User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message33855
ciont

[Basketball Nabzor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 08:43)
Joined: 04 Nov 2010
Posts: 2650, Topics: 50
Location: Arad

Reputation: 391.4
Votes: 30

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 20-12-2012, 15:36:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Marian
2.Varsta: 21
3.Nume Ingame: Jetto (il schimb in 2-3 zile - )
4.Clasa: Death Knight
5.Main Spec / Offspec: Blood Tank (371ilvl) - Frost dps (365ilvl)
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Jetto
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: inceput de Cata fosta guilda o ducea raucu tanki
si m`am oferit ajutor si am ramas main tank -
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): pai eu muncesc - momentan concediu
pana pe 3 Ianuarie si treaba sta in felul urmator, lucrez 2 schimburi ( schimbu 1 de la 17 pana 2-3 noapte onn la schimbul 2 nu voi fi decat dimineata pana in jurul orei 13 - )
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Opus Dei Aly.. niste mici divergente cu un offiter
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: am inteles ca sunteti o guilda serioasa si un nou inceput la hoarda
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): momentan nu sunt acasa
spun ce stiu din minte ( procesor 3000 Pt4... 4gb ram 1gb video.. nici o problema pt raiduri - ts si microfon - Da
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: Dbm
13.Cateva cuvinte despre tine: cate putin din toate -
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : in cazul in care v`a fi nevoie nici o problema -



R . I . P LEGEND! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LoRd_DaRK

[Once a Legend!]



Status: Offline
(since 12-09-2023 06:58)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 1012, Topics: 46
Location: Everywhere!

Reputation: 88.5
Votes: 29

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-12-2012, 14:10:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bunicupetar wrote:
1. Prenume IRL: Vali
2.Varstea 17
3.Nume ingame: Carstea
4.Clasa: dk 367
5.Main Spec/Offspec:frost 367, blood 365
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&n=Carstea
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum:Ma reprezinta, joc de pe Tbk, wotlk frost Dk
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): in cursul saptamanii, 10 ore , weekend mai mult
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): The divinity, Guild inactiv
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Sunteti foarte seriosi si am ceva prieteni prin guild
11: Detalii PC (TS3)/Microfon/Hardware: ts, microfon, Placa video 2 gb pe 128 biti, 6 gb ddr 2, processor, amd athlon 2Ix2 250 3.3 GHz, hard x2 640 gb.
12. Lista de addon-uri pe care le folosesti: Bagnon, dbm, Rune HUD, DK Monitor, CLC DK, recount
13. baschetbalist de performanta
14.14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe): 20k la 3 M, dau ingame


Bun.. ai fost avertizat in nenumarate randuri.. esti respins si report. Bafta :)Daca mai postezi pe viitor vei fi raportat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k0s

[Freakz Admin | Dev]



Status: Offline
(since 24-09-2022 11:04)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 6071, Topics: 354
Location: Romania

Reputation: 103251
Votes: 222

Post Posted: 21-12-2012, 17:56:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Crapsalot wrote:
1.Prenume IRL: Marian
2.Varsta: 18
3.Nume Ingame: Crapsalot
4.Clasa: Death Knight
5.Main Spec / Offspec: Frost/Blood
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Crapsalot
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: Pentru ca la asta ma pricep foarte bine.
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): La orice ora este programat un raid sunt si eu online.In rest cat pot de mult.
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): We Play Naked(Evolution). Am iesit pentru ca majoritatea playerilor s-au lasat de WoW.
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Pentru progres si prieteni noi.
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Am TS3 , microfon . Cat despre partea de Hardware o duc foarte bine.
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: DBM,Cooldowns,Speaking Spell,Tiny Dps.
13.Cateva cuvinte despre tine: Imi place sa ma distrez si sa glumesc si sa ma joc wow.
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : Nu stiu daca are vreun rost sa postez aici dmg done pe dummy pentru ca nu reprezinta nimic.Numai intr-un raid pot arata ce pot.Garantat nu dezamagesc !


