User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 73, 74, 75  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message163710
bezea

[Guma Turbo]



Status: Offline
(since 07-10-2014 12:23)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 412, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 247.1
Votes: 12

 
Post Posted: 03-05-2013, 20:52:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Unii dintre aplicanti incercati sa pareti oarecum interesanti prin modul vostru de a completa o banala aplicatie necompletand toate spatiile cerute in aplicatie.Parerea mea dati-va foc si incercati sa fiti mai ordonati ca si noi sa va putem lua in serios.Sa nu credeti ca daca stiti toate scripturile sau "jucati wow dinainte sa apara wow" ne impresionati.Nu incercati sa fiti inteligenti ci dimpotriva fiti inteligenti.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FEN1x

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-05-2015 15:59)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 38, Topics: 9
Location: Azerbaijan

Reputation: 74.3
Votes: 4

 
Post Posted: 03-05-2013, 21:09:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele:Vlad
Locatia:Iasi
Varsta:17
Pe scurt cateva lucruri despre tine:Sunt un player oarecare care incearca sa-si petreaca timpul in wow in cel mai bun mod posibil . ( PvE)

Informatii despre character
Armory link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nonpointed
Nume character:Nonpointed
Clasa:Paladin
Rasa:Blood Elf
Main spec:Protection
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):Retribution - 387 ilvl , l-am ales deoarece am un alt caracter healer si am vrut sa am cate 1 din fiecare.
Screenshot cu interfata:http://tinypic.com/r/6ojxqq/5
Screenshot cu /played (print complet):http://tinypic.com/r/6ojxqq/5
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: Mi s-a spus ca nu este nevoie de screenshot cu dps deoarece sunt tank.
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):stats : dodge > parry > mastery > block.

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Stiu ca este o guilda foarte buna si cu progres si cum am specificat si mai sus , imi place foarte mult PvE-ul.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? :Pentru ca sunt foarte perseverent si dornic de progres.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? :Ii cunosc pe cei care au fost in evo ( deadbreath , coco , thetank, spike.
Te incadrezi programului nostru de raids? -a.
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Bineinteles.
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Pe TBC am facut Illidan-ul cu guilda Inner Sanctum ( ultimate) , pe Wotlk am facut Lich King-ul cu guilda Gravity si pe Cata 4.0.6 am avut full progres cu guilda Evo.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? :Evo , nu mai este guilda care a fost inainte.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: Procesor Intel quad core 3ghz , placa video 1gb , 4gb ram .
FPS:60 FPS la High
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:Intrebarile probabil o sa vi le adresez pe parcurs ( in caz ca voi fi acceptat) .
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): Nu prea sunt multe de aratat , cum am zis mai sus , sunt un player oarecare.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 04-05-2013, 13:46:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

FEN1x wrote:
Informatii personale
Numele:Vlad
Locatia:Iasi
Varsta:17
Pe scurt cateva lucruri despre tine:Sunt un player oarecare care incearca sa-si petreaca timpul in wow in cel mai bun mod posibil . ( PvE)

Informatii despre character
Armory link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nonpointed
Nume character:Nonpointed
Clasa:Paladin
Rasa:Blood Elf
Main spec:Protection
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci):Retribution - 387 ilvl , l-am ales deoarece am un alt caracter healer si am vrut sa am cate 1 din fiecare.
Screenshot cu interfata:http://tinypic.com/r/6ojxqq/5
Screenshot cu /played (print complet):http://tinypic.com/r/6ojxqq/5
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: Mi s-a spus ca nu este nevoie de screenshot cu dps deoarece sunt tank.
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc):stats : dodge > parry > mastery > block.

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Stiu ca este o guilda foarte buna si cu progres si cum am specificat si mai sus , imi place foarte mult PvE-ul.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? :Pentru ca sunt foarte perseverent si dornic de progres.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? :Ii cunosc pe cei care au fost in evo ( deadbreath , coco , thetank, spike.
Te incadrezi programului nostru de raids? -a.
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Bineinteles.
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Pe TBC am facut Illidan-ul cu guilda Inner Sanctum ( ultimate) , pe Wotlk am facut Lich King-ul cu guilda Gravity si pe Cata 4.0.6 am avut full progres cu guilda Evo.
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? :Evo , nu mai este guilda care a fost inainte.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: Procesor Intel quad core 3ghz , placa video 1gb , 4gb ram .
FPS:60 FPS la High
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde:Intrebarile probabil o sa vi le adresez pe parcurs ( in caz ca voi fi acceptat) .
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): Nu prea sunt multe de aratat , cum am zis mai sus , sunt un player oarecare.


