User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message33181
badsanta4cs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-12-2012 14:46)
Joined: 29 Jun 2011
Posts: 23, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 22.4
Votes: 3

 
Post Posted: 09-12-2012, 12:16:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Real life


Nume complet : Aurelian
Varsta : 15
Ocupatie : Elev


In-game

Nume caracter: Unbelieveber
Clasa: Troll
Spec/offspec : Protection/Fury
Profesii : Enchanting si BS
Link armory(pve gear/spec) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Unbelieveber
Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:
Experienta pve (incluzand toate expansionurile existente -elaborati raspunsul cu date precise) : Joc warr protection inca de cand era freakz pe WOTLK imi stiu clasa foarte bine si am full progres pe wotlk, iar pe cata am full progres inafara de atra.
Guilde precedente (motivul plecarii) : ELGG, Wicked - Neseriozitate
Screenshot cu interfata ta : http://i.imgur.com/V7S0b.jpg
Teamspeak /microfon(obligatoriu): Da, ambele.
Alte mentiuni: Cam nimic, as dorii sa fac treaba buna cu aceasta guilda pe patchul urmator, dar si pe acesta cat mai e -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Disgrountled

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-03-2014 14:56)
Joined: 08 Oct 2012
Posts: 10, Topics: 1
Location: Deva

Reputation: 68.3
Votes: 2

   
Post Posted: 17-12-2012, 21:27:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Real life


Nume complet : Cipri M
Varsta : 26
Ocupatie : Tehnic RDS


In-game

Nume caracter: Doomcry
Clasa: Shaman
Spec/offspec : Enhancement / ??? (poate elemental momentan tot enhancement pvp)
Profesii : jewelcrafting maxed / blacksmith maxed
Link armory(pve gear/spec) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Doomcry
Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:


am facut unul si la 4 mil dps sa se observe ca nu pierd dps


Experienta pve (incluzand toate expansionurile existente -elaborati raspunsul cu date precise) : joc din tbc.pe freakz doar din wotlk cu pauze (retail tot cataclysmul) reintors in cata freakz
Guilde precedente (motivul plecarii) : The light of dawn 1 saptamana...kick pt inactivitate probleme personale
Screenshot cu interfata ta : standard nu am modificat UI`ul nu ma ajuta prea mult si imi incetinesc fps`urile dar sunt deschis la idei
Teamspeak /microfon(obligatoriu): exista
Alte mentiuni: prefer sa raspund la ce sunt intrebat. poate ar trebuii sa mentionez ca sunt disponibil zilnic ingame peste 4-5 ore





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
HellShout

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-02-2013 17:24)
Joined: 21 Feb 2012
Posts: 72, Topics: 11
Location: Sideria

Reputation: 60.5
Votes: 2

 
Post Posted: 29-12-2012, 18:28:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Real life


Nume complet : Razvan
Varsta : 17
Ocupatie : Elev si photo artist !


In-game

Nume caracter: Glaciartank
Clasa: Dk
Spec/offspec : blood/frost
Profesii : Archeology
Link armory(pve gear/spec) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Glaciartank
Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls: am si offspec dps tot 361 ilvl, scot peste 20k pe bos!
Experienta pve (incluzand toate expansionurile existente -elaborati raspunsul cu date precise) : Pai joc blood 361 ilvl si tot la fel de bine joc si frost 361 ilvl, joc de pe TBC !!!! pe freakz si eu zic ca o sa fie misto in guilda si sper sa facem raiduri impreuna si pe 4.3.4 -!
Guilde precedente (motivul plecarii) : Evo,We Play Naked - desfiintare si seriozitate!
Screenshot cu interfata ta : http://tinypic.com/r/14w516s/6
Teamspeak /microfon(obligatoriu): Da, amandoua!
Alte mentiuni: As vrea sa facem treaba buna si pe 4.3.4 deoarece o sa fie DISTRACTIE !!!!! \m/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bboy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2017 18:09)
Joined: 12 Sep 2012
Posts: 292, Topics: 32
Location: Las Fierbinti

Reputation: 148.7
Votes: 7

     
Post Posted: 06-01-2013, 23:57:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Real life


Nume complet : Catalin
Varsta : 15
Ocupatie : Student , Fotbal , ...


In-game

Nume caracter: Bboy
Clasa: Druid
Spec/offspec : Resto / Balance

Profesii : Enchating / Engineering(viitor Tailoring)

Link armory(pve gear/spec) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bboy

Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls: Click

Experienta pve (incluzand toate expansionurile existente -elaborati raspunsul cu date precise) : Joc inca de pe Wotlk , frumos expansion, nici nu stiam cu ce se mananca wow-ul pe atunci , dar am fost si eu carat de niste prieteni , am dat jos si LK-ul , a fost foarte misto acel patch , pacat ca aici pe server nu am avut Gunship , as fi vrut sa vad cu ce se mananca si eventu de la ala. Acum , pe acest patch aprofundez - ; am tot down pe hc ; iar pe 4.3.4 , patch-ul urmator , deja pot spune ca cunosc majoritatea bosilor , cel putin cei 2 noi din BH ii stiu detul de bine.

