User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message33862
Dazz1

[Falcon Punch]



Status: Offline
(since 04-01-2019 09:23)
Joined: 18 Jun 2012
Posts: 547, Topics: 211
Location: Romania

Reputation: 175.3
Votes: 16

 
Post Posted: 13-03-2013, 12:12:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cretan wrote:
1.Prenume IRL: Adrian
2.Varsta: 18
3.Nume Ingame: Gaxox
4.Clasa: Mage
5.Main Spec / Offspec: PVP ( Arcane 395 ) PVE ( Fire 381 )
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gaxox
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: pentru ca este un spec cu dmg consistent, un burst masiv ( daca sti sal dai) , are aoe dmg foarte bun si survival consistent
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): 7..8 ore pe zi.. pt ca lucrez..
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Pride .. de cand as in guilda aici nam vazut sa faca 1 raid..
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: progres pve
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Am ( skype, TS3, Microfon, Telefon, - Web... Tot ce vrei -
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: Trebe sa le descarc din nou...
13.Cateva cuvinte despre tine: Destul de sociabil, daca ma calci pe nervi nu te scapa nici dumnezeu de injuraturi, pasionat de wow dar nu obsedat.... ( http://www.facebook.com/cretan94 )
14.Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : Nam Screenshot ='(


Respins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Clubber

[Zis si Stalkeru']



Status: Offline
(since 12-12-2020 14:23)
Joined: 19 Nov 2011
Posts: 500, Topics: 25
Location: Tuzla City

Reputation: 122.6
Votes: 22

   
Post Posted: 16-03-2013, 23:17:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Adrian
2.Varsta: 16
3.Nume Ingame: Histeryan
4.Clasa: Paladin
5.Main Spec / Offspec: Holy/Offspec inca nu m-am hotarat -
6.Link armory: Histeryan's Armory
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: Pentru ca il joc de mult si mereu mi-a placut sa stau healer intr-un raid -
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): 4-5 ore pe zi
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): The Betrayers-Dezorganizare,lipsa progress/HKP-Am iesit din cauza programului/GMs and Donors-Am luat kick pe 4.0.6 din cauza unui fail al meu la council pe specul de tank.
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: In primul rand vreau sa ma reapuc din nou pe freakz si caut o guilda buna si in al doilea rand vreau o a doua sansa -
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Ts3:Am Microfon:Am
Detalii PC intel dual core 2.8 (cred) 2 gb ram,placa video 1 gb (In vara intentionez sa fac un upgrade serios )Ma tine destul de bine la raiduri,frameaza putin in raidurile de 25 dar ma descurc -
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: Dbm,Recount,healbot
13.Cateva cuvinte despre tine: Sociabil,calm si rabdator.
14.Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) :

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dazz1

[Falcon Punch]



Status: Offline
(since 04-01-2019 09:23)
Joined: 18 Jun 2012
Posts: 547, Topics: 211
Location: Romania

Reputation: 175.3
Votes: 16

 
Post Posted: 16-03-2013, 23:46:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Clubber wrote:
1.Prenume IRL: Adrian
2.Varsta: 16
3.Nume Ingame: Histeryan
4.Clasa: Paladin
5.Main Spec / Offspec: Holy/Offspec inca nu m-am hotarat -
6.Link armory: Histeryan's Armory
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: Pentru ca il joc de mult si mereu mi-a placut sa stau healer intr-un raid -
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): 4-5 ore pe zi
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): The Betrayers-Dezorganizare,lipsa progress/HKP-Am iesit din cauza programului/GMs and Donors-Am luat kick pe 4.0.6 din cauza unui fail al meu la council pe specul de tank.
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: In primul rand vreau sa ma reapuc din nou pe freakz si caut o guilda buna si in al doilea rand vreau o a doua sansa -
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Ts3:Am Microfon:Am
Detalii PC intel dual core 2.8 (cred) 2 gb ram,placa video 1 gb (In vara intentionez sa fac un upgrade serios )Ma tine destul de bine la raiduri,frameaza putin in raidurile de 25 dar ma descurc -
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: Dbm,Recount,healbot
13.Cateva cuvinte despre tine: Sociabil,calm si rabdator.
14.Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) :


Acceptat. (Iti ofer o a doua sansa, dar daca nu esti activ si nu te implici si participi, alta nu ti se va mai oferii)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kejmeru

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2013 19:27)
Joined: 02 Jan 2013
Posts: 13, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.5
Votes: 2