Respins-momentan este full la paladini.in caz ca o sa fie nevoie,am sa te anunt in game.O zi buna!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Relaxed

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-06-2013 19:29)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 49, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 109.1
Votes: 2

Post Posted: 04-05-2013, 15:20:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dragi playeri,e pastele, voi credeti ca am avut sa intru ingame sa fac niste printuri neimportante cu UI'ul classic doar ca sa vedeti ca fapt divers sau sa va scriu un wall of text la categoria "rotatii "etc?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sifonier2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-07-2019 18:47)
Joined: 15 Feb 2012
Posts: 272, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: 161.8
Votes: 15

 
Post Posted: 04-05-2013, 15:47:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dragi playeri, daca va inchipuiti ca nu stam sa citim fiecare prostie pe care o unii din voi o scrieti atunci cand aplicati, va inselati. Chiar si "wall of text"-ul despre care "unii" din voi vorbiti, ne intereseaza. Ne arata, intr-o oarecare masura, cat de seriosi sunteti si cat de mult va dati interesul. In momentul in care aplicati "la misto", sub premisa ca "poate m-or lua", sa fiti siguri ca raspunsul pe care il veti primi va fi unul la fel de superficial ca si voi.

Cat despre tine, draga player Hanouken, esti invitatul nostru sa plangi pe unde vrei, dar nu pe forumul nostru. Vei primi report daca mai postezi aici. Multumesc si un Paste fericit tuturor.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kilgharra

[.: TheOne :.]



Status: Offline
(since 19-09-2020 19:18)
Joined: 04 Apr 2013
Posts: 158, Topics: 5
Location: Bucuresti

Reputation: 186.5
Votes: 9

 
Post Posted: 04-05-2013, 20:52:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele: Gabriel - Alexandru
Locatia: Targoviste
Varsta: 17 ani
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Am simtul umorului din plin, serios la nevoie, cooperant, sociabil.

Informatii despre character
Armory link: Kilgharra
Nume character: Kilgharra
Clasa: Druid
Rasa: Troll
Main spec: Balance
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Resto(slab imbracat) il joc foarte bine.
Screenshot cu interfata: Interfata
Screenshot cu /played (print complet): Played
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: DPS
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): 17% hit, 3101 haste cap restul full mastery.Incep cu burst in eclipsa solara dupa care alternez eclipsele iar in functie de cum decurge encounter-ul folosesc diverse strategii pe parcurs.

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Guilda respectata, serioasa, perfecta pentru progres si pve excelent.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Am mai avut o scurta colaborare cu INL la sfarsit-ul patch-ului 4.0.6 care a decurs perfect asadar sper sa m-a reintorc.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Graphit (coleg de clasa)
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da.
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da.
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Full progres 4.0.6 (nu am jucat pe patch-urile anterioare cataclysm)
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Light Of Dawn - numai lider-ul stie motiv-ul pentru care mi-a dat kick, GMs & Donors - tocmai ce s-a destramat.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: Suficient de bun cat sa imi tina un raid de 25 fara probleme.
FPS: 20-40
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: N/A
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Optikall

[Ceapa-i Dumnyezo']



Status: Offline
(since 25-01-2018 16:18)
Joined: 27 Feb 2012
Posts: 666, Topics: 66
Location: SM - BM

Reputation: 84.4
Votes: 35

        Optiskillz 
Post Posted: 04-05-2013, 22:12:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doi

Cumpar Cioara neagrã / Corb





Last edited by Optikall on 05-05-2013, 12:47:02; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
bezea

[Guma Turbo]



Status: Offline
(since 07-10-2014 12:23)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 412, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 247.1
Votes: 12

 
Post Posted: 04-05-2013, 22:17:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Optikalls ai mai fost in guilda nu mi-a placut cum te-ai miscat deloc.Respins.
Kilgharra respins.