Guilde precedente (motivul plecarii) : Am fost in multe guilde in ultima vreme , inainte sa nu mai joc wow (cam acum 1 luna m-am reapucat) fusesem in guilde gen I need a life , Betrayers , primeam si cred ca as primi si aici kick deoarece ma trage laptop-ul in jos , dar nui nici o problema , in 2 zile imi ajunge un nou PC acasa , si o sa mi se miste perfect , sa nu mai clachez. Pot spune , chiar astazi am fost in Pride , azi am fost , azi am iesit , bwd 25hc , full run , a fost frumos , dar nu imi place cand stam la wipe-uri in prostie , gen wipe din cauza ca ia unul boss-ul ca n00bu , imi place ca sa avem un leader , ca de-aia unul din guild este GM , altul este raid leader , iar altul este Ofiter , ca sa ascultam de el.

Screenshot cu interfata ta : Se poate vedea in SS-ul cu Recount , acum joc cu cea de la wow , nu am schimbat-o , am pus doar cateva addons de baza ; am testat cateva addons pe 4.3.4 si cand se va baga eu deja am un UI , facut de mine , pregatit.

Teamspeak /microfon(obligatoriu): Da , si microfon , si ts

Alte mentiuni: Cum poate reiese de mai sus , imi place atunci cand gasesc intr-o guilda profesionalism , respect , si de ce nu , liniste. Un raid frumos , fara sa se umble haotic , terminat in timp record , iar apoi ascultand muzica pe ts , asta este o guilda bazata pentru mine. Sunt rezistent la wipe-uri , nu ies pana nu spune Raid Leader-ul ca e over. Va salut toata guilda!

Edit: Acum am vazut ca recrutati clasa mea in proportii mici , sper ca o sa fiu recrutat , chiar am nevoie de o guilda mai ales acum cand plictiseala a devenit boala cronica - .



Dum spiro, spero.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exemplu

[Specii]



Status: Offline
(since 27-11-2019 21:03)
Joined: 27 May 2011
Posts: 299, Topics: 53
Location: Specii

Reputation: 41.2
Votes: 16

 
Post Posted: 07-01-2013, 10:15:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bboy acceptat dai un /w pe exemplu sau quadalahara pe la ora 3 daca esti online sau chiar mai devreme
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cocyn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-12-2013 17:56)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 16, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 54
Votes: 2

 
Post Posted: 10-01-2013, 00:47:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume complet :Cosmin
Varsta :17
Ocupatie :Elev


In-game

Nume caracter:Maxterio
Clasa:Rogue
Spec/offspec :Combat
Profesii :Enchanting
Link armory(pve gear/spec) :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Maxterio
Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:-
Experienta pve (incluzand toate expansionurile existente -elaborati raspunsul cu date precise) :Tbc..si cata...
Guilde precedente (motivul plecarii) :-
Screenshot cu interfata ta :-
Teamspeak /microfon(obligatoriu):da
Alte mentiuni:-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalinn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-02-2015 08:08)
Joined: 05 Sep 2010
Posts: 55, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 166.5
Votes: 3

Post Posted: 12-01-2013, 16:00:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume complet : Istoan Catalin
Varsta : 18 ani
Ocupatie: Am niste ocupatii ... sa rulez si sa fumez -


In-game

Nume caracter: Warryz
Clasa: Warr
Spec/offspec : fury prot
Profesii : Eng.
Link armory(pve gear/spec) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Warryz
Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:
Experienta pve (incluzand toate expansionurile existente -elaborati raspunsul cu date precise) : bwd 25 n- full bwd25hc -full bot 10 25 n hc full
Guilde precedente (motivul plecarii) : drunker badgers sau ceva de genu
Screenshot cu interfata ta :
Teamspeak /microfon(obligatoriu): da
Alte mentiuni: Specii sunt regii

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dinoflex

[Rãgãlie]



Status: Offline
(since 26-08-2013 13:45)
Joined: 18 Jun 2011
Posts: 174, Topics: None
Location: Romania

Reputation: -26.2
Votes: 14

 
Post Posted: 17-01-2013, 16:50:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalinn wrote:
Nume complet : Istoan Catalin
Varsta : 18 ani
Ocupatie: Am niste ocupatii ... sa rulez si sa fumez -


In-game

Nume caracter: Warryz
Clasa: Warr
Spec/offspec : fury prot
Profesii : Eng.
Link armory(pve gear/spec) : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Warryz
Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:
Experienta pve (incluzand toate expansionurile existente -elaborati raspunsul cu date precise) : bwd 25 n- full bwd25hc -full bot 10 25 n hc full
Guilde precedente (motivul plecarii) : drunker badgers sau ceva de genu
Screenshot cu interfata ta :
Teamspeak /microfon(obligatoriu): da
Alte mentiuni: Specii sunt regii


THE COCALAR WAR IS BACK!



Am un prist!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ichigo40k

[Dark Paladin]



Status: Offline
(since 03-10-2016 10:35)
Joined: 12 Feb 2012
Posts: 310, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 194
Votes: 10

 
Post Posted: 21-01-2013, 20:15:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dinoflex wrote:
"THE COCALAR WAR IS BACK!



carnatelule ai fugit la alianta in opus dei???sti ca vin si eu dupa tine nu ??--)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11    


The time now is 11-05-2024, 06:20:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x