User
Pass
2FA
 
 

Guild recruitment
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message94248
marsik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2015 20:32)
Joined: 23 Oct 2010
Posts: 123, Topics: 9
Location: Europe

Reputation: 130.6
Votes: 5

 
Post Posted: 16-09-2012, 21:11:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w unui ofiter pt invite


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
maryus333

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-09-2012 17:52)
Joined: 17 Sep 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46
Votes: 2

 
Post Posted: 17-09-2012, 18:29:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
3-5 ore pe zi

2. Clasa:
hunter

3. Main Spec/OFF spec:
marksmanship/ marksmanship

4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Puscass


5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
pentru ca intotdeauna am jucat cu rdps si hunterul mi se pare super:)

6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
sa fii atent la focus petul gearul si rotatia + stackurile

7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc WOW la inceputul TBCului si acolo am facut multe raiduri inclusiv ilidan/lk

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
nu am fost in alte guilde pana acum si am auzit ca guilda e foarte buna:)

9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru ca mi se pare cea mai buna guilda din alianta si as dori sa ma alatur voua:D

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spankdat

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2014 20:13)
Joined: 15 Jul 2010
Posts: 114, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 124.8
Votes: 5

 
Post Posted: 17-09-2012, 19:52:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Leaga-ti contul de pe forum de cel din joc.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kaelthalas

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-09-2012 21:48)
Joined: 28 May 2011
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 17-09-2012, 22:08:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Cam 5 ore pe zi

2. Clasa: hunter

3. Main Spec/OFF spec: MM/survival

4. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Kaelthalas

5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Pentru ca e cel mai bun sper de dmg la hunter

6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Rotatie in functie de prioritati, conceaza si gs.

7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am jucat wow pe echonet prima oara (blizzlike, cel mai bun svr din ro) dupa care am venit aici pe woltk unde am jucat in cele mai bune guilde, gen praetorians si addicted. Dar m-am lasat de un am si am baga starcraft 2. Acum am revenit.

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Praetorians, War, Addicted.

9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Vreau o guilda serioasa.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pingwin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-10-2012 19:16)
Joined: 04 Oct 2010
Posts: 24, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 176.6
Votes: 2

 
Post Posted: 17-09-2012, 22:47:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :
In functie de programul de la munca am cam 4-5 ore ori dimineata ori dupa-amiaza.

2. Clasa:
Druid

3. Main Spec/OFF spec:
Feral(PVP) / Balance(PVE)

4. Link Armory*:
Sighclone

5. De ce ai ales specul pe care joci acum? :
Mi se pare foarte interesanta chestia cu eclipsele din cataclysm.

6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc):
Specul se poate vedea ingame pentru anumite detalii / intrebari. Stats : Intelect>Haste>Hit>Mastery>Crit. Rotatia se face in functie de eclipse Wrath -> Insect Swarm -> Starsurge -> Moonfire si tot asa pana la eclipsa lunara dupa care schimbam in Starfall -> Starfire -> Moonfire -> Starsurge -> Insect Swarm etc pana la eclipsa solara, cand avem eclipsa solara rotatia se repeta numai ca intervine Sunfire. Ca importanta gearului leather in toate sloturile pentru acel bonus de 5% Intelect (din care primim spell power / crit / mana). Socketarea se face in functie de prioritatile stats`urilor.

7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Prin Vanilla nu am jucat. In TBC din ce imi aduc aminte am pasit prin Black Temple, Sunwell Plateau, Kharazan, SSC, TK si mai multe dungeonuri. Prin Wotlk am servit Naxx, Obsidian Sanctum, Ulduar, Vault of Archavon, Icecrown Citadel si ca si in TBC mai multe dungeonuri. Prin Cataclysm nu am avut ocazia sa particip pe la raiduri organizate, doar cu globalul cu care nu am reusit mai nimic.

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :
Ca foste guilde am fost si fac parte din PVP Addicted.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru ca am un prieten care face parte deja din guilda voastra si mi-a zis ca sunteti foarte organizati si aveti raidurile bine stabilite pe zilele saptamanii.


