User
Pass
2FA
 
 

Guild recruitment
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message91568
Garefield

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-11-2012 11:40)
Joined: 31 Oct 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 46.3
Votes: 2

 
Post Posted: 03-11-2012, 13:18:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) - 5 zile din saptamana 3 sferturi din zi
2. Clasa: Hunter
3. Main Spec/OFF spec: Marksmanship
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Garefield
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pe asta joc de pe lk
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). Eu pun mark pe boss ii dau un sperpent sting apoi rapid fire 1 x aimed shot 2x standy 1 chimera 2x standy 1 aimed
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Fac raiduri de pe lk pana in ziua de azi . Ma testati voi daca e
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Madnes si am iesit deoarece m-am certat cu unu ca nu mi-a dat dkp
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am vazut ca este o ghilda populata si activa. Mi-ar place sa fac parte din stafful vostru sa ne intelegem bine !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bijouxx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-01-2014 10:14)
Joined: 08 Nov 2011
Posts: 198, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 102.4
Votes: 6

 
Post Posted: 03-11-2012, 15:18:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w in game goguleatza lowhp surface ciupinel bijouxx




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
avaa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2016 16:50)
Joined: 05 Sep 2012
Posts: 118, Topics: 26
Location: Arad

Reputation: 331.4
Votes: 16

 
Post Posted: 03-11-2012, 16:46:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Depine ... Dar de obicei am timp, 3-4 ore/zi
2.Mage
3.Fire/Frost(nu prea folosesc frost)
4.http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Avaa
5.Pentru ca am experienta cu el.
6.Eu de obicei incep cu [Living Bomb] si apoi dau cu [Firaball] pana am critica.
7.Eu am inceput sa joc pe TBC. Nu mai tin minte daca erea aparut WOTLK... Pe TBC am fost ca la inceput ... am invatat singur fara ajutor . Am trecut pe WOLTK pe un server cu rata 1X unde am invatat multe .. am devenit destul de bun. Am facut raiduri , dungeonuri HC..
8.Am fost in Heroes of the Alliance. Am plecat pentru ca nu prea e activa, in plus invita multi noobi.
9.Vreau sa ma alatur pentru ca este o guilda foarte activa...
.ilvl 360

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ray16

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2014 17:20)
Joined: 17 Jun 2011
Posts: 58, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 139.1
Votes: 6

 
Post Posted: 04-11-2012, 20:22:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

3 iteme cu spirit si 2 pvp, vorbim dupa ce le inlocuiesti (cam putine detalii la pct 6
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
romio

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-11-2012 15:45)
Joined: 05 Nov 2012
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 05-11-2012, 21:25:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW :

Am destul timp 2 -3 ore joc neintrerupt cred ca in fiecare zi dar totusi nu am timp de a sta in fata bosului 15-30 minute si a admira bosul in toata splendoarea lui -. Prefer sa iau 2 wipe-uri la un bos decat sa stau 15 minute in fata lui si a astepta playeri afk , sper ca sunteti punctuali la raiduri:-D .(mai sunt si exceptii dar cred ca intelegeti unde bat .)


2. Clasa: Worlock


3. Main Spec/OFF spec: Demonology


4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Romio


5. De ce ai ales specul pe care joci acum:

Pentru ca si pe woltk era genial specu si vad ca inca a ramas in ciuda bugurilor care le are worlock-u iar un alt motiv are fi pentru ca spelurile Demonic Pact si Dark intent ajuta raidu.


6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc):

Talents : 0/31/10
Rotatie : Incep cu Curse of elements >Bane of doom >Corruption>incinerate> Metamorphosis > shadow bolt> Hand of Gul'dan ( la cd )pt a a reseta immolate . > iar cand molten core procuie dau 3 x incinerate iar cand bosu e sub 25% si se activeaza decimate spam Soul fire . (rotatia nu e aceiasi si difera de la bos la bos p.s sper sa intelegeti ceva din ce am scris la rotatie - )
Prime Glyphs : of immolate ,of metamorphosis, of felguard
Major Glyphs : Life tap , soul link , shadow bolt
Minor Glyphs : Drain soul , ritual fo souls Unending Breath .
Prioritatea pe worlock demonology este Hit pana la 17 %> haste > mastery > crit .
Addoane nu am cine stie ce dar e important ca am DBM .



