User
Pass
2FA
 
 

Report a Gamemaster
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 62, 63, 64  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message145814
RhyhorN^

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2021 15:34)
Joined: 06 Dec 2012
Posts: 25, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 128.1
Votes: 5

 
Post Posted: 28-03-2013, 15:03:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-


Last edited by RhyhorN^ on 04-12-2013, 21:28:12; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mayavin

[Future World]



Status: Offline
(since 23-06-2018 15:49)
Joined: 08 Mar 2012
Posts: 3033, Topics: 173
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 119.8
Votes: 48

Post Posted: 28-03-2013, 15:23:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dovada: http://oi47.tinypic.com/riai55.jpg


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pirinush

[Little Pandawan]



Status: Offline
(since 31-12-2018 12:27)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 6481, Topics: 263
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2731.3
Votes: 190

       
Post Posted: 28-03-2013, 15:27:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RhyhorN^ wrote:
Un GM care se respecta vorbeste cu noi, "random players", tine cont de opinia noastra si ne explica faptul ca "se lucreaza zilnic la diverse buguri [...]


Asa cum ne respectati si voi cand va bagati si va scoateti de toate pe global? Cum nu va convine ceva , spam , injuraturi si porcarii pe global.




Fixes will be live only after a server restart !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
RhyhorN^

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2021 15:34)
Joined: 06 Dec 2012
Posts: 25, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 128.1
Votes: 5

 
Post Posted: 28-03-2013, 16:34:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-


Last edited by RhyhorN^ on 04-12-2013, 21:28:38; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
testaree

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-04-2013 22:51)
Joined: 21 Nov 2012
Posts: 26, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 55.9
Votes: 2

Post Posted: 29-03-2013, 23:09:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta ramane asa? reduceti si voi pedeapsa la mute o luna am inteles toti a gresit...dar de ce banezi un playeri care joaca de atata timp aici...ia dai sa vezi cat timp petrecut are pe cooxall duduloi ....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bacchus

[Unbearable]



Status: Offline
(since 03-01-2023 19:21)
Joined: 21 Oct 2010
Posts: 7105, Topics: 42
Location: Reykjavik

Reputation: 33273.8
Votes: 87

 
Post Posted: 30-03-2013, 17:50:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ªtiai regula, data viitoare sã te gândeºti de douã ori înainte sã scrii ceva. Sã reducem? De ce-am face asta cand tu-þi bagi ceva în noi ºi-n server!?
Doneazã.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dacu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-02-2014 10:38)
Joined: 25 Jan 2012
Posts: 14, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 71.5
Votes: 2

Post Posted: 01-04-2013, 19:29:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume caracter ingame: kogaion
Nume gamemaster implicat: demetra
Data si ora abuzului: in jur de 18:10

ne-am intalnit in arena si eu foloseam emoteuri gen /roar /moo /healme sau /train , si mi-o dat mute 2 ore, plus ca nici nu jucam cu skype cu parteneru, o fost un disconfort, acuma as vrea sa stiu daca e un abuz sau e normal sa-mi dea pt asa ceva ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bacchus

[Unbearable]



Status: Offline
(since 03-01-2023 19:21)
Joined: 21 Oct 2010
Posts: 7105, Topics: 42
Location: Reykjavik

Reputation: 33273.8
Votes: 87

 
Post Posted: 02-04-2013, 10:22:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu ti-am dat mute pentru spam de emotes. Te-am avertizat sa incetezi si tu radeai si dadeai in continuare.

Abuz? Buna asta!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dacu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-02-2014 10:38)
Joined: 25 Jan 2012
Posts: 14, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 71.5
Votes: 2

Post Posted: 03-04-2013, 00:45:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primu rand nu am vazut nici o avertizare, si ca radeam? iarasi ori ma confunzi ori bati campii cu gratie, dupa aia nu aveam cum sa nu mai folosesc emoteurile in timpu luptei pt ca erau bagate in macrouri, si iarasi nu inteleg voi gms aveti regulamente proprii sau e unu pt toata lumea ? ca sa stiu sa nu mai imi bat capu si chiar is interesat sa aflu daca am gresit cu ceva folosindu-le , dar nu vreau un raspuns de la tine care esti direct implicat. Eu am primit chestia asta ca pe o rautate din partea ta, si o sa cred asta pana cand nu ma convinge cineva poate aratandu-mi regulementu pe care l-am incalcat, ca sunteti destui in care clocoteste veninu in voi si nu mai stit cum sa va razbunati cand vedeti ca nu puteti face fata onest unei situatii. Si mi-am adus aminte de inca ceva, fix dupa alea 2 ore de mute am picat in arena tot cu voi si parteneru meu nu putea sa atace, sper ca o fost doar un bug si nu ai folosit comenzile de admin ca sa nu mai pierzi rating din nou
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Muteli

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-10-2019 14:04)
Joined: 03 Mar 2012
Posts: 316, Topics: 15
Location: Bucuresti

Reputation: 264.8
Votes: 18

 
Post Posted: 03-04-2013, 01:25:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bacchus wrote:
Eu ti-am dat mute pentru spam de emotes. Te-am avertizat sa incetezi si tu radeai si dadeai in continuare.