Ca un punct de completare dupa ce am citit in primul post apare ca aveti nevoie de shamani. Zilele urmatoare o sa imi mut shamanul elemental de pe evolution pe genesis si cu un pic de ajutor daca vreti ii putem face gear pve.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ray16

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2014 17:20)
Joined: 17 Jun 2011
Posts: 58, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 139.1
Votes: 6

 
Post Posted: 17-09-2012, 23:10:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pt cei 2 de mai sus legati`va contul de pe forum cu cel din joc.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mammon

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-10-2012 18:38)
Joined: 19 Apr 2012
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 52.3
Votes: 2

 
Post Posted: 18-09-2012, 22:10:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : 5- 6 ore , daca e nevoie si mai mult .
2. Clasa: Mage
3. Main Spec/OFF spec: fire / frost
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Pulanski
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Deoarece imi place , si il stapanesc destul de bine .
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). :
- Taletele : daca doresti le verifici in game , ca sa nu stai sa citesti atata ...
- Rotia : Scorch urmat de Living Bomb dupa care spamez Fire Ball pana se activeaza Improved Hot Streak .
- Stats : Intelect >(17 % Hit ) > Haste >=Crit>Mastery....
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : WOW joc de cateva luni ... In raiduri am o experienta destul de buna , deoarece cunosc relativ bine scripturile .
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Am fost in mai multe , nu le-am retinut numele la toate , ce-mi amintesc : Unstoppable , din care am fost dat afara deoarece am fost inactiv cateva zile ( in care am fost plecat ) , si The Legends of Crime din care am iesit , din pricina lipsei de comunicare cu majoritatea membrilor .
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre : Deoarece am auzit , si vad , ca sunteti o guilda buna , un colectiv , in care as dori sa ma integrez si eu .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skippyhb

[Vet]



Status: Offline
(since 28-12-2013 09:24)
Joined: 22 Oct 2011
Posts: 56, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 80
Votes: 3

   
Post Posted: 21-09-2012, 02:44:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? - lucrez ca agent paza si am program gen 24/48 sau 24/72 depinde daca isi ia cineva concediu sau eu stiu.... defapt programu meu e 24/72 (o zi munca 3 zile acasa.... si stau foarte mult online deci as putea sa joc la orice ora inafara timpului cand sunt la munca)

2. Clasa: Shaman (alts: warlock destro si druid feral)

3. Main Spec/OFF spec: Resto / Elemental

4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Skippyhb

5. De ce ai ales specul pe care joci acum? - elementalu e praf pana in patch 4.3.x enhancement nu imi place si a ramas resto

6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). Earthliving Weapon pe arma. Earth Shield tot timpu pe targetu care trebuie sa reziste mai mult. Riptide este un hot so trebuie sa il tin up mai tot timpu mai ales ca imi da un buff. Greater Healing Wave- spam la greu. Healing Surge in caz ca e nevoie sa dau heal mare si foarte repede. Healing Rain si Chain Healing raid healing nu spam ca mananca foarte multa mana. Sunt mai multe dar.... am zis asa basic

7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput de pe vremea TBC-ului am jucat pe un privat care acum nu mai exista (mai exact wow scape-legion) in WoTLK am inceput sa joc pe retail server Ragnaros ( http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/Skippyhb/simple ), Cataclysm am jucat pana au bagat patch 4.2x dupa care m`am lasat ca am avut niste pb si guilda se destramase si nu mai aveam nici chef.... in patch 4.3x am revenit am mai jucat cateva luni pana cand iar am avut niste pb cu bani... si acum am zis sa revin.... si am intrat aici

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) nu am mai jucat de 6 luni so m`au dat afara -

9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pt raiding... (guilda serioasa cu care se poate tine un raid calumea) si bine inteles fun ca fara fun nu se poate -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
marsik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2015 20:32)
Joined: 23 Oct 2010
Posts: 123, Topics: 9
Location: Europe

Reputation: 130.6
Votes: 5

 
Post Posted: 21-09-2012, 09:25:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w unui ofiter si ca adaugare spam healing wave nu grater ca te rupe la mana


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Incze

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-07-2015 11:27)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 76, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 60.4
Votes: 5

 
Post Posted: 21-09-2012, 20:31:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Cam 4-5 ore, mai mult in weekend.
2. Clasa: Rogue
3. Main Spec/OFF spec: Combat/Assa
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Misericorde
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru combat am arme mai bune si sunt combat inca din TBC

6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Cred ca imi cunosc foarte bine clasa, am experienta din TBC. Trebuie sa pastrez tot timpul snd up, killing spree pe cooldown, la bossii la care pot sa il dau fara probleme, adrenaline rush la cd. Cel mai important stat este agility, urmat de expertise, apoi haste, spell hit si mastery. Crit si white hit sunt extrem de slabe pentru combat. Spell hit e cam jos pe lista pentru ca poisonurile nu fac mare parte din dmg-ul nostru, ca la assa, dar totusi incerc sa ma mentin foarte aproape de cap. Haste este extrem de important, precum expertise si special hit, deoarece toate astea cresc energy regeneration. La dummy dau in general 15k dps +- 1k la peste 6 minute de atacat.

