User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page 1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message6708
Aaviciisback

[The Beast]



Status: Offline
(since 17-04-2014 17:20)
Joined: 26 Mar 2013
Posts: 127, Topics: 12
Location: Tomorrowland

Reputation: 33.5
Votes: 13

Post Posted: 31-03-2013, 15:49:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand trebuie sa intelegeti ca TWINKIEZ este "flamanda" de performanta si va rog sa cititi regulamentul guildei inainte de a posta aici, ceea ce inseamna ca doar playeri care isi cunosc clasa la perfectie vor avea prioritate.Inainte sa faceti post aici va rog sa va legati contul din joc cu cel de pe forum, altfel veti fi considerat Alt-Char si veti fi automat respinsi.

Foarte Important este sa intelegi ca noi ne bazam pe o performanta cat mai mare a raidului, nu se accepta greseli de incepator, iar in momentul in care ceva nu merge bine, nu incerca sa cauti scuze/vinovati de cele intamplate ci explica Leaderului ceea ce s-a intamplat cu adevarat.Fiecare membru acceptat va avea un trial de 7 zile sa pentru a putea decide daca merita a face parte din grupul nostru.



Quote:
1. Nume IRL:
2. Nume In-Game:
3. Varsta:
4. Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) :
5. Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) :
6. Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) :
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :
5. Clasa:
6. Main Spec/OFF spec:
7. Link Armory :
8. Screenshot cu Interfata :
9. Profesii (minim o profesie full skill) :
10. Explica putin stilul tau de joc, si de ce crezi ca e mai bine asa(esti liber sa incluzi talente, rotatie, importanta gear, si de ce consideri tu ca un stat este mai presus de altul) :
11. Experienta ta in WoW :
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :
13. Detalii PC :
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :
16. Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie):
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - own buffs, no food, no flasks, no scrolls.





Minimul de Item Level pentru a fi bagat in seama este de 385 PvE, si in cazul in care ati primit acceptul /w Aavicii, Tovry, Womanizer, Chole, Wisher, Zzeuss, Fabby


In momentul de fata recrutarile sunt deschise pentru oricine !



Last edited by Aaviciisback on 03-05-2013, 16:31:25; edited 5 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aaviciisback

[The Beast]



Status: Offline
(since 17-04-2014 17:20)
Joined: 26 Mar 2013
Posts: 127, Topics: 12
Location: Tomorrowland

Reputation: 33.5
Votes: 13

Post Posted: 01-04-2013, 11:56:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TWINKIEZ recruteaza urmatoarele clase :




1 Paladin Protection/Retribution
1 Warrior Protection/Arms
1 Death Knight Blood/2 Death Knight Unholy
2 Druid Feral Tank/2 Druid Feral DPS/1 Druid Resto
1 Shaman Resto/2 Shaman Elemental/2 Shaman Enha
2 Warlock's
2 Mage's
2 Rogue's
2 Priest Discipline/2 Priest Shadow/1 Priest Holy


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xlavander

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-07-2013 11:34)
Joined: 04 Nov 2012
Posts: 28, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 33.3
Votes: 3