Crapsalot wrote:
1.Prenume IRL: Marian
2.Varsta: 18
3.Nume Ingame: Crapsalot
4.Clasa: Death Knight
5.Main Spec / Offspec: Frost/Blood
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Crapsalot
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: Pentru ca la asta ma pricep foarte bine.
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): La orice ora este programat un raid sunt si eu online.In rest cat pot de mult.
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): We Play Naked(Evolution). Am iesit pentru ca majoritatea playerilor s-au lasat de WoW.
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Pentru progres si prieteni noi.
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Am TS3 , microfon . Cat despre partea de Hardware o duc foarte bine.
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: DBM,Cooldowns,Speaking Spell,Tiny Dps.
13.Cateva cuvinte despre tine: Imi place sa ma distrez si sa glumesc si sa ma joc wow.
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : Nu stiu daca are vreun rost sa postez aici dmg done pe dummy pentru ca nu reprezinta nimic.Numai intr-un raid pot arata ce pot.Garantat nu dezamagesc !


Respinsi.

Recrutam:

- 1 Rogue
- 1 Warrior Arms

Cerinte: Sa isi stie clasa pe patchul actual si pe cel care urmeaza (4.3.4). Varsta 17+. De preferat cu gear BiS in momentul actual. Capacitatea de a invata repede si de a se adapta in diverse situatii la raids.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dom

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-02-2015 20:04)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 22, Topics: 8
Location: Italy

Reputation: 75.4
Votes: 2

 
Post Posted: 25-12-2012, 14:39:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Andrei
2.Varsta: 19
3.Nume Ingame: Kapy
4.Clasa: Pala
5.Main Spec / Offspec: retry/holly
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kapy
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: le ret joc de cand ma stiu, holly e doar un experiment
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): luni vineri dupa 7 seara si in weekend depinde de programul vostru
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): ens, disband
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: am ceva cunostinte
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): da/da/4 gb ram 1024 video
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: e prea lunga, esentialul e, dbm, reccount bartender, cast bar, atlass loot
13.Cateva cuvinte despre tine: zilele astea am intrat in wow dupa o pauza de 10 luni, trb sa imi aduc amunte unele chestii
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : http://postimage.org/image/ape6zkpxx/

edit: Retrag cererea, multa bafta



Last edited by dom on 26-12-2012, 14:37:32; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
piciupitik

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-07-2019 11:42)
Joined: 06 Nov 2011
Posts: 87, Topics: 15
Location: United Kingdom

Reputation: 344.5
Votes: 10

 
Post Posted: 25-12-2012, 15:11:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Radu
2.Varsta: 18
3.Nume Ingame: Onemile
4.Clasa: warlock
5.Main Spec / Offspec: affly/demo (m-am saturat de destro)
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Onemile&&gn=Ejusdem%20Generis
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: demonology are un burst aoe tare frumos, iar affly pune doturi si fuge
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): intre 3-4 si 20... acest lucru poate depinde de sarbatori/scoala/familie/etc
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit):Inner Sanctum(destramat), Opus Dei(dezordine), Unstoppable(astia nu puteau fi opriti de la nimic), Deathwish(nici nu mai stiu), Ejusdem Generis(cei pro au plecat),
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Hardcore PvE
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): ts3/micro prezent, hardware: proc 2.7 Ghz dual core, 4gb ram, GeForce 8400GS, RDS ftw
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: recount, dbm(new verison) x-perl, warlock reminder, tidy plates, atlas loot
13.Cateva cuvinte despre tine: Licean printr-un oras marut al tarii noastre, ma confrunt cu bacu, dupaia am in plan 2500+, nu rating xD ci altitudine si dupaia vad daca sap santuri sau nu. Am jucat cataclysm cam exact de cand so bagat pe freakz si nimic mai mult, dar pot spune ca am si informatiile de baza despre celelalte patchuri.
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) :


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
THEGoddfather

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-01-2013 16:56)
Joined: 25 Dec 2012
Posts: 6, Topics: 2
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 48.2
Votes: 2

Post Posted: 25-12-2012, 21:49:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Tudor
2.Varsta: 26
3.Nume Ingame: Eminence
4.Clasa: Paladin
5.Main Spec / Offspec: Retribution
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Eminence
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum:pe WOTLK am jucat heal ,la inceput de cataclysm am fost tank iar acum DPS pentru ca doresc ceva mai activ .
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): dupa servici cat se poate de mult
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Specii (nu mai este ceea ce a fost candva)
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: o guilda activa si din cate am auzit eu o guilda in care se pune accent pe respect si cei 7 ani de acasa
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): intel i5 2400/ Memory - 4 GB DDR3 SDRAM /Nvidia GT540M-2gb, TS3 DONE / Microfon DONE
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: DMB,NeedtoKNOW,OMNICC,CLCRET
13.Cateva cuvinte despre tine:
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) :Pot da test ingame este multa mai vizibil si realist

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LoRd_DaRK

[Once a Legend!]



