User
Pass
2FA
 
 

[4.3.4] [EN] Druid Feral DPS PvE Guide
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Cataclysm
Author Message32998
Erudax

[Spear of the Church]



Status: Offline
(since 08-09-2022 17:57)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 1663, Topics: 202
Location: Ringed City

Reputation: 8276.7
Votes: 211

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 02-08-2013, 17:17:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O intrebare am: tooltip-ul Shred-ului spune ca acesta e influentat de efecte ce cresc Bleed damage. Asta inseamna ca este afectat de Mastery?

In rest, frumos guide.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xgt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-10-2018 13:52)
Joined: 06 Sep 2012
Posts: 90, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 153.3
Votes: 27

 
Post Posted: 02-08-2013, 17:24:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da dmgul la shred este influentat de mastery
Proff:
-dmg normal 20.2k 19 mastery-no buff no procs no rip,mangle,rake
-
Proc 3200 masterydmg 21.4k-no buff no other procs no rip,mangle,rake
P.S Nu joc cu trinketul ala in pve ,am vrut doar sa arat ca mastery influenteaza dmgul
P.S2 Procul de Swordguard Embroidery din screenul 2 se terminase inainte de a da shredul(sa nu iasa again flame)





Last edited by xgt on 05-08-2013, 16:28:37; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ovidiu_2311

[Mentally unStable]



Status: Offline
(since 13-08-2019 10:46)
Joined: 30 May 2010
Posts: 1326, Topics: 65
Location: Medias

Reputation: 438.7
Votes: 41

 
Post Posted: 02-08-2013, 17:49:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quadez wrote:
infected wounds inca merge iar in caz ca moare tanku , ai un bonus pana ii dai res , iar pe cealalta parte , ai alte clase care ii reduc armura gen warrior. Seyrox druidul feral se bazeaza pe bleeduri pentru damage nu autoattack.


Am mai avut noi discutia asta cu Infected wounds si la guide-ul lui Purafina pt tank, daca habar nu ai nu mai vorbi porstii, singurul boss la care se aplica acest debuff este hagara, in rest NU se aplica acest debuff pe nici un boss si nu ma contrazice din nou deoarece am testat.

Seyrox wrote:

Prietenas, faerie fire iti reduce armura si feral da physical dmg deci e dps increase 1 la mana
Vezi ca asta e guide de dps nu de tank si in cat form nu ai cd la mangle si cum la cd cu rake si rip?
Rotatie e clar ca la cat de prost esti nici macar nu sti despre ce e vorba in ghid.

Treci in banca ta, 2.


Daca te referi cumva ca Faerie Fire da dmg pe feral, te inseli, doar in bear form Faerie Fire da dmg in cat form acesta aplica decat debufful, dar intradevar acesta se foloseste daca nu ai alta clasa care sa iti puna acest debuff pe boss.

Quadez wrote:
Ai citit ce face mangle? Iti mareste damage-ul la bleeds ( Rake , Shred) iar eu am spus ca mangle sa da la Cooldown(1 minut) nu spam. 2 la mana se foloseste infected wounds sa ii dai slow boss-ului ( movement).
Code:
Your Shred, Ravage, Maul, and Mangle attacks cause an Infected Wound in the target. The Infected Wound reduces the movement speed of the target by 50%


Daca ai un warrior in raid acesta pune exact acelasi tip de debuff pe boss si nu se stakeaza => ca nu are sens sa dai mangle.

Oricum, se vede ca a muncit la guide deoarece este frumos aranjat. Bravo.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pufarinaa

[Arch Druid]



Status: Offline
(since 23-02-2023 22:39)
Joined: 28 Apr 2011
Posts: 587, Topics: 25
Location: Bucharest

Reputation: 492.1
Votes: 37

 
Post Posted: 02-08-2013, 17:50:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xgt wrote:
Quadez wrote:
infected wounds inca merge iar in caz ca moare tanku , ai un bonus pana ii dai res , iar pe cealalta parte , ai alte clase care ii reduc armura gen warrior. Seyrox druidul feral se bazeaza pe bleeduri pentru damage nu autoattack.

