User
Pass
2FA
 
 

[REJECTED] [Rogue]
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Fixed / Closed bugs
Author Message22989
sleepyfellow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-08-2016 21:33)
Joined: 26 Jun 2012
Posts: 116, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 7
Votes: 9

 
Post Posted: 17-05-2013, 20:41:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prefer sa dau dmg mai mare decat smoke 2 kill cum fac in mai toate meciurile dar asa e rogue cere creier nu ca orice clasa, da dk cu spells ranged mai mult decat hunter sau pur si simplu pune ghoul pe tine.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flamestalker

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 29-07-2024 02:55)
Joined: 22 Jul 2012
Posts: 3072, Topics: 263
Location: Iasi

Reputation: 2602.8
Votes: 174

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-05-2013, 06:08:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca ar pune asa de fantezie dmg mai mic la backstab sau ambush ..in 2 -3 zile toate teamurile compuse din rogue nu mai trec pragu de 1800

rogue din 2-3 hituri de la warr si-o luat kill,2-3 doturi de la drood si e gata ..dafuq ..oare daca ia dmg mare nu trebuie sa dea si el la randu lui ?

magu daca are 100 de mii de speeduri si 300 de sloowri nu isi ia dmg mare?

am vazut ca a zis si ghicicine chestia asta ..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FaithOfDarkness

[Shade of death]



Status: Offline
(since 03-06-2018 15:03)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 1067, Topics: 28
Location: Look behind you

Reputation: 60.2
Votes: 15

   
Post Posted: 18-05-2013, 10:05:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MadnessCaffe wrote:
f4br3g4s wrote:
pleto wrote:
Toata lumea face QQ vad p forum legat de rogue damage...vreau doar sa spun ca e adevarat sunt situatii cand prinzi crits mari gen 30k+ ...dar acele situatii presupun buffs+pots+trinkets etc etc ... adica nu sunt crits pe care le dai on a daily basis...parerea mea...
Am dat acu' cateva minute un duel cu un paladin care nu era full cata' asa cum se vede si in print si am facut un print sa vedeti backstab damage:)..daca voua vi se pare mult...no comment:)


Da-le pace...
Ma pun sa joc cu Skinning Knife sa fie toata lumea multumita...
Sunt momente cand mi se pare damage-ul penibil pe backstab sau ambush.... gen 8-9k ambush pe dummy sau nush ce playeri (dai 5-6 bucati in genul pentru ca toate astea sa fie neutralizate de un simplu heal)

Adevarul e ca nu stau sa-mi bat capul cu formule etc etc... dar un lucru e cert; pe Freakz nu cred ca sunt foarte multi rogi care au facut atatea bgs cate am facut eu ~ 3000 si ca o impresie generala intre patch-urile trecute si cel actual... ma intreb retoric cum e posibil sa dau mai putin dmg cu aceleasi spelluri ca inainte tinand cont ca gearul si statusurile s-au marit considerabil

un 30k+ chiar mi se pare in regula... tinand cont ca sunt clase care dau mult mai tare de atat.
Ar trebuii sa fac si eu print-uri non-stop cum iau bucati grosolane de la diverse clase, eu avand full gear. Dar nu ma plang, accept situatia si joc asa... nu-mi convine ma apuc de mario.

Si daca toate talentele, spellurile au fost verificate si confirmate ca sunt in regula... acum dezgropam mortii; Teorie peste teorie, dar practica asta ne omoara -





Normal ca mi se pare mult 34k frate. Tu esti rogue dai 300 de atacuri pe milisecunda de unde 34k dmg pe 1 skill ? Tu ai 10 stunuri si dai in voie, si daca prinzi un 34k + alte 200 de DoT si ce mai dai tu acolo eu pot sa iau mana de pe tastatura ca nu are rost, nu ? Esti cumva caster si nu stiu eu ?


