si off spec: Holy 363 /Shadow 361
Item level: 363 Holy
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Oazaftw
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa):
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:District nu prind raid niciodata
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):pentru ca am nevoie de guilda nu pot juca singur ca si in District,ajutor de la nimeni, raiduri nu aveam loc niciodata si m-am saturat pana peste cap

Respins
Tzafw wrote:
Numele real: Bucur Bogdan
Varsta: 21
Ocupatie in real life: Student
Nickname in joc: Xnes
Clasa: Plaladin
Main spec si off spec: Holy / Protection
Item level: 366(holy) / 362(protection)
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xnes
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): tbc
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: the legends of crime . Motivul pentru care am iesit este ca nu sunt oameni maturi si nu respecta orele la care sunt programate raidurile , iar experienta lor in raiduri lasa de dorit.
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):Pentru ca voi respectati orele orele la care se fac raiduri , sunteti o guilda competitiva si stiti ceea ce trebuie facut. Imi place sa fac raiduri in zilele si orele stabilite alaturi de oameni maturi care nu se pierd cu firea si care stiu sa gaseasca o solutie atunci cand este cazul.
Multumesc pentru timpul acordat!

Respins, nu avem nev de pala holy


"Le spunem adio celor care pleaca, pana intr-o zi, cand le spunem adio celor care raman."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lierre

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-12-2019 15:13)
Joined: 29 Mar 2011
Posts: 132, Topics: 10
Location: Sfantu Gheorghe

Reputation: 104.1
Votes: 6

 
Post Posted: 22-07-2012, 17:55:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTARI DESCHISE LA RDPS!!!



Recrutam toate clasele de rdps in afara de magi...


.....:::::rEspEctA sI vEi fII rEspEctAt:::::.....


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Claraa

[Showdown]



Status: Offline
(since 26-10-2022 14:45)
Joined: 05 May 2011
Posts: 4023, Topics: 101
Location: Targoviste

Reputation: -12.4
Votes: 176

Post Posted: 23-07-2012, 10:35:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alexutz99 wrote:
Numele real: Alex
Varsta: 17
Ocupatie in real life: Elev
Nickname in joc: Alexrz
Clasa: Dk
Main spec si off spec: Frost(Dps) SI Blood(Tank)
Item level: 362
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Alexrz
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa):
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Unstoppable . Am primit kick pe motivul k as fi avut un char in opus dei dar nu e asa (Este unu dyzy cred in opus dei , eu am un rogue Dyzyy Si primii kick fara sa stiu de ce. Dupa mia sp unu ce au sp Si atat)
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):Se lucreaza pve bine , respect , Si activa. Ms pt Timpul acordat ( Am si TS3 in caz ca e nevoie) Ms.


Respins nu avem nevoie.


https://i.postimg.cc/Hkrjs5B4/imposible.jpg
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
THREATZ1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-01-2016 20:52)
Joined: 09 Jun 2011
Posts: 18, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 67.6
Votes: 3

 
Post Posted: 23-07-2012, 21:44:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real:Raul
Varsta:17 ani
Ocupatie in real life:elev
Nickname in joc:Soulraven
Clasa:Death Knight
Main spec si off spec:Main spec frost / Off spec blood
Item level:363 frost(24k la dummy self buffed ) / 359 blood (n-am inca gear complet)
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Soulraven
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa):Am experienta destula
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:Inner Sanctum . De o 2 luni nu mai era program la raiduri , faceam doar 10n/hc-uri si seara eram tot timpul 6,7 on maxim.
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):Am auzit pareri bune despre ea , datorita progresului si oamenilor capabili din ea . Sper ca am sa reusesc sa ma integrez , asta daca ma acceptati si ca o sa putem face raid-uri impreuna.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Claraa

[Showdown]



Status: Offline
(since 26-10-2022 14:45)
Joined: 05 May 2011
Posts: 4023, Topics: 101
Location: Targoviste

Reputation: -12.4
Votes: 176

Post Posted: 23-07-2012, 21:48:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

THREATZ1 wrote:
Numele real:Raul
Varsta:17 ani
Ocupatie in real life:elev
Nickname in joc:Soulraven
Clasa:Death Knight
Main spec si off spec:Main spec frost / Off spec blood
Item level:363 frost(24k la dummy self buffed ) / 359 blood (n-am inca gear complet)
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Soulraven
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa):Am experienta destula
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:Inner Sanctum . De o 2 luni nu mai era program la raiduri , faceam doar 10n/hc-uri si seara eram tot timpul 6,7 on maxim.
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):Am auzit pareri bune despre ea , datorita progresului si oamenilor capabili din ea . Sper ca am sa reusesc sa ma integrez , asta daca ma acceptati si ca o sa putem face raid-uri impreuna.