P.S2: Infected wounds e o prostie in pve nu te ajuta cu nimic

1. Infected wounds nu da slow-ul de 50% pe boss, ci doar pe mobi.
2. Infected wounds ar trebui sa aplice "time between attacks increase by 20%" pe boss, deci nu este o prostie in PvE (@ blizz)
3. Infected wounds este o prostie @ Freakz deoarece nu functioneaza in PvE (bug report here)
4. Infected wounds pe dps nu ajuta la nimic, asta ar trebui sa il aibe tank-ul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xgt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-10-2018 13:52)
Joined: 06 Sep 2012
Posts: 90, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 153.3
Votes: 27

 
Post Posted: 02-08-2013, 18:16:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok si acum referindu-ne la ghid postati aici ce mai trebuie adaugat/sters(daca e cazu)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Seyrox
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-11-2018 18:47)
Joined: 30 Dec 2011
Posts: 2714, Topics: 230
Location: Warlock's Den

Reputation: 471.7
Votes: 201

 
Post Posted: 02-08-2013, 18:38:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ovidiu_2311 wrote:
Quadez wrote:
infected wounds inca merge iar in caz ca moare tanku , ai un bonus pana ii dai res , iar pe cealalta parte , ai alte clase care ii reduc armura gen warrior. Seyrox druidul feral se bazeaza pe bleeduri pentru damage nu autoattack.


Am mai avut noi discutia asta cu Infected wounds si la guide-ul lui Purafina pt tank, daca habar nu ai nu mai vorbi porstii, singurul boss la care se aplica acest debuff este hagara, in rest NU se aplica acest debuff pe nici un boss si nu ma contrazice din nou deoarece am testat.

Seyrox wrote:

Prietenas, faerie fire iti reduce armura si feral da physical dmg deci e dps increase 1 la mana
Vezi ca asta e guide de dps nu de tank si in cat form nu ai cd la mangle si cum la cd cu rake si rip?
Rotatie e clar ca la cat de prost esti nici macar nu sti despre ce e vorba in ghid.

Treci in banca ta, 2.


Daca te referi cumva ca Faerie Fire da dmg pe feral, te inseli, doar in bear form Faerie Fire da dmg in cat form acesta aplica decat debufful, dar intradevar acesta se foloseste daca nu ai alta clasa care sa iti puna acest debuff pe boss.

Quadez wrote:
Ai citit ce face mangle? Iti mareste damage-ul la bleeds ( Rake , Shred) iar eu am spus ca mangle sa da la Cooldown(1 minut) nu spam. 2 la mana se foloseste infected wounds sa ii dai slow boss-ului ( movement).
Code:
Your Shred, Ravage, Maul, and Mangle attacks cause an Infected Wound in the target. The Infected Wound reduces the movement speed of the target by 50%


Daca ai un warrior in raid acesta pune exact acelasi tip de debuff pe boss si nu se stakeaza => ca nu are sens sa dai mangle.

Oricum, se vede ca a muncit la guide deoarece este frumos aranjat. Bravo.


M-am referit ca scade armura si ca feral da dmg mai tare.




Demonolgy Warlock Guide 5.4.8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pufarinaa

[Arch Druid]



Status: Offline
(since 23-02-2023 22:39)
Joined: 28 Apr 2011
Posts: 587, Topics: 25
Location: Bucharest

Reputation: 492.1
Votes: 37

 
Post Posted: 03-08-2013, 14:33:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci:

1. Ghidul este 40% copiat de la al meu, vreo 50% de pe net, meritul tau fiind undeva la 10%. Nu ma deranjeaza ca va folositi de pictogramele facute de mine, dar puteai sa ma intrebi inainte de a lua codul de la mine (asa era frumos).

2. Ceea ce ma enerveaza este ca imi folosesti si culoarea. Schimba culoarea #52D017

3.
xgt wrote:
If u haveT13 4P Bonus use Glyph of frenzied regeneration instead of Glyph of ferocious bite

De ce sa foloseasca Glyph of Frenzied daca au bonusul de 4 piese? Ce legatura are resetul pe Stampede cu Frenzied?