7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):

O sa incerc sa scriu pe scurt . Am inceput sa joc wow de prin martie 2009 Pe TBC la vremea respectiva aveam mai multi prieteni care mau "racolat .Experianta mea pe TBC a fost una foarte placuta datorita faptului ca aveam prieteni si ma luau la raiduri si tin sa precizez ca am facut Illidan full grean gear si cu enchant pe boots de intelect - si am luat si warglave ca picase - iar gm a facut ninja pt mine -. Dupa vreo 5 luni am inceput sa joc woltk eh unde acolo a inceput adevaratul interes pentru wow . Pe woltk am jucat ca druid resto si mi-a placut enorm - . Serverul pe care am jucat sa desfiintat si asa am ajuns pe freakz . Pe freakz am prins woltk si a fost minunat am jucat tot resto si am fost in guilda Divinity cu care am facut Lich king 25 n tin sa precizez nu mai joc druid resto din cauza ca nu mai poti sta "copacel" mereu - .Am jucat si pe worlock in lich king si era nebunie -- la-m facut doar pt dps pt ca nu stiam nici mookin nici feral . Druidul nu il mai am deoarece mi-am uitat mailu la cont ...

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.

Le enumar in ordine cronologica: HardCore , Knights Who Say Ni ( am plecat de pe server) , Shattered Chaos (un developer sau nu stiu ce rank avea a furat toate characterele si am plecat din nou de pe server ), Divinity (destramata) , Addicted (suferea sierra) , Divide and Conquer (ma-m lasat de wow pt ca aveam bacu ) , Too many buttons(nu mai e ce a fost ) , HardCore (care din nou sa destramat si pe freakz Exodus).

9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?

As vrea sa zic o minciuna de aia epica dar nu am in minte niciuna asa ca zic adevaru -. Am inspectat tot forumul cu guilde ma-m uitat in sus si in jos toti vor 360 ilvl+ cu toti stim ca e aproape imposibil sa treci de Theralion cu globalu si ca prin minune daca il faci nu iei lot ca se face ninja si fara o guilda cat de cat buna iti ia vreo 2-3 saptamani sa faci macar 360 ilvl Si guilda voastra mi se pare foarte buna deoarece sunteti modesti si nu suferiti ca restu iar eu sper ca sunteti cat de cat sociabili.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
marsik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2015 20:32)
Joined: 23 Oct 2010
Posts: 123, Topics: 9
Location: Europe

Reputation: 130.6
Votes: 5

 
Post Posted: 06-11-2012, 11:39:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w unui ofiter online


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bijouxx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-01-2014 10:14)
Joined: 08 Nov 2011
Posts: 198, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 102.4
Votes: 6

 
Post Posted: 06-11-2012, 12:58:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

surface , goguleatza , bijouxx , lowhp , ciupinel , fearferal , illectra , dragoste , nightshard , mattster , sikufake, shilloh , scelectrica , rss, expertul voodoobeast , whitdvl , azzaziell , kerovan , pratos , khaly , cufurila , cracanatu ... e lungaaaaaaaaa listaaaaa -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Missile

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-09-2013 19:45)
Joined: 29 Jan 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Aici

Reputation: 49.1
Votes: 2

 
Post Posted: 09-11-2012, 23:03:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW :

foarte mult.


2. Clasa: Druid


3. Main Spec/OFF spec: Resto/Balance


4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Maiia


5. De ce ai ales specul pe care joci acum:

I like it.


6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc):




7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):

Ma cunoasteti am jucat pe hunteru Missile care mi l-am lasat lui Hwt in vara si nu l-am mai primit inapoi. Asa ca am inceput un nou char.

8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.

Foste guilde la voi prima mea guilda si locu unde am invatat wow si toata scripturile si acum opus dei unde m-a bagat hwt dar nu-mi place de nicio culoare. sincer nu-mi place.

9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?

degeaba fiindca m-am simtit cel mai bine cu voi la raiduri imi placea cum se muncea pt achievuri si faptul ca erati tare saritori in materie de orice fel de ajutor. [/quote]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bijouxx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-01-2014 10:14)
Joined: 08 Nov 2011
Posts: 198, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 102.4
Votes: 6

 
Post Posted: 10-11-2012, 09:33:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Leaga contul de cel de pe forum .
2. De unde stim ca nu vii doar sa faci gear si o sa iesi sa te duci inapoi dupa HWT ?





