User
Pass
2FA
 
 

Discutii
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 958, 959, 960  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message1332555
Aavicii
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-12-2012 11:07)
Joined: 18 Mar 2012
Posts: 193, Topics: 9
Location: Tomorrowland

Reputation: -100.4
Votes: 15

 
Post Posted: 16-10-2012, 21:07:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai in momentul de fata pe hunter am zdrobit tot ce e de zdrobit in materie de PvE, dps, PvP, iar in momentul de fata acord o mai mare prioritate Dk-ului.

Impossible is nothing



Survival Hunter PvE Guide for 4.3.4

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ciont

[Basketball Nabzor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 08:43)
Joined: 04 Nov 2010
Posts: 2650, Topics: 50
Location: Arad

Reputation: 391.4
Votes: 30

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-10-2012, 21:49:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma.. voi sunteti batuti in cap sa mor eu de nu -).... nu i`am spus sa JOACE DOAR LA NOI PT K NU AM CUM SA SPUN ASA CV PLM.... eu ma referam la cu totul o alta chestie... omfG... nah in fine.. plm Dosent Matter


R . I . P LEGEND! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
plies

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-08-2016 14:17)
Joined: 10 May 2012
Posts: 407, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 217.4
Votes: 16

 
Post Posted: 16-10-2012, 21:58:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai Avici de cand a intrat in guilda l.am vazut on pe dk tot timpu deci nu asta e problema omu are char si la H sunt o gramada in g care joaca si la hoarda. Daca omu este activ si joaca lasatil sa isi faca treaba






0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mayavin

[Future World]



Status: Offline
(since 23-06-2018 15:49)
Joined: 08 Mar 2012
Posts: 3033, Topics: 173
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 119.8
Votes: 48

Post Posted: 16-10-2012, 22:05:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Swampy.
Semnatura aia pe care ai pus-o tu aproape in fiecare mesaj se poate pune automat, fara ca tu sa o introduci - .
Intri la Profil -> Informatii despre profil -> Semnatura (introduci acolo linkul cu acel banner).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
respect_dani

[~d(-_-)b~]



Status: Offline
(since 17-09-2019 21:22)
Joined: 05 Mar 2012
Posts: 948, Topics: 35
Location: West EverEasT

Reputation: 478.1
Votes: 47

           
Post Posted: 16-10-2012, 22:12:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- -


OPUS DEI vs DragonSoul 25H SpeedRaid



Last edited by respect_dani on 17-10-2012, 13:19:05; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ayumu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-12-2019 22:24)
Joined: 20 Jul 2012
Posts: 91, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 58.9
Votes: 12

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-10-2012, 22:24:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Baaaiii cine se ia de prietenu meu awie il rad in cap !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ciont

[Basketball Nabzor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 08:43)
Joined: 04 Nov 2010
Posts: 2650, Topics: 50
Location: Arad

Reputation: 391.4
Votes: 30

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-10-2012, 23:14:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

baaaaa... eu ma refeream daca ne putem baga off charele si prin alte guilde.. dar nah vad k nu se intelege


R . I . P LEGEND! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ayumu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-12-2019 22:24)
Joined: 20 Jul 2012
Posts: 91, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 58.9
Votes: 12

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-10-2012, 13:34:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- glumeam ma jetulica



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ciont

[Basketball Nabzor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 08:43)
Joined: 04 Nov 2010
Posts: 2650, Topics: 50
Location: Arad

Reputation: 391.4
Votes: 30

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-10-2012, 10:37:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stiu.. nah spuneam si eu.. -


R . I . P LEGEND! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mayavin

[Future World]



Status: Offline
(since 23-06-2018 15:49)
Joined: 08 Mar 2012
Posts: 3033, Topics: 173
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 119.8
Votes: 48

Post Posted: 19-10-2012, 05:13:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&&v=zd7c5tQCs1I
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ciont

[Basketball Nabzor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 08:43)
Joined: 04 Nov 2010
Posts: 2650, Topics: 50
Location: Arad

