User
Pass
2FA
 
 

Next expansion?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message1200
Amore

[Creep]



Status: Offline
(since 31-07-2015 03:29)
Joined: 26 Mar 2010
Posts: 698, Topics: 106
Location: Romania

Reputation: -3.3
Votes: 16

 
Post Posted: 16-06-2013, 01:40:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dupa cum probabil multi veterani sau cei care au fost atenti si interesati de desfasurarile lore-ului warcraftului,stim ca urmeaza cel putin 4 antagonisti ramasi....Kil'jaeden,Azshara,Old God's care mai sunt si desigur nr 1 bad guy,Sargeras.

Cel mai probabil si dupa mici indicii de la blizz....urmeaza sa incheiam capitolul cu burning legion odata si pentru totdeauna,asta inseamna cel putin si sigur ca vine Kil'Jaeden (tempest keep was merly a setback anyone?hehe)

curiozitatea mea este urmatoarea.....stim din trecut clar ca acesti demoni supermi nu pot intra in azeroth de voie....sargeras a trebuit sa o corupa pe azshara si nici asa nu s-a putut manifesta in intregime,Archimonde este adus pe azeroth de catre Kel'thuzad folosind cartea lui Medivh(probabil cel mai tare off hand din joc LOL),i-ar tentativa lui Kil'jaeden de a intra prin sunwell dupa cum stim a esuat


deci...cum are de gand kil'jaeden sa vina?sau poate nici nu v-a fi asa?poate mergem noi peste el???o mini invazie pee azeroth ne va forta sa atacam unde se afla?un remade outlands??si alte lumi?pareri??idei?

si cel mai interesant CUM invingem pe sargeras??un titan,cand nici pe lich king..malygos sau deathwing nu l-am putut invinge singuri,mereu ajutor din partea altora a fost esential....mai ales deathwing contra cui nu am fi castigat fara a folosi Dragon Soulul impotriva lui...sau malygos avand ajutorul unei armate de dragoni rosii si Alextraza in persoana.


P.S. VA IMPLOR! NU pomeniti de Emerald Dream ca 99% din ideile pt next expansion...capitolul ED s-a incheiat,una din carile recente ale wow-ului a pus capat destul de clar.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exorder1337

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 25-09-2016 22:35)
Joined: 30 Mar 2013
Posts: 3194, Topics: 55
Location: Craiova

Reputation: 1.8
Votes: 59

       
Post Posted: 16-06-2013, 01:44:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce fumasi? Da-mi si mie.

"Oltean raman, sunt dintr-o bucata!" - Byga

"Bunã seara Adrian Pãunescu, ultimul nostru zid de apãrare"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GhiciCine

[Creep]



Status: Offline
(since 02-02-2018 14:18)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 551, Topics: 49
Location: Rm.Valcea

Reputation: 220.8
Votes: 20

 
Post Posted: 16-06-2013, 03:09:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Faza cu Burning Legion e cel mai probabil multi au dezbatuto @forums/you tube videos.


http://eu.battle.net/wow/en/character/magtheridon/Ghicicine/simple
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&n=Gc
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-STORMLORD-

[Creep]



Status: Offline
(since 25-10-2013 01:12)
Joined: 29 Nov 2010
Posts: 891, Topics: 77
Location: Saudi Arabia

Reputation: 194.3
Votes: 8

Post Posted: 16-06-2013, 03:25:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cu Sargeras cred ca o sa fie ca si in cazul lui Deathwing aka noi dam in el si ne prefacem sa ii facem dmg, si restul titanilor il bat de-adevaratelea. Si cum o sa ajunga Kil'Jeaden in Azeroth....probabil o sa profite de vre-o chestie de pe urma lui Deathwing.
Oricum, dupa cum e traditia Blizzard, ar trebui sa anunte noul expansion la Blizzcon-ul de anu' asta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bloodiethink
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-06-2015 23:11)
Joined: 10 Apr 2011
Posts: 685, Topics: 61
Location: La mare

Reputation: -268.8
Votes: 28

Post Posted: 16-06-2013, 08:37:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cat ai stat sa te gandesti la astea ?? -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sartorius

[s a d b o y s]



Status: Offline
(since 09-09-2018 07:14)
Joined: 26 Sep 2011
Posts: 10698, Topics: 177
Location: hehe

Reputation: 383.9
Votes: 249

 
Post Posted: 16-06-2013, 08:54:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ceva cu azshara/old gods 140%

gandacel wrote:
avioane, daca ai lasa forumul si ai inceta in a te mai da superior userilor, folosind niste butoane, mai bine ai termina liceul si le-ai arata profesorilor ca esti superior. noua ne dai warn/ban gata ne-ai linistit dar adevarata provocare e la liceu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fowb

[Assasin]



Status: Offline
(since 10-12-2019 13:37)
Joined: 25 Sep 2011
Posts: 3718, Topics: 86
Location: Romania

Reputation: 76.3
Votes: 33

 
Post Posted: 16-06-2013, 09:44:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bloodiethink wrote:
Cat ai stat sa te gandesti la astea ?? -


Exorder1337 wrote:
Ce fumasi? Da-mi si mie.


