User
Pass
2FA
 
 

Joc de creativitate cu premiu [Genesis]
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message4472
Zenovius

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-12-2012 22:08)
Joined: 27 Jun 2012
Posts: 20, Topics: 9
Location: Palestinian Territory

Reputation: 52.7
Votes: 2

 
Post Posted: 19-08-2012, 00:25:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Este un joc ce va stimuleaza creativitatea.

Tot ce trebuie sa faceti este sa raspundeti creativ la urmatoarele intrebari: "Ce ai face daca ti s-ar oferi ocazia sa ai in viata de toate zilele puterile unui caracter din Wow?", "Ce ai alege si de ce?"


Model de inscriere in concurs:

-Numele Caracterului ingame: Zenovius
-Factiunea: Hoarda / Alianta

Cel mai amuzant si creativ raspuns va fi premiat !
Premiul consta intr-un item epic de la mobii din Twilight Highland!
Fiind un simplu joc de forum ,sa nu va asteptati la mai mult !

Game Over!!
Castigator: bL0ood eLf


bL0ood eLf wrote:
clar mage

1. Cand ma urmareste cineva de care n-am chef si vrea sa povesteasca cu mine si eu nu am chef de el , deep freeze + blink + inv
2. as sari de pe bloc in fata tuturor si as da slow fall pe cand sa ajung jos , apoi mi-as pune o masca cu troll face
3. invi sa spionez Surprise
4. mancare si apa cand vreau pe gratis , *** , as ajunge obez -
5. as da poly la toti prietenii is as incepe sa rad ca idiotu AHHAHAHAH si sa zic ca sunt becali -
6. cand intarzai la scoala - blink , blink
7. daca trece cineva cunoscut si m-ar putea vedea fumand - invi
8. mirror image cand ma bat



Mi s-au parut amuzante ideeile:


1. Cand ma urmareste cineva de care n-am chef si vrea sa povesteasca cu mine si eu nu am chef de el , deep freeze + blink + inv"

"5. as da poly la toti prietenii is as incepe sa rad ca idiotu AHHAHAHAH si sa zic ca sunt becali -"

"7. daca trece cineva cunoscut si m-ar putea vedea fumand - invi"



Sugestii:

"6. cand intarzai la scoala - blink , blink " - Ai putea sa-ti faci portal catre scoala.
"8. mirror image cand ma bat" - La ce-ti trebuie mirror image cand te bati, nu ar fi mai simplu sa castezi un Pyroblast?
"4. mancare si apa cand vreau pe gratis , *** , as ajunge obez -" - WTF - un mag obez ar fi exact ca un gandac fara picioare:))





Last edited by Zenovius on 21-08-2012, 01:10:11; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vexwow1
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-02-2013 08:44)
Joined: 18 Jul 2011
Posts: 295, Topics: 70
Location: Romania

Reputation: -11.5
Votes: 7

 
Post Posted: 19-08-2012, 00:32:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu mi as pune niciodata intrebarea "Ce ai face daca ti-sar oferi ocazia sa ai in viata de toate zilele puterile unui caracter din Wow?", "Ce ai alege si de ce?" si m as ocupa de partea de real life.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zenovius

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-12-2012 22:08)
Joined: 27 Jun 2012
Posts: 20, Topics: 9
Location: Palestinian Territory

Reputation: 52.7
Votes: 2

 
Post Posted: 19-08-2012, 00:34:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vexwow1 wrote:
nu mi as pune niciodata intrebarea "Ce ai face daca ti-sar oferi ocazia sa ai in viata de toate zilele puterile unui caracter din Wow?", "Ce ai alege si de ce?" si m as ocupa de partea de real life.




Chiar m-am gandit sa mentionez si chestia asta ...dar am spus ca va veti da seama ca e doar un joc !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
m1RacLe

[The Real Miracle]



Status: Offline
(since 05-01-2024 18:12)
Joined: 06 Jun 2010
Posts: 1046, Topics: 146
Location: Dalaran

Reputation: 480.8
Votes: 32

 
Post Posted: 19-08-2012, 00:57:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nimic, nu le pot folosesc in viata reala.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ACHT

[Assasin]



Status: Offline
(since 18-03-2015 15:26)
Joined: 09 Sep 2011
Posts: 3847, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 129.1
Votes: 42

 
Post Posted: 19-08-2012, 00:58:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zenovius wrote:
Este un joc ce va stimuleaza creativitatea.

