User
Pass
2FA
 
 

..::Recrutari::..
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 37, 38, 39  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message68596
kejmeru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2013 19:27)
Joined: 02 Jan 2013
Posts: 13, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.5
Votes: 2

 
Post Posted: 05-01-2013, 19:30:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Kejmeru
Clasa: Rogue
Main Spec: Combat
Off Spec: -
Full Enchants/Sockets/Glyphs ? full ench full socket nu prea inteleg intrebarea
Rasa: Undead
ItemLevel: 360
Varsta: 22
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : tbc,wotlk,cata
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kejmeru
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : in fiecare zi de la 17:00 pana la 23:45+
De ce ati ales InspiratioN ? Pentru ca doresc sa fac full progres,iar voi imi puteti oferi asta

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shtrumfi

[GONG Man]



Status: Offline
(since 28-06-2014 18:16)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 291, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 153.9
Votes: 4

 
Post Posted: 05-01-2013, 20:31:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kejmeru wrote:
Nume ingame: Kejmeru
Clasa: Rogue
Main Spec: Combat
Off Spec: -
Full Enchants/Sockets/Glyphs ? full ench full socket nu prea inteleg intrebarea
Rasa: Undead
ItemLevel: 360
Varsta: 22
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : tbc,wotlk,cata
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kejmeru
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : in fiecare zi de la 17:00 pana la 23:45+
De ce ati ales InspiratioN ? Pentru ca doresc sa fac full progres,iar voi imi puteti oferi asta


ACCEPTAT! /w shtrumfitza sau pavy



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
valyvortex

[Death's Demise]



Status: Offline
(since 01-10-2019 20:14)
Joined: 28 Mar 2012
Posts: 289, Topics: 29
Location: Brasov

Reputation: 236.7
Votes: 15

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 07-01-2013, 14:51:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Truewarlock
Clasa: Warlock
Main Spec: Desto
Off Spec: Demo
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Undead
ItemLevel: 359
Varsta: 15
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) :TBC,WOTLK,CATA
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Truewarlock
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : ~7-9 ore , de la ora 14 :00 (L-V) ; sambata de la ora 11 :00 pana seara , iar duminica toata ziua
De ce ati ales InspiratioN ?: Sunteti o guilda capabila de progres



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 07-01-2013, 15:12:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

valyvortex wrote:
Nume ingame: Truewarlock
Clasa: Warlock
Main Spec: Desto
Off Spec: Demo
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Undead
ItemLevel: 359
Varsta: 15
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) :TBC,WOTLK,CATA
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Truewarlock
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : ~7-9 ore , de la ora 14 :00 (L-V) ; sambata de la ora 11 :00 pana seara , iar duminica toata ziua
De ce ati ales InspiratioN ?: Sunteti o guilda capabila de progres


ACCEPTAT


.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ihatespammerzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-04-2013 17:39)
Joined: 30 Oct 2012
Posts: 18, Topics: None
Location: Sibiu

Reputation: 61.6
Votes: 2

Post Posted: 11-01-2013, 21:25:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

valyvortex wrote:
Nume ingame: Truewarlock
Clasa: Warlock
Main Spec: Desto
Off Spec: Demo
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Undead
ItemLevel: 359
Varsta: 15
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) :TBC,WOTLK,CATA
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Truewarlock
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : ~7-9 ore , de la ora 14 :00 (L-V) ; sambata de la ora 11 :00 pana seara , iar duminica toata ziua
De ce ati ales InspiratioN ?: Sunteti o guilda capabila de progres


7-9 ore pe zi?? - n-ai viata baaaa si duminica sa nu iesi din casa... doamne!! -)))))))))

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dannyro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-03-2013 16:31)
Joined: 24 Jan 2011
Posts: 9, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 52.5
Votes: 2

 
Post Posted: 12-01-2013, 14:59:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Lasttank
Clasa: Paladin
Main Spec: Protection
Off Spec: Holy
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: blod elf
ItemLevel: 359
Varsta: 20
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : woltk 2ani si cata de cand este pe freakz
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Lasttank
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : in fiecare zi dupa orele 2
De ce ati ales InspiratioN ?: este o guilda cu renume si serioasa

