User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3723
f4br3g4s

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-08-2018 17:50)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 153, Topics: 19
Location: In sufletul tau

Reputation: 211
Votes: 8

 
Post Posted: 03-05-2013, 15:37:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Guilda "Knights Of Honor"a fost creata pe data de 02.04.2013 in speranta de a crea o guilda relativ mica de 40-45 oameni uniti !!!

Inainte de a completa acest model de cerere trebuie sa cititi cu foarte mare atentie regulamentul guildei + sa aveti contul legat Click !!!

Momentan recrutam orice clasa si orice spec !

Quote:
1. Nume:
2. Varsta:
3. Localitate:
4. Nume In - Game:
5. Clasa/Rasa:
6. Main spec(ilvl) / Offspec(ilvl):
7. Link armory:
8. Profesii:
9. Ai microfon + ts3 ?:
10. De cat timp joci clasa si spec-ul ?:
11. Ce caractere mai ai si nick-ul acestora:
12. In perceptia ta, ce inseamna o guilda buna pentru a ramane in ea ? (putin mai detaliat daca se poate):
13. Care sunt lucrurile care te deranjeaza intr-o guilda ?:
14. In principiu in ce zile si la ce ore poti intra pe joc ?:
15. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave):
16: Esti de acord cu regulile guilde?:
17. Obiectii/Nelamuriri:


Atentie !!!

Punctele 12-14 pot face diferenta intre Respins sau Acceptat ! (recrutam oameni cu un anumit caracter pentru ca de playeri ne-am saturat cu totii)

Persoanele avizate sa raspunda in acest topic sunt: Fabregas, Haz, Vrases si Stonehead


E foarte usor sa fii player, dar infinit mai greu sa fii om !



Nu suport pupincuristii !!!


Last edited by f4br3g4s on 30-11-2013, 01:05:33; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bogdan19

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-05-2013 17:47)
Joined: 21 Apr 2013
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 51.2
Votes: 2

 
Post Posted: 09-05-2013, 22:55:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume: bogdan
2. Varsta: 20
3. Localitate: bucuresti
4. Nume In - Game: grich
5. Clasa/Rasa:undead/ priest
6. Main spec(ilvl) / Offspec(ilvl): holy/disci 397 si shadow 395(gear separat)
7. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Grich
8. Profesii: ench si inscr
9. Ai microfon + ts3 ?: da si da
10. De cat timp joci clasa si spec-ul ?: cam 2-3 ani.am preotu de pe Lich King
11. Ce caractere mai ai si nick-ul acestora: hunter-wele,druid-aitu.
12. In perceptia ta, ce inseamna o guilda buna pentru a ramane in ea ? (putin mai detaliat daca se poate): o guilda in care sa existe comunicare,prietenie,fara "baietasi" pupincuristi si care au chef sa sufere.
13. Care sunt lucrurile care te deranjeaza intr-o guilda ?: suferinta unora, atitudinea Hitlerista fara sens.
14. In principiu in ce zile si la ce ore poti intra pe joc ?: in cursul saptamanii mai mult seara si in week-end dupa pranz,pana atunci dorm.
15. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): pai am fost in specii...au grupul lor si fac doar ei intre ei raid,recruteaza degeaba, dupa am nimerit in alta guilda mica unde mi-a placut.Am plecat de acolo deoarece a facut fuziune cu divinity.Nu-l prea inghit pe amicul meu Dcnu.
16: Esti de acord cu regulile guilde?: Nu mai postam daca nu eram de acord.Categoric da.
17. Obiectii/Nelamuriri:Sa vedem cum merge cu voi baieti si dicutam mai incolo.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
f4br3g4s

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-08-2018 17:50)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 153, Topics: 19
Location: In sufletul tau