Tot ce trebuie sa faceti este sa raspundeti creativ la urmatoarele intrebari: "Ce ai face daca ti-sar oferi ocazia sa ai in viata de toate zilele puterile unui caracter din Wow?", "Ce ai alege si de ce?"


Model de inscriere in concurs:

-Numele Caracterului ingame: Zenovius
-Factiunea: Hoarda / Alianta

Cel mai amuzant si creativ raspuns va fi premiat !
Premiul consta intr-un item epic de la mobii din Twilight Highland!
Fiind un simplu joc de forum ,sa nu va asteptati la mai mult !

Timpul concursului este de 2 zile !



Succes !!!




Nume char: Opt
Factiunea: Hoarda


Mi-ar placea sa am puterea sa schimb global chat. Sa nu mai fie infectat de analfabeti.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Barnie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-04-2020 01:36)
Joined: 04 Feb 2012
Posts: 1822, Topics: 68
Location: Erebor

Reputation: 250.4
Votes: 32

 
Post Posted: 19-08-2012, 02:26:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume in-game: Combustia
Alianta

As vrea s a fiu mag, ce sa ceri mai mult ? -
Invi, sa pot sa spionez fetele frumoase care fac dus -.
Slow fall, noul bungee jumping.
Clone, asa i-as bate si io pe oamenii care ma enerveaza si care imi strica ziua ''singur'' XD.
Sa nu vorbim de mancare si bautura la greu !!!!!!!
Polimorph, in caz ca nu mai ai miel de pasti.
Blink, aia e bonboana de pe coliva -.



Twitch
Vand wow gametime
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zenovius

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-12-2012 22:08)
Joined: 27 Jun 2012
Posts: 20, Topics: 9
Location: Palestinian Territory

Reputation: 52.7
Votes: 2

 
Post Posted: 19-08-2012, 02:42:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:

Nume char: Opt
Factiunea: Hoarda


Mi-ar placea sa am puterea sa schimb global chat. Sa nu mai fie infectat de analfabeti.



Ti se intampla sa gresesti cand scrii la ora 2 dimineata pe tastatura. Dar ma rog ....Voi va credeti genii ca scrieti corect pe global dar cand ajungeti la BAC doar cu foaia de examen in fata incercati sa va invartiti mai ceva ca un scaun de birou. Dar ma rog ...Sa vezi ca sunt om bun ...iti dau inca o sansa: Ori faci unul serios ori iti stergi postul.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 19-08-2012, 02:49:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vezi ca
1. Ti-a atras atentia cu privire la o greseala.
2. Partea cu globalul nu cred ca are legatura.
3. Nu prea poti lua concursul asta in serios.
4. Nu are cum sa-si stearga postul.
5. E interzis sa scrii cu culoarea aia un post intreg, ca nu esti smod/gm. Si de fel si primul post este excesiv de colorat, iar interzis....

Hi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Marvelouz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-04-2014 11:28)
Joined: 14 Jul 2012
Posts: 371, Topics: 38
Location: Cluj-Napoca

Reputation: -527.1
Votes: 21

 
Post Posted: 19-08-2012, 03:10:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-Numele Caracterului ingame: Marvelous
-Factiunea: Alianta
"Ce ai alege si de ce?
Rogue sa fiu cutzitar.
"Ce ai face daca ti s-ar oferi ocazia sa ai in viata de toate zilele puterile unui caracter din Wow?"
As da backstab lui Nelly.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Froster

[The doctor is in]



Status: Offline
(since 27-12-2020 22:08)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2487, Topics: 149
Location: Undevaaa Departeee

Reputation: 1283.5
Votes: 87

   
Post Posted: 19-08-2012, 04:07:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O alternativa foarte intersesanta de a promova forumul nostru. Te felicit pentru asta. Nu doresc sa particip, dar cu toate astea, imi voi lasa raspunsul:

"Ce ai face daca ti s-ar oferi ocazia sa ai in viata de toate zilele puterile unui caracter din Wow?"

Raspuns: Mirror Image.