 
Post Posted: 20-03-2013, 20:01:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Cristian
2.Varsta: 22
3.Nume Ingame: Kejmeru
4.Clasa: Rogue
5.Main Spec / Offspec: Combat/Assassination
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kejmeru
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: Best for rogue
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): in fiecare zi dupa 18:00 pana la raid over
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Havock(aici am crescut char,apoi am iesit fiind lipsita de progrese al acel moment),Light of Dawn(neintelegeri cu gm)
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Pare a fi o guilda bine organizata,esential pentru full progres
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Ts3:Am Microfon:Am
Detalii PC intel dual core 2.8 ,4 gb ram,placa video 2 gb
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: Dbm,Recount,uneori power auras dar face figuri.
13.Cateva cuvinte despre tine: Sociabil..,,,.,..,,
14.Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : http://s14.postimage.org/ygpzchdw1/Wo_WScrn_Shot_032013_194229.jpg momentan nu am screen la 5mil daca e nevoie dau test ingame.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Victoor

[Curious & Creative]



Status: Offline
(since 16-02-2022 20:35)
Joined: 23 Jan 2013
Posts: 1315, Topics: 19
Location: United Kingdom

Reputation: 284.6
Votes: 46

 
Post Posted: 20-03-2013, 22:51:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kejmeru wrote:
1.Prenume IRL: Cristian
2.Varsta: 22
3.Nume Ingame: Kejmeru
4.Clasa: Rogue
5.Main Spec / Offspec: Combat/Assassination
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kejmeru
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: Best for rogue
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): in fiecare zi dupa 18:00 pana la raid over
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Havock(aici am crescut char,apoi am iesit fiind lipsita de progrese al acel moment),Light of Dawn(neintelegeri cu gm)
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Pare a fi o guilda bine organizata,esential pentru full progres
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Ts3:Am Microfon:Am
Detalii PC intel dual core 2.8 ,4 gb ram,placa video 2 gb
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: Dbm,Recount,uneori power auras dar face figuri.
13.Cateva cuvinte despre tine: Sociabil..,,,.,..,,
14.Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : http://s14.postimage.org/ygpzchdw1/Wo_WScrn_Shot_032013_194229.jpg momentan nu am screen la 5mil daca e nevoie dau test ingame.


Nevermind, respins.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chwchwlwlz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-07-2013 17:08)
Joined: 21 Feb 2013
Posts: 120, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 49
Votes: 7

 
Post Posted: 26-03-2013, 01:17:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Andrei
2.Varsta: 20
3.Nume Ingame: Chwchwlwlz
4.Clasa: Rogue
5.Main Spec / Offspec: Sub/Combat
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Chwchwlwlz (Pvp gear on, dar puteti verifica ingame )
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: Sub ( mobilitatea, rezistenta aka self healing pt pvp mai mult) Combat ( pt ca am incercat atat combat cat si assasination in pve si combat > assa in momentul de fata, de fapt combat > orice la pve)
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): daca e nevoie aproape la orice ora exceptii orele 4-5 dimineata cand omu normal doarme:))
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): nu am fost in guilde pve, actualul guild e RNG Gods hate us ( bla bla bla)
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: am gasit sa zic asa atractiv continutul pve de 4.3.4 si pentru ca sunteti oameni cu cap
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): intel pentium t4200 2ghz placa video geforce 9400m g 3gb RAM mic on/ts ( nam folosit pana acum dar daca e necesar iau si ts)
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: Recount LoseControl Omnicc
13.Cateva cuvinte despre tine: you shall find out if i get accepted:-?
14.Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : Revin maine in jurul orei 2-3 Pm cu Screenshot recount 5 mil

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Victoor

[Curious & Creative]



Status: Offline
(since 16-02-2022 20:35)
Joined: 23 Jan 2013
Posts: 1315, Topics: 19
Location: United Kingdom

Reputation: 284.6
Votes: 46

 
Post Posted: 26-03-2013, 09:57:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chwchwlwlz wrote:
1.Prenume IRL: Andrei
2.Varsta: 20
3.Nume Ingame: Chwchwlwlz
4.Clasa: Rogue
5.Main Spec / Offspec: Sub/Combat
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Chwchwlwlz (Pvp gear on, dar puteti verifica ingame )
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: Sub ( mobilitatea, rezistenta aka self healing pt pvp mai mult) Combat ( pt ca am incercat atat combat cat si assasination in pve si combat > assa in momentul de fata, de fapt combat > orice la pve)
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): daca e nevoie aproape la orice ora exceptii orele 4-5 dimineata cand omu normal doarme:))
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): nu am fost in guilde pve, actualul guild e RNG Gods hate us ( bla bla bla)
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: am gasit sa zic asa atractiv continutul pve de 4.3.4 si pentru ca sunteti oameni cu cap
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): intel pentium t4200 2ghz placa video geforce 9400m g 3gb RAM mic on/ts ( nam folosit pana acum dar daca e necesar iau si ts)
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: Recount LoseControl Omnicc
13.Cateva cuvinte despre tine: you shall find out if i get accepted:-?
14.Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : Revin maine in jurul orei 2-3 Pm cu Screenshot recount 5 mil