Accepted /w in game, daca nu sunt pe Claraa ma gasesti pe Firstkiss sau Preciouss.


https://i.postimg.cc/Hkrjs5B4/imposible.jpg
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alex2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-11-2012 14:31)
Joined: 14 Apr 2012
Posts: 32, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 50.4
Votes: 2

 
Post Posted: 26-07-2012, 11:45:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real: Alexandru
Varsta: 17 ani
Ocupatie in real life: Elev
Nickname in joc: Marmeladda
Clasa: Hunter
Main spec si off spec: main speck MM off speck SurvivAL
Item level: 361
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Marmeladda
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa):720 de zile
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Avengers Doresc o guilda de pve cu bun simt si care stie sa organizeze un raid>guilda Avengers este de pvp
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):Va respectati forate mult si va ajutati intre voi.Aveti incredere unu in celalat si organizati foarte bine un raid.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nerfmyclass

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2012 12:29)
Joined: 09 Apr 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 26-07-2012, 13:47:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real: Alex
Varsta: 21
Ocupatie in real life: Facultate
Nickname in joc: Shapyy
Clasa: Warrior
Main spec si off spec: Fury/Arms
Item level: 364
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Shapyy
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): Am apucat un pic de TBC, joc pe freakz de cand era implementat doar Lord.
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: TurkWow, au picat umerii din halfus de 5-6 ori si nu au vrut sa imi dea cu toate aveam dkp-uri.
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda): Doresc o guilda unde pot face performanta si unde itemele se dau corect.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lierre

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-12-2019 15:13)
Joined: 29 Mar 2011
Posts: 132, Topics: 10
Location: Sfantu Gheorghe

Reputation: 104.1
Votes: 6

 
Post Posted: 26-07-2012, 15:13:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alex2 wrote:
Numele real: Alexandru
Varsta: 17 ani
Ocupatie in real life: Elev
Nickname in joc: Marmeladda
Clasa: Hunter
Main spec si off spec: main speck MM off speck SurvivAL
Item level: 361
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Marmeladda
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa):720 de zile
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Avengers Doresc o guilda de pve cu bun simt si care stie sa organizeze un raid>guilda Avengers este de pvp
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):Va respectati forate mult si va ajutati intre voi.Aveti incredere unu in celalat si organizati foarte bine un raid.



Respins, ai iteme leather pe tine, ai si iteme pvp (cu umerii e alta treaba, e un lucru pe care il inteleg k in afara de aia albastri pe justice, altii nu ai) dar imi pare rau, nu...


app, cei ce mai posteaza aici pt recrutare, frate sa aveti legat contul cu charu' pentru care faceti postul, altfel nu le mai iau in considerare...


.....:::::rEspEctA sI vEi fII rEspEctAt:::::.....


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pixisprima

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-10-2012 10:12)
Joined: 07 Apr 2012
Posts: 35, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 54.2
Votes: 4