Status: Offline
(since 12-09-2023 06:58)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 1012, Topics: 46
Location: Everywhere!

Reputation: 88.5
Votes: 29

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-12-2012, 22:33:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

THEGoddfather wrote:
1.Prenume IRL: Tudor
2.Varsta: 26
3.Nume Ingame: Eminence
4.Clasa: Paladin
5.Main Spec / Offspec: Retribution
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Eminence
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum:pe WOTLK am jucat heal ,la inceput de cataclysm am fost tank iar acum DPS pentru ca doresc ceva mai activ .
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): dupa servici cat se poate de mult
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Specii (nu mai este ceea ce a fost candva)
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: o guilda activa si din cate am auzit eu o guilda in care se pune accent pe respect si cei 7 ani de acasa
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): intel i5 2400/ Memory - 4 GB DDR3 SDRAM /Nvidia GT540M-2gb, TS3 DONE / Microfon DONE
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: DMB,NeedtoKNOW,OMNICC,CLCRET
13.Cateva cuvinte despre tine:
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) :Pot da test ingame este multa mai vizibil si realist


ai ratat un punct... sunt curios sa ascult avand in vedere ca erai atat de devotat fostei/actualei guilde (" Nu suntem bisericute si grupulete suntem uniti")



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dazz1

[Falcon Punch]



Status: Offline
(since 04-01-2019 09:23)
Joined: 18 Jun 2012
Posts: 547, Topics: 211
Location: Romania

Reputation: 175.3
Votes: 16

 
Post Posted: 26-12-2012, 11:57:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

THEGoddfather wrote:
1.Prenume IRL: Tudor
2.Varsta: 26
3.Nume Ingame: Eminence
4.Clasa: Paladin
5.Main Spec / Offspec: Retribution
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Eminence
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum:pe WOTLK am jucat heal ,la inceput de cataclysm am fost tank iar acum DPS pentru ca doresc ceva mai activ .
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): dupa servici cat se poate de mult
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Specii (nu mai este ceea ce a fost candva)
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: o guilda activa si din cate am auzit eu o guilda in care se pune accent pe respect si cei 7 ani de acasa
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): intel i5 2400/ Memory - 4 GB DDR3 SDRAM /Nvidia GT540M-2gb, TS3 DONE / Microfon DONE
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: DMB,NeedtoKNOW,OMNICC,CLCRET
13.Cateva cuvinte despre tine:
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) :Pot da test ingame este multa mai vizibil si realist


RESPINS. Stii motivul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoozywozy

[Gummy]



Status: Offline
(since 20-08-2013 18:42)
Joined: 13 Jan 2012
Posts: 164, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 20.9
Votes: 5

Post Posted: 30-12-2012, 19:19:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

k0s wrote:
Crapsalot wrote:
1.Prenume IRL: Marian
2.Varsta: 18
3.Nume Ingame: Crapsalot
4.Clasa: Death Knight
5.Main Spec / Offspec: Frost/Blood
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Crapsalot
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: Pentru ca la asta ma pricep foarte bine.
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): La orice ora este programat un raid sunt si eu online.In rest cat pot de mult.
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): We Play Naked(Evolution). Am iesit pentru ca majoritatea playerilor s-au lasat de WoW.
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Pentru progres si prieteni noi.
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Am TS3 , microfon . Cat despre partea de Hardware o duc foarte bine.
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: DBM,Cooldowns,Speaking Spell,Tiny Dps.
13.Cateva cuvinte despre tine: Imi place sa ma distrez si sa glumesc si sa ma joc wow.
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : Nu stiu daca are vreun rost sa postez aici dmg done pe dummy pentru ca nu reprezinta nimic.Numai intr-un raid pot arata ce pot.Garantat nu dezamagesc !


Crapsalot wrote:
1.Prenume IRL: Marian
2.Varsta: 18
3.Nume Ingame: Crapsalot
4.Clasa: Death Knight
5.Main Spec / Offspec: Frost/Blood
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Crapsalot
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: Pentru ca la asta ma pricep foarte bine.
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): La orice ora este programat un raid sunt si eu online.In rest cat pot de mult.
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): We Play Naked(Evolution). Am iesit pentru ca majoritatea playerilor s-au lasat de WoW.
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Pentru progres si prieteni noi.
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Am TS3 , microfon . Cat despre partea de Hardware o duc foarte bine.
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: DBM,Cooldowns,Speaking Spell,Tiny Dps.
13.Cateva cuvinte despre tine: Imi place sa ma distrez si sa glumesc si sa ma joc wow.
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : Nu stiu daca are vreun rost sa postez aici dmg done pe dummy pentru ca nu reprezinta nimic.Numai intr-un raid pot arata ce pot.Garantat nu dezamagesc !