Respins, nu mai recrutam rougi. Si pentru tine asa, intr'o guilda pve nu te prezinti cu main spec pvp.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
chp

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-10-2018 23:46)
Joined: 04 Sep 2011
Posts: 49, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 95.2
Votes: 2

 
Post Posted: 26-03-2013, 15:10:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Mihai
2.Varsta: 17
3.Nume Ingame: Trolipop( scuze de name e luat de la char trade de acum mult timp)
4.Clasa: Shaman
5.Main Spec / Offspec: enha / resto
6.Link armory: ingame , ac nu merge armoryu
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: In primul rand shamanul a fost unul din priemele caractere jucate de cand m'a apucact de wow ( vanilla, retail) si placandu'mi sa fiu dps malee am ales enha
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):pot intra oricand e nevoie
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Aproape toate guildele importante cum ar fii ( are 3 sclavi in africa , we play naked , huge )
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Hmm , am revenit pe frakz dupa o perioade de vreo 4 luni de inactivitate si am vazut cativa oamenI experimentati din LK asa ca m'am gandit ca poate iesi ceva bun
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Ultima generatie ( procesor i7 3.6 ghZ, nvidia geforce gt 630M de 2gb)
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: Recount
13.Cateva cuvinte despre tine: -
14.Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : Scot 15-20k , o dovedesc in party

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
awakeme

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2016 18:31)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 146, Topics: 37
Location: Boston

Reputation: 84.8
Votes: 13

 
Post Posted: 26-03-2013, 16:55:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL:Marian-Andrei
2.Varsta:22
3.Nume Ingame:Kmxzew
4.Clasa:Druid
5.Main Spec / Offspec:Feral/Resto
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kmxzew
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum:feral jok pt dps deoarece imi place -)iar resto off part speaking :trebuia sa am si un offspec totusi si am ales resto ...balanced nu-mi place prea"colorat"
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):seara pana tarziu....in timpul zilei cam vreo 4 5 ore
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit):I Need A Life(deoarece nu prea eram p pve peatunci) ENS(ca am facut un raid cu off chare din guilda si ma luase un offter presupun ca era , ca de ce am cd p nijte raids d 10 ...i-am explikat la tip dar el tot insista ca am facut raids cu global ...)
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre:cunosc cateva persoane din guild si ca sunteti seriosi (din spusele celor care ii cunosc eu)
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware):pc cam slabutz placa video 512 ddr2 4 gb ram ddr2(frec 800)procesor AMD3k+ (frec 1.9k)
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti:Recount ...nu fol addons n-am nev
13.Cateva cuvinte despre tine:mai bn nu -
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) :in game il pot arata


I'M BACK!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k0s

[Freakz Admin | Dev]



Status: Offline
(since 24-09-2022 11:04)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 6071, Topics: 354
Location: Romania

Reputation: 103251
Votes: 222

Post Posted: 26-03-2013, 18:48:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respinsi.

Recrutam :

1 Holy Priest

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
partidaa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-01-2014 16:13)
Joined: 27 Mar 2013
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49.1
Votes: 2

 
Post Posted: 27-03-2013, 22:20:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Armando
2.Varsta: 17
3.Nume Ingame: Partidaa
4.Clasa: Druid
5.Main Spec / Offspec: Tank / Tank
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Partidaa
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: Joc de mult ca tank si imi place sa cred: "With a great tank, comes great responsibility
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): In cursul saptamanii de la 15:00 pana la 24:00 , in weekend 15:00 pana la 2-3 dimineata
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Drunken Badgers = pvp guild , i-am parasit deoarece vreau sa ma axez mai mult pe o guilda pve.
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Am auzit ca este o guilda serioasa si activa,exact ce caut eu in momentul de fata.
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Windows 8 -> Processor: AMD E1-1200 APU with Radeon(tm) HD Graphics 1.40 GHz
Installed memory (RAM) : 4.00 GB (3.60 usable)
System type: 64-bit Operating System, x64-based processor
Pen and Touch: Pen or Touch is available for this Display / TS3: ON
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: Deadly Boss Mode, Omen ,Mapster
13.Cateva cuvinte despre tine: Sunt elev,culturist amator,imi place muzica, sa dansez,sa patinez,sa merg la mare, sa ma bronzez -.
14.Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : ---