Post Posted: 02-04-2013, 17:57:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Eduard
2. Varsta:15
3. Localitate:
4. Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) :nu
5. Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) :12:00-17:40
6. Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) :Intrun fel da pt ca sunt la scola si pot sta daor pana la 22:00 dar in weekend si in vacantele scolare stau nonstop si nam ora fixa de culcare
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :de la 17:40 cand vin de la scoala pana diseara la 22:00 (chiar mai mult) asta e valabil doar in timpul saptamani
5. Clasa:Paladin
6. Main Spec/OFF spec:Holy 389 ilvl/retry 383 ilvl
7. Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xlavander
8. Screenshot cu Interfata:http://tinypic.com/view.php?pic=14n05y&&s=6
9. Profesii (minim o profesie full skill) :am engineric full si acu fac tailoring(pt bonusul de 580 intelect stiu ca nu e cea mai buna meserie pentru pala dar avand in vedere ca enchant pe clock da doar 50 intelect eu zic ca e decenta)parerea mea.
10. Explica putin stilul tau de joc, si de ce crezi ca e mai bine asa(esti liber sa incluzi talente, rotatie, importanta gear, si de ce consideri tu ca un stat este mai presus de altul) :La healeri in general nai o anumita rotatie pentru ca nu stii nici o data ce se paote intampla in timpul encounterului.Ordinea celor mai bune statusuri vine asa Intellect>Spirit>Haste>Critical>Mastery acolo la final Critical>Mastery poti inversa debinde de stilul fiecaruia de joc eu joc la critical pentru un proc mai mare la INFUSION OF LIGHT,Haste e folosit pentru a casta mai repede si pentru mai multe tickuri la holy radiance atunci cand trebuie sa umpli viata la playeri din raid cat mai repede.Spiritul iti regenereaza mana cu cat ai mai mult Spirit cu atat mai repede dar la Pala holy nu e problema de asa ceva deoarece ai JUDGEMENTS OF THE PURE(acest talent face ca sati regenereze mana cu 30% cand esti in combat si mai da si 9% haste si il poti pune mereu pe tn cu ajutorul Judgementului)+Divine plea care regenereaza 12% pe 9 sec . Si intelect este Statul de baza care iti da SpellPower(adica iti creste healu si mana)
11. Experienta ta in WoW :Joc de pe WOTLK de la inceputul patchului cu Naxxramas(eram cam paleta eu jucat pe un sv cu rata 35x si acolo raidurile se faceau cu gl si am avut epicul noroc de a luat tot lotul=)) imi vine sa plang cand ma gandesc) debea pe 3.3.5 am aflat de adevaratul wow si am avut full progres dar pe voi cred ca va intereseaza de cand joc pe freakz pai joc de la inceputul patchului 4.0.6 am avut full progres pe acel patch dar pe druid pe pala faceam doar pvp dar pe acest patch ma dedic 90% pveului.
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Am fost in OFK(one fast killer)dar ma deranjat ceva...si acu sunt in Evo si daca ma veti primi voi da leave.
13. Detalii PC :Pai am un laptop 4GB ram,procesor i3 si placa video de 512MB
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? -t. ca e noua si am auzit ca se vor face lucruri mari in aceasta guilda si cred ca sunteti oameni seriosi si ma veti nedreptati
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :Pai imi place sa joc wow in timpul liber sau sa ies afara cu prieteni
16. Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie):Am TS...Am si microfon
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

Posturi unite automat, 02-04-2013, 18:39:50

Acel emoticon e o greseala sorry acolo normal trebuia sa scrie : pt. etc

Posturi unite automat, 02-04-2013, 18:44:04

Scuze dar pe armory imi arata gear retry... si astept de vreo 4 ore sa se actualizeze

Posturi unite automat, 02-04-2013, 18:57:12

alta observatie acolo ar fii trebui sa scrie cred ca sunteti oameni seriosi si nu ma veti nedreptati

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aaviciisback

[The Beast]



Status: Offline
(since 17-04-2014 17:20)
Joined: 26 Mar 2013
Posts: 127, Topics: 12
Location: Tomorrowland