4.
xgt wrote:
Agility>HIT(8%)>Expertise(26)>Mastery>Crit=Haste

Expertise la noi pe server nu functioneaza cum trebuie. Nu este nevoie sa ai soft cap la expertise.
Ordinea la noi pe server ar fi cam asta: Agility>HIT(8%)>Mastery>Crit>Haste>Expertise(26)
Acum o intrebare pentru tine: Stii de ce este necesar doar soft cap-ul la expertise si nu si hard cap-ul?

5. La Stat Sumaries ai scris o descriere prea generala, plus ca la Mastery, Crit si Haste este fix aceeasi descriere. Detaliaza mai mult.

6. Deasemenea la Expertise ai zis asa: "Expertise and also Hit Rating are not as effective as they are for other Melee classes, and it is debateable if they are worth reaching because missed abilities still refund 80% of the energy.", iar la ordinea stats-urilor ai pus expertise pe locul 3, adica sa ai acel cap de 26. Aici te contrazici singur.

7.
xgt wrote:
2.Use first RIP when u have maximum Attack power(full burst(tiger's fury+procs+trinket))

Si RIP si Rake ar trebui folosite la maximum attack power pentru ca amandoua fac snapshot.

8. Pune link-uri la cuprins, ca acum este cam degeaba.

9. Daca chiar joci deral DPS @ Freakz si vrei sa ii inveti si pe ceilalti sa joace feral DPS @ Freakz, ar fi frumos sa dai niste tip-uri pentru fiecare boss in parte. Cum sa reactieoneze in functie de ce buguri sunt pe Freakz si cum sa valorifice la maximum ceea ce functioneaza cum trebuie, etc.

10. La rotatie nu ma pronunt ca nu am jucat DPS, doar tank, asa ca nu stiu care este rotatia cu cel mai mult DPS output.

11. Inteleg ca sunteti nerabdatori de a-i ajuta pe ceilalti, dar parerea mea este ca mai bine va chinuiti 2-3 zile la un ghid sa il postati cum trebuie si sa fie Freakzlike, decat sa postati unul facut foarte repede si copiat de pe net.

12. Sper ca o sa iei intr-un mod constructiv aceste critici si ca o sa incerci sa adaptezi ghidul pentru Freakz.

13. Tineti minte ca Freakz NU este baza.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xgt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-10-2018 13:52)
Joined: 06 Sep 2012
Posts: 90, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 153.3
Votes: 27

 
Post Posted: 03-08-2013, 17:11:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pufarinaa wrote:
Deci:

1. Ghidul este 40% copiat de la al meu, vreo 50% de pe net, meritul tau fiind undeva la 10%. Nu ma deranjeaza ca va folositi de pictogramele facute de mine, dar puteai sa ma intrebi inainte de a lua codul de la mine (asa era frumos).

2. Ceea ce ma enerveaza este ca imi folosesti si culoarea. Schimba culoarea #52D017

3.
xgt wrote:
If u haveT13 4P Bonus use Glyph of frenzied regeneration instead of Glyph of ferocious bite

De ce sa foloseasca Glyph of Frenzied daca au bonusul de 4 piese? Ce legatura are resetul pe Stampede cu Frenzied?

4.
xgt wrote:
Agility>HIT(8%)>Expertise(26)>Mastery>Crit=Haste

Expertise la noi pe server nu functioneaza cum trebuie. Nu este nevoie sa ai soft cap la expertise.
Ordinea la noi pe server ar fi cam asta: Agility>HIT(8%)>Mastery>Crit>Haste>Expertise(26)
Acum o intrebare pentru tine: Stii de ce este necesar doar soft cap-ul la expertise si nu si hard cap-ul?

5. La Stat Sumaries ai scris o descriere prea generala, plus ca la Mastery, Crit si Haste este fix aceeasi descriere. Detaliaza mai mult.

6. Deasemenea la Expertise ai zis asa: "Expertise and also Hit Rating are not as effective as they are for other Melee classes, and it is debateable if they are worth reaching because missed abilities still refund 80% of the energy.", iar la ordinea stats-urilor ai pus expertise pe locul 3, adica sa ai acel cap de 26. Aici te contrazici singur.

