User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message197829
alex93

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-11-2012 11:23)
Joined: 24 Oct 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48
Votes: 2

Post Posted: 24-10-2012, 16:35:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex (Hilarius)
2. Varsta: 19 ani
3. Localitate: Timis
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 4-5 ore
4. Clasa:Paladin
5. Main Spec/OFF spec: holy / retry
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Hilarius
7. Screenshot cu Interfata*:http://imageshack.us/photo/my-images/4/wowscrnshot102412165418.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Imi place sa joc healar , ca asta se cauta cel mai mult in raiduri si pentru ca nici nu prea se joaca pala holy pe patchu asta fiind dezavantajat de multe ori in raiduri neavand cine stie ce aoe heal dar nu si in cazu meu!
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Eu joc la intelect , haste , spirit , insa consider ca spirit nu prea trebe pe palac deoare iti refaci mana foarte rpd folosind judgement pe mob , boss in timpu raidului + divine plea mi se pare suficient pt a tine mana in permanenta in timpu encounterului!
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):
Am inceput sa joc wow de pe tbc 2.4.3 jucam pe ultimate hysteria!
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am fost in multe guilde insa nu pe realmu genesis , pe evo , aici sunt nou transferat !
12. Detalii PC***.
4 gb rami
Placa video: GeForce 8600 GT
Am ts 3 microfon !
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Vreau o guilda pve serioasa cu progres!
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Ultimu an la liceu !
Hobby: Fotbal , kickbox.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante:
Voi fii on doar la raidurile programate!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kamykazey

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-03-2016 22:39)
Joined: 21 Mar 2011
Posts: 117, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 179.8
Votes: 10

 
Post Posted: 24-10-2012, 20:33:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kreyzeFX wrote:
@overrlord respins


Kreyze te rog sa nu mai raspunzi in locul meu la Shamani
Ms mult !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SolastriaN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-08-2020 19:34)
Joined: 18 Jun 2012
Posts: 328, Topics: 52
Location: Romania

Reputation: 314.5
Votes: 49

 
Post Posted: 25-10-2012, 12:33:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ alex93 leagati contul de pe forum cu cel din joc


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 26-10-2012, 14:38:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutarile sunt deschise pt. urmatoarele clase:

-Priest

-Hunter

-Mage

-DeathKnight

-Paladin Holy

-Druid Balance

-Warlock

-Shaman enha

Playerii trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:

1. Ilvl Minim 364
2. Progress full(incluzand council)
3. Teamspeak + microfon
4. Minim 16 ani
5. Configuratia Pc-ul sa fie rezonabila pt. raiduri, mai ales pt. cele de 25


ATENTIE!!!: Aplicatiile incomplete vor fi respinse



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Palici

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-05-2016 16:15)
Joined: 14 Apr 2012
Posts: 13, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 52.5
Votes: 2

 
Post Posted: 26-10-2012, 15:02:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Paul
2. Varsta: 20
3. Localitate: Targu-Mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 4-5-6 ore pe zi
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: 10/31/0 Enhancement
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Agark
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/photo/my-images/547/wowscrnshot102612152511.jpg/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : De cand am inceput sa joc shaman am ales enhancement pentru ca mi-se pare cel mai reusit spec, + dmg cel mai bun si ajuta si raidu sa zicem 5x maelstrom=healing rain instant fara mana de ex,si multe altele.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Pe clasic/tbc am facut full pe bliz ,LK naxx/OS + ICC putin,Cataclysm full bot 25hc bwd 25hc(magmaw,chima,maloriak,atramedes) ods doar pe normal.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Pandaria , nu prea aveau progres + era totul fara pic de seriozitate.
12. Detalii PC*. PC bun, nu e o problema asta:)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca vreau sa intru intr-o guilda serioasa si sa progresez:)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student la UPM Tg.Mures, in timpul liber un fotbal , o poveste cu prietenii o iesire una alta ,depinde:)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://imageshack.us/photo/my-images/692/wowscrnshot102612155255f.jpg/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PusPeSoTii
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-10-2012 14:05)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 52.5
Votes: 2

Post Posted: 26-10-2012, 16:03:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hidden message