Reputation: 211
Votes: 8

 
Post Posted: 09-05-2013, 23:21:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bogdan19 wrote:
1. Nume: bogdan
2. Varsta: 20
3. Localitate: bucuresti
4. Nume In - Game: grich
5. Clasa/Rasa:undead/ priest
6. Main spec(ilvl) / Offspec(ilvl): holy/disci 397 si shadow 395(gear separat)
7. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Grich
8. Profesii: ench si inscr
9. Ai microfon + ts3 ?: da si da
10. De cat timp joci clasa si spec-ul ?: cam 2-3 ani.am preotu de pe Lich King
11. Ce caractere mai ai si nick-ul acestora: hunter-wele,druid-aitu.
12. In perceptia ta, ce inseamna o guilda buna pentru a ramane in ea ? (putin mai detaliat daca se poate): o guilda in care sa existe comunicare,prietenie,fara "baietasi" pupincuristi si care au chef sa sufere.
13. Care sunt lucrurile care te deranjeaza intr-o guilda ?: suferinta unora, atitudinea Hitlerista fara sens.
14. In principiu in ce zile si la ce ore poti intra pe joc ?: in cursul saptamanii mai mult seara si in week-end dupa pranz,pana atunci dorm.
15. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): pai am fost in specii...au grupul lor si fac doar ei intre ei raid,recruteaza degeaba, dupa am nimerit in alta guilda mica unde mi-a placut.Am plecat de acolo deoarece a facut fuziune cu divinity.Nu-l prea inghit pe amicul meu Dcnu.
16: Esti de acord cu regulile guilde?: Nu mai postam daca nu eram de acord.Categoric da.
17. Obiectii/Nelamuriri:Sa vedem cum merge cu voi baieti si dicutam mai incolo.


Acceptat

/w Fabregas, Haz, Bignasty, Hteck, Vrases, NL sau Stonehead


E foarte usor sa fii player, dar infinit mai greu sa fii om !



Nu suport pupincuristii !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gabriel2000

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-09-2013 17:19)
Joined: 10 May 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48
Votes: 2

 
Post Posted: 10-05-2013, 20:34:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Citat:
1. Nume: Alex
2. Varsta: 17
3. Localitate: Giurgiu
4. Nume In - Game: Kortebii
5. Clasa/Rasa: Shaman / tauren
6. Main spec(ilvl) / Offspec(ilvl): Enhancement(382) / offspec - nu m-am hotarat inca dar cred ca resto.
7. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Kortebii
8. Profesii: Leatherworking / Skinning
9. Ai microfon + ts3 ?: DA
10. De cat timp joci clasa si spec-ul ?: Cam de un an si jumatate, inca de pe LK.
11. Ce caractere mai ai si nick-ul acestora: Nu mai am
12. In perceptia ta, ce inseamna o guilda buna pentru a ramane in ea ? (putin mai detaliat daca se poate): Cunoasterea scripturilor prezente, seriozitate, implicare, ajutarea colegilor si cunoasterea clasei cat mai bine.
13. Care sunt lucrurile care te deranjeaza intr-o guilda ?: Favorismele, raspunsurile date doar pentru a se baga un X player in seama, injuriile pe gchat si pe TS.
14. In principiu in ce zile si la ce ore poti intra pe joc ?: De luni pana duminica, cu mici exceptii (dar anunt daca apar), de la ora 19 - 24.
15. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Am fost in guilde mici, pentru ca am vrut intai sa invat sa joc si apoi sa intru intr-o guilda serioasa si cu progres.
16: Esti de acord cu regulile guildei?: DA
17. Obiectii/Nelamuriri: Nu am

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vrases

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-10-2018 18:59)
Joined: 22 Jan 2013
Posts: 31, Topics: 6
Location: Prin prejur

Reputation: 198.3
Votes: 5

 
Post Posted: 10-05-2013, 21:32:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gabriel2000 wrote:
Citat:
1. Nume: Alex
2. Varsta: 17
3. Localitate: Giurgiu
4. Nume In - Game: Kortebii
5. Clasa/Rasa: Shaman / tauren
6. Main spec(ilvl) / Offspec(ilvl): Enhancement(382) / offspec - nu m-am hotarat inca dar cred ca resto.
7. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kortebii
8. Profesii: Leatherworking / Skinning
9. Ai microfon + ts3 ?: DA
10. De cat timp joci clasa si spec-ul ?: Cam de un an si jumatate, inca de pe LK.
11. Ce caractere mai ai si nick-ul acestora: Nu mai am
12. In perceptia ta, ce inseamna o guilda buna pentru a ramane in ea ? (putin mai detaliat daca se poate): Cunoasterea scripturilor prezente, seriozitate, implicare, ajutarea colegilor si cunoasterea clasei cat mai bine.
13. Care sunt lucrurile care te deranjeaza intr-o guilda ?: Favorismele, raspunsurile date doar pentru a se baga un X player in seama, injuriile pe gchat si pe TS.
14. In principiu in ce zile si la ce ore poti intra pe joc ?: De luni pana duminica, cu mici exceptii (dar anunt daca apar), de la ora 19 - 24.
15. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Am fost in guilde mici, pentru ca am vrut intai sa invat sa joc si apoi sa intru intr-o guilda serioasa si cu progres.
16: Esti de acord cu regulile guildei?: DA
17. Obiectii/Nelamuriri: Nu am