Reputation: 391.4
Votes: 30

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 19-10-2012, 08:14:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mayavin wrote:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&&v=zd7c5tQCs1I


mmmasa k mor luat pe mine dureriile -



R . I . P LEGEND! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MDK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-01-2015 19:46)
Joined: 17 Aug 2011
Posts: 51, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 97.7
Votes: 2

 
Post Posted: 19-10-2012, 11:24:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hrothghor22 wrote:
Nume In-Game :Minasmorgul(Hiddan)
Varsta:21,imediat 22
Ora de culcare aprox` :Nu am una precisa.
Clasa & Spec (fara offspec) :Tank/Protection.DPS/FURY
Ilvl (min 360) :370/367
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Minasmorgul
Printscreen interfata : http://postimage.org/image/f4k2t4dbn/full/
Profesii (Sa fie full) : Blacksmithing+ Jewelcrafting+Cooking+Fishing+Archaeology+First Aid
De cat timp joci wow + /played :201 zile in total.142 pe charul asta.
Experienta cu clasa curenta :Joc de 5 ani de pe TBC.Pe TBC nu am avut progres fiindca eram praf la toate capitolele.Cand m-am apucat de WoW nici nu stiam ca am talente.Am jucat o perioada pe WoW Beez care era un Fun Server pe atunci,inca mai este si acum.S-a implementat noul expansion,Wrath of the Lich King.Pe Wrath of the Lich King am avut Full Progres.ICC pe toate dificultatile,Naxxramas,Ruby Sanctum,Trial of Crusade,Obsidian Sanctum,Onyxia,EoE.Absolut tot.Pe Wotlk am avut 6600 GS ca Tank,6500 ca DPS.Eram DPS si Off-Tank in Nvidia si acelasi lucru am fost si in Airwalk.Dupa foarte mult farm de ICC,s-a bagat noul expansion Cataclysm.Pe Cataclysm la inceput nu aveam nicio treaba cu scripturile,tin minte ca mi-am luat kick din Madness pe baza asta.Kick-ul m-a facut sa ma pun sa invat scripturile si acum am full progres pe 25 hc.Ascendant Council l-am dat jos doar pe 10 hc.Cunosc fiecare boss si ce face el,asta fiindca sunt tank si eu tre sa stiu in primul rand.Imi cunosc clasa,repet joc de 5 ani doar Warrior.
Omno, Atramedes, A.Council ?Da toti pe toate dificultatile.ASC doar pe 10 HC.
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea :Am schimbat guildele ca pe ciorapi de cand am plecat de la voi.
De ce vrei sa vii la noi in guilda:Toata lumea stie ce si cum.Si nu s-a intamplat vreun miracol in care eu sunt un ingeras care o sa stea cu capul plecat in fata cuiva.Dar admit ca am gresit.Nu trebuia sa vorbesc asa cu membrii guildei.Mai rau,pe cativa i-am injurat.Cu Eresea initial am fost foarte ok,nu stiu ce s-a intamplat.Cred ca intr-un moment mai prost am spus cateva lucruri pe care nu trebuia sa le spun,care probabil l-au deranjat fiindca la urma urmei si pe mine m-ar fi deranjat.Comportamentul meu stiti foarte bine ca nu a fost unul de nota 10.Atat cu Warath cat si cu Eresea m-am purtat destul de urat si cu Own si cu Ulqquiora si cu Mayavin si cu 70% din guilda.Am omis cateva persoane dar nu intentionat.Mi-am luat kick din vina mea,mi-am luat kick fiindca in unele situatii am exagerat clar.Voi spune mereu lucrurilor pe nume.Da am gresit si indiferent ca e intr-un forum sau intr-un joc sau in viata reala imi voi cere scuze in cazul in care simt eu nevoia ca trebuie sa mi le cer si doar daca cred ca am gresit.Tuturor.Si asta e unul din ele.Scuzele nu au nicio legatura cu recrutarea mea in guilda.Vreau sa intru inapoi fiindca aici m-am simtit bine,aici mi-a placut sa joc si sincer de cand am plecat de la voi mi-am transferat caracterul de la Alianta la Hoarda de vreo 6 ori.Nu ma astept la un raspuns pozitiv nici sa fie toata lumea zambete si imbratisari fiindca cunoastem toti situatia.Multumesc anticipat indiferent daca raspunsul e un Nu si multa bafta la fel indiferent de Accept sau Reject.



