User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message195999
argalati

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-10-2012 13:19)
Joined: 17 Sep 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 17-09-2012, 22:49:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Marius
2. Varsta: 19
3. Localitate: Cluj
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Cat e nevoie
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Resto/balance
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Dunbou
8. Screenshot cu Interfata*: http://i48.tinypic.com/29nv7mt.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Joc dudu resto de pe Wotlk si nu mai are secrete fata de mine aceasta clasa
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). WOTLK full progress , Lich King toate dificultatile , Cataclysm , stiu scripturi dar caut o guilda capabila sa faca raiduri bune.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) I just crit in my pants(desfintat)
12. Detalii PC*. RAM 4GB ,Windows 7 64 bit , Ratingul esste de 6,8, procesor AMD Atholm IIx2 240 Procesor 2,8 GB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Este o guilda buna cu seriozitate si cu progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Elev, Iesind in oras in timpu liber
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jabbawocke

[Nephilim]



Status: Offline
(since 09-10-2016 23:14)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 132, Topics: 48
Location: Romania

Reputation: 89.4
Votes: 10

   
Post Posted: 18-09-2012, 12:04:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Argalati respins
@strikelike cerere incompleta -> respins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
babo09

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-10-2014 14:02)
Joined: 02 Feb 2011
Posts: 15, Topics: 4
Location: United Kingdom

Reputation: 64.6
Votes: 2

 
Post Posted: 19-09-2012, 01:12:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut baieti sunt Barbieq sau ewelin,am fost in betrayers la inceput cand era serifu impero ,dar am plecat cand a venit broschi,dupa aia am fost in hkp si in ground zero ,sunt in Anglia de 5 luni dar revin saptamana aceasta in weekend ,as vrea sa ma reintorc in vechea mea guilda,daca ma reprimiti,vreau sa ajut guilda cu ce pot dps tank heal flask potiuni mancaruri ,am de toate meseriile,si bineinteles sa bagam raiduri ca in vremurile bune ce sa va mai zic sunt din cluj 24 de ani ,dupa ce o sa ajung in tara joc zi lumina - nu e problema .multumesc pentru intelegere - The Betrayers FTW - sper sa ma intelegeti ;)am vb si cu lante si mia spus ca mai e si el in guilda ca broscoiu nu mai e ,astept sa revin iarasi sa va reintalnesc pe cei vechi dar si pe cei noi care nu ma cunosc - vam salutat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
maxstill

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-12-2012 21:05)
Joined: 14 Jan 2011
Posts: 62, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 83.5
Votes: 5

 
Post Posted: 19-09-2012, 18:00:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ionut
2. Varsta: 20
3. Localitate: Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :hmmmm timpul e invariabil
5. Clasa:My Own Class
6. Main Spec/OFF spec:Frost/Blood
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ragnnarok gear exclusiv construit in Betrayers
8. Screenshot cu Interfata*: really??
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : For fun
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acu
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC*. AMD Phenom II X6 3.6 Ghz, 2 placi video Nvidia GeForce GTX 680 in SLI, 16 GB ram,cam atat conteaza
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) somer cu diploma
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Nu cred ca am nevoie de introducere,am parasit wow pentru o perioda,pur si simplu din lipsa de obiective in joc,la rate-ul la care se baga bosi o sa fac barba alba pana baga Deathwing,daca guilda ar mai avea nevoie de fosti veterani sunt disponibil acuma,si pot lua parte la raiduri in vestita stare de ebrietate binecunoscuta.



MENTALLY STABLE....Hmmm...not sure about that...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 21-09-2012, 13:48:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Barbieq
whisper trollbabe in-game





Last edited by kreyzeFX on 21-09-2012, 13:52:46; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
edim98

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-01-2017 20:40)
Joined: 16 Jan 2012
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 101.2
Votes: 4