Acceptat /w Vrases In Game


...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
algor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-12-2018 11:04)
Joined: 12 Oct 2011
Posts: 32, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 25.5
Votes: 10

 
Post Posted: 12-05-2013, 15:17:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume: Bogdan
2. Varsta: 24
3. Localitate: Mangalia
4. Nume In - Game: Algor
5. Clasa/Rasa: Death Knight / Blood elf
6. Main spec(ilvl) / Offspec(ilvl): Unholy(386) gear PVE
7. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Algor
8. Profesii: Tailoring & Jewlcrafting
9. Ai microfon + ts3 ?: da + da -
10. De cat timp joci clasa si spec-ul ?: Aaa cam de cand a fost introdusa Clasa Death Knight adica dp Lich King
11. Ce caractere mai ai si nick-ul acestora: Paladin: Elgar, Druid: Dodoshel, Warrior: Uffyx, Warlock; Siktirici, Mage: Veevee
12. In perceptia ta, ce inseamna o guilda buna pentru a ramane in ea ? (putin mai detaliat daca se poate): In PRINCIPAL mie Nu prea imi place sa schimb guildele ca pe sosete, prefer una si buna in care sa ma inteleg cu colegii de guilda fara sa aibe ambiiti prostesti sau mandrie prea mare, in care la raid toata lumea este egala fara sa se faca obiectii sau discrepante!
13. Care sunt lucrurile care te deranjeaza intr-o guilda ? Cand liderii abuzeaza de putere, injuraturi pe main chat, si cand unele persoane suferea prea mult si nu prea fac discrepanta intre joc si viata reala!
14. In principiu in ce zile si la ce ore poti intra pe joc ?: In principal intru dimineata la munca, seara in timpul saptamanii si uneori in weekend!
15. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Pai am fost in Pride ... guilda la un moment dat s-a destramat, pe urma mi-am facut o guilda DARK BALLS (nume pus la caterinca - )) am stat o perioada in ea, bine ce-i adevarat ca nici nu mai jucat o vreme, dupa am mers in Drunken Badgers care era o guilda PVP, a fost fain dar ma saturasem numai de PVP, dupa in The Divinity prea multa suferinta acolo, dupa in Pervers care era guilda PVE dar s-a destramat, o parte au format o guilda noua Toys Story, am mers in Toys dar nu-mi mai placea cum mergeau lucrurile si am iesit.
16: Esti de acord cu regulile guilde?: Da
17. Obiectii/Nelamuriri: Nu am deocamdata, daca o sa fie nu o sa ma feresc sa le zic!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stonehead

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-12-2013 14:45)
Joined: 04 May 2013
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 53.1
Votes: 2

 
Post Posted: 12-05-2013, 15:35:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