Normal ca nu te plangi cand iti iei bucati pentru ca ai vanish absolut cand vrei tu care iti sterge toate DoT,debuff si immunity 5 secunde si dupaia te duci pe unde vrei tu nu te gaseste nimeni si dai recuperate cat dau eu x3 lifebloom + rejuve si o iei de la capat cu ambush si alte chestii, deci sa fim seriosi.

Pe langa avantajele pe care le are rogue in pvp, damage pe care il da ar trebui sa fie INFIM.




Si astia care zic ca iti trebuie skill sa joci asa, sa ma scuteasca. Aveti 3-4 macrouri si 2 skilluri si imi spui mie ca e greu sa joci si trebuie sa fi profesionist. Oare cum se face ca absolut fiecare rogue de pe freakz stie sa joace daca e asa de greu ?

/facepalm
/facepalm
/faceplam
200 dots? 300 attacks pe milisecunda?10 stunuri?recuperate cat 3 lifebloom + rejuvenation ? vanish removes all dots and imunity 5 seconds?Tu gandeai cand ai scris asta sau erai in coma si aveai un cosmar cu un rogue?3-4 macro si 2 skilluri?Ce crezi?Ca rogue e dk? Uitate la action bars la fiecare rogue care stie sa joace pe server si spunemi tu ca vezi doar 3 macro si 2 spelluri .Dots la rogue nu dau cine stie ce dmg asa ca info pentru tine ( nu sunt feral bleeds ) , stunurile au DR si sunt doar 2 stunuri de unde ai mai scos tu 8?Gouge are dr cu Blind nu iti fa griji ca te tine la greu cu alea 2 , vanish da remove la roots si slows si nu poti fi scos de dmg timp de 3 secunde nu da remove la nici-un dot de pe tine , recuperate pe full cata da heal 7k la 3 secunde daca ai si talentul de pe combat , tu imi spui mie ca tu din 3 stacks lifebloom si rejuvenation nu dai 7k heal?Rogue are doar 4 dots ( rupture , garrote , hemmorhage , deadly poison ) din care unu da dmg da nu prea ( hemmorhage ) altu iti distruge gouges daca il folosesti ( deadly poison ) si altul e stealth opener ( garrote ) . Spui ca rogue ar trebui sa aiba dmg infim pentru ca are cc mult ? Pai copilas cum facem ca mage-ul are mai mult cc si are si dmg mai mare , cum de nu ar trebui si mage-ul sa aiba dmg infim?
Te rog nu te mai baga in discutie aici ca nu ai o treaba cu Rogue-ul .


ON : I dont know whats the problem but it seems to be only with some characters , my character is from wotlk but I cant do as much dmg as some of the other rogues even if I have a better gear , I also found some rogues in arenas like 1-2 weeks ago who instantly killed my healer while he had all dmg reduction buffs on ( priest disci full cataclysmic ) . Probably its something with the dmg increase talents such as lethality and opportunity . The last time i did a 40k ambush was a full burst + berserk on a 4.0.6 vicious gear mage in a bg . If its not about the talents that increase dmg maybe its something wrong with armor .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kabutozero

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-09-2022 23:23)
Joined: 20 Nov 2011
Posts: 221, Topics: 20
Location: Spain

Reputation: 232.5
Votes: 11

 
Post Posted: 18-05-2013, 12:17:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

yep may be some character problem after all , not all the rogues hit as hard... my friend also isn't doing spectacular damage with his rogue either.. I remember on my old wotlk server many characters had bugged the blood dk talent that increased 10 % damage when over 75 health and they always had it on even if they were unholy... haha
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GhiciCine

[Creep]



Status: Offline
(since 02-02-2018 14:18)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 551, Topics: 49
Location: Rm.Valcea

Reputation: 220.8
Votes: 20

 
Post Posted: 18-05-2013, 12:55:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu sincer nush cum vi se pare sincer astfel de dmg exagerat de mult.Voi vreti serveru asta sa fie Blizzlike in context PvP sau Freakz like ? (Adica dupa voi) E adevarat ca unele valori la anumite skilluri sunt incorecte dar voi cum vedeti sa zicem ca exemplu un 40k pe 4.5k resil sariti repede de cur in sus....ca vai doamne e prea prea mult dmg nu se poate.NERF that shit up please! Raised eyebrow


http://eu.battle.net/wow/en/character/magtheridon/Ghicicine/simple
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&n=Gc
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlackWorth

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-08-2018 21:14)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 191, Topics: 79
Location: Hungary

Reputation: -350.9
Votes: 202

 
Post Posted: 19-05-2013, 01:26:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Incarnate wrote:
BlackWorth wrote:
This post is for QQ Sterix and other Poorguy haters fanclub

He doesn't have 5k resil he has 4988. O that 12 so big difference ...