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Trica95

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2015 22:14)
Joined: 02 Feb 2010
Posts: 32, Topics: 7
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 108.4
Votes: 5

 
Post Posted: 27-03-2013, 23:09:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Trica Florin
2.Varsta: 18
3.Nume Ingame: Typicalwtf
4.Clasa: Hunter
5.Main Spec / Offspec: BM/MM
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Typicalwtf
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: Ma orientez in functie de server and fixed speels si de scriptul bossului
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): de la 17:00 pana la 12-1 zilnic
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): InspiratioN,EliteNightStalkers,T.M.B,Etc.Nu am fost in foarte multe .. dar in care am fost am avut parte de pve de calitate -
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Joc wow pentru pve si guilda voastra ofera pve de calitate...
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): da/da/nu stiu ce am in pc - da stiu ca am o placa video NIVIDIA GEFORCE 9500GT 1gb
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti: DBM
13.Cateva cuvinte despre tine: pai cuvinte despre mn - .... Joc wow de pe tbc, Toate raidurile din tbc pana in pachu actual le am finalizate hc/n toti bosii functionalii.
14.Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : Fac un dmg test in joc ....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k0s

[Freakz Admin | Dev]



Status: Offline
(since 24-09-2022 11:04)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 6071, Topics: 354
Location: Romania

Reputation: 103251
Votes: 222

Post Posted: 28-03-2013, 00:47:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

respinsi
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eddyzor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-01-2024 23:26)
Joined: 02 Feb 2010
Posts: 5, Topics: 2
Location: Unde nimeni nu ma poate gasi

Reputation: 126.5
Votes: 8

Post Posted: 05-04-2013, 03:02:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL:Edy
2.Varsta:21
3.Nume Ingame:Dixie
4.Clasa:Priest
5.Main Spec / Offspec:holy/ -
6.Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Dixie
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum:joc de pe tbc aceasta clasa si acest spec
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):mult
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit):
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre:guilda e in full progres,si dupa parerea mea cea mai buna de la H
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware):ts am,micro am.detalii pc:3gb ram,1gb video,dual core 2.2
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti:Healbot
13.Cateva cuvinte despre tine:Sociabil,prietenenos
14.Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) :

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nightraider

[Enthusiast]



Status: Offline
(since 29-04-2023 12:22)
Joined: 14 Jan 2013
Posts: 247, Topics: 16
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 403.7
Votes: 19

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  norbi111 
Post Posted: 09-04-2013, 11:13:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Prenume IRL: Norby
2.Varsta: 19
3.Nume Ingame: Nightraider
4.Clasa: Death Kninght
5.Main Spec / Offspec: Blood/Unholy sau frost
6.Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nightraider
7.De ce ai ales specul/specurile pe care joci acum: Pentru ca joc dk de 2 ani si mi se pare cea mai complexa clasa
8.Cat timp ai la dispozitie pentru WoW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): 4-5 ore pe zi
9.Foste Guilde (Motivul pentru care ai iesit): Inspiration(am iesit pentru ca nu mai prindeam raiduri pe main spec iar gmu facea toate pe placu lui fara sa-l intereseze parerea celorlati) One Fast Killer(am intrat cu niste amici sa-i ajut sa creasca guilda si sa facem o guilda de progres insa nu prea merge treaba)
10.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: Pentru ca sunteti o guilda bine organizata capabila de progres
11.Detalii PC (TS3/Microfon/Hardware): Amd Phenom II x4 940 Quad Core @ 3 ghz,4gb rami ddr2 @ 1066 mhz,placa video Amd Radeon HD 6950 1gb GDDR5 256 bit,w7 TS3/Microfon da
12.Lista de addon-uri pe care le folosesti:Rec dps/heal,dbm,atlas loot
13.Cateva cuvinte despre tine: Imi place sa ma distrez cu prietenii si sunt detreaba...
14.Screenshot Recount 5 Mil. DMG Done(pt dps only - single target & aoe) : nu am postat pentru ca nu sunt dps:)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next    


The time now is 18-05-2024, 18:21:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password