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-04-2015 19:46)
Joined: 22 Aug 2011
Posts: 5, Topics: 2
Location: United Kingdom

Reputation: 53.2
Votes: 3

Post Posted: 05-12-2012, 00:24:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? De la ora 18:30-19:00 (GMT+2) la ora 01:00 (GMT+2)
2. Clasa: Mage
3. Main Spec/OFF spec:Arcane/Frost (stiu sa joc pe fire dar nu am itemele cu care sa pot juca mi se duce mana prea repede)
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Tryyxbunneh
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? De ce ? Pentru ca stiu sa joc pe el si joc wow de 7 ani si eu zic din propria experienta ca un mage sau un warrior va fi pe primul loc la dps (warlock daca sti sa joci pe el)
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). Talentele sunt facute de mine nu ma uit pe net la giduri sau chesti de genu, am propria rotatie arcane blast, arcane barrage si arcane missles cele 3 main spelluri, cat despre gaming imi place sa joc foarte mult jocuri SP dar pe langa ele ma joc jocul de care nu ma voi putea lasa (wow), stats eu joc pe crit dinou din propria experienta
stiu pe ce stat sa joc, daca trebuie ajut si la PvP (Frost spec)
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput wow cand l-am vazut pe verisorul meu ca se juca si mi la aratat si mie si mi l-a explicat si am incept sa joc si eu, am inceput de pe vanilla(nu am jucat pe sv privat plateam 50
lei in fiecare luna si jucam pe orig) TBC am jucat pe un server... parca se numea azzeroth (era server nu numele unei zone) WOTLK am descoperit Freakz si m-am apucat sa joc, am avut un shamy resto 6200 gs si un mage arcane/fire 6400 gs stiu toti bossi pe derost de pe vanilla tbc si wotlk de cata nu m-am apucat exact cand s-a mutat, am continuat wotlk pe molten wow, dar stiti cum e va plictisiti pana la urma de aceiasi chestie (molten wow DK blood 5600 gs)
pe cataclism stiu aprox toate scripturile stiu (BWD inafara de nefarian, BOT inafara de Cho`gall si sinestra dar le invat repede cu un clip de pe youtube, BH)
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) HUGE - S-a spart, Focus m-am suparat pe ei ca nu ii acceptau pe cei mai slabuti in raid cu noi, Back To Rule S-a spart cand sa stins realmul evolution
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca nu am guilda si as vrea sa fac gear mai bun si pentru ca stiu guilda de pe wotlk si am fost in ea cu un warrior 5200 gs tank

NAME:Tryyxbunneh (tryxbunneh un bun prieten de-al meu de pe orig si mentorul mew la clasa mage, inca mai tin legatura cu el, locuiesc in anglia deci daca am gresit vreun cuvant cewa sa nu va suparati si sa ziceti invata sa scri sau chesti de genu) cred ca am scris tot ce trebuie, daca mai vreti sa stiti cewa pentru a ma accepta in guilda intrebatima si eu va spun)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 05-12-2012, 14:44:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Noi am luat o pauza pana la update pe 4.3.4, daca inca mai vrei sa ni te alaturi ai rabdare pana se baga patchu pentru invite sau iti dau eu daca te gasesc on, astept feedback

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gabytzu339

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-01-2019 22:24)
Joined: 24 Dec 2011
Posts: 125, Topics: 28
Location: Braila

Reputation: 157.2
Votes: 9

   
Post Posted: 06-12-2012, 14:35:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[b]1.★★★ 3-4 ore pe zi , uneori chiar mai mult ★★★

2.★★★ Mage * 362 ilvl ★★★

3.★★★ Fire/Fire ★★★

4.★★★ http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Wowempire ★★★

5.★★★ Stiu sa joc foarte bine pe el , numa pe el joc de cand am inceput cu cataclysm ... si joc doar pe mage ★★★

6.★★★ Pot spune ca stiu absolut totul despre clasa mea . La inceput trebuie pus scorch pentru debufful care il pune pe mob de 30 sec care da 5 % critical pentru mine , apoi living bomb care trebuie sa fie pus pe target permanent , daca este posibil , spam fireball , combustion se da in momentul in care Ignite (DOT) , Pyroblast (DOT) si Living bomb (DOT) sunt puse toate pe target . ★★★
★★★ STATSURILE IMPORTANTE ★★★
Pe locul 1 este desigur Critical strike rating , dar nu inainte de a avea 17% hit !
dupa acestea este mastery care iti da dmg marit la dots-uri
Ultimul este haste care nu este important pe 4.0.6 , ulterior fiind printre primele pe 4.3.3
Despre talente nu va pot scrie tot talent tree-ul meu deoarece dureaza cam mult .. va spun doar ca am 2 specuri fire , unul aoe pentru bosi precum magmaw unde imi trebuie acest spec si unul single target .