Post Posted: 22-09-2012, 20:07:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Edi
2. Varsta: 14 (foarte curand 15)
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Momentan, am in jur de 4 ore zilnic liber L-V, asta datorandu-se unor probleme in cadrul familiei, care se vor rezolva, cel mai curand, in max o luna... In weekend programul depinde.
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Resto / Balance
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Redbovina
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/photo/my-images/441/wowscrnshot092112101856.jpg/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pot sa spun ca in heal am descoperit o arta complicata, ce nu respecta o anumita rotatie. Trebuie sa stii ce sa dai, cand sa dai si cui sa dai heal, astfel incat sa ii tii pe toti in viata si in acelasi timp sa ai grija si de mana ta.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Prima data am jucat pe WOTLK. Imparteam un account (cu un fire mage) impreuna cu un prieten vechi. Am jucat pe official si am facut ICC la "n" si la "hc". Apoi m-am lasat un timp si apoi am reluat jocul pe Cata (tot la official). Nu am stat mult, pana cand am aflat tot de la acelasi prieten de freakz. Pe Cata am facut Halfus, Vali, Malo, Magmaw, Chima si ODS la normal.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Nu am o istorie "mare". Prima mea guilda a fost UPS si am stat ceva timp (pe atunci era activa), dar acum toata lumea e off... Momentam sunt intr-o guilda numita LUXX, in care nu se face practic nimic, recent convertindu-se de la PvE la PvP.
12. Detalii PC*. 4 GB RAM, Windows 7 64 bit, Intel Core 2 duo T7300 2.00 GHz, NVIDIA Quadro NVS 135M.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Simplul motiv este unul des intalnit: m-am saturat sa fac "fail-uri" de raid cu globalul si guilde proaste, de oameni nexeperimentati dar cu ifose si care se cred buricii pamantului... Caut o guilda cu care sa fac un raid un reusit si caut un colectiv serios si in acelasi timp cu simt al umorului.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev in clasa a 8-a, timpul liber il impart in doua categorii: 1) la oras: joc WOW in cea mai mare parte si ies cu bicicleta; 2) in afara orasului: in cele mai multe weekend-uri plec la munte sau la rude etc. cu tatal meu. Hobby-urile mele sunt colectionatul de insigne (colectionez de pe la 8 ani), iesitul cu bicicleta si, desigur, WOW.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Joc WOW dimineata si cum am specificat mai sus, voi putea avea mai mult timp dupa ce se vor rezolva probleme.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. *Dps only*

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jabbawocke

[Nephilim]



Status: Offline
(since 09-10-2016 23:14)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 132, Topics: 48
Location: Romania

Reputation: 89.4
Votes: 10

   
Post Posted: 23-09-2012, 00:06:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Edi, desi imi place cum gandesti, o sa te refuz din 2 motive simple: odata gearul tau e slab; a doua oara programul nu te avantajeaza deloc iar inactivitatea duce la gkick.
Imi pare rau

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
edim98

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-01-2017 20:40)
Joined: 16 Jan 2012
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 101.2
Votes: 4

Post Posted: 23-09-2012, 18:26:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jabbawocke wrote:
@Edi, desi imi place cum gandesti, o sa te refuz din 2 motive simple: odata gearul tau e slab; a doua oara programul nu te avantajeaza deloc iar inactivitatea duce la gkick.
Imi pare rau


Am inteles... Multumesc pentru ca ai fost direct si nu m-ai luat pe ocolite ca multi altii. Bafta!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sparkyman

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-06-2013 10:47)
Joined: 23 Sep 2012
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 65.2
Votes: 2

 
Post Posted: 23-09-2012, 21:52:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Ionut

2. Varsta:17

3. Localitate:Ploiesti

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :Cam ce este in afara scolii determina maximul.insemnand aproximativ 15-24.restul activitatilor mele reecreative pot oricand fi date la o parte cand este nevoie pentru guild.timpul nu este o problema.

5. Clasa:DK

6. Main Spec/OFF spec:Frost/off spec ar fi blood.sincer sa fiu am tinut tank de putine ori, pentru ca nu am fost pus in situatia in care sa fie nevoie.dar nu ar fi o problema daca ar fi nevoie de mine ca tank pe viitor.

7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Sparkyman

8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/photo/my-images/145/wowscrnshot092312222040.jpg/

9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Frost este spec de dps.asta ar fi motivul.cat despre clasa..ei bine imi place.pe dk joc aproape de cand joc wow.experienta anterioara(rogue) nici nu se poate pune la socoteala)

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).: Am inceput sa joc wow de pe WOTLK.dar nu m-am dezvoltat prea mult atunci.a fost perioada de inceput.in schimb pe Cataclism am incercat sa invat tot ce se poate.mai ales scripturile, pe care le cunosc , dupa parerea mea , foarte bine.am facut orice boss pe orice fel de dificultate.in dungeonuri nu am calcat prea mult dar nici aici nu-i vreo problema.ce nu stiu invat imediat.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):Am fost in Divinity ultima oara.aici mi-am creeat gearul pve pe care il am.inainte de asta am stat prea putin in alte guilde ca sa conteze.Parasesc guilda pentru ca o sa dispara in curand din cate observ.nu mai functioneaza prea mult.

