User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message197791
Mysticalpaiin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-09-2014 13:23)
Joined: 26 Oct 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32.6
Votes: 3

 
Post Posted: 28-12-2012, 20:03:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cosmin ( Mysticalpain )
2. Varsta: 17
3. Localitate: Pitesti jud Arges
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : cat este nevoie
5. Clasa: DK FROST
6. Main Spec/OFF spec: Frost/nu am
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Mysticalpain
8. Screenshot cu Interfata*: IMG: http://i47.tinypic.com/11kh6og.jpg
9. Foste Guilde : Wicked cu Hollyycow,Kattl,Jeltok,Vlymage,etc:))
10. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Pentru progres

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lilsoldier

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2019 19:42)
Joined: 24 Dec 2012
Posts: 12, Topics: 2
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 58.5
Votes: 3

 
Post Posted: 28-12-2012, 20:08:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mysticalpain RECRUTAT!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DariusJ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2013 13:22)
Joined: 17 Mar 2010
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 68.2
Votes: 4

Post Posted: 02-01-2013, 22:29:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Jecan Darius
2. Varsta: 17
3. Localitate: Zalau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 5-6 ore aproximativ.
5. Clasa: Death Knight
6. Main Spec/OFF spec: Frost , off spec blood
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Intheend
8. Screenshot cu Interfata*: http://www.girlshare.ro/31989331
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Cum unholy nu functioneaza cum trebuie inca , frost este singurul spec de dps disponibil.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput pe wotlk , pana sa bage cataclysm am luat o mica pauza apoi am inceput iar.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Inspiration , Pride , Evo , I need a life. Din inspiration , pride si evo am iesit deoarece nu m-am inteles prea bine cu unii colegi , iar din i need a life inca astept sa-mi spuna baietii de ce mi-au dat kick.
12. Detalii PC*. 4 gb ram , placa video 1 gb , processor 2.0 ghz dual
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece vreau sa ma alaturi unei guilde serioase pentru 4.3.4
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev , practic fotbal , imi plac iesirile in oras si la munte si sunt un tip deschis.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Cred ca am amintit tot ce a fost necesar.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls: http://postimage.org/image/3rzj79g2x/

Multumesc anticipat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kejmeru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2013 19:27)
Joined: 02 Jan 2013
Posts: 13, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.5
Votes: 2

 
Post Posted: 05-01-2013, 18:55:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cristian
2. Varsta: 22
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : in fiecare zi (uneori exceptie sambata) de la 17:00-23:45+
5. Clasa: Rogue
6. Main Spec/OFF spec: Combat
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kejmeru
8. Screenshot cu Interfata* : http://photobase.ro/di-2H59.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Evident..cel mai bun in pve(combat)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): joc wow de pe vremea tbc,dar ca player dedicat de pe vremea wotlk,am jucat in method daca mai cunoasteti guilda un am avut un progres f bun inclusiv lk pe 25h,aveam tot rogue,dar din cauza pauzei pe care am luat-o shokeru a sters caracterele pe care le aveam de pe lk...
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : guilda in care ma aflu Havock, parasesc guilda pentru ca nu exista o organizare adecvata, prea putina preocupare pentru progresul guildei s.a.m.d., guilda de suflet care din pacate s-a destramat este Method de pe vremea wotlk.
12. Detalii PC*. pentium dual-core 2.5ghz, placa video 1gb dedicata,30fps in orgrimmar,13-17 in raiduri de 25
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru ca ati aratat ca puteti...pentru progresul full run si pt ca oferiti ceea ce imi doresc de la o guilda: Organizare!
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student la ASE la Management, am un job part time unde livrez mancare pe scuter..lol...hobbyuri: wow
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Accountul meu nu este prea bine maximizat, aici ma refer la achievments,titluri,profesii revin dupa o pauza de 6 luni de wow si vreau sa revin in forta! Va salut
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. : http://photobase.ro/di-PDS2.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lilsoldier

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2019 19:42)
Joined: 24 Dec 2012
Posts: 12, Topics: 2
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 58.5
Votes: 3

 
Post Posted: 05-01-2013, 20:48:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cristian, darius respins
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:35)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 237.1
Votes: 13

 
Post Posted: 05-01-2013, 22:20:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SE RECRUTEAZA HUNTERI MAIN SPEC!!!!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DariusJ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2013 13:22)
Joined: 17 Mar 2010
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 68.2
Votes: 4

Post Posted: 06-01-2013, 15:17:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lilsoldier , imi spui te rog un motiv de respingere?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 06-01-2013, 18:35:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cand se face o cerere, de obicei ar fi normal sa fi cat mai precis la fiecare punct.
acel punct care nu ne-a impresionat deloc este "experienta in joc".
din ce ai scris acolo, noi nu ne putem da seama la ce nivel de joc esti, ce script-uri sti, ce script-uri nu sti etc.
desigur, o sa intrebi: "dar voi nu ma puteati intreba in joc?", raspunsul fiind: este interesul tau de a intra in guilda, nu al nostru. De aceea sunt facute aceste topic-uri, pt. trece direct la "actiune" in joc si a evita cateva minute de conversatie despre script-uri, clasa etc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nightpanther