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Regius22

[soon]



Status: Offline
(since 04-08-2022 18:33)
Joined: 01 Feb 2011
Posts: 1966, Topics: 64
Location: Engine room

Reputation: 894.9
Votes: 101

   
Post Posted: 12-01-2013, 15:39:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dannyro wrote:
Nume ingame: Lasttank
Clasa: Paladin
Main Spec: Protection
Off Spec: Holy
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: blod elf
ItemLevel: 359
Varsta: 20
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : woltk 2ani si cata de cand este pe freakz
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lasttank
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : in fiecare zi dupa orele 2
De ce ati ales InspiratioN ?: este o guilda cu renume si serioasa


Leaga contul!
Acceptat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raikiida13

[Tree of Life 4 Ever]



Status: Offline
(since 31-10-2013 14:10)
Joined: 01 Jan 2013
Posts: 57, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 32.7
Votes: 2

 
Post Posted: 13-01-2013, 21:58:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Tourqon
Clasa: DK
Main Spec: Blood
Off Spec: Frost
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: Tauren
ItemLevel: 361 / 360 frost
Varsta: 16
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : joc de tbc , pe wotlk aproape full progress
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tourqon
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : cam 5 ore pe zi in timpul sapt dupamasa si in weekend dimineata si seara
De ce ati ales InspiratioN ?: caut o guilda pro , inspiration mi se pare ideala







0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MarcoGen

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-08-2014 04:14)
Joined: 13 Jan 2013
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 51.2
Votes: 2

 
Post Posted: 13-01-2013, 22:27:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame: Nakla
Clasa: Priest
Main Spec: Holy
Off Spec: Shadow
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Goblin
ItemLevel: 360
Varsta: 15
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Joc doar din Cataclysm joc de 5-6 luni am facut toti bossi pe ambele dificultati normale iar pe heroic doar 10/25 hc Magmaw,Chimaeron si Halfus
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Nakla
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Daca e vorba de un Raid sunt mereu on in rest nu prea stau mult pe wow stau in jur de 3-4 ore
De ce ati ales InspiratioN ?: Deoarece am nevoie de o guilda buna pentru patchul urmator 4.3.4

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 14-01-2013, 02:02:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Raikiida13 wrote:
Nume ingame: Tourqon
Clasa: DK
Main Spec: Blood
Off Spec: Frost
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: da
Rasa: Tauren
ItemLevel: 361 / 360 frost
Varsta: 16
Teamspeak 3 / Microfon : da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : joc de tbc , pe wotlk aproape full progress
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tourqon
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : cam 5 ore pe zi in timpul sapt dupamasa si in weekend dimineata si seara
De ce ati ales InspiratioN ?: caut o guilda pro, inspiration mi se pare ideala


ACCEPTAT

Posturi unite automat, 14-01-2013, 02:02:55

MarcoGen wrote:
Nume ingame: Nakla
Clasa: Priest
Main Spec: Holy
Off Spec: Shadow
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa: Goblin
ItemLevel: 360
Varsta: 15
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Joc doar din Cataclysm joc de 5-6 luni am facut toti bossi pe ambele dificultati normale iar pe heroic doar 10/25 hc Magmaw,Chimaeron si Halfus
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nakla
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Daca e vorba de un Raid sunt mereu on in rest nu prea stau mult pe wow stau in jur de 3-4 ore
De ce ati ales InspiratioN ?: Deoarece am nevoie de o guilda buna pentru patchul urmator 4.3.4



ACCEPTAT



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iuli1998

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2014 17:32)
Joined: 15 Jan 2013
Posts: 22, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 86.3
Votes: 3

 
Post Posted: 15-01-2013, 21:24:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame:Kaele
Clasa:Death Knight
Main Spec:Frost
Off Spec:Blood
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?-A
Rasa:Blood Elf
ItemLevel:359 Tank/360 DPS
Varsta:15 ani
Teamspeak 3 / Microfon -a
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) :
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des :
De ce ati ales InspiratioN ?:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariix

[Creep]