12. Detalii PC*.: Procesor amd dual core 2.1, placa video NVIDIA GeForce 6150SE, 3gb ram DDR2.cam atat conteaza.nu este vreo minunatie dar lipsurile pe care le are nu ma afecteaza cu nimic in jos.ruleaza foarte bine.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Am inteles ca sunteti foarte organizati, seriosi si severi.si se si observa dupa forum si modul in care se fac recrutari.in modul asta sunt sigur ca gulda este de vis.fara noobi, fara certuri sau alte feluri de probleme de incorectitudine.asta este genul de guild in care as vrea sa ma aflu.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.).: Sunt inca la liceu.deci.nici student nici nu lucrez.timpul liber mi-l petrec astfel incat sa ma simt bine.asta este unul din principalele motive pentru care vreau sa intru in guild.cand ajung sa cunosc oamenii, deja devine o placere orice activitate impreuna cu gulda.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).:Nu-mi place sa ma cert.Nu suport incorectitudinea, e cam singurul motiv din care pot sa incep un scandal.Daca gresesc imi cer scuze si suport orice fel de sanctiune fara comentarii.Dau idei, dar nu incerc sa ma ridic mai presus decat cei care isi au locul inaintea mea.Ascult de orice mi se spune de cei care sunt in pozitia sa o faca, imi place sa invat de la cei mai experimentati.

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. : http://imageshack.us/photo/my-images/266/wowscrnshot092312220844.jpg/

Cu stima, Sparkyman.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Blackmanta

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-04-2013 10:25)
Joined: 14 Aug 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48.1
Votes: 2

Post Posted: 24-09-2012, 17:27:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Lorin
2. Varsta: 19
3. Localitate: Zalau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 6-9 ore / zi
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Resto/Encha
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Blackmanta
8. Screenshot cu Interfata*: In lucru .
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am ales acest spec pentru ca imi place !
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Invat orice script cu usurinta si sunt destul de apreciat la raiduri pentru randamentul meu ! TBC-WOTLK-CATA.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) HEAVEN (Kick Reason : Gear slab , No Mail Specialization), PVE CORE (desfintata) , Seekers of Immortality (desfintata) , The Haters (desfintata) , The Divinity (aproape de desfintare).
12. Detalii PC*. 4GB ram , 1GB placa video , etc ... .
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Deoarece este o guilda formata din oameni capabili si cu un progres foarte bun !
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez ( Nu am un program stabil )
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SolastriaN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-08-2020 19:34)
Joined: 18 Jun 2012
Posts: 328, Topics: 52
Location: Romania

Reputation: 314.5
Votes: 49

 
Post Posted: 26-09-2012, 10:38:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sparkyman wrote:
1. Nume IRL:Ionut

2. Varsta:17

3. Localitate:Ploiesti

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :Cam ce este in afara scolii determina maximul.insemnand aproximativ 15-24.restul activitatilor mele reecreative pot oricand fi date la o parte cand este nevoie pentru guild.timpul nu este o problema.

5. Clasa:DK

6. Main Spec/OFF spec:Frost/off spec ar fi blood.sincer sa fiu am tinut tank de putine ori, pentru ca nu am fost pus in situatia in care sa fie nevoie.dar nu ar fi o problema daca ar fi nevoie de mine ca tank pe viitor.

7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sparkyman

8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/photo/my-images/145/wowscrnshot092312222040.jpg/

9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Frost este spec de dps.asta ar fi motivul.cat despre clasa..ei bine imi place.pe dk joc aproape de cand joc wow.experienta anterioara(rogue) nici nu se poate pune la socoteala)

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).: Am inceput sa joc wow de pe WOTLK.dar nu m-am dezvoltat prea mult atunci.a fost perioada de inceput.in schimb pe Cataclism am incercat sa invat tot ce se poate.mai ales scripturile, pe care le cunosc , dupa parerea mea , foarte bine.am facut orice boss pe orice fel de dificultate.in dungeonuri nu am calcat prea mult dar nici aici nu-i vreo problema.ce nu stiu invat imediat.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):Am fost in Divinity ultima oara.aici mi-am creeat gearul pve pe care il am.inainte de asta am stat prea putin in alte guilde ca sa conteze.Parasesc guilda pentru ca o sa dispara in curand din cate observ.nu mai functioneaza prea mult.

12. Detalii PC*.: Procesor amd dual core 2.1, placa video NVIDIA GeForce 6150SE, 3gb ram DDR2.cam atat conteaza.nu este vreo minunatie dar lipsurile pe care le are nu ma afecteaza cu nimic in jos.ruleaza foarte bine.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Am inteles ca sunteti foarte organizati, seriosi si severi.si se si observa dupa forum si modul in care se fac recrutari.in modul asta sunt sigur ca gulda este de vis.fara noobi, fara certuri sau alte feluri de probleme de incorectitudine.asta este genul de guild in care as vrea sa ma aflu.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.).: Sunt inca la liceu.deci.nici student nici nu lucrez.timpul liber mi-l petrec astfel incat sa ma simt bine.asta este unul din principalele motive pentru care vreau sa intru in guild.cand ajung sa cunosc oamenii, deja devine o placere orice activitate impreuna cu gulda.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).:Nu-mi place sa ma cert.Nu suport incorectitudinea, e cam singurul motiv din care pot sa incep un scandal.Daca gresesc imi cer scuze si suport orice fel de sanctiune fara comentarii.Dau idei, dar nu incerc sa ma ridic mai presus decat cei care isi au locul inaintea mea.Ascult de orice mi se spune de cei care sunt in pozitia sa o faca, imi place sa invat de la cei mai experimentati.