Respinsi.

Recrutam:

- 1 Rogue
- 1 Warrior Arms

Cerinte: Sa isi stie clasa pe patchul actual si pe cel care urmeaza (4.3.4). Varsta 17+. De preferat cu gear BiS in momentul actual. Capacitatea de a invata repede si de a se adapta in diverse situatii la raids.



Am fost inlocuit ? -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sovereign
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-10-2013 13:05)
Joined: 25 Aug 2010
Posts: 2166, Topics: 119
Location: In ciorba.

Reputation: -485.9
Votes: 36

   
Post Posted: 30-12-2012, 23:40:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

k0s wrote:
Crapsalot wrote:
1.Prenume IRL: Marian
2.Varsta: 18
3.Nume Ingame: Crapsalot
4.Clasa: Death Knight
5.Main Spec / Offspec: Frost/Blood
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Crapsalot
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: Pentru ca la asta ma pricep foarte bine.
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): La orice ora este programat un raid sunt si eu online.In rest cat pot de mult.
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): We Play Naked(Evolution). Am iesit pentru ca majoritatea playerilor s-au lasat de WoW.
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Pentru progres si prieteni noi.
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Am TS3 , microfon . Cat despre partea de Hardware o duc foarte bine.
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: DBM,Cooldowns,Speaking Spell,Tiny Dps.
13.Cateva cuvinte despre tine: Imi place sa ma distrez si sa glumesc si sa ma joc wow.
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : Nu stiu daca are vreun rost sa postez aici dmg done pe dummy pentru ca nu reprezinta nimic.Numai intr-un raid pot arata ce pot.Garantat nu dezamagesc !


Crapsalot wrote:
1.Prenume IRL: Marian
2.Varsta: 18
3.Nume Ingame: Crapsalot
4.Clasa: Death Knight
5.Main Spec / Offspec: Frost/Blood
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Crapsalot
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: Pentru ca la asta ma pricep foarte bine.
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): La orice ora este programat un raid sunt si eu online.In rest cat pot de mult.
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): We Play Naked(Evolution). Am iesit pentru ca majoritatea playerilor s-au lasat de WoW.
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Pentru progres si prieteni noi.
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Am TS3 , microfon . Cat despre partea de Hardware o duc foarte bine.
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: DBM,Cooldowns,Speaking Spell,Tiny Dps.
13.Cateva cuvinte despre tine: Imi place sa ma distrez si sa glumesc si sa ma joc wow.
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : Nu stiu daca are vreun rost sa postez aici dmg done pe dummy pentru ca nu reprezinta nimic.Numai intr-un raid pot arata ce pot.Garantat nu dezamagesc !


Respinsi.

Recrutam:

- 1 Rogue
- 1 Warrior Arms

Cerinte: Sa isi stie clasa pe patchul actual si pe cel care urmeaza (4.3.4). Varsta 17+. De preferat cu gear BiS in momentul actual. Capacitatea de a invata repede si de a se adapta in diverse situatii la raids.


Nu il poti te rog baga in guilda? Este prieten cu mine, eu i-am zis sa posteze pe forum. Daca nu il poti baga la raiduri ca ai clasa/specul ocupate deja, macar ca Social. Te rog -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
luzzi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-12-2013 13:39)
Joined: 05 May 2012
Posts: 17, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 58.6
Votes: 2

