User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 117, 118, 119  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message247505
MulteRasete
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-08-2013 15:45)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 1568, Topics: 30
Location: Heaven

Reputation: -8.1
Votes: 85

 
Post Posted: 31-01-2013, 23:15:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

moarcea wrote:
Nume In-Game : Fringe
Clasa : Priest
MainSpec/OffSpec : holy/shadow
iLvl : (cat timp ai gear specialization nu o sa fie probleme) 369 sau ceva de genu
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fringe
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): fishing cooking
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : showdown... inactiv vreo 2 luni:D uitasem sa mai intru
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment : ( un mare avantaj cei ce au ,nu este obligatoriu! )



/w Many accepted !


"Nu e nimic iesit din comun,doar papagali care se cred vulturi..."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-02-2013, 01:57:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

FRINGE:X *** AWESOME NAME MAN!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xboy_xero

[Imba]



Status: Offline
(since 14-10-2018 11:57)
Joined: 15 Nov 2012
Posts: 484, Topics: 3
Location: Cornu, Prahova

Reputation: 97.9
Votes: 18

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-02-2013, 07:16:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Xerofour
Clasa : Rogue
MainSpec/OffSpec : Combat/Subtlety
iLvl : (cat timp ai gear specialization nu o sa fie probleme) 372/373
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xerofour
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Ench full/tailoring abia acum am inceput
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Razer :Am iesit din g deoarece nu ma intelegeam cu cineva de acolo.
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment : ( un mare avantaj cei ce au ,nu este obligatoriu! )Nu am avut cu cine sa fac.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MulteRasete
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-08-2013 15:45)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 1568, Topics: 30
Location: Heaven

Reputation: -8.1
Votes: 85

 
Post Posted: 01-02-2013, 12:50:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xboy_xero wrote:
Nume In-Game : Xerofour
Clasa : Rogue
MainSpec/OffSpec : Combat/Subtlety
iLvl : (cat timp ai gear specialization nu o sa fie probleme) 372/373
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xerofour
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Ench full/tailoring abia acum am inceput
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Razer :Am iesit din g deoarece nu ma intelegeam cu cineva de acolo.
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment : ( un mare avantaj cei ce au ,nu este obligatoriu! )Nu am avut cu cine sa fac.


RESPINS !


"Nu e nimic iesit din comun,doar papagali care se cred vulturi..."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zizzzo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-02-2013 11:23)
Joined: 24 Dec 2010
Posts: 22, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 71.6
Votes: 2

 
Post Posted: 01-02-2013, 15:43:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Gajel
Clasa : Shman
MainSpec/OffSpec : Resto/Ench
iLvl : 365
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gajel
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Alchy/Si azi m-am apucat pe Tailoring ca am unlearn la Herg
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea :Anarchy am iesit din cauza ca mai taota conducerea de la inceput nu mai joaca si acuma e totu vreiste
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment : ( un mare avantaj cei ce au ,nu este obligatoriu! )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MulteRasete
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-08-2013 15:45)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 1568, Topics: 30
Location: Heaven

Reputation: -8.1
Votes: 85

 
Post Posted: 01-02-2013, 15:46:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zizzzo wrote:
Nume In-Game : Gajel
Clasa : Shman
MainSpec/OffSpec : Resto/Ench
iLvl : 365
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gajel
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Alchy/Si azi m-am apucat pe Tailoring ca am unlearn la Herg
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea :Anarchy am iesit din cauza ca mai taota conducerea de la inceput nu mai joaca si acuma e totu vreiste
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment : ( un mare avantaj cei ce au ,nu este obligatoriu! )


/w Many accepted !


"Nu e nimic iesit din comun,doar papagali care se cred vulturi..."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Radical

[Madness forever]



Status: Offline
(since 13-04-2023 12:11)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 7438, Topics: 366
Location: Neverland

Reputation: 3074.2
Votes: 461

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-02-2013, 16:58:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zizzzo wrote:
Nume In-Game : Gajel
Clasa : Shman
MainSpec/OffSpec : Resto/Ench
iLvl : 365
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gajel
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Alchy/Si azi m-am apucat pe Tailoring ca am unlearn la Herg
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea :Anarchy am iesit din cauza ca mai taota conducerea de la inceput nu mai joaca si acuma e totu vreiste
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment : ( un mare avantaj cei ce au ,nu este obligatoriu! )

De la ce vine ENCH? -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nseries

[Dumnezeu in devenire]



Status: Offline
(since 08-10-2022 13:11)
Joined: 08 Feb 2012
Posts: 5215, Topics: 114
Location: Miss Ghica