Last edited by bezea on 05-05-2013, 08:50:45; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 04-05-2013, 23:52:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bezea wrote:
Optikalls ai mai fost in guilda nu mi-a placut cum te-ai miscat deloc.Respins.


pe langa altele ca :

http://forum.wow-freakz.com/view-post-2370649.html?#2370649

si cateva posturi in jos si pe urmatoare pagina -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 05-05-2013, 07:31:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kilgharra wrote:
Informatii personale
Numele: Gabriel - Alexandru
Locatia: Targoviste
Varsta: 17 ani
Pe scurt cateva lucruri despre tine: Am simtul umorului din plin, serios la nevoie, cooperant, sociabil.

Informatii despre character
Armory link: Kilgharra
Nume character: Kilgharra
Clasa: Druid
Rasa: Troll
Main spec: Balance
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): Resto(slab imbracat) il joc foarte bine.
Screenshot cu interfata: Interfata
Screenshot cu /played (print complet): Played
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: DPS
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): 17% hit, 3101 haste cap restul full mastery.Incep cu burst in eclipsa solara dupa care alternez eclipsele iar in functie de cum decurge encounter-ul folosesc diverse strategii pe parcurs.

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : Guilda respectata, serioasa, perfecta pentru progres si pve excelent.
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : Am mai avut o scurta colaborare cu INL la sfarsit-ul patch-ului 4.0.6 care a decurs perfect asadar sper sa m-a reintorc.
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : Graphit (coleg de clasa)
Te incadrezi programului nostru de raids? : Da.
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : Da.
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): Full progres 4.0.6 (nu am jucat pe patch-urile anterioare cataclysm)
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : Light Of Dawn - numai lider-ul stie motiv-ul pentru care mi-a dat kick, GMs & Donors - tocmai ce s-a destramat.

Alte mentiuni
Specificatiile calculatorului: Suficient de bun cat sa imi tina un raid de 25 fara probleme.
FPS: 20-40
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: N/A
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): -



Imi pare rau dar chiar e full la druizi toate specurile! Cand o sa fie nevoie,te caut!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tyrax95

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-11-2017 17:34)
Joined: 01 May 2012
Posts: 81, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 117.1
Votes: 10

 
Post Posted: 05-05-2013, 17:43:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Rafa
2. Varsta: 18
3. Localitate: Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Depinde nu am o ora fixa.
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Prot / Holy
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tyrax
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/view.php?pic=2dsgwbb&&s=6
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Imi place forte mult sa joc tank deoarece este mai rezistent si imi place sa am HP mai mare.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Eu joc la la doua statusuri (parry si mastery), dar am si 8% hit si 26% expertise.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc wow de pe tbc in anul 2006.Pe WTLK am facut full progres pe hc , la fel si pe Cata pe 4.0.6 , iar pe 4.3.4 stiu script si la morchok si la yor shaj.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am jucat la alianta in The Warlords dar am iesit deoarece au avut progres slab.
12. Detalii PC***. Intel Core i5- 3550,Ati Radeon7950 3GB,8Gb ram,mouse razaer naga.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca am vazut ca sunteti o guilda serioasa cu care poti sa faci progres , si cu bun simt si seriozitatea cu care faceti raidurile.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Eu sunt elev in clasa 12.Timpul liber mil petrec relazanduma la pc sau iesind pe afara cu prietenii.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.Sunt tank.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 07-05-2013, 17:26:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tyrax95 wrote:
1. Nume IRL: Rafa
2. Varsta: 18
3. Localitate: Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Depinde nu am o ora fixa.
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Prot / Holy
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tyrax
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/view.php?pic=2dsgwbb&&s=6
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Imi place forte mult sa joc tank deoarece este mai rezistent si imi place sa am HP mai mare.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Eu joc la la doua statusuri (parry si mastery), dar am si 8% hit si 26% expertise.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc wow de pe tbc in anul 2006.Pe WTLK am facut full progres pe hc , la fel si pe Cata pe 4.0.6 , iar pe 4.3.4 stiu script si la morchok si la yor shaj.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am jucat la alianta in The Warlords dar am iesit deoarece au avut progres slab.
12. Detalii PC***. Intel Core i5- 3550,Ati Radeon7950 3GB,8Gb ram,mouse razaer naga.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca am vazut ca sunteti o guilda serioasa cu care poti sa faci progres , si cu bun simt si seriozitatea cu care faceti raidurile.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Eu sunt elev in clasa 12.Timpul liber mil petrec relazanduma la pc sau iesind pe afara cu prietenii.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.Sunt tank.