Deci referitor la toata treaba asta e cam prea de tot -, pt cine stie e vb aia la americani, "you fool me once shame on you, you fool twice shame on me" si adevaru e ca sa cam intamplat de 2 ori si dak va mai fi si a treia oara ar fi cred ca de domeniul sf-ului, ai primit inv te-a luat gura pe dinainte ai primit kick, ti sa dat reinvite ai stat ce ai mai stat iar te-a luat gura si ai dat u leave, cand a fost vb de comentarii nu prea bune la adresa noastra nu te-ai abtinut sa nu postezi si sa nu zici la cine te-a intrebat despre ce a fost, desi adevarul sa cam evitat din partea ta spunand cam numai ce a fost sa iesim noi cu fata murdara din toata treaba asta si din cate tin minte si io si altii cand a facut cineva post despre prioritatea la iteme necunoscand in detaliu despre aceasta respectivul (dupa cum marea majoritate stie ca mai nimeni nu se ingramadeste cu citirea regulilor unei guilde) iar teai bagat grupa mare la tavalitul guildei prin noroi cu posturi care nu si-au avut rostul dup toate cele intamplate dinainte intre guilda si tine asa ca na, sa luam si o vb romaneasca "om trai si om vedea" dar io 1 cel putin si altii dup cum cunosc toata situatia, tot nu o sa spuna asa ca na

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yssera

[The Legend]



Status: Offline
(since 21-03-2022 21:43)
Joined: 11 May 2012
Posts: 551, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 22.4
Votes: 27

Post Posted: 19-10-2012, 15:22:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MDK wrote:
hrothghor22 wrote:
Nume In-Game :Minasmorgul(Hiddan)
Varsta:21,imediat 22
Ora de culcare aprox` :Nu am una precisa.
Clasa & Spec (fara offspec) :Tank/Protection.DPS/FURY
Ilvl (min 360) :370/367
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Minasmorgul
Printscreen interfata : http://postimage.org/image/f4k2t4dbn/full/
Profesii (Sa fie full) : Blacksmithing+ Jewelcrafting+Cooking+Fishing+Archaeology+First Aid
De cat timp joci wow + /played :201 zile in total.142 pe charul asta.
Experienta cu clasa curenta :Joc de 5 ani de pe TBC.Pe TBC nu am avut progres fiindca eram praf la toate capitolele.Cand m-am apucat de WoW nici nu stiam ca am talente.Am jucat o perioada pe WoW Beez care era un Fun Server pe atunci,inca mai este si acum.S-a implementat noul expansion,Wrath of the Lich King.Pe Wrath of the Lich King am avut Full Progres.ICC pe toate dificultatile,Naxxramas,Ruby Sanctum,Trial of Crusade,Obsidian Sanctum,Onyxia,EoE.Absolut tot.Pe Wotlk am avut 6600 GS ca Tank,6500 ca DPS.Eram DPS si Off-Tank in Nvidia si acelasi lucru am fost si in Airwalk.Dupa foarte mult farm de ICC,s-a bagat noul expansion Cataclysm.Pe Cataclysm la inceput nu aveam nicio treaba cu scripturile,tin minte ca mi-am luat kick din Madness pe baza asta.Kick-ul m-a facut sa ma pun sa invat scripturile si acum am full progres pe 25 hc.Ascendant Council l-am dat jos doar pe 10 hc.Cunosc fiecare boss si ce face el,asta fiindca sunt tank si eu tre sa stiu in primul rand.Imi cunosc clasa,repet joc de 5 ani doar Warrior.
Omno, Atramedes, A.Council ?Da toti pe toate dificultatile.ASC doar pe 10 HC.
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea :Am schimbat guildele ca pe ciorapi de cand am plecat de la voi.
De ce vrei sa vii la noi in guilda:Toata lumea stie ce si cum.Si nu s-a intamplat vreun miracol in care eu sunt un ingeras care o sa stea cu capul plecat in fata cuiva.Dar admit ca am gresit.Nu trebuia sa vorbesc asa cu membrii guildei.Mai rau,pe cativa i-am injurat.Cu Eresea initial am fost foarte ok,nu stiu ce s-a intamplat.Cred ca intr-un moment mai prost am spus cateva lucruri pe care nu trebuia sa le spun,care probabil l-au deranjat fiindca la urma urmei si pe mine m-ar fi deranjat.Comportamentul meu stiti foarte bine ca nu a fost unul de nota 10.Atat cu Warath cat si cu Eresea m-am purtat destul de urat si cu Own si cu Ulqquiora si cu Mayavin si cu 70% din guilda.Am omis cateva persoane dar nu intentionat.Mi-am luat kick din vina mea,mi-am luat kick fiindca in unele situatii am exagerat clar.Voi spune mereu lucrurilor pe nume.Da am gresit si indiferent ca e intr-un forum sau intr-un joc sau in viata reala imi voi cere scuze in cazul in care simt eu nevoia ca trebuie sa mi le cer si doar daca cred ca am gresit.Tuturor.Si asta e unul din ele.Scuzele nu au nicio legatura cu recrutarea mea in guilda.Vreau sa intru inapoi fiindca aici m-am simtit bine,aici mi-a placut sa joc si sincer de cand am plecat de la voi mi-am transferat caracterul de la Alianta la Hoarda de vreo 6 ori.Nu ma astept la un raspuns pozitiv nici sa fie toata lumea zambete si imbratisari fiindca cunoastem toti situatia.Multumesc anticipat indiferent daca raspunsul e un Nu si multa bafta la fel indiferent de Accept sau Reject.