algor wrote:
1. Nume: Bogdan
2. Varsta: 24
3. Localitate: Mangalia
4. Nume In - Game: Algor
5. Clasa/Rasa: Death Knight / Blood elf
6. Main spec(ilvl) / Offspec(ilvl): Unholy(386) gear PVE
7. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Algor
8. Profesii: Tailoring & Jewlcrafting
9. Ai microfon + ts3 ?: da + da -
10. De cat timp joci clasa si spec-ul ?: Aaa cam de cand a fost introdusa Clasa Death Knight adica dp Lich King
11. Ce caractere mai ai si nick-ul acestora: Paladin: Elgar, Druid: Dodoshel, Warrior: Uffyx, Warlock; Siktirici, Mage: Veevee
12. In perceptia ta, ce inseamna o guilda buna pentru a ramane in ea ? (putin mai detaliat daca se poate): In PRINCIPAL mie Nu prea imi place sa schimb guildele ca pe sosete, prefer una si buna in care sa ma inteleg cu colegii de guilda fara sa aibe ambiiti prostesti sau mandrie prea mare, in care la raid toata lumea este egala fara sa se faca obiectii sau discrepante!
13. Care sunt lucrurile care te deranjeaza intr-o guilda ? Cand liderii abuzeaza de putere, injuraturi pe main chat, si cand unele persoane suferea prea mult si nu prea fac discrepanta intre joc si viata reala!
14. In principiu in ce zile si la ce ore poti intra pe joc ?: In principal intru dimineata la munca, seara in timpul saptamanii si uneori in weekend!
15. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Pai am fost in Pride ... guilda la un moment dat s-a destramat, pe urma mi-am facut o guilda DARK BALLS (nume pus la caterinca - )) am stat o perioada in ea, bine ce-i adevarat ca nici nu mai jucat o vreme, dupa am mers in Drunken Badgers care era o guilda PVP, a fost fain dar ma saturasem numai de PVP, dupa in The Divinity prea multa suferinta acolo, dupa in Pervers care era guilda PVE dar s-a destramat, o parte au format o guilda noua Toys Story, am mers in Toys dar nu-mi mai placea cum mergeau lucrurile si am iesit.
16: Esti de acord cu regulile guilde?: Da
17. Obiectii/Nelamuriri: Nu am deocamdata, daca o sa fie nu o sa ma feresc sa le zic!


Acceptat /w Stonehead ingame



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xxenergy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-07-2013 13:31)
Joined: 10 May 2013
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 54.2
Votes: 2

 
Post Posted: 20-05-2013, 22:47:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume: Robert
2. Varsta: 19
3. Localitate: bucuresti
4. Nume In - Game: bestwarior
5. Clasa/Rasa: warrior/orc fmale
6. Main spec(ilvl) / Offspec(ilvl): main arms 384
7. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bestwarior
8. Profesii: jwc/bs
9. Ai microfon + ts3 ?: da
10. De cat timp joci clasa si spec-ul ?: de 4 ani
11. Ce caractere mai ai si nick-ul acestora: Gunzimo dk tank
12. In perceptia ta, ce inseamna o guilda buna pentru a ramane in ea ? (putin mai detaliat daca se poate)nu neaparat pt progres dar sa fie si distractie si comunicare...
13. Care sunt lucrurile care te deranjeaza intr-o guilda ?: nesimtirea
14. In principiu in ce zile si la ce ore poti intra pe joc ?: zi de zi 4/6 h
15. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): pride nu se mai fac raiduri
16: Esti de acord cu regulile guilde?: dap
17. Obiectii/Nelamuriri:sunt perfecte

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
f4br3g4s

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-08-2018 17:50)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 153, Topics: 19
Location: In sufletul tau

Reputation: 211
Votes: 8

 
Post Posted: 21-05-2013, 00:08:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptat

E foarte usor sa fii player, dar infinit mai greu sa fii om !



Nu suport pupincuristii !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zekter

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-04-2020 05:52)
Joined: 17 Jan 2013
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 62.1
Votes: 2

 
Post Posted: 24-05-2013, 11:20:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume: Nordin ( Nori mi se spune )
2. Varsta: 17
3. Localitate: Codlea / Brasov
4. Nume In - Game: zekter
5. Clasa/Rasa: DK / Blood Elf
6. Main spec(ilvl) / Offspec(ilvl): Main : Blood
7. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Zekter
8. Profesii: Inscription / Herbalism in formare
9. Ai microfon + ts3 ?: Da
10. De cat timp joci clasa si spec-ul ?: De 2 ani , dar am jucat pe exodus pana acum si m-am hotarat sa intru pe Genesis
11. Ce caractere mai ai si nick-ul acestora: Mai am un war arms pe exodus care vreau sa il transfer pe genesis si un hunter der micut : zekter War , Abstraktw Hunter
12. In perceptia ta, ce inseamna o guilda buna pentru a ramane in ea ? (putin mai detaliat daca se poate): Pai sa aiba activitate sa se organizeze raiduri , eventuri si sa fie activitate si in primul rand seriosi .
13. Care sunt lucrurile care te deranjeaza intr-o guilda ?: Lipsa de activitate si neseriozitatea .
14. In principiu in ce zile si la ce ore poti intra pe joc ?: In fiecare zi 3-4 ore dupa scoala si seara 1 ora , iar in weekend mai mult , nu am o ora exacta .
15. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Specii , OZN si Dark Nightwis : neseriosi si multi playeri care sufera foarte mult si putina activitate . Din 2 am iesit eu si din Specii mi-au dat kick pentru ca eram micut atunci -
16: Esti de acord cu regulile guilde?: Da
17. Obiectii/Nelamuriri: -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
f4br3g4s