Abuz? Buna asta!


nu am voie sa dau emoteuri si sa spamez in arene ? - pai eu aveam macrouri cu manele cand faceam arene , e si asta o tactica de pvp sa domini psihic , cum vad ca individu de mai sus a reusit din ce zice el. Tot respectu pentru playerii care inca stiu sa se distreze in WoW .
Eu stiu o treaba , charu de GM e char de pe care te ocupi de functiile atribuite tie de catre owner in functie de ce rank ai , IAR playcharul e playchar , de unde rezulta si pedeapsa DOAR de 2 ore , ca de obicei dati cu miile minute pentru chestii de genu (global , respectiv spam in zone populate).
Din punctul meu de vedere a fost un qq de toata frumusetea .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bacchus

[Unbearable]



Status: Offline
(since 03-01-2023 19:21)
Joined: 21 Oct 2010
Posts: 7105, Topics: 42
Location: Reykjavik

Reputation: 33273.8
Votes: 87

 
Post Posted: 03-04-2013, 08:54:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai daca-s pe playchar ce? Inchid ochii? Nu! Te-am avertizat sa incetezi cu spam-ul, te-a durut in basca atunci suporti consecintele.
Pentru spam cu miile? Buna "gluma".

Asta numesti tu distractie? Penibil!

Nu putea sa atace? - Am dat comanda .nu ataca. Doamne, stati si clociti niste aberatii de toata frumusetea.

Pentru mine este un subiect incheiat! O zi buna.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pirinush

[Little Pandawan]



Status: Offline
(since 31-12-2018 12:27)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 6481, Topics: 263
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2731.3
Votes: 190

       
Post Posted: 03-04-2013, 09:00:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Muteli wrote:
Bacchus wrote:
Eu ti-am dat mute pentru spam de emotes. Te-am avertizat sa incetezi si tu radeai si dadeai in continuare.

Abuz? Buna asta!


nu am voie sa dau emoteuri si sa spamez in arene ? :( pai eu aveam macrouri cu manele cand faceam arene , e si asta o tactica de pvp sa domini psihic , cum vad ca individu de mai sus a reusit din ce zice el. Tot respectu pentru playerii care inca stiu sa se distreze in WoW .
Eu stiu o treaba , charu de GM e char de pe care te ocupi de functiile atribuite tie de catre owner in functie de ce rank ai , IAR playcharul e playchar , de unde rezulta si pedeapsa DOAR de 2 ore , ca de obicei dati cu miile minute pentru chestii de genu (global , respectiv spam in zone populate).
Din punctul meu de vedere a fost un qq de toata frumusetea .


Ce ar fi sa vin peste tot langa tine cand te joci wow si sa dau spam de emotes ca nu mai vezi nimic pe chat ? Ti-ar conveni? Sunt persoane care nu fac arene cu skype/ts3 si se bazeaza pe chat , iar daca tu spamezi chatul acele persoane nu mai pot comunica.

dacu wrote:
In primu rand nu am vazut nici o avertizare, si ca radeam? iarasi ori ma confunzi ori bati campii cu gratie, dupa aia nu aveam cum sa nu mai folosesc emoteurile in timpu luptei pt ca erau bagate in macrouri, si iarasi nu inteleg voi gms aveti regulamente proprii sau e unu pt toata lumea ? ca sa stiu sa nu mai imi bat capu si chiar is interesat sa aflu daca am gresit cu ceva folosindu-le , dar nu vreau un raspuns de la tine care esti direct implicat. Eu am primit chestia asta ca pe o rautate din partea ta, si o sa cred asta pana cand nu ma convinge cineva poate aratandu-mi regulementu pe care l-am incalcat, ca sunteti destui in care clocoteste veninu in voi si nu mai stit cum sa va razbunati cand vedeti ca nu puteti face fata onest unei situatii. Si mi-am adus aminte de inca ceva, fix dupa alea 2 ore de mute am picat in arena tot cu voi si parteneru meu nu putea sa atace, sper ca o fost doar un bug si nu ai folosit comenzile de admin ca sa nu mai pierzi rating din nou



Regulament wrote:

Oricare din urmatoarele lucruri va rezulta in blocarea temporara a accesului la chat a caracterului tau:Sa faci spam excesiv


Aici intra orice fel de spam.




