User
Pass
2FA
 
 

Recrutãri
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 54, 55, 56  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message166623
allexa1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2013 16:04)
Joined: 02 Jun 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34.1
Votes: 1

 
Post Posted: 02-06-2013, 17:47:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Adi
Ce varsta ai? 19
Munca: da
Scoala: nu
Ora de culcare fixa: 24:00


Nume In-Game: Spelmage
Rasa/Clasa: Night elf/Mage
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 390 pentru a fi bagat in seama): 385
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat)
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Spelmage
Experienta PVE pre 4.3.4. Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): am jucat de pe 3.3.5 aici pe freakz
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Blade runners , nu sunt oameni cu care sa faci raiduri ; toata ziua doar bg-uri
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: Stiu ca este o guilda foarte buna, si banuiesc ca am ce sa invat aici!

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? Da

Detalii PC si Internet Provider: (Desktop sau Laptop, Anul cumpararii, De la cine ai net ex: RDS, Romtelecom, etc) leptop Amd athlon 4200+ net Rds



Last edited by allexa1 on 04-06-2013, 09:12:55; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
supremstyle

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2016 19:30)
Joined: 17 Sep 2012
Posts: 28, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 81
Votes: 5

 
Post Posted: 03-06-2013, 19:34:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti?Nicolae Gheorghita
Ce varsta ai?17ani
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?):Nu lucrez
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii)-a,ma duc la scoala intre orele 13-18:30.
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?)Nu am.
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz):Deocamdata joc doar freakz.
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): (daca DA, detalii)(daca raspunzi NU si vei fi prins vei lua KICK instant):nu nu detin caracter la hoarda,joc pe warlock de cand ma stiu.

Nume In-Game: Hrothgarrhp
Rasa/Clasa: Human/Warlock
Mainspec ItemLevel:Destruction/397
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa):
Offspec ItemLevel:Demonology/397
Meserii full sau peste 500:nu am..
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat): http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hrothgarrhp
Minim si Maxim Fps atinse in WOW:Minim 30 Maxim 200
Experienta PVE pre 4.3.4. Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri):Full progres normal..doar morchock pe hc insa am mare potential de reusita si cunosc scripturile la toti bossi existenti pe server.
/played @85 (5d or more):15 zile 13 ore.
Poza cu interfata facuta in orice encounter de 25 playeri, in combat, la boss, nu trash: http://tinypic.com/view.php?pic=aayrh4&&s=5
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Unstoppable ,Pur si simplu nu-mi placea.
De ce doriti sa intrati in Deathwish?:: Sincer sa fiu am auzit multe despre gulida voastra,insa vreau sa intru pentru a face performanta si pentru ca imi place mult numele..

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie):da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu?-A

Detalii PC si Internet Provider: (Desktop sau Laptop, Anul cumpararii,:Procesor dual core 4800++,2.6 ghz,3 gb ram,placa video Invida Getforce G660,internet de la romtelecom clicknet.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wrather

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-09-2013 21:07)
Joined: 13 Oct 2011
Posts: 17, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 71.9
Votes: 2

 
Post Posted: 04-06-2013, 13:12:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Bogdan
Ce varsta ai? 19
Munca: SCOALA(bacu anu asta)
Scoala: DA ONLINE MEREU CAND E NEVOIE(in afara de perioada 20 iunie-7iulie)<pentru ca am bacu>
Ora de culcare fixa: unlimited
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): NU
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): (daca DA, detalii)(daca raspunzi NU si vei fi prins vei lua KICK instant) NU

Nume In-Game: Wrather
Rasa/Clasa: Warrior / N-Elf
Mainspec ItemLevel : 395 Arms
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): DA
Offspec ItemLevel: Tank(378) dar nu m-am mai axat de vreo 2 luni
Meserii full sau peste 500: tailor+jwc
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Wrather
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: minim 40 maxim nu stiu -
Experienta PVE pre 4.3.4. Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): 70 days played... - joc de pe 3.3.3
Experienta PVE 4.3.4 Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): stiu script la toate(am facut hagara 10H) 25h nu am avut guild capabil
/played @85 (5d or more):
Poza cu interfata facuta in orice encounter de 25 playeri, in combat, la boss, nu trash: (foloseste http://tinypic.com/?t=postupload)
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Madness <am devenit antipatic in urma unei caderi de curent(recent cu furtunile) si m-au sunat si nu am raspuns la telefon>
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: pentru ca este un vechi tovaras de wow la voi si pentru ca MoonShards are first realm -))))) <glumeam; pentru ca vreau sa evoluez in wow nu sa fac acelasi lucru de multe ori asteptand rezultate diferite>

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): BineInteles ca DA si sunt apt sa vorbesc
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu?