7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc cand s-a bagat TBC, dar pe atunci nu stiam mare lucru. Am inceput sa joc la modul serious din WotLK intr-o guilda de progresie, ceea ce a fost un prilej extraordinar de a-mi invata clasa. Am facut clean naxx, ulduar, toc si partial ICC

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Pe serverul asta am fost doar in 2 guilde, dar in niciuna nu se facea absolut nimic, iar oamenii din ele habar nu aveau sa isi foloseasca clasele

9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau sa ma alatur guildei voastre pentru ca vreau sa fac raiduri cu oameni competenti carora le pasa despre performanta lor in raiduri. Vreau sa fac progresie cum am facut o data si poate chiar sa leg prietenii.

Daca gearul meu nu va convinge, va rog sa veniti cu mine la dummy, nu voi dezamagi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dsnn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-06-2014 19:53)
Joined: 06 Jul 2012
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 82.2
Votes: 3

 
Post Posted: 21-09-2012, 22:50:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
De obicei 3-4 ore / zi .

2. Clasa:
Warrior

3. Main Spec/OFF spec:
Tank / Fury

4. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Maioneezaa

5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Pot sa spun ca este un spec facut de mine , cu ajutorul caruia pot sa tin mult mai usor agroo si imi face munca de Tank o placere si nu un chin , cum iti fac anumite specuri de pe anumite situri .

6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talente nu stau acuma sa le explic .
Rotatie :
# Single Target : Devastate -> Heroic Strike ->Devastate-> Demoralizing Shout->Shield Block-> Shield Slam -> Heroic Strike ->Shield Slam -> Devastate -> Heroic Strike -> Revenge ..... etc , asta e asa in mare , dar depinde si de procuri .
#Aoe Fight : Thunder Clap ->Rend -> Thunder Clap-> Cleave->Revenge->Shockwave -> Thunder Clap-> Inner Rage-> Spam Cleave + Thunder Clap ... etc , din nou depinde de situatie .
In legatura cu gear-ul prefer itemele cu mastery si parry . La dodge dau reforge in parry la fiecare item , uneori si in mastery , depinde de caz . Mastery consider ca este cel mai important stats pentru un war pe protectie pentru ca ofera foarte mult block si nu trebuie neglijat . Lasand la o parte stamina pentru mine acestea sunt primele 3 , cele mai importante stats-uri : Mastery -> Parry-> Dodge mai putin , considerandul nu foarte important in cataclysm .

7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc pe WOTLK si continuare pe Cataclysm . In Wotlk nu am avut nush ce progres jucam doar cu 3 prieteni cu globalul , nu ma interesa nici o guilda . In schimb in cataclysm am jucat mai mult , am inceput cu un Druid Resto , cu care am reusit 3 bosi pe HC ( magmaw , halfus , chima ) si full progress pe N fara antramedes ( deoarece nu puteam face cu globalul) si fara council (deoarece am renuntat de mult la acel char ). Acum m-am apucat cu mare drag si cu mare pofta de wow cu un warrior .

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Cu acest caracter nu am mai fost in nici o guilda , din cate imi amintesc .

9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Am vazut de-a lungul timpului ca sunteti o guilda serioasa , capabila de progress si din acest motiv imi doresc sa ma alatur voua . In plus am facut inainte de guilda voastra cerere in "Kissmydarnassus" si mi`am dat seama cu cat interes trateaza aceasta guilda playeri noi si cat de serioasa este aceasta guilda prin faptul ca am facut cerere de cel putin 4 zile si nici macar un raspuns , iar in-game playeri din guilda raspund aiurea la o banala intrebare "Cand pot sa aflu si eu daca sunt acceptat sau nu ?" .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 22-09-2012, 00:29:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ mayoneza : Contu de wow legat cu cel de pe forum te rog inainte sa iau o decizie

Posturi unite automat, 22-09-2012, 01:29:08

Incze wrote:
1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Cam 4-5 ore, mai mult in weekend.
2. Clasa: Rogue
3. Main Spec/OFF spec: Combat/Assa
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Misericorde
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru combat am arme mai bune si sunt combat inca din TBC