[The Insane]



Status: Offline
(since 25-03-2020 08:32)
Joined: 07 Aug 2011
Posts: 128, Topics: 1
Location: Dambovita

Reputation: 72.9
Votes: 11

 
Post Posted: 06-01-2013, 22:26:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kejmeru Respins ilvl mic si dps prea slab ... Multumesc


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
danutycu666
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 27-03-2016 11:10)
Joined: 29 Sep 2012
Posts: 122, Topics: 36
Location: Bucale

Reputation: 7
Votes: 10

Post Posted: 08-01-2013, 22:59:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Danut
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 6-7 ore / zi,weekend mai mult depinde..
5. Clasa: Troll Druid
6. Main Spec/OFF spec: Resto 365 /Feral Tank 365
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Droodftw
8. Screenshot cu Interfata*: http://i46.tinypic.com/5l5itt.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am ales resto pentru ca este un spec potrivit pt raids si foarte util
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): am jucat pe WOTLK sub numele de Treeowl realizand LK 25hc , iar in prezent pe Cata cu acest char am full achievs hc
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : LoD,Pride si Blue World
12. Detalii PC*. 2 gb ram procesor intel celeron ... (->la raid de 10 nam nici o problema la cele de 25 uneori mici freezuri dar e ok )
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :este o guilda cu renume cunoscuta cu playeri care isi stiu clasa si se tin de treaba
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : ce sa zic sunt studemt ,mai ies cu prietenii la un fotbal, un film etc, imi plac glumele (depinde am si eu o limita)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : Am ts 3 !
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. : Sunt Healer:D

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lilsoldier

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2019 19:42)
Joined: 24 Dec 2012
Posts: 12, Topics: 2
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 58.5
Votes: 3

 
Post Posted: 08-01-2013, 23:05:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

danut recrutat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TheJok

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-10-2013 08:34)
Joined: 26 Jan 2012
Posts: 24, Topics: 1
Location: Bucuresti

Reputation: 65.8
Votes: 2

 
Post Posted: 12-01-2013, 12:06:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Catalin
2. Varsta: 22 ani
3. Localitate: Bucuresti (Origine Brasov)
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Aproape in fiecare zi, dupa ora 19:00 ca dimineata am facultate si dupa 13:00 munca.
5. Clasa: Death Knight
6. Main Spec/OFF spec: Blood/Frost
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Archtorment
8. Screenshot cu Interfata*: http://tinypic.com/r/ogmhko/6
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am ales specul de blood pentru ca imi place sa tankez si vroiam un tanking class cu care nu am jucat ( il am din LK ).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc wow din TBC 2.1 si pana acum am facut mai tot contentul existent, inclusiv cataclysm ca am jucat si pe 4.3 pe blizz.Always as a tank -
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost mai in toate guildele cunoscute de la hoarda dar activitatea mare am desfasurat-o intai in Brotherhood, apoi in Wicked.Ambele s-au destramat.In celelalte nu m-am simtit eu ok cu persoanele de acolo si am plecat.
12. Detalii PC*. Am un laptop Asus cu 5 gb ram, placa video ATI Mobility Radeon HD 5400 1 gb VRAM, i3 2,2 GHz si cam atat ce e mai important -.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Un motiv ar fi acela ca majoritatea fostilor mei gmemberi din wicked sunt la voi -, doi ca vreau sa vad cum e un regim de raiding mai pro.Mie imi place PVE si sunt destul de rabdator la raiduri dar cand vad ca altii se chinuie sa faca first try si altii sunt brb 2 min sau pauza tigare dupa primul wipe..e destul de annoying.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Eu sunt student la UNArte Bucuresti anul 3 licenta, lucrez la o firma de dezvoltare de aplicatii pt Mac, Ipad si Iphone ca concept artist si modelator 3d mai nou (grafica) si imi place mult sa desenez si sa pictez monstruleti si chestii awesome.Sunt o persoana sociabila dar nu-mi plac grupurile mari cand e vorba de o iesire (i know my motive).Mai sunt si altele dar asta ramane pentru timpurile intalnirilor (daca se practica asta - )
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Cheers!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 12-01-2013, 13:46:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

din cate stiu aveai main char un paladin
vrei sa vi in guilda cu dk-ul si cu paladinul esti in light of dawn.
astept sa-mi spui care este defapt main char-ul tau.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alezeus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2019 16:55)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 403, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 196.5
Votes: 23

 
Post Posted: 12-01-2013, 16:52:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kreyzeFX wrote:
din cate stiu aveai main char un paladin
vrei sa vi in guilda cu dk-ul si cu paladinul esti in light of dawn.
astept sa-mi spui care este defapt main char-ul tau.



Scuze pt post te ajut eu l am dat afara +black list..o zi placuta



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 12-01-2013, 21:33:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Archtorment acceptat


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 27-10-2024, 19:12:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x