User
Pass
2FA
 
 

..::Recrutari::..
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 37, 38, 39  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message73130
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 15-08-2012, 10:49:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LiL wrote:
Nume ingame: Fluf
Clasa: Rogue
Main Spec: Sub
Off Spec: Sub (hemo)
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: am in banca tot ce-mi trebuie dar nu prea ma lasa inima sa bag pe bt asa ceva.. voi pune pe vicious.
Rasa: belf
ItemLevel: 341 momentan,dar in crestere -
Varsta: 22
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : vanila/tbc/wotlk(foarte putin) / cata de cand a intrat expansionul pe retail.
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Fluf
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : aprox 5-6h/zi
De ce ati ales InspiratioN ?: tind sa cred ca am fost inspirata atunci cand am ales sa depun aplicatia la guilda asta, si sper sa gasesc, in caz ca voi fi acceptata oameni de caracter, sociabili si mult PVP. Nu ma intereseaza PVE`ul.


Multumesc!


RESPINS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zhep

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-01-2013 18:10)
Joined: 16 Aug 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50.1
Votes: 2

Post Posted: 16-08-2012, 12:05:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Zhep
Clasa: Shaman
Main Spec: Resto
Off Spec: Enha
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?-a
Rasa: Troll
ItemLevel: 358
Varsta: 15
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : 4 ani.(tbc/woltk/cata)
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Zhep
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : sunt on toata saptamana cateodata am si antrenament dimineata dar intru seara.
De ce ati ales InspiratioN ?: mi-a fost recomandat.


Multumesc!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ficatuman

[Creep]



Status: Offline
(since 22-01-2018 17:49)
Joined: 06 May 2010
Posts: 591, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 174.3
Votes: 24

 
Post Posted: 16-08-2012, 15:29:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zhep wrote:
Nume ingame: Zhep
Clasa: Shaman
Main Spec: Resto
Off Spec: Enha
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?-a
Rasa: Troll
ItemLevel: 358
Varsta: 15
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : 4 ani.(tbc/woltk/cata)
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Zhep
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : sunt on toata saptamana cateodata am si antrenament dimineata dar intru seara.
De ce ati ales InspiratioN ?: mi-a fost recomandat.


Multumesc!


acceptat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
colorful

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-12-2012 16:57)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 49.2
Votes: 2

Post Posted: 16-08-2012, 19:05:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Colorful
Clasa: Druid
Main Spec: Resto
Off Spec: Feral
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: FULL FULL FULL
Rasa: Tauren
ItemLevel: 363 Resto / 363 Feral
Varsta: 13 / 20 ( suntem doi frati care joaca pe char dar mai mult cel de 13 ) -
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Din Noiembrie, 2008 intru pe WoW aproape in fiecare zi tinandu-ma de update-urile jocului la timp - Cunosc jocul destul de bine...
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Colorful
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : in general joc cam 3-4 ore pe zi poate mai mult daca nu ma plictisesc si de intrat intru zilnic in cazul in care nu sunt plecat de acasa ( Vacanta )
De ce ati ales InspiratioN ?: Pentru ca vreau sa fac raiduri in adevaratul sens al cuvantului...m-am saturat sa imi dau silinta la un raid si sa se trezeasca cate un destept sa ne dea wipe ca el vine la raid fara sa aiba habar macar ce trebuie sa faca -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 16-08-2012, 19:10:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

colorful wrote:
Nume ingame: Colorful
Clasa: Druid
Main Spec: Resto
Off Spec: Feral
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: FULL FULL FULL
Rasa: Tauren
ItemLevel: 363 Resto / 363 Feral
Varsta: 13 / 20 ( suntem doi frati care joaca pe char dar mai mult cel de 13 ) -
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Din Noiembrie, 2008 intru pe WoW aproape in fiecare zi tinandu-ma de update-urile jocului la timp - Cunosc jocul destul de bine...
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Colorful
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : in general joc cam 3-4 ore pe zi poate mai mult daca nu ma plictisesc si de intrat intru zilnic in cazul in care nu sunt plecat de acasa ( Vacanta )
De ce ati ales InspiratioN ?: Pentru ca vreau sa fac raiduri in adevaratul sens al cuvantului...m-am saturat sa imi dau silinta la un raid si sa se trezeasca cate un destept sa ne dea wipe ca el vine la raid fara sa aiba habar macar ce trebuie sa faca -


ACCEPTAT



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Divinelight

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2017 07:05)
Joined: 31 Aug 2011
Posts: 23, Topics: 5
Location: Bucharest City