Post Posted: 26-07-2012, 21:46:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real:Flavius
Varsta:21
Ocupatie in real life:Momentan sunt in concediu(Slava Domnului,pot sa mi-o frec la rece),dar lucrez 8h/zi de la 6 dimineata la ora 2 dupa-amiaza.Asta nu inseamna ca ma pun sa dorm la ora 11,dimpotriva...am un somn,mai aparte ca sa zic asa.
Nickname in joc:Osgiliath
Clasa:Warrior
Main spec si off spec:Protection Tank Main Spec,Fury DPS Off-Spec
Item level:362 Protection,363 Fury.
Link armory:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Osgiliath
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa):Joc de pe The Burning Crusade,dar sincer atunci eram un noob si jumatate.Tin minte ca nici macar nu stiam ca am talente.Am jucat mereu Warrior si joc doar Warrior.M-am lasat o perioada,apoi cand s-a implementat WOTLK m-am reapucat.Am avut full progres pe WOTLK,ICC FULL pe orice dificultate,TOC,OS,ONY,RS s.a.m.d.Eram destul de imbracat pe Wotlk tin minte ca aveam 6400 GS pe FURY PvE,6300 GS pe Protection Tank si vreo 6200 PvP.Am picat LK-ul pe toate dificultatile,dar pe 25 hc a fost cel mai frumos cu o guilda de la hoarda Nvidia care s-a desfiintat.Apoi dupa o perioada am trecut pe Cataclysm.La inceput nu am fost prea incantat de idee,dar acum pot sa spun ca mi-am schimbat parerea.Am Full Progres pe Cataclysm.Din nou sa va spun sincer,pe cand s-a bagat Atramedes eram praf privind scriptul acelui boss.Tin minte ca eram in guilda Madness si am facut un 25 HC si asa am luat achievementul la Atramedes.Astea fiind spuse ei m-au "boostat" ca sa spun asa cu acel Achievement fiindca singurul lucru pe care l-am facut a fost sa dau DPS.Kick-ul pe care mi l-am luat din acea guilda din cauza,din nou a scriptului de la Atramedes m-a facut sa stau vreo doua zile cu caietul si cu pixul,cu Ghidurile de pe Freakz in fata si cu youtube-ul si am invatat si stiu acum scripturile la toti bossii.Cum trebuie tankati,unde trebuie tankati,cum si cand sa ma opresc din Tankat.Acelasi lucru din prisma unui DPS.
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:Ultima mea guilda a fost Deathwish.Baietii din Death sunt foarte ok,cel putin eu nu am intalnit pe nimeni acolo care sa fie badaran sau complet retardat.Tamaie Gm-ul de asemenea e un om super de treaba,asta deducand cel putin din momentele cand am vb eu cu el.M-a si invatat unele lucruri.Bun acum vine intrebarea:pai daca a fost asa perfect de ce ai iesit?Baietii joaca pe Blizz,sunt foarte ocupati cu blizz-ul si timpul nu le permite sa se imparta in doua fronturi.Asta insemnand ca nu mai au atata timp de Freakz.Eu am decis sa ies exact din motivul asta.Imi pare rau dar nu vreau sa fie pe forumul Showdown mai mult decat trebuie.Nu imi permit si nu sunt omul care sa vorbeasca despre treburile altora.Multumesc
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):Showdown fiindca caut o guilda activa.Va stiu de pe WOTLK,nu am apucat niciodata sa fiu la voi in guild.Stiu ca ati avut progres pe WoTLK,stiu ca aveti full progres si acum.Am intrebat doua persoane din guilda care mi-au spus ca da recrutati tanci fiindca initial uitandu-ma la ce scrie pe pagina 20,"recrutari deschise la toate clasele RDPS",mi-am zis ca nu cred ca e loc de Tanci.Oricum sper sa imi acceptati cererea de recrutare.Eu din partea mea pot promite cateva lucruri:Ca voi sta in guild atata timp cat voi fi respectat,ca voi fi serios si ca sunt si ca imi dau interesul la raid si inafara lui.Singurul lucru pe care il pretind eu este Respectul.O seara placuta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Claraa

[Showdown]



Status: Offline
(since 26-10-2022 14:45)
Joined: 05 May 2011
Posts: 4023, Topics: 101
Location: Targoviste

Reputation: -12.4
Votes: 176

Post Posted: 26-07-2012, 23:11:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nerfmyclass wrote:
Numele real: Alex
Varsta: 21
Ocupatie in real life: Facultate
Nickname in joc: Shapyy
Clasa: Warrior
Main spec si off spec: Fury/Arms
Item level: 364
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shapyy
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): Am apucat un pic de TBC, joc pe freakz de cand era implementat doar Lord.
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: TurkWow, au picat umerii din halfus de 5-6 ori si nu au vrut sa imi dea cu toate aveam dkp-uri.
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda): Doresc o guilda unde pot face performanta si unde itemele se dau corect.


Respins.