...

I'm starting to wonder if u're just retarded or extra retarded.
What's the point of this SS? Was it taken at the moment he got the 40k chimera? Even if so, that hunter probably had all up, or in other words that's one chimera per fight while your poorbody can drown u in 30k non critical ABs anytime.
Stop responding btw, hunter's dmg is fine. On some spells it's even lower than it should.


Do you have autism or something? You said a mage never has 5k resil and i did a screen for you so you can see it. You my friend have serious brain damage or something, if you can't follow a single leaded conversation. All you can do is whine QQ and bash people with your stupidly made up smack talk and private server experience without ever playing retail. From now on I'd thank you if you'd stop talking to me like forever.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Incarnate

[most valuable player]



Status: Offline
(since 21-01-2017 00:44)
Joined: 19 May 2012
Posts: 593, Topics: 21
Location: Bulgaria

Reputation: 157.4
Votes: 21

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 19-05-2013, 01:48:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BlackWorth wrote:
Incarnate wrote:
BlackWorth wrote:
This post is for QQ Sterix and other Poorguy haters fanclub

He doesn't have 5k resil he has 4988. O that 12 so big difference ...

...

I'm starting to wonder if u're just retarded or extra retarded.
What's the point of this SS? Was it taken at the moment he got the 40k chimera? Even if so, that hunter probably had all up, or in other words that's one chimera per fight while your poorbody can drown u in 30k non critical ABs anytime.
Stop responding btw, hunter's dmg is fine. On some spells it's even lower than it should.


Do you have autism or something? Y.............

Why don't u ask your self the same question? Where did I said mages can't have 5k resilience? Quote it!
I said your poorboyfriend pretty much always walks around with under 4k resilience and he was most probably walking around with under 4k when he got that legendary 40k chimera lol. just gtfo pls.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bossutai

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-12-2020 23:35)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 2044, Topics: 90
Location: Romania

Reputation: -61.1
Votes: 55

 
Post Posted: 20-05-2013, 21:42:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce este cu posturile astea INUTILE ? Asta este un bug report sau pony zone 99999,99999?
Am citit tot postul si nu am gasit nimic util.

Rastere fa ceva cu gladiatorii de pe aici.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exorder1337

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 25-09-2016 22:35)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 3194, Topics: 55
Location: Craiova

Reputation: 1.8
Votes: 59

       
Post Posted: 21-05-2013, 00:48:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum a mai zis cineva, voi vreti Blizz-like sau Fun server? Cum apare o clasa cu damage mai mare(desii nu vad unde e problema la damage), trebuie "reparata". In ritmu' asta o sa ajungem cu 1 damage si 1 heal la fiecare clasa.

"Oltean raman, sunt dintr-o bucata!" - Byga

"Bunã seara Adrian Pãunescu, ultimul nostru zid de apãrare"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Redlz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-12-2013 16:05)
Joined: 05 May 2013
Posts: 129, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: -190.7
Votes: 13

 
Post Posted: 21-05-2013, 01:13:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Exorder1337 wrote:
Cum a mai zis cineva, voi vreti Blizz-like sau Fun server? Cum apare o clasa cu damage mai mare(desii nu vad unde e problema la damage), trebuie "reparata". In ritmu' asta o sa ajungem cu 1 damage si 1 heal la fiecare clasa.

As a old man once said, " 38k AMBUSH CU FULL PROCS SI 36k AP TOO MUCH LOL NERF ROGUES " .