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-08-2018 17:50)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 153, Topics: 19
Location: In sufletul tau

Reputation: 211
Votes: 8

 
Post Posted: 24-05-2013, 17:56:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zekter wrote:
1. Nume: Nordin ( Nori mi se spune )
2. Varsta: 17
3. Localitate: Codlea / Brasov
4. Nume In - Game: zekter
5. Clasa/Rasa: DK / Blood Elf
6. Main spec(ilvl) / Offspec(ilvl): Main : Blood
7. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zekter
8. Profesii: Inscription / Herbalism in formare
9. Ai microfon + ts3 ?: Da
10. De cat timp joci clasa si spec-ul ?: De 2 ani , dar am jucat pe exodus pana acum si m-am hotarat sa intru pe Genesis
11. Ce caractere mai ai si nick-ul acestora: Mai am un war arms pe exodus care vreau sa il transfer pe genesis si un hunter der micut : zekter War , Abstraktw Hunter
12. In perceptia ta, ce inseamna o guilda buna pentru a ramane in ea ? (putin mai detaliat daca se poate): Pai sa aiba activitate sa se organizeze raiduri , eventuri si sa fie activitate si in primul rand seriosi .
13. Care sunt lucrurile care te deranjeaza intr-o guilda ?: Lipsa de activitate si neseriozitatea .
14. In principiu in ce zile si la ce ore poti intra pe joc ?: In fiecare zi 3-4 ore dupa scoala si seara 1 ora , iar in weekend mai mult , nu am o ora exacta .
15. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Specii , OZN si Dark Nightwis : neseriosi si multi playeri care sufera foarte mult si putina activitate . Din 2 am iesit eu si din Specii mi-au dat kick pentru ca eram micut atunci -
16: Esti de acord cu regulile guilde?: Da
17. Obiectii/Nelamuriri: -


Respins


E foarte usor sa fii player, dar infinit mai greu sa fii om !



Nu suport pupincuristii !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Killahin

[Cariño]



Status: Offline
(since 07-12-2017 17:52)
Joined: 29 Dec 2012
Posts: 87, Topics: 7
Location: Piemonte

Reputation: 74.9
Votes: 11

       
Post Posted: 28-05-2013, 06:43:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume: Andi
2. Varsta: 16
3. Localitate: Piemonte(Nord-ul Italiei)
4. Nume In - Game: Killahin
5. Clasa/Rasa: Undead/Mage
6. Main spec(ilvl) / Offspec(ilvl): 388
7. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Killahin
8. Profesii: Enchantin , Engineering (engineering ,nu-i full ; aveam Tailoring dar l-am anulat deoarece , nu mai aveam nevoie de el )
9. Ai microfon + ts3 ?: DA!
10. De cat timp joci clasa si spec-ul ?: 1 an si ceva
11. Ce caractere mai ai si nick-ul acestora: Elishor
12. In perceptia ta, ce inseamna o guilda buna pentru a ramane in ea ? (putin mai detaliat daca se poate): 1.Respect reciproc. 2.Nimeni nu e de ne`inlocuit.Progess
13. Care sunt lucrurile care te deranjeaza intr-o guilda ?: Program ne`stabilit cu raidurile etc.
14. In principiu in ce zile si la ce ore poti intra pe joc ?: In timpul saptamani cam max.2 ore (scoala), in weekend sunt 24/24
15. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Bad Company > Se destramase si nu sa mai putut remedia. Drunken Badgers> Nu mai joc pvp.
16: Esti de acord cu regulile guilde?: DA!
17. Obiectii/Nelamuriri: -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
f4br3g4s

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-08-2018 17:50)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 153, Topics: 19
Location: In sufletul tau