7.
xgt wrote:
2.Use first RIP when u have maximum Attack power(full burst(tiger's fury+procs+trinket))

Si RIP si Rake ar trebui folosite la maximum attack power pentru ca amandoua fac snapshot.

8. Pune link-uri la cuprins, ca acum este cam degeaba.

9. Daca chiar joci deral DPS @ Freakz si vrei sa ii inveti si pe ceilalti sa joace feral DPS @ Freakz, ar fi frumos sa dai niste tip-uri pentru fiecare boss in parte. Cum sa reactieoneze in functie de ce buguri sunt pe Freakz si cum sa valorifice la maximum ceea ce functioneaza cum trebuie, etc.

10. La rotatie nu ma pronunt ca nu am jucat DPS, doar tank, asa ca nu stiu care este rotatia cu cel mai mult DPS output.

11. Inteleg ca sunteti nerabdatori de a-i ajuta pe ceilalti, dar parerea mea este ca mai bine va chinuiti 2-3 zile la un ghid sa il postati cum trebuie si sa fie Freakzlike, decat sa postati unul facut foarte repede si copiat de pe net.

12. Sper ca o sa iei intr-un mod constructiv aceste critici si ca o sa incerci sa adaptezi ghidul pentru Freakz.

13. Tineti minte ca Freakz NU este baza.


Raspunsur:1. Recunosc ca am copiat structura(adica punctele de care sa ma refer in ghid) si niste pictograme de la tn.Nu am mai copiat nimic de la alt ghid de pe net
2. Scz ,am modificat.
3.Daca ai setul de 4 ,dc nu ai folosi bonusul de tank sa ajuti raidul.De ex: la hagara in lightning phase;la zonoz in black phase.Astepti 15 sec in urs dar ajuti healeri sa dea cu 30% mai mult heal+ 30%more HP la toti
4.Am modificat acolo.Soft cap-nu dai dodge din spate; Hard cap-nu dai parry(cel putzin asa stiam eu).Si din cate am citit 781 e soft cap si 1682 hard cap.
5.Am scris descrierea aia deoarece fiecare poate alege la ce sa joace .Ghidul este cv basic
6.Am scris aia deoarece unii pot alege sa nu joace la hit /expertise cap pt asi pune mai mult mastery/crit.
7.Am modificat.
8.Nu ma descurc asa bine cu forumu sorry
9.Eu nu am o tehnica fixa la fiecare boss.
10.Cu rotatia aia joc eu si dau destul de bine dps
11. Am scris aproximativ tot ce am stiut .Daca nu iti convine asta e poate o sa le fie de ajutor la unii.
12.Nu e problema, e bine ca mi-a atras cnv atentia.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ovidiu_2311

[Mentally unStable]



Status: Offline
(since 13-08-2019 10:46)
Joined: 30 May 2010
Posts: 1326, Topics: 65
Location: Medias

Reputation: 438.7
Votes: 41

 
Post Posted: 05-08-2013, 15:06:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pufarinaa wrote:

1. Infected wounds nu da slow-ul de 50% pe boss, ci doar pe mobi.
2. [color=red]Infected wounds ar trebui sa aplice "time between attacks increase by 20%" pe boss, deci nu este o prostie in PvE (@ blizz)
3. Infected wounds este o prostie @ Freakz deoarece nu functioneaza in PvE (bug report here)

4. Infected wounds pe dps nu ajuta la nimic, asta ar trebui sa il aibe tank-ul.[/color]


Te inseli amarnic in legatura cu chestia asta, bufful de "time between attacks increase by 20%" este aplicat sub acelasi dibuff cu slow-ul de 50% deci nu are cum sa se aplice pe boss nici pe freakz nici pe retail si da, am jucat pe retail desi initial am fost puntin confuz ti-o garantez ca nu se aplica nici acolo deci nu este nici un bug aici. Daca nu ma crezi du-te in durotar ca mi se pare ca acum te-ai transferat la hoarda si da un duel cu un player si o sa vezi ca ambele chestii care le face infected wounds se aplica sub acelasi dibuff. In concluzie este inutil atat pe tank cat si pe feral dps acesta fiind un talent exclusiv pentru pvp.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pufarinaa