Deci referitor la toata treaba asta e cam prea de tot -, pt cine stie e vb aia la americani, "you fool me once shame on you, you fool twice shame on me" si adevaru e ca sa cam intamplat de 2 ori si dak va mai fi si a treia oara ar fi cred ca de domeniul sf-ului, ai primit inv te-a luat gura pe dinainte ai primit kick, ti sa dat reinvite ai stat ce ai mai stat iar te-a luat gura si ai dat u leave, cand a fost vb de comentarii nu prea bune la adresa noastra nu te-ai abtinut sa nu postezi si sa nu zici la cine te-a intrebat despre ce a fost, desi adevarul sa cam evitat din partea ta spunand cam numai ce a fost sa iesim noi cu fata murdara din toata treaba asta si din cate tin minte si io si altii cand a facut cineva post despre prioritatea la iteme necunoscand in detaliu despre aceasta respectivul (dupa cum marea majoritate stie ca mai nimeni nu se ingramadeste cu citirea regulilor unei guilde) iar teai bagat grupa mare la tavalitul guildei prin noroi cu posturi care nu si-au avut rostul dup toate cele intamplate dinainte intre guilda si tine asa ca na, sa luam si o vb romaneasca "om trai si om vedea" dar io 1 cel putin si altii dup cum cunosc toata situatia, tot nu o sa spuna asa ca na

Categoric NU mai intrii in guilda asta cat voi fi eu aici indiferent de ce rank voi avea.Esti un player PVE peste media de pe Freakz,pot spune unul dintre cei mai buni warriori tanks din cati am intalnit eu,Dar guilda asta nu e doar pve si atat(raids, raids ,raids...) suntem deja multi care intram pe joc si ts pentru a fi impreuna suntem o comunitate unita care nu mai joaca jocul asta doar pentru PVE.
Pe mine personal nu m-ai jignit,dar ai jignit persoane apropiate mie si asta ma deranjeaza mai tare
Sfatul meu e sa mergi intr-o guilda in care nu ii intereseaza pe ceilalti ce zici,ce faci,cum te comporti si pe cine jignesti ci tot ce ii intereseaza e skillul PVE
Aici nu mai ai ce cauta.ASTA E PAREREA MEA DACA VREA CINEVA SA ZICA CV E LIBER SA O FACA!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hrothghor22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-10-2012 15:58)
Joined: 19 Sep 2012
Posts: 45, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: -108.5
Votes: 6