Oamenii se plang de rogue, eu ma plang de feral, altul se plange de gurthalak, altul de masa, altul de scoala etc.

Ideea e cam asa: NICIODATA NU O SA FIE CEVA BLIZZLIKE PE UN PRIVAT. Nu ma intelege-ti gresit dar e pur si simplu imposibil.

ps; Rogue damage is almost fine, not too high, not to low, just almost fine. Get used to it, it's 4.3.4 ppl, this is the Rogues era..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
f4br3g4s

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-08-2018 17:50)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 153, Topics: 19
Location: In sufletul tau

Reputation: 211
Votes: 8

 
Post Posted: 21-05-2013, 12:28:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mor de ras nu altceva -
cam toti sustin ca asta e patch-ul rogului da ?
Daca e patch-ul rogului de ce va plangeti ca da "cel mai tare" ?

sa dau un exemplu stupid cam in aceeasi nota cu ce sustineti voi -> "apa e uda, eu ma bag in apa... de ce m-am udat ?"
Cam asta e mentalitatea pe aici din ce vad.


E foarte usor sa fii player, dar infinit mai greu sa fii om !



Nu suport pupincuristii !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rofly

[why me ?]



Status: Offline
(since 04-12-2021 22:00)
Joined: 30 Jan 2010
Posts: 1501, Topics: 193
Location: Bucuresti

Reputation: 205.3
Votes: 106

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-05-2013, 12:35:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

long story short : rogue is fine , nerd is mad at rogues , raster ..... .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Tianna

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-06-2014 20:39)
Joined: 17 Jul 2011
Posts: 305, Topics: 42
Location: Romania

Reputation: -66.7
Votes: 19

 
Post Posted: 21-05-2013, 13:28:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Felicitari Raster, cel mai bun bug report din sectiunea asta, 5 pagini de teste si formule.

 
Staff message (Raster):
 
Da, lol, +1 si tie.
LE: Mai prinde unul.




Last edited by Tianna on 21-05-2013, 18:40:43; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MadnessCaffe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-10-2013 11:59)
Joined: 04 Mar 2013
Posts: 472, Topics: 161
Location: Romania

Reputation: 66
Votes: 45

 
Post Posted: 21-05-2013, 13:37:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

FaithOfDarkness wrote:
MadnessCaffe wrote:
f4br3g4s wrote:
pleto wrote:
Toata lumea face QQ vad p forum legat de rogue damage...vreau doar sa spun ca e adevarat sunt situatii cand prinzi crits mari gen 30k+ ...dar acele situatii presupun buffs+pots+trinkets etc etc ... adica nu sunt crits pe care le dai on a daily basis...parerea mea...
Am dat acu' cateva minute un duel cu un paladin care nu era full cata' asa cum se vede si in print si am facut un print sa vedeti backstab damage:)..daca voua vi se pare mult...no comment:)


Da-le pace...
Ma pun sa joc cu Skinning Knife sa fie toata lumea multumita...
Sunt momente cand mi se pare damage-ul penibil pe backstab sau ambush.... gen 8-9k ambush pe dummy sau nush ce playeri (dai 5-6 bucati in genul pentru ca toate astea sa fie neutralizate de un simplu heal)

Adevarul e ca nu stau sa-mi bat capul cu formule etc etc... dar un lucru e cert; pe Freakz nu cred ca sunt foarte multi rogi care au facut atatea bgs cate am facut eu ~ 3000 si ca o impresie generala intre patch-urile trecute si cel actual... ma intreb retoric cum e posibil sa dau mai putin dmg cu aceleasi spelluri ca inainte tinand cont ca gearul si statusurile s-au marit considerabil

un 30k+ chiar mi se pare in regula... tinand cont ca sunt clase care dau mult mai tare de atat.
Ar trebuii sa fac si eu print-uri non-stop cum iau bucati grosolane de la diverse clase, eu avand full gear. Dar nu ma plang, accept situatia si joc asa... nu-mi convine ma apuc de mario.