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. : http://imageshack.us/photo/my-images/266/wowscrnshot092312220844.jpg/

Cu stima, Sparkyman.

IONUT RESPINS ai facut aplicatie si la alte guilde pe forum



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sparkyman

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-06-2013 10:47)
Joined: 23 Sep 2012
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 65.2
Votes: 2

 
Post Posted: 26-09-2012, 14:23:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
IONUT RESPINS ai facut aplicatie si la alte guilde pe forum


Nu am avut habar ca este impotriva regulamentului.Nu am gasit regula nicaieri.Am considerat ca este ca si cum ai depune un CV pentru mai multe posturi.Nu am avut intentia de a va pacali sau ceva asemanator.Acum nu mai am posibilitatea sa fiu acceptat?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
abhinu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-11-2013 09:01)
Joined: 14 Apr 2012
Posts: 50, Topics: 36
Location: Romania

Reputation: 57.3
Votes: 3

 
Post Posted: 27-09-2012, 20:30:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Teo
2. Varsta: 15
3. Localitate: Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Aprox. 5 ore pe zi, oricand e raid.
5. Clasa: Paladin
6. Main Spec/OFF spec: Retri/Holy
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Rillan
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Joc de pe WOWTLK Ret, iar damageul este foarte mare mai ales in 4.0.6
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Joc wow de pe WOWTLK dar acolo nu prea am facut pve. Pe Cataclysm am toti bossi down pe hc (inafara de council).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Evo-am luat kick pe motiv de low gear, Ground Zero m-am certat cu un ratat si am ales sa plec decat sa ma cert cu el in fiecare zi si Gladiator Gaming Mode-guilda pvp.
12. Detalii PC*. Intel(R) Core(TM) i7-3770 CPU @ 3.40 GHz-Nu cred ca voi probleme cu fps-urile niciodata nu am avut.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? E o guilda serioasa cu full progres.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Imi petrec timpul liberii afara cu prietenii si in wow.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hazelnut

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-06-2020 15:22)
Joined: 16 Nov 2011
Posts: 85, Topics: 30
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 91.2
Votes: 12

 
Post Posted: 27-09-2012, 21:09:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Raul
2. Varsta: 17
3. Localitate: Cluj-Napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 3-4 ore
5. Clasa: Warrior
6. Main Spec/OFF spec: Fury / Arms
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xwarrp
8. Screenshot cu Interfata*: Se vede in poza cu recount
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am ales specul Fury pentru pve , deoarece este cel mai potrivit spec de pve pentru warriori , care in acelasi timp are un dps ft bun.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc pe cataclysm de aproape un an..
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Light of Dawn (no comment) / Pride (gquit) / Awaken (Guild Masterul sa dus in alta guilda..)
12. Detalii PC*. Intel Core 2 Duo 2,5Ghz , 4gb RAM , nVidea GeForce 8600M GT
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Este o guilda serioasa si are un progres foarte bun.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev pe clasa a 11-a , fac inot , joc fotbal in timpul liber cu prieteni ,ies afara cu prieteni ...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://postimage.org/image/oly3jvth3/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SolastriaN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-08-2020 19:34)
Joined: 18 Jun 2012
Posts: 328, Topics: 52
Location: Romania

Reputation: 314.5
Votes: 49

 
Post Posted: 28-09-2012, 14:43:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

abhinu wrote:
1. Nume IRL: Teo
2. Varsta: 15
3. Localitate: Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Aprox. 5 ore pe zi, oricand e raid.
5. Clasa: Paladin
6. Main Spec/OFF spec: Retri/Holy
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Rillan
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Joc de pe WOWTLK Ret, iar damageul este foarte mare mai ales in 4.0.6
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Joc wow de pe WOWTLK dar acolo nu prea am facut pve. Pe Cataclysm am toti bossi down pe hc (inafara de council).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Evo-am luat kick pe motiv de low gear, Ground Zero m-am certat cu un ratat si am ales sa plec decat sa ma cert cu el in fiecare zi si Gladiator Gaming Mode-guilda pvp.
12. Detalii PC*. Intel(R) Core(TM) i7-3770 CPU @ 3.40 GHz-Nu cred ca voi probleme cu fps-urile niciodata nu am avut.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? E o guilda serioasa cu full progres.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Imi petrec timpul liberii afara cu prietenii si in wow.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

/w Solastrian ingame pentru test



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 26-09-2024, 06:28:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x