Post Posted: 19-10-2012, 15:32:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Yssera wrote:
MDK wrote:
hrothghor22 wrote:
Nume In-Game :Minasmorgul(Hiddan)
Varsta:21,imediat 22
Ora de culcare aprox` :Nu am una precisa.
Clasa & Spec (fara offspec) :Tank/Protection.DPS/FURY
Ilvl (min 360) :370/367
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Minasmorgul
Printscreen interfata : http://postimage.org/image/f4k2t4dbn/full/
Profesii (Sa fie full) : Blacksmithing+ Jewelcrafting+Cooking+Fishing+Archaeology+First Aid
De cat timp joci wow + /played :201 zile in total.142 pe charul asta.
Experienta cu clasa curenta :Joc de 5 ani de pe TBC.Pe TBC nu am avut progres fiindca eram praf la toate capitolele.Cand m-am apucat de WoW nici nu stiam ca am talente.Am jucat o perioada pe WoW Beez care era un Fun Server pe atunci,inca mai este si acum.S-a implementat noul expansion,Wrath of the Lich King.Pe Wrath of the Lich King am avut Full Progres.ICC pe toate dificultatile,Naxxramas,Ruby Sanctum,Trial of Crusade,Obsidian Sanctum,Onyxia,EoE.Absolut tot.Pe Wotlk am avut 6600 GS ca Tank,6500 ca DPS.Eram DPS si Off-Tank in Nvidia si acelasi lucru am fost si in Airwalk.Dupa foarte mult farm de ICC,s-a bagat noul expansion Cataclysm.Pe Cataclysm la inceput nu aveam nicio treaba cu scripturile,tin minte ca mi-am luat kick din Madness pe baza asta.Kick-ul m-a facut sa ma pun sa invat scripturile si acum am full progres pe 25 hc.Ascendant Council l-am dat jos doar pe 10 hc.Cunosc fiecare boss si ce face el,asta fiindca sunt tank si eu tre sa stiu in primul rand.Imi cunosc clasa,repet joc de 5 ani doar Warrior.
Omno, Atramedes, A.Council ?Da toti pe toate dificultatile.ASC doar pe 10 HC.
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea :Am schimbat guildele ca pe ciorapi de cand am plecat de la voi.
De ce vrei sa vii la noi in guilda:Toata lumea stie ce si cum.Si nu s-a intamplat vreun miracol in care eu sunt un ingeras care o sa stea cu capul plecat in fata cuiva.Dar admit ca am gresit.Nu trebuia sa vorbesc asa cu membrii guildei.Mai rau,pe cativa i-am injurat.Cu Eresea initial am fost foarte ok,nu stiu ce s-a intamplat.Cred ca intr-un moment mai prost am spus cateva lucruri pe care nu trebuia sa le spun,care probabil l-au deranjat fiindca la urma urmei si pe mine m-ar fi deranjat.Comportamentul meu stiti foarte bine ca nu a fost unul de nota 10.Atat cu Warath cat si cu Eresea m-am purtat destul de urat si cu Own si cu Ulqquiora si cu Mayavin si cu 70% din guilda.Am omis cateva persoane dar nu intentionat.Mi-am luat kick din vina mea,mi-am luat kick fiindca in unele situatii am exagerat clar.Voi spune mereu lucrurilor pe nume.Da am gresit si indiferent ca e intr-un forum sau intr-un joc sau in viata reala imi voi cere scuze in cazul in care simt eu nevoia ca trebuie sa mi le cer si doar daca cred ca am gresit.Tuturor.Si asta e unul din ele.Scuzele nu au nicio legatura cu recrutarea mea in guilda.Vreau sa intru inapoi fiindca aici m-am simtit bine,aici mi-a placut sa joc si sincer de cand am plecat de la voi mi-am transferat caracterul de la Alianta la Hoarda de vreo 6 ori.Nu ma astept la un raspuns pozitiv nici sa fie toata lumea zambete si imbratisari fiindca cunoastem toti situatia.Multumesc anticipat indiferent daca raspunsul e un Nu si multa bafta la fel indiferent de Accept sau Reject.