[Arch Druid]



Status: Offline
(since 23-02-2023 22:39)
Joined: 28 Apr 2011
Posts: 587, Topics: 25
Location: Bucharest

Reputation: 492.1
Votes: 37

 
Post Posted: 05-08-2013, 15:45:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ovidiu_2311 wrote:

Te inseli amarnic in legatura cu chestia asta, bufful de "time between attacks increase by 20%" este aplicat sub acelasi dibuff cu slow-ul de 50% deci nu are cum sa se aplice pe boss nici pe freakz nici pe retail si da, am jucat pe retail desi initial am fost puntin confuz ti-o garantez ca nu se aplica nici acolo deci nu este nici un bug aici. Daca nu ma crezi du-te in durotar ca mi se pare ca acum te-ai transferat la hoarda si da un duel cu un player si o sa vezi ca ambele chestii care le face infected wounds se aplica sub acelasi dibuff. In concluzie este inutil atat pe tank cat si pe feral dps acesta fiind un talent exclusiv pentru pvp.


Nu ma insel deloc. La raid bosses ar trebui sa mearga doar partea cu increase time between attacks si nu si cea cu slow movement speed. Asa este si pe blizz si asa ar trebui sa fie si aici (dar nu este).

Nu ma crezi? un simplu search pe google te va convinge.

Quote:
So my guild leader thinks I should take points out of infected wounds because the attack speed debuff (20%) doesn't work on bosses. I'm 98% sure it does, but he's usually knowledgeable, creating that 2% of doubt. Am I wrong or is he?

He's wrong. It works.
It's pretty bad. Will it wipe you? No. Will it put significant extra stress on your healers? Yes. Can that turn a kill into a wipe? Absolutely.
Is there a place that you can put those talent points that will offer you a greater benefit? Hell no.
Your GM may be knowledgeable, but tanking and/or boss immunities appear to be a blind spot for him.

link

https://youtube.com/watch?v=wXt-1bNIQXg:



https://youtube.com/watch?v=CFzK6YXTQyQ:



Dupa cum vezi si in aceste video-uri, Infected Wounds se aplica, dar numai partea cu time between attacks increased.

Te rog nu mai induce lumea in eroare.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xgt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-10-2018 13:52)
Joined: 06 Sep 2012
Posts: 90, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 153.3
Votes: 27

 
Post Posted: 06-08-2013, 16:00:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Mangleu va fi inlocuit de blood freanzy la warr,respectiv hemorrage la rogue
deci e useless sa il dai pt ca da mai putzin dmg ca shredu.NOOB!
2.Faerie fire reduce armura cu 12% so dc nu l-ai da ca sa dai cu 12% mai tare.Again noob .
Nu mai posta aici daca nai o treaba cu dudu dps pls
Quadez daca tu esti asa pro pe feral dc nam auzit niciodata de tn man????
L.E:Dami o explicatie pt care ai folosi mangle cand ai clasele alea in raid ca logica ta pune semne de intrebare



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flaffer

[the Photographer]



Status: Offline
(since 13-05-2020 12:16)
Joined: 20 Oct 2011
Posts: 263, Topics: 10
Location: din Sud Bucuresti!

Reputation: 239.7
Votes: 10

 
Post Posted: 11-08-2013, 16:37:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acolo la 'Bis items' parerea mea ar fi ca Wrath of Unchaining ar merge mai bine cu Starcatcher Compass ( bine inteles daca ar repara haste-u la Druid Feral @Frekz )
Iar eu unu dau mai bine cu Vial of Shadows si Fluid Death decat cu Kiroptyric Sigil si la dummy si la boss. Ma rog asta e un moft al meu ca imi place sa joc la stats masiv ( agility ) decat la un burst de cateva sec. -
Rotatia aceea pe care ai pus-o tu acolo mi se pare aiurea sincer. Adica tu vrei sa-mi spui ca dai Savage Roar (wowhead link) la 1 combo pct.? Iar daca asta da tot asa la 1 pct. + Rip (wowhead link) la 5 pct. uneori ramai fara energy si numai poti sa dai gen 3x Shred (wowhead link) si 1x Rake (wowhead link) pt. a-i da refresh.. si dupa sa mai dai si 1x Ferocious Bite (wowhead link).
Asta este parerea mea.
Oricum acest 'guide' putea fi mult mai reusit daca te implicai mai mult si daca il faceai asa cu vroiai tu sa arate ok.. nu sa copy/paste de la altcnv. -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arrchangel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-03-2016 10:32)
Joined: 12 Feb 2013
Posts: 64, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 225.7
Votes: 11