Fixes will be live only after a server restart !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
dacu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-02-2014 10:38)
Joined: 25 Jan 2012
Posts: 14, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 71.5
Votes: 2

Post Posted: 03-04-2013, 15:43:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bun, deci nu e voie cu emoteuri, legat de "ce-ar fi sa vin si sa spamez langa tine" poti sa vi eu dau ignore rapid la spammeri in plus cand fac arene am o fereastra unde apare doar party chat si wisperurile, deci poti sa vi sa spamezi cat vrei, oricum ms ca ai raspuns voiam sa stiu si parerea altcuiva -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Glucidel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2016 20:11)
Joined: 07 Mar 2013
Posts: 79, Topics: 5
Location: Brasov

Reputation: 35.4
Votes: 7

 
Post Posted: 03-04-2013, 23:53:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume caracter ingame: Glucidel
Nume Gamamaster implicat: Mayavinr
Data si ora abuzului: 10:30 03.04.2013
Detalii: Din punctul meu de vedere a abuzat de putere in interes personal,totul a inceput cand au intrat niste playeri din guilda lui in Madness iar el a intrat fara permisie la noi in guilda pentru motivele lui personale,dupa ce s-a rugat de noi sa nu-l postam,nu l-am postat dar el totusi ne spioneaza si are ceva cu guilda Madness,intervine in discutiile de pe forumul nostru,da ban pentru motive "personale" si multe alte copilarii,joc de foarte mult timp pe freakz am respectat mereu servarul,gm-i si treaba pe care o fac dar asa ceva nu mi se pare in regula din partea unui gm.
Am facut post pentru unban pentru ca nu are dovezi impotriva mea,nu ar avea cum sa aibe pentru ca eu nu l-am injurat:) :
<< http://forum.wow-freakz.com/Unban-Glucidel-t215866.html >>
dupa cum vedeti a tratat foarte indiferent si cu superioritate prima mea cerere"Eu sunt mayavin!"-
<< http://forum.wow-freakz.com/Unban-Glucidel-t215875.html >>
Nu stiu cum nu-ti pasa tie,toata ziua esti cu ochi pe noi:) in fine dupa cum vedeti a-2-a cerere(pe care am facuto din cauza ca prima a fost inchisa) este si mai indiferent tratata.Eu nu l-am injurat pe el!iar din cate stiam e problema noastra,a guildei ce vorbim pe g chat.Mayavin te inteleg ca ai ceva cu guilda noastra dar demonstreazane ca stii sa joci si rezolva treburile fara a te folosi de putere.
Multumesc de intelegere -



Last edited by Glucidel on 04-04-2013, 00:00:06; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MulteRasete
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-08-2013 15:45)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 1568, Topics: 30
Location: Heaven

Reputation: -8.1
Votes: 85

 
Post Posted: 03-04-2013, 23:59:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Glucidel wrote:
Nume caracter ingame: Glucidel
Nume Gamamaster implicat: Mayavinr
Data si ora abuzului: 10:30 03.04.2013
Detalii: Din punctul meu de vedere a abuzat de putere in interes personal,totul a inceput cand au intrat niste playeri din guilda lui in Madness iar el a intrat fara permisie la noi in guilda pentru motivele lui personale,dupa ce sa rugat de noi sa nul postam,nu lam postat dar el totusi ne spioneaza si are ceva cu guilda Madness,intervine in discutiile de pe forumul nostru,da ban pentru motive "personale" si multe alte copilarii,joc de foarte mult timp pe freakz am respectat mereu servarul si gm-i si treaba pe care o fac dar asa ceva nu mi se pare in regula din partea unui gm.
Am facut post cu unban pentru ca nu are dovezi impotriva mea,nu ar avea cum sa aibe pentru ca eu nu lam injurat:) :
<< http://forum.wow-freakz.com/Unban-Glucidel-t215866.html >>
dupa cum vedeti a tratat foarte indiferent si cu superioritate prima mea cerere"Eu sunt mayavin!"-
<< http://forum.wow-freakz.com/Unban-Glucidel-t215875.html >>
Nu stiu cum nuti pasa tie,toata ziua esti cu ochi pe noi:) in fine dupa cum vedeti a2a cerere(pe care am facuto din cauza ca prima a fost inchisa) este si mai indiferent tratata.Eu nu lam injurat pe el!iar din cate stiam e problema noastra,a guildei ce vorbim pe g chat.Mayavin te inteleg ca ai ceva cu guilda noastra dar demonstreazane ca stii sa joci si rezolva treburile fara a te folosi de putere.
Multumesc de intelegere:)


Si Many a luat la fel ca tn,e prea mare suferinta din partea lui - ,dar mna suntem pe private fiecare gm face cum vrea el -


 
Staff message (Zohlomg):
 
+1 warn. Treaba ta aici e?



"Nu e nimic iesit din comun,doar papagali care se cred vulturi..."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 14 July 2014 11:14



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 62, 63, 64  Next    


The time now is 09-06-2024, 07:52:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password