User
Pass
2FA
 
 

Eroare!Urgent!
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message1866
praf4
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-06-2013 11:54)
Joined: 13 May 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31
Votes: 5

Post Posted: 03-06-2013, 13:14:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

incearca un repair wow si daca tot nu merge incearca sa iei din alta parte wowu si vezi poate merge dupa
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nationnn
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-06-2013 11:29)
Joined: 12 Dec 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: -129.1
Votes: 7

Post Posted: 03-06-2013, 13:25:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ESTI PROST BA. NU STII SA JOCI, SLABULE.
Nici sa instalezi jocu nu stii.
sal pa

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shadowsige

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2017 05:05)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 85, Topics: 17
Location: Bucuresti

Reputation: 86.3
Votes: 4

 
Post Posted: 03-06-2013, 13:26:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma eu cred ca ti-ai busit pc-ul rau de tot.. fi atent urmeaza pasii astia :
1.la mana nui baga in seama pe aia care fac misto de tine.. la ei jocu' e jos si ei e in pom - !
2 la mana Install wind7ultimate fara cablu de net bagat cand instalezi,debifezi automatic updates,bagi nod32 antivirus deoarece nu blocheaza exportul-importul de date cloud-pc sau invers si proxy sau server-pc-lan-net. (Instalezi win pe c:/ formatat iti sugerez) bagi drivere tot ce trebe si cu video la zi.. codec klitle si satsuky dekoder pak. Porma pui torent iei de pe freakz jocu setezi all ultra iar shadow,draw distancele ti pe mmedium particle density pe hight aspect ratio pe anamorfic 16:9(16:10) depinde si pui antialiasing pe 2x sau 4x .. te loghezi si ai grija sa nu incepi sa faci setarile de cum ai intrat in joc ci dupa ce il redeschizi(prima oara creeaza chace,wtf,interface ) asa ca va trebui sa il redeschizi. La macro sa dai de 2-3ori salve per macro... iati xperl unit framer si configureazal astfel: fat bar pe inactiv original cast bar si cu timeru bifate porma raid,party,party pet,arcane si custom le dai delete din adon sau debifezi dar si target target deoarece e focus inutil. Mikscroolimgbattletext sau cv in genu pt damage aura si toate draciile si dupa aceea mai vezi tu. In caz ca vrei interfata mea dami ad pe skipe la volkenwow si te ajut cu mare placere! Sper sa ti fi fost de ajutor. Iti dau si niste licente de win si antivirus in caz ca vrei dar vb pe skype detalii(licenta de win si nod32 costa 2k gold ingame - glumesc dar daca vrei nu ma deranjeaza - - bafta acolo sper sa reusesti!

Quote ''nationnn' :ESTI PROST BA. NU STII SA JOCI, SLABULE.
Nici sa instalezi jocu nu stii.
sal pa,''.
Ca tu oi fi ala bun -. Te tine sa dam 1v1 in ogg vs dku meu de ilvl395 sau vs rogu meu ? Dc faci misto de cei care nu stiu sa joace sau au probleme sau nu stiu.sa instaleze?! Tu te ai nascut invatat a?! Omu vine sa ceara ajutor si voi ii da.ti mare tigaie dray cooker in cap ... frumos... sa te vad eu pe undeva natioonule sa vezi ce te spurk )) tine minte numa sa vad vreun post si fac si eu cm ai facut tu crezi ca o sa ti convina? Gandeste te doar...


Sunt un gamer si voi fi mereu atata timp cat se vor gasi jocuri de jucat -.
De 8 ani alaturi de WOW - (4 ani aproape alaturi de FREAKZ ---)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*_ALEX_*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2013 19:33)
Joined: 20 Jun 2012
Posts: 8, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 64.3
Votes: 2

 
Post Posted: 03-06-2013, 23:43:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gamer4life wrote:
*_ALEX_* wrote:
Da,deci am reusi in sfarsit!am luat Wow depe alt server de 4.3.4!Multumesc si daca imi mai puteti raspunde la o mica intrebare,De fiecare data cand ies din wow si revin salvarile nu imi raman!Cum as putea face sa-mi ramana modificarile din interface macro sau keybindings salvate?


Daca iti faci keybindurile si macrourile direct din setarile jocului, acestea raman indiferent pe ce calculator te loghezi. Daca iti faci setarile respective in vreun addon smeker, atunci acestea nu vor exista pe alte calculatoare.
Daca macrourile si bindurile nu mai sunt in joc dupa ce ai reintrat si nu ai folosit nici un addon sa le faci, atunci verifica setarile la antivirus sau orice alt program de securitate ai.
Unele programe antivirus au setari de genu celebrului Deepfreeze (ex: stergi tot din calculator, il formatezi si ii dai restart si acesta revine la setarile initiale), care iti permit sa faci anumite modificari, dar acestea nu se salveaza.

Nu folosesc Addons si nu joc pe alt calculator!Intelege,pur si simplu fac setarea,dau salvare sau ma rog ok,dau exit game,reintru,nu mai sunt salvate,iar inchid la fel,cand intru la fel!NU MERGE ORI CE AS INCERCA.De cand a aparut 4.3.4 am bugul asta!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shadowsige

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2017 05:05)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 85, Topics: 17
Location: Bucuresti

Reputation: 86.3
Votes: 4

 
Post Posted: 04-06-2013, 04:06:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cm se face ca eu si cred ca si multi alti playeri nu l-am intalnit? Iti zic eu man ai undeva filtre pe upload,cv blcheaza incarcarea si salarea daca nu reusesti cu disable antivirus si "reg cleaner' alta solutie nu mai stiu,decat sa te incurc cu alte tampenii iti sugerez sa iei registry cleaner si repair... bafta si goodluck have fun!

Sunt un gamer si voi fi mereu atata timp cat se vor gasi jocuri de jucat -.
De 8 ani alaturi de WOW - (4 ani aproape alaturi de FREAKZ ---)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nseries

[Dumnezeu in devenire]



Status: Offline
(since 08-10-2022 13:11)
Joined: 08 Feb 2012
Posts: 5215, Topics: 114
Location: Miss Ghica

Reputation: 677.7
Votes: 162

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 04-06-2013, 06:10:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Firewall.
Run as administrator.
Restart win.

Incearca astea.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BonJovi4EveR
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-04-2016 19:39)
Joined: 17 Feb 2012
Posts: 18171, Topics: 590
Location: United States

Reputation: 195.3
Votes: 196

Post Posted: 04-06-2013, 06:24:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buna Dimineata.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 08-07-2024, 02:39:44
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x