Reputation: 56.8
Votes: 2

Post Posted: 18-08-2012, 06:02:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Divinelight
Clasa: Priest
Main Spec: Shadow (358)
Off Spec: Holly (358)
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Blood Elf
ItemLevel: 358
Varsta: 28
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Tbc,Wotlk,Cata
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Divinelight
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 8 Ore in medie,orele difera in functie de programul de la munca.
De ce ati ales InspiratioN ?: In principiu vreau sa ma alatur guildei pt ca am auzit numai lucruri bune despre voi , stiu ca e una dintre cele mai bune guilde si mie-mi place progresul.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
starwurs

[T.n.T For Ever]



Status: Offline
(since 16-09-2018 19:36)
Joined: 24 Jul 2010
Posts: 182, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 118.7
Votes: 10

 
Post Posted: 18-08-2012, 09:05:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Divinelight wrote:
Nume ingame: Divinelight
Clasa: Priest
Main Spec: Shadow (358)
Off Spec: Holly (358)
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Blood Elf
ItemLevel: 358
Varsta: 28
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Tbc,Wotlk,Cata
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Divinelight
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 8 Ore in medie,orele difera in functie de programul de la munca.
De ce ati ales InspiratioN ?: In principiu vreau sa ma alatur guildei pt ca am auzit numai lucruri bune despre voi , stiu ca e una dintre cele mai bune guilde si mie-mi place progresul.


Eu zic ca NU Omu-L a facut si la Gz aplicatie in acelasi timp acelasi vorbe cred ca e indecis unde sa intre!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Divinelight

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2017 07:05)
Joined: 31 Aug 2011
Posts: 23, Topics: 5
Location: Bucharest City

Reputation: 56.8
Votes: 2

Post Posted: 18-08-2012, 10:10:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

starwurs wrote:
Divinelight wrote:
Nume ingame: Divinelight
Clasa: Priest
Main Spec: Shadow (358)
Off Spec: Holly (358)
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Blood Elf
ItemLevel: 358
Varsta: 28
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Tbc,Wotlk,Cata
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Divinelight
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 8 Ore in medie,orele difera in functie de programul de la munca.
De ce ati ales InspiratioN ?: In principiu vreau sa ma alatur guildei pt ca am auzit numai lucruri bune despre voi , stiu ca e una dintre cele mai bune guilde si mie-mi place progresul.


Eu zic ca NU Omu-L a facut si la Gz aplicatie in acelasi timp acelasi vorbe cred ca e indecis unde sa intre!


Intradevar , am facut si la GZ Pt ca mi se pare la fel de buna ca asta , m-am gandit ca cine ma accepta , acolo intru , daca e impotriva regulamentului vostru , imi retrag cererea.

Stima !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 18-08-2012, 12:30:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Divinelight wrote:
Nume ingame: Divinelight
Clasa: Priest
Main Spec: Shadow (358)
Off Spec: Holly (358)
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Blood Elf
ItemLevel: 358
Varsta: 28
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Tbc,Wotlk,Cata
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Divinelight
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : 8 Ore in medie,orele difera in functie de programul de la munca.
De ce ati ales InspiratioN ?: In principiu vreau sa ma alatur guildei pt ca am auzit numai lucruri bune despre voi , stiu ca e una dintre cele mai bune guilde si mie-mi place progresul.


ACCEPTAT



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mbgnm

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-02-2019 14:18)
Joined: 01 Mar 2011
Posts: 12, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 58.4
Votes: 2

 
Post Posted: 19-08-2012, 11:41:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Justnomercy
Clasa: Death Knight
Main Spec: Blood(Tank)
Off Spec: -
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da.
Rasa: Orc
ItemLevel: 357(itemele cu cel mai mare ilvl, 355 itemele cu cele mai bune stats)
Varsta: 16
Teamspeak 3 / Microfon : Da si Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Wotlk 3.1.3
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Justnomercy
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Depinde ,in general cam toata ziua in afara de orele 19-21,dar mai sunt si exceptii daca intervine ceva.
De ce ati ales InspiratioN ?: Chiar vreau sa vad daca exista o guilda care sa fie apta pentru acest joc,am auzit ca voi sunteti aceia!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FEN1x

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-05-2015 15:59)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 38, Topics: 9
Location: Azerbaijan