Reputation: 677.7
Votes: 162

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 10-02-2013, 01:42:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Allybetrayer wrote:
zizzzo wrote:
Nume In-Game : Gajel
Clasa : Shman
MainSpec/OffSpec : Resto/Ench
iLvl : 365
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gajel
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Alchy/Si azi m-am apucat pe Tailoring ca am unlearn la Herg
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea :Anarchy am iesit din cauza ca mai taota conducerea de la inceput nu mai joaca si acuma e totu vreiste
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment : ( un mare avantaj cei ce au ,nu este obligatoriu! )

De la ce vine ENCH? -


De la asta --

Posturi unite automat, 10-02-2013, 01:42:45

No acuma serios...
E CU UN CHAR IN UNSTOPPABLE VOI NU VEDEȚI? -

Aphaxx
<Unstoppable>
LEVEL 85 Human Death Knight Genesis 368 675 49 41 09-02-2013 18:32:38
(acum 7 ore) 3d, 3h, 50m, 8s

Gajel
<Madness>
LEVEL 85 Draenei Shaman Genesis 365 811 36 57 09-02-2013 20:29:56
(acum 5 ore) 5d, 20h, 27m, 3s

Ilvl difference!?!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MulteRasete
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-08-2013 15:45)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 1568, Topics: 30
Location: Heaven

Reputation: -8.1
Votes: 85

 
Post Posted: 10-02-2013, 03:18:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nseries wrote:
Allybetrayer wrote:
zizzzo wrote:
Nume In-Game : Gajel
Clasa : Shman
MainSpec/OffSpec : Resto/Ench
iLvl : 365
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gajel
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Alchy/Si azi m-am apucat pe Tailoring ca am unlearn la Herg
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea :Anarchy am iesit din cauza ca mai taota conducerea de la inceput nu mai joaca si acuma e totu vreiste
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment : ( un mare avantaj cei ce au ,nu este obligatoriu! )

De la ce vine ENCH? -


De la asta --

Posturi unite automat, 10-02-2013, 01:42:45

No acuma serios...
E CU UN CHAR IN UNSTOPPABLE VOI NU VEDEȚI? -

Aphaxx
<Unstoppable>
LEVEL 85 Human Death Knight Genesis 368 675 49 41 09-02-2013 18:32:38
(acum 7 ore) 3d, 3h, 50m, 8s

Gajel
<Madness>
LEVEL 85 Draenei Shaman Genesis 365 811 36 57 09-02-2013 20:29:56
(acum 5 ore) 5d, 20h, 27m, 3s

Ilvl difference!?!



cand i-am dat accept nu avea,dar vad ca s-a descurcat . vb maine cu el si sa vedem cat de tare poate sa zboare -)


ms -


"Nu e nimic iesit din comun,doar papagali care se cred vulturi..."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mcstab

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-03-2024 13:24)
Joined: 12 Apr 2012
Posts: 341, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 400.1
Votes: 20

   
Post Posted: 10-02-2013, 16:26:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Dragonspy
Clasa : Rogue
MainSpec/OffSpec : Combat/Subtlety
iLvl : (cat timp ai gear specialization nu o sa fie probleme) 370/376
Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dragonspy
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Jwl/engi
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Old gang , am luat o pauza de vreo 2 luni si cand am vrut sa ma reapuc am vazut ca ideile mele nu mai merg in aceeasi directie cu cele ale guildei
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment : ( un mare avantaj cei ce au ,nu este obligatoriu! ) le arat in joc daca e



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MulteRasete
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-08-2013 15:45)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 1568, Topics: 30
Location: Heaven

Reputation: -8.1
Votes: 85

 
Post Posted: 10-02-2013, 16:30:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mcstab wrote:
Nume In-Game : Dragonspy
Clasa : Rogue
MainSpec/OffSpec : Combat/Subtlety
iLvl : (cat timp ai gear specialization nu o sa fie probleme) 370/376
Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dragonspy
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): Jwl/engi
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : Old gang , am luat o pauza de vreo 2 luni si cand am vrut sa ma reapuc am vazut ca ideile mele nu mai merg in aceeasi directie cu cele ale guildei
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment : ( un mare avantaj cei ce au ,nu este obligatoriu! ) le arat in joc daca e


Accepted !