Reputation: 211
Votes: 8

 
Post Posted: 28-05-2013, 10:57:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Killahin wrote:
1. Nume: Andi
2. Varsta: 16
3. Localitate: Piemonte(Nord-ul Italiei)
4. Nume In - Game: Killahin
5. Clasa/Rasa: Undead/Mage
6. Main spec(ilvl) / Offspec(ilvl): 388
7. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Killahin
8. Profesii: Enchantin , Engineering (engineering ,nu-i full ; aveam Tailoring dar l-am anulat deoarece , nu mai aveam nevoie de el )
9. Ai microfon + ts3 ?: DA!
10. De cat timp joci clasa si spec-ul ?: 1 an si ceva
11. Ce caractere mai ai si nick-ul acestora: Elishor
12. In perceptia ta, ce inseamna o guilda buna pentru a ramane in ea ? (putin mai detaliat daca se poate): 1.Respect reciproc. 2.Nimeni nu e de ne`inlocuit.Progess
13. Care sunt lucrurile care te deranjeaza intr-o guilda ?: Program ne`stabilit cu raidurile etc.
14. In principiu in ce zile si la ce ore poti intra pe joc ?: In timpul saptamani cam max.2 ore (scoala), in weekend sunt 24/24
15. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): Bad Company > Se destramase si nu sa mai putut remedia. Drunken Badgers> Nu mai joc pvp.
16: Esti de acord cu regulile guilde?: DA!
17. Obiectii/Nelamuriri: -


Acceptat


E foarte usor sa fii player, dar infinit mai greu sa fii om !



Nu suport pupincuristii !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DeDeLo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-06-2013 14:33)
Joined: 07 Jun 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32
Votes: 1

 
Post Posted: 07-06-2013, 20:37:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume: Alex
2. Varsta:16
3. Localitate: Bucuresti
4. Nume In - Game: Jijiioase
5. Clasa/Rasa: Dk Tauren
6. Main spec(ilvl) / Offspec(ilvl): main[390 TANK] dps[388]
7. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Jijiioase
8. Profesii: Enchanting,Tailoring
9. Ai microfon + ts3 ?: da
10. De cat timp joci clasa si spec-ul ?: De 2ani
11. Ce caractere mai ai si nick-ul acestora: Hunter[Jijiibeast] Mage[Jijiiwizz]
12. In perceptia ta, ce inseamna o guilda buna pentru a ramane in ea ? (putin mai detaliat daca se poate): Sa nu existe copii terminati,suferinte sa existe comunicare si sa ne intelegem sa se stie script etc.
13. Care sunt lucrurile care te deranjeaza intr-o guilda ?: Suferintele
14. In principiu in ce zile si la ce ore poti intra pe joc ?: Toata saptamana seara si dimineata
15. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): MOP VS FREAKZ[nu faceau raiduri] Drunken Badgers[Same]
16: Esti de acord cu regulile guilde?: da
17. Obiectii/Nelamuriri: niciuna

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
f4br3g4s

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-08-2018 17:50)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 153, Topics: 19
Location: In sufletul tau

Reputation: 211
Votes: 8

 
Post Posted: 07-06-2013, 21:07:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DeDeLo wrote:
1. Nume: Alex
2. Varsta:16
3. Localitate: Bucuresti
4. Nume In - Game: Jijiioase
5. Clasa/Rasa: Dk Tauren
6. Main spec(ilvl) / Offspec(ilvl): main[390 TANK] dps[388]
7. Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Jijiioase
8. Profesii: Enchanting,Tailoring
9. Ai microfon + ts3 ?: da
10. De cat timp joci clasa si spec-ul ?: De 2ani
11. Ce caractere mai ai si nick-ul acestora: Hunter[Jijiibeast] Mage[Jijiiwizz]
12. In perceptia ta, ce inseamna o guilda buna pentru a ramane in ea ? (putin mai detaliat daca se poate): Sa nu existe copii terminati,suferinte sa existe comunicare si sa ne intelegem sa se stie script etc.
13. Care sunt lucrurile care te deranjeaza intr-o guilda ?: Suferintele
14. In principiu in ce zile si la ce ore poti intra pe joc ?: Toata saptamana seara si dimineata
15. Foste guilde (de ce ai primit kick sau ai dat leave): MOP VS FREAKZ[nu faceau raiduri] Drunken Badgers[Same]
16: Esti de acord cu regulile guilde?: da
17. Obiectii/Nelamuriri: niciuna


Respins


E foarte usor sa fii player, dar infinit mai greu sa fii om !



Nu suport pupincuristii !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 30-04-2024, 15:27:03
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x