6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Cred ca imi cunosc foarte bine clasa, am experienta din TBC. Trebuie sa pastrez tot timpul snd up, killing spree pe cooldown, la bossii la care pot sa il dau fara probleme, adrenaline rush la cd. Cel mai important stat este agility, urmat de expertise, apoi haste, spell hit si mastery. Crit si white hit sunt extrem de slabe pentru combat. Spell hit e cam jos pe lista pentru ca poisonurile nu fac mare parte din dmg-ul nostru, ca la assa, dar totusi incerc sa ma mentin foarte aproape de cap. Haste este extrem de important, precum expertise si special hit, deoarece toate astea cresc energy regeneration. La dummy dau in general 15k dps +- 1k la peste 6 minute de atacat.

7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc cand s-a bagat TBC, dar pe atunci nu stiam mare lucru. Am inceput sa joc la modul serious din WotLK intr-o guilda de progresie, ceea ce a fost un prilej extraordinar de a-mi invata clasa. Am facut clean naxx, ulduar, toc si partial ICC

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Pe serverul asta am fost doar in 2 guilde, dar in niciuna nu se facea absolut nimic, iar oamenii din ele habar nu aveau sa isi foloseasca clasele

9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau sa ma alatur guildei voastre pentru ca vreau sa fac raiduri cu oameni competenti carora le pasa despre performanta lor in raiduri. Vreau sa fac progresie cum am facut o data si poate chiar sa leg prietenii.

Daca gearul meu nu va convinge, va rog sa veniti cu mine la dummy, nu voi dezamagi.


Vreau sa te vad la dummy ca gearu este putin cam slab, /w la un ofiter pt un test te rog


Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dsnn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-06-2014 19:53)
Joined: 06 Jul 2012
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 82.2
Votes: 3

 
Post Posted: 22-09-2012, 08:37:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
De obicei 3-4 ore / zi .

2. Clasa:
Warrior

3. Main Spec/OFF spec:
Tank / Fury

4. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Maioneezaa

5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Pot sa spun ca este un spec facut de mine , cu ajutorul caruia pot sa tin mult mai usor agroo si imi face munca de Tank o placere si nu un chin , cum iti fac anumite specuri de pe anumite situri .

6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talente nu stau acuma sa le explic .
Rotatie :
# Single Target : Devastate -> Heroic Strike ->Devastate-> Demoralizing Shout->Shield Block-> Shield Slam -> Heroic Strike ->Shield Slam -> Devastate -> Heroic Strike -> Revenge ..... etc , asta e asa in mare , dar depinde si de procuri .
#Aoe Fight : Thunder Clap ->Rend -> Thunder Clap-> Cleave->Revenge->Shockwave -> Thunder Clap-> Inner Rage-> Spam Cleave + Thunder Clap ... etc , din nou depinde de situatie .
In legatura cu gear-ul prefer itemele cu mastery si parry . La dodge dau reforge in parry la fiecare item , uneori si in mastery , depinde de caz . Mastery consider ca este cel mai important stats pentru un war pe protectie pentru ca ofera foarte mult block si nu trebuie neglijat . Lasand la o parte stamina pentru mine acestea sunt primele 3 , cele mai importante stats-uri : Mastery -> Parry-> Dodge mai putin , considerandul nu foarte important in cataclysm .

7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc pe WOTLK si continuare pe Cataclysm . In Wotlk nu am avut nush ce progres jucam doar cu 3 prieteni cu globalul , nu ma interesa nici o guilda . In schimb in cataclysm am jucat mai mult , am inceput cu un Druid Resto , cu care am reusit 3 bosi pe HC ( magmaw , halfus , chima ) si full progress pe N fara antramedes ( deoarece nu puteam face cu globalul) si fara council (deoarece am renuntat de mult la acel char ). Acum m-am apucat cu mare drag si cu mare pofta de wow cu un warrior .

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Cu acest caracter nu am mai fost in nici o guilda , din cate imi amintesc .

9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Am vazut de-a lungul timpului ca sunteti o guilda serioasa , capabila de progress si din acest motiv imi doresc sa ma alatur voua . In plus am facut inainte de guilda voastra cerere in "Kissmydarnassus" si mi`am dat seama cu cat interes trateaza aceasta guilda playeri noi si cat de serioasa este aceasta guilda prin faptul ca am facut cerere de cel putin 4 zile si nici macar un raspuns , iar in-game playeri din guilda raspund aiurea la o banala intrebare "Cand pot sa aflu si eu daca sunt acceptat sau nu ?" .