 
Staff message (PsychoBoT):
 
This message was hidden because the user was automatically banned due to excessive spam.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kamykazey

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-03-2016 22:39)
Joined: 21 Mar 2011
Posts: 117, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 179.8
Votes: 10

 
Post Posted: 26-10-2012, 17:29:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Palici wrote:
1. Nume IRL: Paul
2. Varsta: 20
3. Localitate: Targu-Mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 4-5-6 ore pe zi
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: 10/31/0 Enhancement
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Agark
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/photo/my-images/547/wowscrnshot102612152511.jpg/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : De cand am inceput sa joc shaman am ales enhancement pentru ca mi-se pare cel mai reusit spec, + dmg cel mai bun si ajuta si raidu sa zicem 5x maelstrom=healing rain instant fara mana de ex,si multe altele.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Pe clasic/tbc am facut full pe bliz ,LK naxx/OS + ICC putin,Cataclysm full bot 25hc bwd 25hc(magmaw,chima,maloriak,atramedes) ods doar pe normal.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Pandaria , nu prea aveau progres + era totul fara pic de seriozitate.
12. Detalii PC*. PC bun, nu e o problema asta:)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca vreau sa intru intr-o guilda serioasa si sa progresez:)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student la UPM Tg.Mures, in timpul liber un fotbal , o poveste cu prietenii o iesire una alta ,depinde:)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://imageshack.us/photo/my-images/692/wowscrnshot102612155255f.jpg/


Respins din 3 motive
1. Foarte low DPS
2. Gear slab + piese vicious
3. Nu ai deloc un progres pe hc din bosii noi

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Palici

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-05-2016 16:15)
Joined: 14 Apr 2012
Posts: 13, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 52.5
Votes: 2

 
Post Posted: 26-10-2012, 17:57:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Primele 2 motive le inteleg , al 3-lea il pot comenta prin cont pe blizz - oricum bafta si mersi oricum.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexandrooh

[The Hunter]



Status: Offline
(since 14-12-2021 20:26)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 44, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 166.9
Votes: 8

 
Post Posted: 27-10-2012, 19:15:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alexandru
2. Varsta: 19 fac in 2 sapt 20
3. Localitate: Timisoara
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : pe zi aproximativ 3-4 ore iar in weekend 6-7
5. Clasa: Hunter
6. Main Spec/OFF spec:MM/SV
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Irsa
8. Screenshot cu Interfata*: nu imi merge prin botton
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru ca sunt obisnuit cu specu de marks inca de pe wotlk
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):Primul raid l-am facut pe tbc dar apoi un timp m-am lasat din motive personale..apoi cand s-a implementat wotlk m-am reapucat...pe wotlk toti bosii ii farmam, iar pe cataclysm am facut toti bosii care sunt bagati momentan pe freakz
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) In Evo...playerii din guilda dupa ce s-au imbracat nu prea mai veneau la raiduri, iar dupa eventul de 25 hc bwd lumea s-a lasat.
12. Detalii PC*: Pentium Dual Core T 4300 2.10 Ghz,4 giga rami DDR 2 sistem 32 bit,placa video Nvidia Gforce 100m
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca sunteti o guilda activa care doreste progress
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):Sunt student in timisoara la facultatea de constructii in limba germana
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Consider cca am spus tot.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Cum ziceam nu imi merge print botton, dar daca este nevoie fac un test live,sau vedeti la primul raid cum doroti.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kamykazey

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-03-2016 22:39)
Joined: 21 Mar 2011
Posts: 117, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 179.8
Votes: 10