7.★★★ Ma joc wow de aproximativ 2 ani , am inceput sa joc de pe cataclysm , mi-a placut si joc in continuare , astept 4.3.3 .. ★★★

8.★★★ Am fost in SubimE dar am primit kick pentru ca nu am fost atent si au luat wipe la ods hc din cauza mea .. ( se misca laptopul in acel moment cu nu mai mult de 2-3 fps ) am fost si in The Darksiders , o guilda praf sa spun asa care nu facea ods pe hc ... sau council pe n ★★★

9. ★★★Deoarece sunteti o guilda in care din cate am auzit eu nu sunt multi( deloc sper - ) copii retarzi sa spun asa. Sper sa ne intelegem! ★★★

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
boga4life

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2013 12:21)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 329, Topics: 47
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 88.1
Votes: 8

 
Post Posted: 06-12-2012, 17:46:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptat, cum am zis si mai sus noi suntem in vacanta pana da drumu la 4.3

Only god can Judge me !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
waib10

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2014 16:49)
Joined: 08 May 2011
Posts: 9, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 78.5
Votes: 2

Post Posted: 09-01-2013, 11:21:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?:pe zi 6 ore, in special seara dupa 7
2. Clasa: Druid ( pot veni si cu un war tank/dps, 360 si ceva ilvl , am mai fost la voi in guilda cu el , dar am fost dat afara pentru ca ma lasasem de wow vreo 3-4 luni si acum am revenit )
3. Main Spec/OFF spec: Balance/ Resto /// Fury/prot
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Deadlined sau http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Spookiec
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? Eu cred ca e cel mai bun spec de dps , peste specul de feral , si imi place mult forma de bufnita
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
-La talente nu am de precizat decat sa nu se puna puncte in unele gen : Your mushrooms will place a snare on the ground when they explode , useless in pve.
-Rotatia e simpla , dots up , treants la cd , se incepe intai cu wrath pana la eclipsa lunar , apoi imediat in lunar se da starfallu ( uitasem sa precizez , starsurge se da la cd ) cand dau starfallu inainte imi dau toate trinketele,potiunile si aplic inca o data dots . apoi starfire spam pana in solar , aici dai imediat cu sunfire , si spam wrath pana ajungi iar la lunar( nu uita de dots up 100% din timp)
-la gear intellect> haste >ALL ( DUPA SPIRIT DACA NU AI HITCAP IAR MAI APOI VINE MAStErY > CRIT
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Wow am jucat si tbc insa acolo facusem doar pvp , enhancement shaman la vremea aceea era un fel de warrior fury de acum , numai ca nu ii trebuia vreun burst , pur si simplu dadea un stormstrike lua jumate de HP -
Pe wotlk Am jucat pe molten , nu fac reclama sper , Era ok , aveam un warrior pve , fury , mergea super .
Abia pe la sfarsit de wotlk , am ajuns si eu pe freakz.
Pe cataclysm incepusem initial warrior , am fost la voi in guilda am facut mai ce se putea iar apoi m-am lasat timp de cateva luni pentru ca un prieten imi aratase un joc numit LOL - (ps , nu mai joc acum , m-am plictisit )
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):WE PEE IN MOoNWELLS, am specificat mai sus , am parasit-o din cauza inactivitatii.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Este o guilda cu progres foarte bun , am mai fost in ea si stiu ca se tine de treaba !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dmzxboy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2013 11:13)
Joined: 06 Aug 2012
Posts: 23, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 63.5
Votes: 2

 
Post Posted: 12-01-2013, 17:50:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. zilnic .. cam oricand si oricat e nevoie ( pana pe 6-7 cand se temina sesiunea , nu chiar asa -)
2. :lock
3. destro / demo /affli ( destro main , demo affli le rotesc ca si off specuri depinzand de cerintele raidului , etc )
4. :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ikill
5. joc lock de 7 ani , momentan pe 4.0.6 destro este specul ideal pt pve , mobilitate ok , dmg destul de mare ..
6. .. aici nu vreau sa dau dovada de lipsa de seriozitate sau ceva in genul , dar rotatia pe acest spec depinde de situatie , dar in mare ce trebuie tinut cont este ... soul fire proc up all time, dots uptime 100% , atentie la procul de 4 piese pve ( increase fel flame dmg) si in rest spam incinerate , conflagrate la cd si atentie mare la timingul procurilor ... pentru talente, glyphs v'am lasat armory
7. .joc de 3 ani on and off pe freakz , in principal sunt axat pe blizz , unde joc de 7 ani , am toate raidurile facute - inclusiv cele de pe 4,3 si mop - , fun times with friends
8. hkp, specii... horde guilds in principal ,experienta placuta , si m'am transferat la ally recent -
9. una dintre cele mai bune pe srv momentan , si sper ca sa pot ajuta in viitorul patch cat mai mult , si cat mai bine , si spre deosebire de altele nu prea am auzit asa de multe chestii rele despre voi -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 35, 36, 37  Next    


The time now is 30-06-2024, 13:30:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x