Si daca toate talentele, spellurile au fost verificate si confirmate ca sunt in regula... acum dezgropam mortii; Teorie peste teorie, dar practica asta ne omoara -





Normal ca mi se pare mult 34k frate. Tu esti rogue dai 300 de atacuri pe milisecunda de unde 34k dmg pe 1 skill ? Tu ai 10 stunuri si dai in voie, si daca prinzi un 34k + alte 200 de DoT si ce mai dai tu acolo eu pot sa iau mana de pe tastatura ca nu are rost, nu ? Esti cumva caster si nu stiu eu ?


Normal ca nu te plangi cand iti iei bucati pentru ca ai vanish absolut cand vrei tu care iti sterge toate DoT,debuff si immunity 5 secunde si dupaia te duci pe unde vrei tu nu te gaseste nimeni si dai recuperate cat dau eu x3 lifebloom + rejuve si o iei de la capat cu ambush si alte chestii, deci sa fim seriosi.

Pe langa avantajele pe care le are rogue in pvp, damage pe care il da ar trebui sa fie INFIM.




Si astia care zic ca iti trebuie skill sa joci asa, sa ma scuteasca. Aveti 3-4 macrouri si 2 skilluri si imi spui mie ca e greu sa joci si trebuie sa fi profesionist. Oare cum se face ca absolut fiecare rogue de pe freakz stie sa joace daca e asa de greu ?

/facepalm
/facepalm
/faceplam
200 dots? 300 attacks pe milisecunda?10 stunuri?recuperate cat 3 lifebloom + rejuvenation ? vanish removes all dots and imunity 5 seconds?Tu gandeai cand ai scris asta sau erai in coma si aveai un cosmar cu un rogue?3-4 macro si 2 skilluri?Ce crezi?Ca rogue e dk? Uitate la action bars la fiecare rogue care stie sa joace pe server si spunemi tu ca vezi doar 3 macro si 2 spelluri .Dots la rogue nu dau cine stie ce dmg asa ca info pentru tine ( nu sunt feral bleeds ) , stunurile au DR si sunt doar 2 stunuri de unde ai mai scos tu 8?Gouge are dr cu Blind nu iti fa griji ca te tine la greu cu alea 2 , vanish da remove la roots si slows si nu poti fi scos de dmg timp de 3 secunde nu da remove la nici-un dot de pe tine , recuperate pe full cata da heal 7k la 3 secunde daca ai si talentul de pe combat , tu imi spui mie ca tu din 3 stacks lifebloom si rejuvenation nu dai 7k heal?Rogue are doar 4 dots ( rupture , garrote , hemmorhage , deadly poison ) din care unu da dmg da nu prea ( hemmorhage ) altu iti distruge gouges daca il folosesti ( deadly poison ) si altul e stealth opener ( garrote ) . Spui ca rogue ar trebui sa aiba dmg infim pentru ca are cc mult ? Pai copilas cum facem ca mage-ul are mai mult cc si are si dmg mai mare , cum de nu ar trebui si mage-ul sa aiba dmg infim?
Te rog nu te mai baga in discutie aici ca nu ai o treaba cu Rogue-ul .


ON : I dont know whats the problem but it seems to be only with some characters , my character is from wotlk but I cant do as much dmg as some of the other rogues even if I have a better gear , I also found some rogues in arenas like 1-2 weeks ago who instantly killed my healer while he had all dmg reduction buffs on ( priest disci full cataclysmic ) . Probably its something with the dmg increase talents such as lethality and opportunity . The last time i did a 40k ambush was a full burst + berserk on a 4.0.6 vicious gear mage in a bg . If its not about the talents that increase dmg maybe its something wrong with armor .




"200 dots? 300 attacks pe milisecunda?10 stunuri?recuperate cat 3 lifebloom + rejuvenation ? vanish removes all dots and imunity 5 seconds?Tu gandeai cand ai scris asta sau erai in coma si aveai un cosmar cu un rogue?3-4 macro si 2 skilluri?Ce crezi?Ca rogue e dk?"