Detalii PC si Internet Provider: (Desktop sau Laptop, Anul cumpararii, De la cine ai net ex: RDS, Romtelecom, etc) I3 3.2GHz Intel; ram 4 GB DDR3 video nVidia GTS 440 256 bit (irelevant 1 gb ddr 5)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nino01

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-07-2013 09:47)
Joined: 29 May 2013
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 52.1
Votes: 2

 
Post Posted: 06-06-2013, 19:12:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti?:Costin
Ce varsta ai? 20
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) :NU
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii)-a Facultate doar la examene
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?):NU
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis:NU
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): Detin caracter dar la raiduri o sa fiu ON
Nume In-Game: Honeyheal
Rasa/Clasa:Human/Priest
Mainspec ItemLevel:Disc 400ilvl
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa):
Offspec ItemLevel: Holly 394 full pve
Meserii full sau peste 500:enchanting/tailoring full
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Honeyheal
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: minim 50 maxim 150
Experienta PVE pre 4.3.4. Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): LK full progres cu Divide and Conquer ICC
Experienta PVE 4.3.4 Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri):Freakz ds 10/25n, 10/25hc
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti):
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: Guilda serioasa, progres

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie)-A
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? DA
Detalii PC si Internet Provider:Processor: AMD Athlon(tm) II X4 640 Processor (4 CPUs), ~3.0GHZ, Placa Video: NNVIDIA GeForce GT 220

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dardrayx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2018 21:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 468, Topics: 19
Location: IN YOUR MOM

Reputation: 205.4
Votes: 123

Post Posted: 07-06-2013, 00:18:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Spelmage - respins .. off char
Hrothgarrhp - respins .. nu mai recrutam warlocki momentan , thanks
Wrather - respins .. am mai fost cu tine in guilda nu mi-a placut deloc cum te miscai , sorry
Honeyheal - respins .. suntem full la priesti . thanks



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Teusu

[ai di miniii]



Status: Offline
(since 28-04-2019 18:36)
Joined: 02 Jul 2012
Posts: 64, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 193.4
Votes: 5

Post Posted: 11-06-2013, 18:12:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti?:Vlad
Ce varsta ai? : 18
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?): Nu
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii): Da, intre orele 8:00-14:00
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?): Nu
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz): Am jucat putin pe Sylvanas pe contul unui prieten, progress doar DS normal acolo.
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): Nu

Nume In-Game: Teusu
Rasa/Clasa: Druid Resto/Feral
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 390 pentru a fi bagat in seama): 393
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Da
Offspec ItemLevel: 389
Meserii full sau peste 500: Jewelcrafting/Enchanting
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Teusu
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 1-70
Experienta PVE pre 4.3.4. Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): Am jucat pe Freakz pe 4.0.6 si aveam full progress Bot si Bwd pe toate dificultatile(aici ma refer la perioada de dinaintea buff-ului de 30% care i a ajutat pe multi sa si faca progress...)
Experienta PVE 4.3.4 Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri):Am jucat pe Blizz cum am spus mai sus, progress doar DS 10n full. Pe Freakz imi lipseste Hagara hc momentan(dar am fost la multe try uri, stiu cu ce se mananca), in rest am totul facut pe toate dificultatile.
/played @85 (5d or more): aproximativ 40 de zile
Poza cu interfata facuta in orice encounter de 25 playeri, in combat, la boss, nu trash: http://i41.tinypic.com/oa1agp.jpg. Este cea mai buna poza pe care am gasit o in momentul asta, deoarece nu am prins nici un raid ca sa fac poza calumea in ultima ora.
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Ejusdem Generis, activitatea foarte scazuta.
De ce doriti sa intrati in Deathwish?:Imi place PvE-ul, caut un guild care se pricepe la treaba asta.

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu?:Pot vorbi

Detalii PC si Internet Provider: Laptop(2011) Asus, 4GB RAM, placa video Nvidia Geforce G102M(512). Net de la RDS( 100mb).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ixylolz

[The Warden]



Status: Offline
(since 23-07-2016 06:02)
Joined: 21 Jun 2010
Posts: 359, Topics: 67
Location: Romania

Reputation: 83
Votes: 48

 
Post Posted: 11-06-2013, 18:49:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Teusu - Acceptat

/w Tamaie /Aliria ingame



"Death? No... nothing that simple."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iulica09

[Tu-ț șiapa]



Status: Offline
(since 16-03-2021 20:58)
Joined: 26 May 2012
Posts: 158, Topics: 21
Location: Tulcea Romania