Reputation: 33.5
Votes: 13

Post Posted: 02-04-2013, 20:19:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xlavander wrote:
1. Nume IRL:Eduard
2. Varsta:15
3. Localitate:
4. Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) :nu
5. Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) :12:00-17:40
6. Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) :Intrun fel da pt ca sunt la scola si pot sta daor pana la 22:00 dar in weekend si in vacantele scolare stau nonstop si nam ora fixa de culcare
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :de la 17:40 cand vin de la scoala pana diseara la 22:00 (chiar mai mult) asta e valabil doar in timpul saptamani
5. Clasa:Paladin
6. Main Spec/OFF spec:Holy 389 ilvl/retry 383 ilvl
7. Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xlavander
8. Screenshot cu Interfata:http://tinypic.com/view.php?pic=14n05y&&s=6
9. Profesii (minim o profesie full skill) :am engineric full si acu fac tailoring(pt bonusul de 580 intelect stiu ca nu e cea mai buna meserie pentru pala dar avand in vedere ca enchant pe clock da doar 50 intelect eu zic ca e decenta)parerea mea.
10. Explica putin stilul tau de joc, si de ce crezi ca e mai bine asa(esti liber sa incluzi talente, rotatie, importanta gear, si de ce consideri tu ca un stat este mai presus de altul) :La healeri in general nai o anumita rotatie pentru ca nu stii nici o data ce se paote intampla in timpul encounterului.Ordinea celor mai bune statusuri vine asa Intellect>Spirit>Haste>Critical>Mastery acolo la final Critical>Mastery poti inversa debinde de stilul fiecaruia de joc eu joc la critical pentru un proc mai mare la INFUSION OF LIGHT,Haste e folosit pentru a casta mai repede si pentru mai multe tickuri la holy radiance atunci cand trebuie sa umpli viata la playeri din raid cat mai repede.Spiritul iti regenereaza mana cu cat ai mai mult Spirit cu atat mai repede dar la Pala holy nu e problema de asa ceva deoarece ai JUDGEMENTS OF THE PURE(acest talent face ca sati regenereze mana cu 30% cand esti in combat si mai da si 9% haste si il poti pune mereu pe tn cu ajutorul Judgementului)+Divine plea care regenereaza 12% pe 9 sec . Si intelect este Statul de baza care iti da SpellPower(adica iti creste healu si mana)
11. Experienta ta in WoW :Joc de pe WOTLK de la inceputul patchului cu Naxxramas(eram cam paleta eu jucat pe un sv cu rata 35x si acolo raidurile se faceau cu gl si am avut epicul noroc de a luat tot lotul=)) imi vine sa plang cand ma gandesc) debea pe 3.3.5 am aflat de adevaratul wow si am avut full progres dar pe voi cred ca va intereseaza de cand joc pe freakz pai joc de la inceputul patchului 4.0.6 am avut full progres pe acel patch dar pe druid pe pala faceam doar pvp dar pe acest patch ma dedic 90% pveului.
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Am fost in OFK(one fast killer)dar ma deranjat ceva...si acu sunt in Evo si daca ma veti primi voi da leave.
13. Detalii PC :Pai am un laptop 4GB ram,procesor i3 si placa video de 512MB
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? -t. ca e noua si am auzit ca se vor face lucruri mari in aceasta guilda si cred ca sunteti oameni seriosi si ma veti nedreptati
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :Pai imi place sa joc wow in timpul liber sau sa ies afara cu prieteni
16. Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie):Am TS...Am si microfon
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

Posturi unite automat, 02-04-2013, 18:39:50

Acel emoticon e o greseala sorry acolo normal trebuia sa scrie : pt. etc

Posturi unite automat, 02-04-2013, 18:44:04

Scuze dar pe armory imi arata gear retry... si astept de vreo 4 ore sa se actualizeze

Posturi unite automat, 02-04-2013, 18:57:12

alta observatie acolo ar fii trebui sa scrie cred ca sunteti oameni seriosi si nu ma veti nedreptati




Respins, ai dat deja leave din guild.Mult succes pe unde te vei duce.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kya

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-09-2013 12:26)
Joined: 03 Apr 2013
Posts: 6, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 33.2
Votes: 2

 
Post Posted: 03-04-2013, 11:46:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 18
3. Localitate: Bucuresti
4. Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) : -
5. Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) : da , dimineatza pana in 1 cam asa ...
6. Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) : nu am ora de culcare...
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : dupamiaza , seara , noaptea...
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Main spec resto / off spec ink nu m-am decis ce sa fie...
7. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Kya
8. Screenshot cu Interfata : -
9. Profesii (minim o profesie full skill) : cresc enchanting
10. Explica putin stilul tau de joc, si de ce crezi ca e mai bine asa(esti liber sa incluzi talente, rotatie, importanta gear, si de ce consideri tu ca un stat este mai presus de altul) : nu cred ca exista o rotatie pentru heal... dai spelurile in functie de cat de low esti targetul.... daca trb aoe dai aoe daca trb single dai single...
11. Experienta ta in WoW : de la TBC pana in prezent cunosc toate scripturile
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : ENS pe WOTLK , dupa care am facut o pauza de joc si am revenit pe acest patch
13. Detalii PC : joc dp un laptop destul de bunicel
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : vreau sa progresez in PVE alaturi de voi
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :
16. Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): am ts3 si microfon
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - own buffs, no food, no flasks, no scrolls. : sunt healer...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aaviciisback