 
Post Posted: 02-01-2013, 19:14:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Lucian
2.Varsta: 17
3.Nume Ingame: Betzivuu
4.Clasa: Shaman
5.Main Spec / Offspec: Resto (365) / Enha (359)
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Betzivuu
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: Shamanul resto mi se pare cel mai bun healer per total... are heal aoe... are heal single target(masiv) si rezista foarte bine in situatiile critice
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): depiinde de ce zi este -... intre 3 si 7-8 ore zilnic
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Betrayers ( inactivitate... ma mutasem pe oficial), Specii ( fara raiduri... am fost chemat de o prietena)
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Stiu ca sunteti o guilda foare buna si mai cateva cunostinte pe la voi in guilda.. sper ca nu va voi ocupa timpul degeaba si sper ca aveti nevoie de un shaman dispus sa invete ceva nou
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): TS: da MIC: da ... momentan ma joc pe un laptop acer cu i3, 4 GB ram si 1 GB VRAM
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: Cum spuneam si mai sus.. am iesit din betrayers din cauza inactivitatii deoarece m-am jucat pe oficial... am iesit de pe freakz cand inca consiliul era destul de buguit ( dar picat de cei din HKP) ..numai am wow-ul de atunci, dar acum folosesc ca addoane: DBM, Prat, Quartz, Healbot, MSBT
13.Cateva cuvinte despre tine: Sunt un baiat simpatic amuzant dar si serios cand vine vorba de lucruri serioase... pe 4.3 nu am facut firelands.. am jucat doar pe 4.3 si am doar DS pe N si lfr... si aproape pe hc.... am 2 chare... un pala de 85 si un shammy de 90... shammy-ul o sa il las unui prieten.. cu care jucam pe cont.... si o sa ma mut pe freakz.. sper ca nu o sa va dezamagesc si sper ca ne vom vedea in curand.
Multumesc pentru citirea aplicatiei. Lucian

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LoRd_DaRK

[Once a Legend!]



Status: Offline
(since 12-09-2023 06:58)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 1012, Topics: 46
Location: Everywhere!

Reputation: 88.5
Votes: 29

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 02-01-2013, 20:32:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Accepted. - /w Andreyutzuu ingame.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k0s

[Freakz Admin | Dev]



Status: Offline
(since 24-09-2022 11:04)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 6071, Topics: 354
Location: Romania

Reputation: 103251
Votes: 222

Post Posted: 05-01-2013, 14:05:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari deschise.



Recrutam :

1 Holy Paladin
1 Rogue
1 Hunter

Asteptam aplicatiile voastre.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dreamweaverz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-05-2013 01:27)
Joined: 18 Jan 2013
Posts: 28, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 58.1
Votes: 2

 
Post Posted: 05-02-2013, 20:13:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prenume IRL: Alin
Varsta: 22ani
Nume Ingame :Liongate
Clasa:Paladin
MainSpeck/Offspec : Retribution Pve/Retribution PVP
Link Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Liongate
De ce ai ales specul/specurile pe cale le joci : Mi-am ales sa ma joc retribution deoarece joc de pe patcul 3.3.5 si imi cunosc Foarte bine clasa rotatiile
Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): 6/7 ore depinde de zi
Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Inspiration Vreau sa ies deoarece vreau ceva nou Vreau coordonare la raiduri nu Certuri si cereri de invite pe guild chat
De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Vreau sa ma alaturi voua in primul rand pentru ca aveti experienta va stiti bine clasa si sunteti uniti
Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Intel Pentium B960 @ 2.20 Ghz 4.00 Gb RAM
Lista de addon-uri pe care le folosesti: Bartender4; Deadly boss mode; Tell me when; GTFO ( Addons care te anunta cand esti in Flacari sau nu esti la 10yards Sexy Map; Quartz;Omni CC
Cateva cuvinte despre tine: Ambitios; Capabil de a invata ; Rezistent la Program' Rabdator

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
IullyFitzZa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-10-2021 07:19)
Joined: 01 Oct 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: London

Reputation: 51.1
Votes: 2

   
Post Posted: 06-02-2013, 00:59:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Iully
2.Varsta: 22
3.Nume Ingame: Bosule
4.Clasa: Hunter
5.Main Spec / Offspec: Main-Survival / Off -marksmanship
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bosule
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: pai am ales pve survival deooarece am inteles ca da ceva mai bine dmg aoe + single target
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): pai timp este imi fac dac nu am - 4 5 ore aprox..
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): sunt in Drunken Badgers momentan guilda e pvp pana se repara raiduri etc.. nu vreau sa raman aici in Drunken Badgers .. pt ca de asta am facut post aici.
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: pai vreau sa fac raiduri vreau p guilda cu activitate Ex GM & Donnors -
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): TS3 instalt / microfon + mixer ( odata eram DJ ) 6gb ram / i5 pro / video card ati redeon 9600 2gb
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: DMB + Damage recount
13.Cateva cuvinte despre tine: pai sunt foarte cum se cade .. asa cred eu bunu simt il am ptc nah akm am 7 ani de acasa .. etc
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : inca nush daca dai 3 mil dmg dar ma puteti testa anytime.. Astept un raspuns .. bafta alll la game.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    


The time now is 16-05-2024, 07:37:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x