Cand cineva nu intelege ca exagerarea unui lucru se interpreteaza prin subinteles ca da foarte mult din acel lucru, nu ca da exact 200 de DoT si exact 300 de atacuri pe milisecunda. E o exagerare menita sa puna in evidenta faptul ca acel lucru e mai mult decat ar trebui, dar pe tine cred ca te-au tinut in beci sau nu ai viata sociala de nu stii sa interpretezi.

Copilas ii spui aluia care te-a facut nu mie, ca nu ne-am tinut de aceeasi caramida la cutremurul din '77. Daca ai rejuve + 3 lifebloom (3 casturi) cu internal cd de 1 secunda, ia spune-mi mie cat dureaza pana le pun in timp ce rogue un buton si recuperate 30 de ore. Eu am Sunfire,Insect Swarm,Moonfire pe rogue, la 1k HP intra in stealth si imi zici mie ca nu scoate debuff ? Te rog sa taci. Nu mai zic de mobilitatea retardat de mare a clasei rogue in STEALTH (asta nu tine de damage, dar zic asa, rogue scapa prea usor si da mult prea mult dmg in orice situatie). Vrei sa iti spun de ce nu m-am plans de mage si alte clase ? Pentru ca asta e un thread pentru ROGUE, atat, daca as zice de alte clase ar fi off-topic, dar e greu sa afli lucrul asta.

La viteza cu care da rogue si cu doturile alea, ar trebui sa dea dmg mult mai mic pentru a fi balansat.

Sa iti fac un exemplu : Daca tu dai 5 hituri (+dot) aporx ~1.5-2.0 secunde si dai ca tancul, ti se pare normal ? Asa ca e mai bine sa dai tot 5 hituri si cu damage mai mic ca sa nu mai dai ca tancul pentru ca attack speed si faptul ca ai 2 daggere, 2 main, iti compenseaza imens. Am incercat cu resil si fara resil, m-am dus in bg si fara resil muream repede, imi lua rogue 80% din HP pana sa apuc sa fac ceva, dupa am pus aprox. 3k resil si era acelasi lucru.

Normal ca nu o sa fi de acord cu ce zic ca iti aperi clasa si daca isi ia fix incepi sa plangi. Sunt multe clase extrem de OP, dar thread-ul asta e strict pentru Rogue.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
f4br3g4s

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-08-2018 17:50)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 153, Topics: 19
Location: In sufletul tau

Reputation: 211
Votes: 8

 
Post Posted: 21-05-2013, 15:51:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am o intrebare banala pentru cel "veteran de razboi"
sti sa joci cu rogue?... adica joci macar de ceva timp pe clasa asta sau vorbesti din postura persoanei frustrate sa zicem asa ca nu poate bate un rogue sau ia prea mult dmg
Daca nu ai rogue si nu joci aceasta clasa... intrebarea mea retorica este -> de ce iti dai cu parerea despre o clasa care nu o sti/nu o joci ?
Din punctul meu de vedere sa se verifice tot... toate toate talentele sau spell-urile de la 0 si sa nu ai o surpriza sa dea mai tare decat da acum. (Glyph of Gouge nu merge)
Va vaitati ca da 30k+ la full full bufs + potiune, trinkete, flask mancare si toate cele... ceea ce e stupid; ca daca ai taia toate aceste buffe cu cat dmg ai ramane oare ?! (in arene ma refer)
Pana la urma e un Burst care il prinzi odata la nush cat timp cand esti in combat + ce apare acolo nu este dmg-ul care il dai non-stop;

Cam asta e rogue... dai si fugi ! Daca nu il pici in burst + cateva secunde ulterior este cam mare fail.
Daca ti s-a dus burstul + ai toate toate cd-urile o sa incasezi dmg mai ceva k un dummy.


E foarte usor sa fii player, dar infinit mai greu sa fii om !



Nu suport pupincuristii !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Raster, 04 November 2013 13:13



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Fixed / Closed bugs  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next    


The time now is 28-09-2024, 07:26:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x