Am legat si contul . ( Scuze daca am gresit prin faptul ca am postat din nou).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dualcore

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-01-2014 07:32)
Joined: 23 Sep 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Brasov

Reputation: 35
Votes: 3

Post Posted: 23-09-2012, 11:55:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. 3-4 ore / zi
2. shaman
3. resto 360 pve / enha 358 pve
4. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Dualcore
5. Pentru ca cu un shaman poti tine raidu in viata ( am tinut bh 10 singur*a dat si un druid boomking tranquiliti + dispell ) am toate abilitatile bindate Mouse Razer molten edition *l-am loat pentru pvp dar il tin si la pve , cu mastery care il am pot ajunge lejer un paladin la single target heal.
6. Avand in vedere ca haste-ul nu merge m-am gandit la un mastery > crit > haste rotatia bine stiuta , o sa vedeti la raiduri daca ma loati -
7. Am inceput sa joc wow de cand a aparut traind cu impresia ca o sa fie ceva in genu la warcraft 3 : tft , dar m-am inselat si a trebuit sa cumpar si un key de 60 de zile si de atuncea a inceput totu , primu raid la care am participat a fost naxx 40 pana atunci facusem toate dungeonurile , dupaia in tbc am inceput sa ma skillez si in pvp facand 2v2 / bgz etc , si in wotlk am renuntat la retaill invatand destul despre world of warcraft asfel incat mi-am creeat singur un server de wow Trinity core ( am avut si mangos ) care l-am hostat la mine acasa si am avut 150 + ppl online ( nu dau nume sa nu fac '' reclama'' oricum nu mai exista de mult ) , in cataclysm am jucat direct pe freakz si stiu toate raidurile ( hc / N ) bwd / bot
8. Opus dei ( prima guilda ) , dupaia Urban elite si de cand s-a mutat pe ****** am cam ramas fara -
9.Recomandarea prietenilor
* Scuze pentru o postare slaba dar nu prea imi place sa ma ''lalaiesc '' scriiind

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZoomZoom

[Cica Gica Hagi]



Status: Offline
(since 28-04-2019 10:39)
Joined: 13 Feb 2012
Posts: 509, Topics: 26
Location: in padure

Reputation: 191.5
Votes: 16

 
Post Posted: 23-09-2012, 12:48:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dualcore wrote:
1. 3-4 ore / zi
2. shaman
3. resto 360 pve / enha 358 pve
4. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dualcore
5. Pentru ca cu un shaman poti tine raidu in viata ( am tinut bh 10 singur*a dat si un druid boomking tranquiliti + dispell ) am toate abilitatile bindate Mouse Razer molten edition *l-am loat pentru pvp dar il tin si la pve , cu mastery care il am pot ajunge lejer un paladin la single target heal.
6. Avand in vedere ca haste-ul nu merge m-am gandit la un mastery > crit > haste rotatia bine stiuta , o sa vedeti la raiduri daca ma loati -
7. Am inceput sa joc wow de cand a aparut traind cu impresia ca o sa fie ceva in genu la warcraft 3 : tft , dar m-am inselat si a trebuit sa cumpar si un key de 60 de zile si de atuncea a inceput totu , primu raid la care am participat a fost naxx 40 pana atunci facusem toate dungeonurile , dupaia in tbc am inceput sa ma skillez si in pvp facand 2v2 / bgz etc , si in wotlk am renuntat la retaill invatand destul despre world of warcraft asfel incat mi-am creeat singur un server de wow Trinity core ( am avut si mangos ) care l-am hostat la mine acasa si am avut 150 + ppl online ( nu dau nume sa nu fac '' reclama'' oricum nu mai exista de mult ) , in cataclysm am jucat direct pe freakz si stiu toate raidurile ( hc / N ) bwd / bot
8. Opus dei ( prima guilda ) , dupaia Urban elite si de cand s-a mutat pe ****** am cam ramas fara -
9.Recomandarea prietenilor
* Scuze pentru o postare slaba dar nu prea imi place sa ma ''lalaiesc '' scriiind


leaga`ti te rog contul de forum cu contul de wow -

presupun ca ai gear pve, nu? ca pe armory imi arata pvp


CE`S AIA HEALERI?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 35, 36, 37  Next    


The time now is 22-09-2024, 00:44:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password