Respins!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DesstroY-gm

[Creep]



Status: Offline
(since 31-10-2019 22:17)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 915, Topics: 31
Location: Targoviste

Reputation: 2.5
Votes: 21

 
Post Posted: 09-05-2013, 12:24:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM:

SHADOW PRIEST
PALA HOLY cu OFF SPEC PROTECTION
MAGE



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bumbem

[deathcoi]



Status: Offline
(since 10-11-2017 09:01)
Joined: 06 May 2013
Posts: 138, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 96.9
Votes: 17

 
Post Posted: 11-05-2013, 12:20:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii personale
Numele: Alex
Locatia: Onesti
Varsta: 16
Pe scurt cateva lucruri despre tine: sunt perceptiv...stiu de gluma...nu prea sunt suparacios...cam atat zic eu ...dar nu cred ca te poti auto-aprecia ca persoana ...

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Deathcoil
Nume character: deathcoil
Clasa: dk
Rasa: goblin
Main spec: blood tank
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): unholy pve...eu zic ca sunt incepator dar am dat 22k dps pe doomy cu buff de hunter(catel)cu itemele mele adica vr sa zic ca am 37 experise si am scos de peste tot cu reforge...am reforge date in crit am vreo 3 pvp si totusi cand am facut yor shaj 10n am dat 30k dps ...deorece a fost aoe dar...
Screenshot cu interfata: http://postimg.org/image/xkr6wi3jx/
Screenshot cu /played (print complet): http://postimg.org/image/bonbhz1at/
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: http://postimg.org/image/dr3iigbe1/ imi cer scz dar am bufful de hunter ... dar vr sa mentionez ca uita-si sa schimb runeforge de pe arma il avem pe cel de tank...
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): pai pe tank fol urm rotatie:-ds cat pot de mult iar cand am trinket activat fol empower rune weapon si rune tap
-cu runic power fol rune strike
-aoe sau cand nam cu ce da heart strike
stats: mastery>stamina>doddge=parry>hit>experise

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : fiindca dupa mine e una dintre cele mai de top guilde de pe server si a avut si o durata lung de vita....+ ca eu cred cu tarie ca are cel mai bun dps....
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : pai nush cat de potrivit sunt ....adica nu stiu cam ce ar trb sa fac sa fiu potrivit...
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : nu
Te incadrezi programului nostru de raids? : da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): pai pe tbc am jucat pe xwow am facut illidan...priest healer eram/wotlk am facut lk adik farmam lk pe 25h pe freakz din guilda randoms/pe 406 am facut full progress cu globalul dar de pe alt char tot pe freakz (mai putin council)
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : pai pe 4.3.4 cu dk in nici una pt ca e o poveste lunga ...dar cu fostul meu char pe 4.0.6 am fost in divinity....(luasi ban pe ts lor... si nu avea rost sa stau in guild fara ts),the revengers(nu am primit rankul dorit in concordanta cu realizarile mele pentru guilda,iar alti mai slabi primeau,sincer sa fiu un dezavantaj cred ca a fost varsta...)cam atat ca dupa am jucat in pride ...dar tot ce faceam in pride aveam oameni mei de pe global si faceam cu ei ... si apoi m-am lasat putin de wow ...

Alte mentiuni
mai am cate o problema cu pc cate odata (la wow nu mi sa intamplat niciodata,doar la lol dar nush...)mi se blocheaza si trb sa dau restart ... e de la placa video...
Specificatiile calculatorului: 2 gb ram dd3 512 placa video.../2.89 procesor dual core...
FPS: 50 fps constant in ogg pana la ora 19:00 de atunci scade...
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: daca voi avea loc ca tank cel putin la raidurile de 10h/n
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): nu am imi pare rau dar cred ca am sa fac la yor shaj 25n ... sapt asta
Scuze pt greselile gramaticale ms anticipat....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bezea

[Guma Turbo]



Status: Offline
(since 07-10-2014 12:23)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 412, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 247.1
Votes: 12

 
Post Posted: 11-05-2013, 12:30:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bumbem wrote:
Informatii personale
Numele: Alex
Locatia: Onesti
Varsta: 16
Pe scurt cateva lucruri despre tine: sunt perceptiv...stiu de gluma...nu prea sunt suparacios...cam atat zic eu ...dar nu cred ca te poti auto-aprecia ca persoana ...