Posturi unite automat, 27-07-2012, 00:11:56

pixisprima wrote:
Numele real:Flavius
Varsta:21
Ocupatie in real life:Momentan sunt in concediu(Slava Domnului,pot sa mi-o frec la rece),dar lucrez 8h/zi de la 6 dimineata la ora 2 dupa-amiaza.Asta nu inseamna ca ma pun sa dorm la ora 11,dimpotriva...am un somn,mai aparte ca sa zic asa.
Nickname in joc:Osgiliath
Clasa:Warrior
Main spec si off spec:Protection Tank Main Spec,Fury DPS Off-Spec
Item level:362 Protection,363 Fury.
Link armory:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Osgiliath
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa):Joc de pe The Burning Crusade,dar sincer atunci eram un noob si jumatate.Tin minte ca nici macar nu stiam ca am talente.Am jucat mereu Warrior si joc doar Warrior.M-am lasat o perioada,apoi cand s-a implementat WOTLK m-am reapucat.Am avut full progres pe WOTLK,ICC FULL pe orice dificultate,TOC,OS,ONY,RS s.a.m.d.Eram destul de imbracat pe Wotlk tin minte ca aveam 6400 GS pe FURY PvE,6300 GS pe Protection Tank si vreo 6200 PvP.Am picat LK-ul pe toate dificultatile,dar pe 25 hc a fost cel mai frumos cu o guilda de la hoarda Nvidia care s-a desfiintat.Apoi dupa o perioada am trecut pe Cataclysm.La inceput nu am fost prea incantat de idee,dar acum pot sa spun ca mi-am schimbat parerea.Am Full Progres pe Cataclysm.Din nou sa va spun sincer,pe cand s-a bagat Atramedes eram praf privind scriptul acelui boss.Tin minte ca eram in guilda Madness si am facut un 25 HC si asa am luat achievementul la Atramedes.Astea fiind spuse ei m-au "boostat" ca sa spun asa cu acel Achievement fiindca singurul lucru pe care l-am facut a fost sa dau DPS.Kick-ul pe care mi l-am luat din acea guilda din cauza,din nou a scriptului de la Atramedes m-a facut sa stau vreo doua zile cu caietul si cu pixul,cu Ghidurile de pe Freakz in fata si cu youtube-ul si am invatat si stiu acum scripturile la toti bossii.Cum trebuie tankati,unde trebuie tankati,cum si cand sa ma opresc din Tankat.Acelasi lucru din prisma unui DPS.
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit:Ultima mea guilda a fost Deathwish.Baietii din Death sunt foarte ok,cel putin eu nu am intalnit pe nimeni acolo care sa fie badaran sau complet retardat.Tamaie Gm-ul de asemenea e un om super de treaba,asta deducand cel putin din momentele cand am vb eu cu el.M-a si invatat unele lucruri.Bun acum vine intrebarea:pai daca a fost asa perfect de ce ai iesit?Baietii joaca pe Blizz,sunt foarte ocupati cu blizz-ul si timpul nu le permite sa se imparta in doua fronturi.Asta insemnand ca nu mai au atata timp de Freakz.Eu am decis sa ies exact din motivul asta.Imi pare rau dar nu vreau sa fie pe forumul Showdown mai mult decat trebuie.Nu imi permit si nu sunt omul care sa vorbeasca despre treburile altora.Multumesc
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):Showdown fiindca caut o guilda activa.Va stiu de pe WOTLK,nu am apucat niciodata sa fiu la voi in guild.Stiu ca ati avut progres pe WoTLK,stiu ca aveti full progres si acum.Am intrebat doua persoane din guilda care mi-au spus ca da recrutati tanci fiindca initial uitandu-ma la ce scrie pe pagina 20,"recrutari deschise la toate clasele RDPS",mi-am zis ca nu cred ca e loc de Tanci.Oricum sper sa imi acceptati cererea de recrutare.Eu din partea mea pot promite cateva lucruri:Ca voi sta in guild atata timp cat voi fi respectat,ca voi fi serios si ca sunt si ca imi dau interesul la raid si inafara lui.Singurul lucru pe care il pretind eu este Respectul.O seara placuta.


Respins.


https://i.postimg.cc/Hkrjs5B4/imposible.jpg


Last edited by Claraa on 30-07-2012, 11:24:35; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kinder94

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-09-2012 00:25)
Joined: 14 Jul 2012
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 48.1
Votes: 2

 
Post Posted: 28-07-2012, 01:05:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele real: Ovidiu
Varsta: 18
Ocupatie in real life: elev
Nickname in joc: Ovyx
Clasa: Druid
Main spec si off spec: Resto/Balance
Item level: 366
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Ovyx
Experienta WoW( evita raspunsul in ani, sau in adjectivul buna/multa): de pe cataclism ,,putin pe wotlk..am full run pe hc pe 10 si 25
Ultima guilda si motivul pt care ai iesit: Madness...pentru ca nu prea ma intelegeam cu playerii de acolo...
De ce Showdown?(evita: cea mai buna guilda):Am ales aceasta guilda pentru ca aici sunt playeri capabili psihic,cu care poti discuta civilizat si pentru ca am un prieten in guilda Showdown si mi-a spus ca se simte foarte bine aici.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DiferitDeAltzii

[.]



Status: Offline
(since 06-05-2017 09:33)
Joined: 06 Nov 2010
Posts: 782, Topics: 107
Location: Romania

Reputation: 141.4
Votes: 28

 
Post Posted: 28-07-2012, 12:39:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ovyx -> Accepted (PM Naturegirl)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lierre

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-12-2019 15:13)
Joined: 29 Mar 2011
Posts: 132, Topics: 10
Location: Sfantu Gheorghe

Reputation: 104.1
Votes: 6

 
Post Posted: 28-07-2012, 20:53:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La rdps mai recrutam un priest, warlock si un hunter...

.....:::::rEspEctA sI vEi fII rEspEctAt:::::.....


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 38, 39, 40  Next    


The time now is 06-10-2024, 10:17:31
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x