Pentru ca uneori ai nevoie de clone sa-ti faca toata treaba.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
crazzyShift

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-09-2015 10:03)
Joined: 01 Jul 2011
Posts: 258, Topics: 36
Location: Romania

Reputation: 121
Votes: 9

 
Post Posted: 19-08-2012, 10:23:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele Caracterului ingame: Raiiko
-Factiunea:Alianta

"Ce ai face daca ti s-ar oferi ocazia sa ai in viata de toate zilele puterile unui caracter din Wow?"
As vrea sa fiu warlock

Sa dau foc la cine ma enerveaza si sa pun Fellhunter`u sa sperie toti cocalari .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 1 day ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 19-08-2012, 10:24:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu particip dar contribui cu o idee :

Cele mai bune skilluri sunt Stealth & pickpocket - . Si eventual mind control

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gazi

[-Like a baws-]



Status: Offline
(since 09-01-2019 02:28)
Joined: 25 May 2011
Posts: 2197, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 34
Votes: 38

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 19-08-2012, 10:27:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume char:Macacsange
Factiune:ally
Warrior arms,foarte simplu charge pe orice+one shot:)).jk

Adevaru ca as vrea priest pentru mind control:d

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 1 day ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 19-08-2012, 10:37:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gazi wrote:

Adevaru ca as vrea priest pentru mind control:d


Priestul IRL deja are mind control . Uita-te si tu ce repede prosteste multimea de babe & mosi , le spune cu cine sa voteze , ce sa faca , cand sa tine post si mai ales le spune povesti despre un tip de acum 2000 ani care activa "water walking" si folosea "reincarnation" dupa ce murea - . Tipul era primul human shaman din expansion -

Si sa nu uitam de tigani , multi au pickpocket , stealth si sprint ( in caz ca ii fugareste politia )



Last edited by Padurarul on 19-08-2012, 10:39:00; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lockdownz

[Account disabled]



Status: Offline
(since 23-11-2012 15:23)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 624, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 46.6
Votes: 5

Post Posted: 19-08-2012, 10:37:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BRACE YOURSELVES,WALL OF TEXT IS COMING !


Mi-ar placea sa fiu un DK. De ce?

Se spune ca asa-zisul DK este o clasa de maxima utilitate,mai ales pe Unholy; practic,asta e spec-ul original de DPS al DK-ului. Ce-i drept,pe 4.0.6 e cam nerfed,dar totusi,alt spec mai util IRL nu prea este. Veti afla si de ce.

Vreau sa ma duc la supermarket? Eu iau produsele cu Death Grip (wowhead link) si le pun in cos,iar ghoulu' imi cara cosul de cumparaturi.

Vrea sa ma bata cineva? Imi angajez ghoul-ul ca bodyguard. Il hranesc cu niste Death Coil,si cand ma ataca cineva,folosesc Dark Transformation,si atunci OMG RUN BITCH RUN...sau mai bine,nu fugi si lupta ca un barbat ca mi-e lene sa folosesc Death Grip pe tine.

Vreau sa fac rost de bani? Imi summonez Army of Dead Ghoul si ne facem orchestra. Cantam pentru gold la nunti, petreceri, botezuri, inmormantari, wipe-uri, ress-uri si instalari de Windows (reducere pt Windows 95 si 98). - NOTA: acceptam si plata in epice BoE.

Am chef de scandal? Foarte bine,imi comand un trinket PVP de pe okazii dot ro si ma duc in club. Dupa ce ma iau de toata lumea de acolo,incepe BG-ul de FFA PVP, 100+v1 (acel 1 sunt eu,fara ghoul). Daca il mai summonez si pe el,sunteti depasiti numeric. Aaa stai,deja sunteti.

E Halloween? Imi pun gearul BiS de DPS pe mine,imi iau ghoul-ul cu mine,merg din casa in casa si intreb: "Ne dati ori v-o luati?".Daca-i raspuns negativ, expect full burst. Pop trinkets,outbreak,Festering strike etc. La cat HP are Human Citizen-ul clasic,ar trebui sa moara din vreo 3-4 ghoul autoattacks.

Cam acestea ar fi utilizarile DK-ului. Eu,Lockdownz,imi rezerv drepturile de autor asupra acestui post. Initial vroiam sa fac despre warlock,insa DK e mai awesome.

Acest post este un pamflet si trebuie tratat ca atare.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 29-04-2024, 07:19:39
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x