Informatii despre character
Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Deathcoil
Nume character: deathcoil
Clasa: dk
Rasa: goblin
Main spec: blood tank
Offspec (specifica si cat de bine stii sa il joci): unholy pve...eu zic ca sunt incepator dar am dat 22k dps pe doomy cu buff de hunter(catel)cu itemele mele adica vr sa zic ca am 37 experise si am scos de peste tot cu reforge...am reforge date in crit am vreo 3 pvp si totusi cand am facut yor shaj 10n am dat 30k dps ...deorece a fost aoe dar...
Screenshot cu interfata: http://postimg.org/image/xkr6wi3jx/
Screenshot cu /played (print complet): http://postimg.org/image/bonbhz1at/
Screenshot cu 5 mil. damage done pe dummy: http://postimg.org/image/dr3iigbe1/ imi cer scz dar am bufful de hunter ... dar vr sa mentionez ca uita-si sa schimb runeforge de pe arma il avem pe cel de tank...
Spune-ne pe scurt cum iti joci clasa (rotatie , prioritati , stats...etc): pai pe tank fol urm rotatie:-ds cat pot de mult iar cand am trinket activat fol empower rune weapon si rune tap
-cu runic power fol rune strike
-aoe sau cand nam cu ce da heart strike
stats: mastery>stamina>doddge=parry>hit>experise

Guilda , Progres si Activitate
De ce vrei sa intri in INL? : fiindca dupa mine e una dintre cele mai de top guilde de pe server si a avut si o durata lung de vita....+ ca eu cred cu tarie ca are cel mai bun dps....
De ce crezi ca esti persoana potrivita pt. INL? : pai nush cat de potrivit sunt ....adica nu stiu cam ce ar trb sa fac sa fiu potrivit...
Cunosti vreun membru din guilda care poate garanta pt. tine? : nu
Te incadrezi programului nostru de raids? : da
Esti disponibil sa raidezi la ore tarzii la raid de progres (boss nou)? : da
Progres PVE (TBC , WoTLK , Cata 4.0.6): pai pe tbc am jucat pe *** am facut illidan...priest healer eram/wotlk am facut lk adik farmam lk pe 25h pe freakz din guilda randoms/pe 406 am facut full progress cu globalul dar de pe alt char tot pe freakz (mai putin council)
Guilde in care ai fost si motivul pt. care le-ai parasit? : pai pe 4.3.4 cu dk in nici una pt ca e o poveste lunga ...dar cu fostul meu char pe 4.0.6 am fost in divinity....(luasi ban pe ts lor... si nu avea rost sa stau in guild fara ts),the revengers(nu am primit rankul dorit in concordanta cu realizarile mele pentru guilda,iar alti mai slabi primeau,sincer sa fiu un dezavantaj cred ca a fost varsta...)cam atat ca dupa am jucat in pride ...dar tot ce faceam in pride aveam oameni mei de pe global si faceam cu ei ... si apoi m-am lasat putin de wow ...

Alte mentiuni
mai am cate o problema cu pc cate odata (la wow nu mi sa intamplat niciodata,doar la lol dar nush...)mi se blocheaza si trb sa dau restart ... e de la placa video...
Specificatiile calculatorului: 2 gb ram dd3 512 placa video.../2.89 procesor dual core...
FPS: 50 fps constant in ogg pana la ora 19:00 de atunci scade...
Ai intrebari pt. noi? Scrie-le si iti vom raspunde: daca voi avea loc ca tank cel putin la raidurile de 10h/n
Alte posibile mentiuni/ultime impresii(link video cu tine in actiune , screenshot hps/dps la un anumit boss...etc): nu am imi pare rau dar cred ca am sa fac la yor shaj 25n ... sapt asta
Scuze pt greselile gramaticale ms anticipat....


Respins.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 08 March 2016 12:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 73, 74, 75  Next    


The time now is 29-04-2024, 09:27:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x