 
Post Posted: 27-10-2012, 19:29:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alexandrooh wrote:
1. Nume IRL: Alexandru
2. Varsta: 19 fac in 2 sapt 20
3. Localitate: Timisoara
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : pe zi aproximativ 3-4 ore iar in weekend 6-7
5. Clasa: Hunter
6. Main Spec/OFF spec:MM/SV
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Irsa
8. Screenshot cu Interfata*: nu imi merge prin botton
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : pentru ca sunt obisnuit cu specu de marks inca de pe wotlk
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):Primul raid l-am facut pe tbc dar apoi un timp m-am lasat din motive personale..apoi cand s-a implementat wotlk m-am reapucat...pe wotlk toti bosii ii farmam, iar pe cataclysm am facut toti bosii care sunt bagati momentan pe freakz
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) In Evo...playerii din guilda dupa ce s-au imbracat nu prea mai veneau la raiduri, iar dupa eventul de 25 hc bwd lumea s-a lasat.
12. Detalii PC*: Pentium Dual Core T 4300 2.10 Ghz,4 giga rami DDR 2 sistem 32 bit,placa video Nvidia Gforce 100m
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca sunteti o guilda activa care doreste progress
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):Sunt student in timisoara la facultatea de constructii in limba germana
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Consider cca am spus tot.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Cum ziceam nu imi merge print botton, dar daca este nevoie fac un test live,sau vedeti la primul raid cum doroti.


Aceptat...../w me in game

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 29-10-2012, 16:20:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutarile sunt deschise pt. urmatoarele clase:

-Priest

-Mage

-DeathKnight

-Paladin Holy

-Paladin Tank

-Warlock

-Shaman enha

Playerii trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:

1. Ilvl Minim 364
2. Progress full(incluzand council)
3. Teamspeak + microfon
4. Minim 16 ani
5. Configuratia Pc-ul sa fie rezonabila pt. raiduri, mai ales pt. cele de 25


ATENTIE!!!: Aplicatiile incomplete vor fi respinse



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ihatespammerzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-04-2013 17:39)
Joined: 30 Oct 2012
Posts: 18, Topics: None
Location: Sibiu

Reputation: 61.6
Votes: 2

Post Posted: 31-10-2012, 16:31:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ionut (ingame- Shiiva)
2. Varsta: 16
3. Localitate: Sibiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : Dupa ora 3 cat cuprinde!
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Fury/Protection
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shiiva
7. Screenshot cu Interfata: Se vede interfata la ss cu DPS
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am vazut un prieten ca juca warrior si mi-a placut
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). : Colossus Smash pentru a reduce armura>Bloodthirst>Daca s-a procuit Enrage Raging Blow | daca s-a procuit Bloodsurge Slam> Heroic Strike daca am cd la celelalte spelluri si indeajuns rage | Hit si Expertise cap apoi reforge in Critical si Mastery
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Am jucat o perioada pe TBC dar apoi m-am lasat pt ca nu aveam conexiune destul de buna... aveam Stick Vodafone!
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : pe Evolution in Ground Zero-am decis sa parasesc guilda pt ca toti erau foarte aroganti... Guilda Evo- vreau sa o parasesc pt ca nu mai sunt playeri activi cu care poti face raiduri iar de cand cu transferul pe genesis e si mai rau...
12. Detalii PC: Intel Pentium 2.8 Ghz 2 Gb Ram Placa video de 1 Gb Conexiune stabila prin fibra optica
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : As dori sa fac raiduri mai ales Ascendant Council pe heroic ( Am full progres pe heroic inafara de Ascendant Council) Daca acceptati doar playeri cu AC hc deja facut imi pare rau ca v-ati pierdut timpul cu mine...
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Studiez la colegiul national pedagogic andrei saguna. Hobbys: Wow bineinteles dar si iesitul in oras cu prietenii... cabane etc. Lucrez doar in vara!
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : Am auzit ca sunteti o guilda foarte buna capabila de intelegere si progres iar asta caut eu!
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): http://i45.tinypic.com/2we99cm.jpg

Astept raspuns cat mai repede... sper sa fie unul pozitiv! Multumesc!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 31-10-2012, 16:38:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ shiiva Respins
full la worriori



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ovidiubadea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-08-2014 18:48)
Joined: 30 Dec 2011
Posts: 4, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 60.2
Votes: 2

 
Post Posted: 02-11-2012, 00:17:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:xpandftw
2. Varsta:23
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : prea mult chiar!
5. Clasa: druid balance

am fost acceptat in game de antot!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 02-11-2012, 14:43:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cand vorbiti cu class master-ul in-game si primiti invite, nu este necesar sa mai faceti cerere pe forum, multumesc


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 27-10-2024, 23:15:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x