[The Beast]



Status: Offline
(since 17-04-2014 17:20)
Joined: 26 Mar 2013
Posts: 127, Topics: 12
Location: Tomorrowland

Reputation: 33.5
Votes: 13

Post Posted: 03-04-2013, 11:56:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kya wrote:
1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 18
3. Localitate: Bucuresti
4. Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) : -
5. Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) : da , dimineatza pana in 1 cam asa ...
6. Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) : nu am ora de culcare...
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : dupamiaza , seara , noaptea...
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: Main spec resto / off spec ink nu m-am decis ce sa fie...
7. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kya
8. Screenshot cu Interfata : -
9. Profesii (minim o profesie full skill) : cresc enchanting
10. Explica putin stilul tau de joc, si de ce crezi ca e mai bine asa(esti liber sa incluzi talente, rotatie, importanta gear, si de ce consideri tu ca un stat este mai presus de altul) : nu cred ca exista o rotatie pentru heal... dai spelurile in functie de cat de low esti targetul.... daca trb aoe dai aoe daca trb single dai single...
11. Experienta ta in WoW : de la TBC pana in prezent cunosc toate scripturile
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : ENS pe WOTLK , dupa care am facut o pauza de joc si am revenit pe acest patch
13. Detalii PC : joc dp un laptop destul de bunicel
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : vreau sa progresez in PVE alaturi de voi
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :
16. Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): am ts3 si microfon
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - own buffs, no food, no flasks, no scrolls. : sunt healer...


Trial 12 zile si vom vedea cum te prezinti.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kromatikz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-04-2013 01:22)
Joined: 07 Apr 2013
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 07-04-2013, 23:48:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aaviciisback wrote:
In primul rand trebuie sa intelegeti ca TWINKIEZ este "flamanda" de performanta si va rog sa cititi regulamentul guildei inainte de a posta aici, ceea ce inseamna ca doar playeri care isi cunosc clasa la perfectie vor avea prioritate.Inainte sa faceti post aici va rog sa va legati contul din joc cu cel de pe forum, altfel veti fi considerat Alt-Char si veti fi automat respinsi.

Foarte Important este sa intelegi ca noi ne bazam pe o performanta cat mai mare a raidului, nu se accepta greseli de incepator, iar in momentul in care ceva nu merge bine, nu incerca sa cauti scuze/vinovati de cele intamplate ci explica Leaderului ceea ce s-a intamplat cu adevarat.Fiecare membru acceptat va avea un trial de 7 zile sa pentru a putea decide daca merita a face parte din grupul nostru.



{2789033}1. Nume IRL:Grecu Andrei
2. Varsta:17
3. Localitate:Bucuresti
4. Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) :NU
5. Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) -a luni-vineri 12-19
6. Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) :nu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :pe zi- 12-15 ore
5. Clasa:Warrior
6. Main Spec/OFF spec:Arms
7. Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Kromatikz
8. Screenshot cu Interfata :http://imageshack.us/photo/my-images/818/wowscrnshot040713143022.jpg/
9. Profesii (minim o profesie full skill) :mining 525
10. Explica putin stilul tau de joc, si de ce crezi ca e mai bine asa(esti liber sa incluzi talente, rotatie, importanta gear, si de ce consideri tu ca un stat este mai presus de altul) -e war joc cu rend,cs,mortal,op,slam. Am cateva macrouri care ma ajuta mult si dau dps bun deocamdata pt gear meu. Am 370 ilvl si joc cam de 5zile.
11. Experienta ta in WoW :3 ani pe blizz si din cand in cand am mai jucat cu prietenii aici pe freakz dar akm m-am apucat tare aici.
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :The Divinity, PVE Core, nu mi-a placut cum se comportau cei din guild.
13. Detalii PC :4 Gb ram procesor dual core 3.30
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :Pentru ca am mai auzit de guilda ca este una unita, se fac raiduri si lumea se comporta civilizat.
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :Imi petrec timpul pe la calculator deobicei , dar mai ies si afara la fotbal cam 2-3 ore pe zi. Sunt in cls a 10 a .
16. Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie)-a
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - own buffs, no food, no flasks, no scrolls.http://imageshack.us/photo/my-images/585/wowscrnshot040713144039.jpg/