Reputation: 74.3
Votes: 4

 
Post Posted: 19-08-2012, 14:31:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Makesens
Clasa: Priest
Main Spec: Shadow ( 365 ) .
Off Spec: Holy ( 363 ) .
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da , pe ambele sockete.
Rasa: Undead
ItemLevel: 365
Varsta: 17
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Joc de pe BC de pe versiunea 2.3.3 / Stiu toate script-urile pe Cataclysm ( Heroic ) .
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Makesens
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Cel mai des intru intre 11 : 00 si 18 : 00 , eventual dupa 22 . Rezerv destul de mult timp pentru WoW.
De ce ati ales InspiratioN ?: Deoarece vreau raid-uri cu guilda ( care nu se fac pe whisper) .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 19-08-2012, 16:33:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mbgnm wrote:
Nume ingame: Justnomercy
Clasa: Death Knight
Main Spec: Blood(Tank)
Off Spec: -
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da.
Rasa: Orc
ItemLevel: 357(itemele cu cel mai mare ilvl, 355 itemele cu cele mai bune stats)
Varsta: 16
Teamspeak 3 / Microfon : Da si Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Wotlk 3.1.3
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Justnomercy
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Depinde ,in general cam toata ziua in afara de orele 19-21,dar mai sunt si exceptii daca intervine ceva.
De ce ati ales InspiratioN ?: Chiar vreau sa vad daca exista o guilda care sa fie apta pentru acest joc,am auzit ca voi sunteti aceia!


ACCEPTAT

Posturi unite automat, 19-08-2012, 17:33:50

FEN1x wrote:
Nume ingame: Makesens
Clasa: Priest
Main Spec: Shadow ( 365 ) .
Off Spec: Holy ( 363 ) .
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da , pe ambele sockete.
Rasa: Undead
ItemLevel: 365
Varsta: 17
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Joc de pe BC de pe versiunea 2.3.3 / Stiu toate script-urile pe Cataclysm ( Heroic ) .
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Makesens
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Cel mai des intru intre 11 : 00 si 18 : 00 , eventual dupa 22 . Rezerv destul de mult timp pentru WoW.
De ce ati ales InspiratioN ?: Deoarece vreau raid-uri cu guilda ( care nu se fac pe whisper) .


ACCEPTAT



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aceshots

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-04-2020 11:19)
Joined: 15 Feb 2012
Posts: 73, Topics: 14
Location: Iasi

Reputation: 97.6
Votes: 14

       
Post Posted: 19-08-2012, 16:38:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Jebbedaya
Clasa: Rogue
Main Spec: Combat
Off Spec: Subletly PvP
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da .
Rasa: Undead
ItemLevel: 357
Varsta: 16
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Joc WoW de pe la inceputul TBC-ului, jucam mai mult PvP ,pe Wotlk/Cataclysm ce-am mai facut PvE , acum detin un Rogue PvE si Hunter PvP/PvE si incep sa invat si eu cate ceva .
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Jebbedaya
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Mai oricand acum cat e vacanta , nu pot sa zic anumite ore , mai plec si eu.
De ce ati ales InspiratioN ?: Pai abea ce am ajuns acasa , am fost plecat 10 zile.Guilda in care eram s-a cam dus de râpã si am zis sa aleg aceasta guilda,am auzit ca este buna si am cativa amici prin ea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ficatuman

[Creep]



Status: Offline
(since 22-01-2018 17:49)
Joined: 06 May 2010
Posts: 591, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 174.3
Votes: 24

 
Post Posted: 20-08-2012, 14:55:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aceshots wrote:
Nume ingame: Jebbedaya
Clasa: Rogue
Main Spec: Combat
Off Spec: Subletly PvP
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da .
Rasa: Undead
ItemLevel: 357
Varsta: 16
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Joc WoW de pe la inceputul TBC-ului, jucam mai mult PvP ,pe Wotlk/Cataclysm ce-am mai facut PvE , acum detin un Rogue PvE si Hunter PvP/PvE si incep sa invat si eu cate ceva .
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Jebbedaya
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Mai oricand acum cat e vacanta , nu pot sa zic anumite ore , mai plec si eu.
De ce ati ales InspiratioN ?: Pai abea ce am ajuns acasa , am fost plecat 10 zile.Guilda in care eram s-a cam dus de râpã si am zis sa aleg aceasta guilda,am auzit ca este buna si am cativa amici prin ea.


Respins.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andrewusu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-02-2015 18:13)
Joined: 13 Feb 2011
Posts: 8, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 51.3
Votes: 2

Post Posted: 20-08-2012, 20:40:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame:Livinglight
Clasa:prist
Main Spec:holy
Off Spec:discipline
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?:da
Rasa:bloodelf
ItemLevel:356
Varsta:29
Teamspeak 3 / Microfon :da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) :joc de pe xwow serveru de tbc
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des :seara dupa 19
De ce ati ales InspiratioN ?: pt raiduri

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 37, 38, 39  Next    


The time now is 06-10-2024, 19:34:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x