Reputation: 178.8
Votes: 12

 
Post Posted: 11-06-2013, 22:06:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Iulian
Ce varsta ai? 17
Munca: nu
Scoala: da
Ora de culcare fixa: 24:00+ In general
Nume In-Game: Cloneofwar
Rasa/Clasa: Human/Warrior
Meserii ful peste 500: Tail/Eng Full
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 390 pentru a fi bagat in seama): 397
Link-Armory: (asigurati-va ca linkul catre armory este corect si incercati sa lasati gearul PVE echipat)http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Cloneofwar
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: intre 30-50 Nu scad sub 25 in Sw si sub 30 in Ds
Experienta PVE pre 4.3.4. Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): am jucat de pe 3.3.5 aici pe freakz
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Wee pee in Moonwells Neintelegeri cu un officer
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: Guilda foarte buna cu oameni seriosi si cu progres !

Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu? Da

Detalii PC si Internet Provider: (Desktop sau Laptop, Anul cumpararii, De la cine ai net ex: RDS, Romtelecom, etc) PC:4gb ram 1gb placa video net 100mbps



Last edited by iulica09 on 12-06-2013, 13:53:33; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AMBosSH

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-10-2013 11:16)
Joined: 06 Jun 2013
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.3
Votes: 3

 
Post Posted: 12-06-2013, 11:36:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti: Adi
Ce varsta ai: 17 ani
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?): -
Scoala: DA 7 dim- 2-3 dupa masa
Ora de culcare fixa: nu dupa 12 seara oricum
Detin cont (sau joc pe contul altcuiva) pe alt server/realm diferit de Freakz-Genesis (nu dati numele serverului decat daca e blizz):nu
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): (daca DA, detalii)(daca raspunzi NU si vei fi prins vei lua KICK instant): Da dar nu joc pe el

Nume In-Game: Ambosshunt
Rasa/Clasa: Hunter Human
Mainspec ItemLevel (.ilvl numechar >= 393 cu 3 iteme pvp
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Mail
Offspec ItemLevel: marksman pvp
Meserii full sau peste 500: nu am
Link-Armory: http://armory.freakz.ro/search.xml?searchQuery=ambosshunt&searchType=all
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: pe good am 40 fps
Experienta PVE pre 4.3.4. Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): toate instantele 4.0.6 pe N si pe hc bwd`ul+bot halfus
Experienta PVE 4.3.4 Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): all boss DS N + mochock yor hc
/played @85 (5d or more):7 days 9 h,,,
Poza cu interfata facuta in orice encounter de 25 playeri, in combat, la boss, nu trash: http://i39.tinypic.com/qqpb2f.jpg
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): watchers e pvp am iesit din divine conquer guilda care iau oamenii dp global in loc sa ia din guilda
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: Caut guilda cu care sa pot face pve calumea , + ds hc!
Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Da
Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu?:Pot vorbi

Detalii PC si Internet Provider: PC AMD ATHLON(tm) 64X2 dual core processor 5000+ 2.60ghz ram 4gb placa video nviida gforce 9400gt 512 mb!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 12-06-2013, 17:19:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RESPINSI cei de mai sus.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zigora

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-04-2016 18:28)
Joined: 08 May 2012
Posts: 14, Topics: None
Location: Romania

Reputation: -28.4
Votes: 4

 
Post Posted: 14-06-2013, 01:11:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Bogdan
Ce varsta ai? 25
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) DA ( 6:00- 14:30 12:30-21:00)
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) NU
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) 00:00-01:00
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): Nu

Nume In-Game: Zigora
Rasa/Clasa: Duarf/Shaman
Mainspec ItemLevel Resto 396 Ilvl - Enha 384 Ilvl
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Da
Link-Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zigora
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 2 ms / 25-65 fps
Experienta PVE pre 4.0.6 Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): Freakz joc de pe 4.06( Full Progress Bot 10/25hc Bwd 10/25hc)
Experienta PVE 4.3.4 Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri) Bh 10/25 Ds 10/25hc ( lipseste Hagara)
Played: 30 zile
Poza cu interfata facuta in orice encounter de 25 playeri, in combat, la boss, nu trash: http://tinypic.com/r/ok9xs/5 pe asta o mai am ca le-am sters
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Nu mai am cu cine sa fac raiduri
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: Stiu ca este o guilda foarte buna si vreau sa ajut la viitoare progrese
Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Da

Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu?
Detalii PC si Internet Provider: (Desktop sau Laptop, Anul cumpararii, De la cine ai net ex: RDS, Romtelecom, etc) Pc procesor 3.0Ghz ,2 GB ram ,placa video Ati radeon 1Gb /512 Mb (net prin fibra furnizor local)
................ Salut!!!!!!!!