Deci referitor la toata treaba asta e cam prea de tot -, pt cine stie e vb aia la americani, "you fool me once shame on you, you fool twice shame on me" si adevaru e ca sa cam intamplat de 2 ori si dak va mai fi si a treia oara ar fi cred ca de domeniul sf-ului, ai primit inv te-a luat gura pe dinainte ai primit kick, ti sa dat reinvite ai stat ce ai mai stat iar te-a luat gura si ai dat u leave, cand a fost vb de comentarii nu prea bune la adresa noastra nu te-ai abtinut sa nu postezi si sa nu zici la cine te-a intrebat despre ce a fost, desi adevarul sa cam evitat din partea ta spunand cam numai ce a fost sa iesim noi cu fata murdara din toata treaba asta si din cate tin minte si io si altii cand a facut cineva post despre prioritatea la iteme necunoscand in detaliu despre aceasta respectivul (dupa cum marea majoritate stie ca mai nimeni nu se ingramadeste cu citirea regulilor unei guilde) iar teai bagat grupa mare la tavalitul guildei prin noroi cu posturi care nu si-au avut rostul dup toate cele intamplate dinainte intre guilda si tine asa ca na, sa luam si o vb romaneasca "om trai si om vedea" dar io 1 cel putin si altii dup cum cunosc toata situatia, tot nu o sa spuna asa ca na

Categoric NU mai intrii in guilda asta cat voi fi eu aici indiferent de ce rank voi avea.Esti un player PVE peste media de pe Freakz,pot spune unul dintre cei mai buni warriori tanks din cati am intalnit eu,Dar guilda asta nu e doar pve si atat(raids, raids ,raids...) suntem deja multi care intram pe joc si ts pentru a fi impreuna suntem o comunitate unita care nu mai joaca jocul asta doar pentru PVE.
Pe mine personal nu m-ai jignit,dar ai jignit persoane apropiate mie si asta ma deranjeaza mai tare
Sfatul meu e sa mergi intr-o guilda in care nu ii intereseaza pe ceilalti ce zici,ce faci,cum te comporti si pe cine jignesti ci tot ce ii intereseaza e skillul PVE
Aici nu mai ai ce cauta.ASTA E PAREREA MEA DACA VREA CINEVA SA ZICA CV E LIBER SA O FACA!


Repet:Nu m-am asteptat la un raspuns pozitiv.De ce ai impresia ca eu vreau sa stau intr-o guilda pentru PvE exclusiv?Am fost in I Need a Life care e una dintre cele mai bune guilde PvE,Showdown de asemenea.Cat despre jigniri s.a.m.d.Am intrecut masura in foarte multe cazuri dar stii bine ca nu din senin.Nu am izbucnit ca ploua afara.Si nu am vrut sa vin in Opus pentru Pve sau pentru gear.Sunt Bis,cel putin pana baga bossi noi.Ideea este ca m-am simtit destul de urat dupa toate lucrurile.Si totul a venit de aseara.Am fost intr-un party din Scarlet cu cativa membrii ai guildei.Si am purtat o conversatie cat se poate de pertinenta si calma.De aia am pus in calcul si faptul ca poate am gresit si eu si ca nu ar fi trebuit sa privesc lucrurile "Tunnel Vision".Motiv pentru care astazi dimineata am decis sa imi cer scuze.Si daca erau false nu mi le ceream pe forum.Si nu sunt niste testimonii de emonel.Pur si simplu am simtit nevoia si am spus ca daca exista si cea mai mica sansa sa ma intorc,ar trebui sa incerc.O seara placuta tuturor,mult noroc in continuare si ms ca macar ati raspuns.Bafta!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sovereign
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-10-2013 13:05)
Joined: 25 Aug 2010
Posts: 2166, Topics: 119
Location: In ciorba.

Reputation: -485.9
Votes: 36

   
Post Posted: 19-10-2012, 22:59:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi cer scuze ca postez aici dar am nevoie de niste informatii de la voi -

Ati avut sau aveti prin guilda o fata care e la facultate in Bucuresti? Joaca DK si din cate am inteles nu prea e activa, deci in principiu ati dat-o afara deja... vreau doar sa stiu numele caracterului daca se poate.

Multumesc anticipat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 958, 959, 960  Next    


The time now is 13-06-2024, 03:52:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password