"Nu e nimic iesit din comun,doar papagali care se cred vulturi..."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
maryus2012

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-11-2021 16:01)
Joined: 14 Nov 2012
Posts: 66, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 41.1
Votes: 5

Post Posted: 16-02-2013, 11:42:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Maryusprst
Clasa : Priest
MainSpec/OffSpec : holy/disci.
iLvl : 366
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Maryusprst
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): am avut herbalism si alchemely.dar leam sters ....ma reapuc dinou nu este nici o problema
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : the worlords .acolo totul e concret daca spui la cine care are arnk mai mare ca tine sa dea relase sau ma rog..ceva de genu la raid/dungeon iti da kick din raid/guild asa mi sa intamplat.
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment :pe acest car nu am decat chima si magmaw de pe 4.0.6 pt ca eu am avut paladin:cu toate achivent.stiu toate scripturile hc/n dar mi sa banat contul din cauza ca am facut reclama la alt sv din gresala.si nu mi sa mai dat oportunitatea de al recupera.dar acum sunt pe priest.si cu el joc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pumpkin

[Stray cat]



Status: Offline
(since 13-05-2016 19:29)
Joined: 29 May 2011
Posts: 1281, Topics: 10
Location: middle of the snowfield

Reputation: 342.5
Votes: 27

 
Post Posted: 16-02-2013, 11:55:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

maryus2012 wrote:
Nume In-Game : Maryusprst
Clasa : Priest
MainSpec/OffSpec : holy/disci.
iLvl : 366
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Maryusprst
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.): am avut herbalism si alchemely.dar leam sters ....ma reapuc dinou nu este nici o problema
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea : the worlords .acolo totul e concret daca spui la cine care are arnk mai mare ca tine sa dea relase sau ma rog..ceva de genu la raid/dungeon iti da kick din raid/guild asa mi sa intamplat.
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment :pe acest car nu am decat chima si magmaw de pe 4.0.6 pt ca eu am avut paladin:cu toate achivent.stiu toate scripturile hc/n dar mi sa banat contul din cauza ca am facut reclama la alt sv din gresala.si nu mi sa mai dat oportunitatea de al recupera.dar acum sunt pe priest.si cu el joc.


Respins.


Trainstations .. I hate them.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MulteRasete
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-08-2013 15:45)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 1568, Topics: 30
Location: Heaven

Reputation: -8.1
Votes: 85

 
Post Posted: 16-02-2013, 12:25:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)





RESPECTATI ACEST MODEL DE CERERE (dati direct copy-paste de aici):

Quote:
Nume In-Game :
Clasa :
MainSpec/OffSpec :
iLvl : (cat timp ai gear specialization nu o sa fie probleme)
Link Armory :
Profesie (minim 1 non gathering profession/first aid/fishing etc.):
Guilda precedenta si motivul plecarii din ea :
PrintScr cu Atramedes si ODS HC Achievment : ( un mare avantaj cei ce au ,nu este obligatoriu! )


IMPORTANT: Sa ai contul din joc legat cu cel de pe forum. [Click aici pt a lega conturile]

* Upload screenshots HERE



Cerinte :

* Recrutari deschise pentru orice clasa / spec (only main char`)

* Cunostinte clasa, sa iti sti clasa pe main spec si offspec( daca pretinzi ca ai offspec si ai pretentii la iteme )

* Si nu in ultimul rand...RABDARE, nu caut boti care tot ce stiu sa faca e sa intrebe toata ziua " cand facem raid" si cand se face raidul ei sa nu fie on (toate la timpul lor,deocamdata sunt multe bugguri de rezolvat) , nu caut fomisti de iteme/dkpuri, caut oameni care vor sa joace intr-o comunitate cu oameni care isi stiu treaba la raid si nu trag raidul in jos prin nobism si idiotism.

* Respecta si vei fi respectat!



Ps: Daca nu sunteti in stare nici aceste mici cerinte(spun eu) sa le respectati, atunci va rog nu mai postati... nu vreau sa imi pierd timpul cu toate prostiile voastre.





"Nu e nimic iesit din comun,doar papagali care se cred vulturi..."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Calarasu

[Roaga'te la toteme]



Status: Offline
(since 23-06-2016 16:49)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 226, Topics: 26
Location: Colosseum

Reputation: 82.3
Votes: 30

   
Post Posted: 18-02-2013, 22:15:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Costin
2. Varsta: 29
3. Localitate: Moreni / Dambovita
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? am destul timp
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Restoration / Elemental
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Primordia
7. Screenshot cu Interfata: http://imageshack.us/f/593/wowscrnshot082112170625.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? , e distractiv si nu e clasa cu 2 butoane
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Roatia variaza pe resto.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
2005 Ian - 2011 Ian ( Blizzard) , 2011- ziua de azi (Freakz)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Opus Dei
12. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Oameni cu atitudine
13 Progres - Full pana la ora actuala



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 117, 118, 119  Next    


The time now is 02-10-2024, 11:29:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x