[code]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dardrayx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2018 21:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 468, Topics: 19
Location: IN YOUR MOM

Reputation: 205.4
Votes: 123

Post Posted: 14-06-2013, 10:28:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zigora - leaga-ti contul din joc de contul de pe forum.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zigora

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-04-2016 18:28)
Joined: 08 May 2012
Posts: 14, Topics: None
Location: Romania

Reputation: -28.4
Votes: 4

 
Post Posted: 14-06-2013, 19:09:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Bogdan
Ce varsta ai? 25
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) DA ( 6:00- 14:30 12:30-21:00)
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) NU
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) 00:00-01:00
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): Nu

Nume In-Game: Zigora
Rasa/Clasa: Duarf/Shaman
Mainspec ItemLevel Resto 396 Ilvl - Enha 384 Ilvl
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Da
Link-Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zigora
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 2 ms / 25-65 fps
Experienta PVE pre 4.0.6 Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): Freakz joc de pe 4.06( Full Progress Bot 10/25hc Bwd 10/25hc)
Experienta PVE 4.3.4 Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri) Bh 10/25 Ds 10/25hc ( lipseste Hagara)
Played: 30 zile
Poza cu interfata facuta in orice encounter de 25 playeri, in combat, la boss, nu trash: http://tinypic.com/r/ok9xs/5 pe asta o mai am ca le-am sters
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Nu mai am cu cine sa fac raiduri
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: Stiu ca este o guilda foarte buna si vreau sa ajut la viitoare progrese
Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Da

Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu?
Detalii PC si Internet Provider: (Desktop sau Laptop, Anul cumpararii, De la cine ai net ex: RDS, Romtelecom, etc) Pc procesor 3.0Ghz ,2 GB ram ,placa video Ati radeon 1Gb /512 Mb (net prin fibra furnizor local)
Am legat si contu de wow cu cel de Forum
................ Salut!!!!!!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iulica09

[Tu-ț șiapa]



Status: Offline
(since 16-03-2021 20:58)
Joined: 26 May 2012
Posts: 158, Topics: 21
Location: Tulcea Romania

Reputation: 178.8
Votes: 12

 
Post Posted: 14-06-2013, 19:47:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum te numesti? Iulian
Ce varsta ai? 17
Munca: DA/NU (Daca DA intre ce ore?) Nu
Scoala: DA/NU (Daca DA intre ce ore sau ceva detalii) Da -
Ora de culcare fixa: DA/NU (Daca DA - Ce ora?) 00:00-01:00
Detin caracter la Hoarda pe care joc constant (da/nu): Nu
Nume In-Game: Clone
Rasa/Clasa: Restaoration/Night elf
Mainspec ItemLevel Resto 395 Ilvl - Feral 394- Ilvl
Mainspec Armor Specialization (Da/NU x iteme lipsa): Da
Link-http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Clone
Minim si Maxim Fps atinse in WOW: 30-50
Experienta PVE pre 4.0.6 Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri): Freakz joc de pe 3.3.5
Experienta PVE 4.3.4 Freakz sau Blizz, nu alte srv (max 3 randuri)-s 25hc Full cu bosii actuali
Played: 15 zile Doresc sa mentionez ca Cloneofwar a fost mainul pana acum ceva timp
Poza cu interfata facuta in orice encounter de 25 playeri, in combat, la boss, nu trash: http://tinypic.com/view.php?pic=30jhdnq&&s=5
Ultima(Actuala) guilda in care ai fost(esti) si de ce nu mai esti in ea (planuiesti sa o parasesti): Wee pe in moonwells
De ce doriti sa intrati in Deathwish?: Guilda foarte buna cu progres si seriozitate!
Dispui de Microfon+TS3?(Prezenta pe TS in timpul raidurilor este obligatorie): Da

Daca DA, esti capabil/apt sa si vorbesti in el, cand e cazu?
Detalii PC si Internet Provider: (Desktop sau Laptop, Anul cumpararii, De la cine ai net ex: UPC 100mbps/ 4gb ram 1 gb placa video nVidia procesor quad core

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dardrayx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2018 21:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 468, Topics: 19
Location: IN YOUR MOM

Reputation: 205.4
Votes: 123

Post Posted: 14-06-2013, 20:21:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zigora - acceptat
Clone - respins , daca nu te-am luat pe main char iti dai seama ca pe offchar nici atat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 54, 55, 56  Next    


The time now is 29-04-2024, 08:04:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x