Daca voi nu sunteti pasionati de Lore, nu inseamna ca altii nu sunt. Eu unul am citit aproape toate cartile + multe chestii pe wowwiki. Pe mine, cel putin, asta m-a atras la WoW: povestea


on-topic: eu cred ca o sa fie un final grandios - gen care sa le includa pe toate, intr-o instanta multi-phase (asa imi place sa cred)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gigabit

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2016 13:45)
Joined: 07 Jan 2011
Posts: 134, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 95.5
Votes: 4

 
Post Posted: 16-06-2013, 10:51:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bloodiethink wrote:
Cat ai stat sa te gandesti la astea ?? -

Exorder1337 wrote:
Ce fumasi? Da-mi si mie.

De ce off topic?

Amore wrote:
Dupa cum probabil multi veterani sau cei care au fost atenti si interesati de desfasurarile lore-ului warcraftului,stim ca urmeaza cel putin 4 antagonisti ramasi....Kil'jaeden,Azshara,Old God's care mai sunt si desigur nr 1 bad guy,Sargeras.

Cel mai probabil si dupa mici indicii de la blizz....urmeaza sa incheiam capitolul cu burning legion odata si pentru totdeauna,asta inseamna cel putin si sigur ca vine Kil'Jaeden (tempest keep was merly a setback anyone?hehe)

curiozitatea mea este urmatoarea.....stim din trecut clar ca acesti demoni supermi nu pot intra in azeroth de voie....sargeras a trebuit sa o corupa pe azshara si nici asa nu s-a putut manifesta in intregime,Archimonde este adus pe azeroth de catre Kel'thuzad folosind cartea lui Medivh(probabil cel mai tare off hand din joc LOL),i-ar tentativa lui Kil'jaeden de a intra prin sunwell dupa cum stim a esuat


deci...cum are de gand kil'jaeden sa vina?sau poate nici nu v-a fi asa?poate mergem noi peste el???o mini invazie pee azeroth ne va forta sa atacam unde se afla?un remade outlands??si alte lumi?pareri??idei?

si cel mai interesant CUM invingem pe sargeras??un titan,cand nici pe lich king..malygos sau deathwing nu l-am putut invinge singuri,mereu ajutor din partea altora a fost esential....mai ales deathwing contra cui nu am fi castigat fara a folosi Dragon Soulul impotriva lui...sau malygos avand ajutorul unei armate de dragoni rosii si Alextraza in persoana.


P.S. VA IMPLOR! NU pomeniti de Emerald Dream ca 99% din ideile pt next expansion...capitolul ED s-a incheiat,una din carile recente ale wow-ului a pus capat destul de clar.

Si eu sunt pasionat de lore-ul warcraft si cred ca avem mari sanse la un ultim burning legion.
Asta daca vor cei de la blizz sa incheie si cred ca da avand in vedere ca in mop 5.3 au ajuns aia la 500k+ HP si chestii exagerate unpic
Inseamna ca urmatorul final boss din 6.3 sau ce patch o sa fie va avea 1 katraliard:))

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
whisperica

[Oltean sh3F]



Status: Offline
(since 09-11-2016 17:59)
Joined: 13 Mar 2012
Posts: 543, Topics: 15
Location: Zimbabwe

Reputation: 147
Votes: 15

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-06-2013, 11:01:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Queen Azshara si Emerald Dream nu vei mai avea din cauza cataclysmului.
Kill'jaeden ai avut in 2.4.3
Poate o sa avem N'zoth sau Sargeras.
@gigabit
In momentul de fata tancii full buffed au peste 1 milion hp. Insa Ghostcrawler a anuntat ca in urmatorul expansion va avea acel
"Great number Squish" , adica vor reduce Hpu-rile si damage-ul la nivelul wow vanila(cred).




Crescut pe stadion, pe umerii lu tata
Strãzile erau pustii când juca Universitatea
Înebuneau salcâmii, tre sã-nþelegi
Cã nimic altceva nu mai conta în zi de meci
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sartorius

[s a d b o y s]



Status: Offline
(since 09-09-2018 07:14)
Joined: 26 Sep 2011
Posts: 10698, Topics: 177
Location: hehe

Reputation: 383.9
Votes: 249

 
Post Posted: 16-06-2013, 11:16:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

defapt inafara de n'zoth mai e un old god ramas.

gandacel wrote:
avioane, daca ai lasa forumul si ai inceta in a te mai da superior userilor, folosind niste butoane, mai bine ai termina liceul si le-ai arata profesorilor ca esti superior. noua ne dai warn/ban gata ne-ai linistit dar adevarata provocare e la liceu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raster

[ACNA]



Status: Offline
(since 02-09-2016 09:51)
Joined: 24 Feb 2011
Posts: 5377, Topics: 210
Location: In my mind palace

Reputation: 765.4
Votes: 81

     
Post Posted: 16-06-2013, 11:52:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu zic sa stati linistiti, sa nu va mai ganditi la asta, sa va petreceti timpul frumos pe Freakz si in toamna, la Blizzcon, o sa aflati tot ce va doreste inima legat de WoW, Diablo, Titan and that apparently sick movie.


воронья
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Raster, 16 June 2013 09:53



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 04-06-2024, 02:27:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x