Minimul de Item Level pentru a fi bagat in seama este de 375 PvE, si in cazul in care ati primit acceptul /w Aavicii, Tovry, Womanizer, Meentos


In momentul de fata recrutarile sunt deschise pentru oricine !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 08-04-2013, 00:40:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kromatikz wrote:
1. Nume IRL:Grecu Andrei
2. Varsta:17
3. Localitate:Bucuresti
4. Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) :NU
5. Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) -a luni-vineri 12-19
6. Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) :nu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :pe zi- 12-15 ore
5. Clasa:Warrior
6. Main Spec/OFF spec:Arms
7. Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kromatikz
8. Screenshot cu Interfata :http://imageshack.us/photo/my-images/818/wowscrnshot040713143022.jpg/
9. Profesii (minim o profesie full skill) :mining 525
10. Explica putin stilul tau de joc, si de ce crezi ca e mai bine asa(esti liber sa incluzi talente, rotatie, importanta gear, si de ce consideri tu ca un stat este mai presus de altul) -e war joc cu rend,cs,mortal,op,slam. Am cateva macrouri care ma ajuta mult si dau dps bun deocamdata pt gear meu. Am 370 ilvl si joc cam de 5zile.
11. Experienta ta in WoW :3 ani pe blizz si din cand in cand am mai jucat cu prietenii aici pe freakz dar akm m-am apucat tare aici.
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :The Divinity, PVE Core, nu mi-a placut cum se comportau cei din guild.
13. Detalii PC :4 Gb ram procesor dual core 3.30
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :Pentru ca am mai auzit de guilda ca este una unita, se fac raiduri si lumea se comporta civilizat.
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :Imi petrec timpul pe la calculator deobicei , dar mai ies si afara la fotbal cam 2-3 ore pe zi. Sunt in cls a 10 a .
16. Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie)-a
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - own buffs, no food, no flasks, no scrolls.http://imageshack.us/photo/my-images/585/wowscrnshot040713144039.jpg/


Rejected



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Voodooboy

[Ninja !]



Status: Offline
(since 09-12-2020 09:07)
Joined: 23 Jun 2010
Posts: 262, Topics: 30
Location: Constanta

Reputation: -22.6
Votes: 12

 
Post Posted: 11-04-2013, 12:36:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ganea Sergiu Ionut
2. Nume In-Game: Paidassasin
3. Varsta: Septispe
4. Munca: in folosul comunitatii
5. Scoala: De dimineata devreme pana dupa masa.
6. Ora de culcare fixa: Cand scoate tata harletzu. [loljk. pana tarziu :p]
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW : daca am ce face in el . refuz un cui,o femeie,o betie. [loljk. stau destul]
5. Clasa: Rogue
6. Main Spec/OFF spec: Nu exista asa ceva. Joc assa momentan ca nu prea am gear. Gonna reroll combat. :p
7. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Paidassasin
8. Screenshot cu Interfata : nu-s clicker domnle -
9. Profesii (minim o profesie full skill) : Tailor / jc
10. Explica putin stilul tau de joc, si de ce crezi ca e mai bine asa(esti liber sa incluzi talente, rotatie, importanta gear, si de ce consideri tu ca un stat este mai presus de altul) : Nu sunt obisnuit cu PvE din cata . Dar ma acomodez repede.
11. Experienta ta in WoW : undeva la 2 ani si ceva. 3 ? cam asa ...
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Inafara de fosta <PvE> si twinkiez nu am facut performanta in niciuna :\
13. Detalii PC : Dual core 3.2 ghz, GPU GT440 1GB GDDR5 128 bit. 4GB ram DDR3 1333
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Wanna meet some ol' friends si sa fim iar printre primii <3
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : chitara,scoala,femei,masini,w/e
16. Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): DeapZ
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - own buffs, no food, no flasks, no scrolls. : Momentan Indisponibil



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tovry

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-09-2015 19:45)
Joined: 18 Nov 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 89.9
Votes: 22