Status: Offline
(since 15-03-2021 13:13)
Joined: 01 Apr 2011
Posts: 955, Topics: 106
Location: Arad

Reputation: 521.5
Votes: 14

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-01-2013, 21:27:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iuli1998 wrote:
Nume ingame:Kaele
Clasa:Death Knight
Main Spec:Frost
Off Spec:Blood
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?-A
Rasa:Blood Elf
ItemLevel:359 Tank/360 DPS
Varsta:15 ani
Teamspeak 3 / Microfon -a
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) :
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des :
De ce ati ales InspiratioN ?:


Respins Completeaza TOT

Posturi unite automat, 15-01-2013, 21:27:49

Si leaga accu dp forum cu cel dp site!!


.... [url=https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/draenor/lothrohan[/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iuli1998

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2014 17:32)
Joined: 15 Jan 2013
Posts: 22, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 86.3
Votes: 3

 
Post Posted: 16-01-2013, 11:45:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume ingame:Kaele
Clasa:Dk
Main Spec:Frost
Off Spec:Blood
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa:Blood Elf
ItemLevel:359 Tank /360 DPS
Varsta:15
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Am experienta joc wow de 4 ani si am jucat si pe blizz
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :Se vede
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Sambata Duminica Orele sunt 14:00-18:00
De ce ati ales InspiratioN ?: Parerea mea este ca aceasta guilda este plina de playeri care stiu ce inseamna wow si imi place foarte mult .

Posturi unite automat, 16-01-2013, 11:45:26

Nume ingame:Kaele
Clasa:DK
Main Spec:Frost
Off Spec:Blood
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa:Blood Elf
ItemLevel:359 tank 360 dps
Varsta:15
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Eu consider ca am pt ca joc wow de pe vanilla si am jucat si pe blizz 4 ani
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : Se vede
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : In weekend sunt tot timpul on daca este nevoie
De ce ati ales InspiratioN ?: Pentru ca este o guilda cu oameni care stiu ce inseamna wow

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shtrumfi

[GONG Man]



Status: Offline
(since 28-06-2014 18:16)
Joined: 08 Mar 2011
Posts: 291, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 153.9
Votes: 4

 
Post Posted: 16-01-2013, 13:41:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iuli1998 wrote:
Nume ingame:Kaele
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : Se vede


nu prea se vede, asa ca poti sa dai un link pentru a vedea si noi ce gear ai



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pakman

[InspiratioN Leader]



Status: Offline
(since 13-08-2014 17:01)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 761, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 294.5
Votes: 15

 
Post Posted: 16-01-2013, 14:01:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iuli1998 wrote:
Nume ingame:Kaele
Clasa:Dk
Main Spec:Frost
Off Spec:Blood
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa:Blood Elf
ItemLevel:359 Tank /360 DPS
Varsta:15
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Am experienta joc wow de 4 ani si am jucat si pe blizz
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) :Se vede
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : Sambata Duminica Orele sunt 14:00-18:00
De ce ati ales InspiratioN ?: Parerea mea este ca aceasta guilda este plina de playeri care stiu ce inseamna wow si imi place foarte mult .

Posturi unite automat, 16-01-2013, 11:45:26

Nume ingame:Kaele
Clasa:DK
Main Spec:Frost
Off Spec:Blood
Full Enchants/Sockets/Glyphs ?: Da
Rasa:Blood Elf
ItemLevel:359 tank 360 dps
Varsta:15
Teamspeak 3 / Microfon : Da
Ce experienta si vechime in WoW aveti (patches Vanilla/Tbc/WotlK/Cata) : Eu consider ca am pt ca joc wow de pe vanilla si am jucat si pe blizz 4 ani
Armory Link (Sa se vada gear-ul pve , nu uitati sa-l aveti pe voi la logout) : Se vede
Cat timp aveti la dispozitie pt WoW ? pe zi/sapt , si orele la care ati putea fi on cel mai des : In weekend sunt tot timpul on daca este nevoie
De ce ati ales InspiratioN ?: Pentru ca este o guilda cu oameni care stiu ce inseamna wow



RESPINS si gata



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 37, 38, 39  Next    


The time now is 18-05-2024, 18:52:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password