 
Post Posted: 11-08-2013, 19:36:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vialu e bis pe feral, impreuna cu trinketul de la spine
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xgt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-10-2018 13:52)
Joined: 06 Sep 2012
Posts: 90, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 153.3
Votes: 27

 
Post Posted: 11-08-2013, 20:01:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Flaffer wrote:
Acolo la 'Bis items' parerea mea ar fi ca Wrath of Unchaining ar merge mai bine cu Starcatcher Compass ( bine inteles daca ar repara haste-u la Druid Feral @Frekz )
Iar eu unu dau mai bine cu Vial of Shadows si Fluid Death decat cu Kiroptyric Sigil si la dummy si la boss. Ma rog asta e un moft al meu ca imi place sa joc la stats masiv ( agility ) decat la un burst de cateva sec. -
Rotatia aceea pe care ai pus-o tu acolo mi se pare aiurea sincer. Adica tu vrei sa-mi spui ca dai Savage Roar (wowhead link) la 1 combo pct.? Iar daca asta da tot asa la 1 pct. + Rip (wowhead link) la 5 pct. uneori ramai fara energy si numai poti sa dai gen 3x Shred (wowhead link) si 1x Rake (wowhead link) pt. a-i da refresh.. si dupa sa mai dai si 1x Ferocious Bite (wowhead link).
Asta este parerea mea.
Oricum acest 'guide' putea fi mult mai reusit daca te implicai mai mult si daca il faceai asa cu vroiai tu sa arate ok.. nu sa copy/paste de la altcnv. -


Ok deci eu nush cum sti tu sa joci pe feral .Eu cu rotatia pe care am scriso + itemele pe care le am scot dps la toti bossi.
1.Rotatia aceea e una generala nu inteleg dc toti va legati de rotatie ,am scris acolo teoretic rotation.Puteti sa va adaptati rotatia in fct de encounter cum va vine voua mai usor.De obicei un ghid te ajuta sa pui bazele la o clasa/spec ,rotatia tio poti adapta singur repet.
2.Combinatia pe care ai spuso tu la bis trinkets nu e prea ok deoarece feral druidul e o clasa care beneficiaza de foarte mult attack power => dmg mai mare la vial + ca nu merge la fel de bine hasteu pe dudu feral cum merge pe rogue(fie ca e freakz fie ca e retail)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ovidiu_2311

[Mentally unStable]



Status: Offline
(since 13-08-2019 10:46)
Joined: 30 May 2010
Posts: 1326, Topics: 65
Location: Medias

Reputation: 438.7
Votes: 41

 
Post Posted: 12-08-2013, 17:40:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acest trinket mi se pare iar interesant pentru feral, chiar daca pierzi ceva agility castigi un proc foarte bun zic eu si cum pe feral ca si pe shaman enha se joaca la mastery, cred ca ar merge destul de bine cel putin pe single target in loc la Vial of Shadows.

Edit: de asemenea nu consideri ca ar fi mai bun Dreadfire Drape decat cel care l-ai pus tu? de ce zic asta, pentru ca in primul rand iti da mastery care dupa cum ziceai si tu este un primary stats iar in al 2 lea rand are 2 socket bonus astfel castigi mai mult agility iar din hit-ul care ti-l da in caz ca ai deja hit cap, poti da reforge in ce vrei tu.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Pufarinaa, 30 August 2015 20:18



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Cataclysm  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 30-04-2024, 10:32:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x