 
Post Posted: 11-04-2013, 12:41:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@paideassasin /w tovry ingame



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aaviciisback

[The Beast]



Status: Offline
(since 17-04-2014 17:20)
Joined: 26 Mar 2013
Posts: 127, Topics: 12
Location: Tomorrowland

Reputation: 33.5
Votes: 13

Post Posted: 14-04-2013, 19:54:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TWINKIEZ recruteaza urmatoarele clase :




2 Paladin Protection/Retribution
1 Warrior Protection
1 Death Knight Blood/2 Death Knight Unholy
2 Druid Feral Tank/1 Druid Feral DPS/2 Druid Resto
1 Shaman Resto/2 Shaman Elemental/2 Shaman Enha
2 Warlock's
2 Mage's
2 Rogue's
1 Priest Discipline/1 Priest Shadow/1 Priest Holy


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raditz123

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2013 14:55)
Joined: 17 Apr 2013
Posts: 12, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 56.5
Votes: 2

 
Post Posted: 17-04-2013, 16:58:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: raditz
2. Nume In-Game: Raaditzz
3. Varsta: 19
4. Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) : nu
5. Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) : 8-16
6. Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) : nu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : cat de mult. minim 8ore stau
5. Clasa: DK
6. Main Spec/OFF spec: unholy/ blood
7. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Raaditzz
8. Screenshot cu Interfata :
9. Profesii (minim o profesie full skill) : ench
10. Explica putin stilul tau de joc, si de ce crezi ca e mai bine asa(esti liber sa incluzi talente, rotatie, importanta gear, si de ce consideri tu ca un stat este mai presus de altul) :
11. Experienta ta in WoW :
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :
13. Detalii PC :
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :
16. Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie):
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tovry

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-09-2015 19:45)
Joined: 18 Nov 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 89.9
Votes: 22

 
Post Posted: 17-04-2013, 17:05:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Raditz123 wrote:
1. Nume IRL: raditz
2. Nume In-Game: Raaditzz
3. Varsta: 19
4. Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) : nu
5. Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) : 8-16
6. Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) : nu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : cat de mult. minim 8ore stau
5. Clasa: DK
6. Main Spec/OFF spec: unholy/ blood
7. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Raaditzz
8. Screenshot cu Interfata :
9. Profesii (minim o profesie full skill) : ench
10. Explica putin stilul tau de joc, si de ce crezi ca e mai bine asa(esti liber sa incluzi talente, rotatie, importanta gear, si de ce consideri tu ca un stat este mai presus de altul) :
11. Experienta ta in WoW :
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :
13. Detalii PC :
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :
16. Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie):
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - own buffs, no food, no flasks, no scrolls.


nu ai raspus la aproape jumatate din intrebari si nici nu e legat contul dp forum cu cel din game. Refa postul leagati contul si dupa vorbim.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Azkweed

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-08-2014 20:38)
Joined: 08 Dec 2012
Posts: 27, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 49.3
Votes: 2

 
Post Posted: 17-04-2013, 20:00:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Raditz123 wrote:
1. Nume IRL: raditz
2. Nume In-Game: Raaditzz
3. Varsta: 19
4. Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) : nu
5. Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) : 8-16
6. Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) : nu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : cat de mult. minim 8ore stau
5. Clasa: DK
6. Main Spec/OFF spec: unholy/ blood
7. Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Raaditzz
8. Screenshot cu Interfata :
9. Profesii (minim o profesie full skill) : ench
10. Explica putin stilul tau de joc, si de ce crezi ca e mai bine asa(esti liber sa incluzi talente, rotatie, importanta gear, si de ce consideri tu ca un stat este mai presus de altul) :
11. Experienta ta in WoW :
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :
13. Detalii PC :
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :
16. Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie):
17. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - own buffs, no food, no flasks, no scrolls.


Stau si ma intreb daca lumea in viata reala te striga "Raditz".



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 17-04-2013, 20:32:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Azkweed wrote:


Stau si ma intreb daca lumea in viata reala te striga "Raditz".


Poate fii o porecla,dar sa nu facem off topic aici.

@Raditz: Am impresia ca e off char. Rejected.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3  Next    


The time now is 29-09-2024, 00:53:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x