User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message191814
Mircoloco

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-09-2015 03:39)
Joined: 09 Mar 2013
Posts: 31, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 90.3
Votes: 8

 
Post Posted: 01-09-2013, 17:55:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alwex wrote:
1.Nume:Alex/Alwex
2.Varsta:15 ani
3.Localitate:Zalau jud.Salaj
4.Cat timp am de wow :oricat de cand vin de la scoala pana la 10-11 cam 8ore!
5.Clasa:Rogue
6.Main spec:combat.....Off spec:subtlety
7.Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Alwex
8.De ce am ales aceasta clasa:Deoarece am incercat toate clasele si rogue mi sa parut cel mai interesant ....si de acum joc rogue mereu!
9.Experienta mea in wow:Pai am jucat wow 3 luni pe Wotlk dar pe un srv fara scripturi buguit rau....Si Cataclysm joc de pe patch acesta nou si stiu toate scripturile la bossi si din fl !
10.Guilde :Nici nu mai stiu in ce guilde am fost...dar stiu ca leam parasit deorece nu se face nimik nici un progres guildele erau moarte cum sar zice
11.Pentium 4/3Gbram/2.8 Ghz/placa video nu prea stiu dar e buna oricum
12.Imi doresc sa ma alaturi guildei voastre pentru ca am vazut ca sunt oameni de treaba si ca faceti progrse ff bune care as dori si eu sa le fac!
13.Ceva despre mn:Sunt elev am trecut in clasa a9a hobiul meu ar fi Wow...
14.Mentiuni:Sper sa fiu acceptat si sa va ajut daca pot cu orice!
15.Print cu 3 mil dmg:http://i43.tinypic.com/30lfn6g.jpg


RESPINS !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
torquecosmin1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-11-2016 07:41)
Joined: 10 Apr 2013
Posts: 139, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 64
Votes: 12

 
Post Posted: 01-09-2013, 19:26:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cosmin
2. Varsta:21
3. Localitate: Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : intre 18:30 - 02:00 (sau mai mult) exceptand zilele in care sunt la serviciu.
5. Clasa:warlock
6. Main Spec/OFF spec: destro /affli
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hrotgarr
8. Screenshot cu Interfata*: http://imgur.com/HYD0CTy
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : este specul care se adapteaza cel mai bine la encounterele actuale
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)-Heaven
12. Detalii PC*. AMD Athlon II X4 3.0GHz, 4 Gb DDR3,Nvidia GeForce GT 630 2GB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sper sa ne vedem la raiduri.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. (testat de pheance)




" Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea "
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Melfy

[Creep]



Status: Offline
(since 10-10-2022 15:46)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 703, Topics: 124
Location: Romania

Reputation: 1283.1
Votes: 58

Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-09-2013, 21:31:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Florin

2. Varsta: 19

3. Localitate: Giurgiu

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : in jur de 5-6 ore pe zi

5. Clasa: Druid

6. Main Spec/OFF spec: Resto / Feral

7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Armosiaa

8. Screenshot cu Interfata*: http://i.imgur.com/6fF3LZw.jpg

9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :
pentru ca imi place.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc wow de pe tbc, pe vremea aia nu prea stiam cu ce se mananca. Pe wotlk am jucat pe evolution, in guilda Requiem, cu care am facut multe server first's si am castigat multe eventuri =). Cand s-a bagat 4.0.6 m-am bagat @ blizz si am jucat acolo pana au bagat 4.3.4 pe freakz.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am fost in ground zero, am iesit pt ca voiam sa ma las de wow. Imi stersesem chars, cand le-am recuperat multi au iesit din guild, si nu mai este activa.

12. Detalii PC*.
3gb ram, placa video 512, procesor dual core

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Progres pve.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Am terminat liceul anul asta, am luat bacul, iar in prezent sunt somer, in cautarea unui loc de munca.


15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). --

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luciandevil

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-12-2013 09:09)
Joined: 23 Oct 2011
Posts: 37, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 42.3
Votes: 2

 
Post Posted: 01-09-2013, 21:46:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

armosiaa /w starscreamer in game


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
liferoot

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2014 20:15)
Joined: 16 Jun 2013
Posts: 6, Topics: None
Location: Romania

Reputation: -1.8
Votes: 2

 
Post Posted: 02-09-2013, 11:20:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:alex
2. Varsta:18
3. Localitate:slobozia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :cat de mult 24/7
5. Clasa:druid
6. Main Spec/OFF spec:resto/feral pe viitor
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Liferoot
8. Screenshot cu Interfata*:http://i.imgur.com/G8aX82r.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : doarece este un spec foarte boostat de patch
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).de pe 3.3.5 am inceput sa joc wow chiar pe freakz am facut toti bosi mai putin lk stiu toate scripturile bosilor din bwd/bot care au fost bagati pe freakz + tot ce e acum
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)inspiration sa destramat guilda
12. Detalii PC*.3.2gh z dual core 4 gb ram ddr3 placa video gts 250 1gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? caut un nou inceput !
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)momentan sunt la liceu la anu dau bacu - hobyuri wow !
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PUNNISSHER
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 31-05-2016 11:38)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 295, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -26.5
Votes: 33

 
Post Posted: 02-09-2013, 12:52:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ACCEPTAT W ME SAU UN OFFITER DIN GUILDA


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ISREAL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-08-2017 19:33)
Joined: 29 May 2013
Posts: 47, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 139.6
Votes: 4

 
Post Posted: 02-09-2013, 12:52:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Zoltan
2. Varsta:17
3. Localitate:Covasna/Covasna
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :pe zi peste 5-7ore pe zi
5. Clasa:Paladin
6. Main Spec/OFF spec:Holy/retri
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Greenway
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca e cel mai bun heal si imi pace cat dau cu el 28k healing done la orce boss si imi place speelurile
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Eu am inceput cu holy paladin la WOTLK si am facut toate raidurile dar la sever ast am venit la patch 4.3.4 aici am full progress pe normal si morchok pe hc yor si astia nam putut sa fac nam stat un guild bun ,si acum daca nu fac zon ozz nu fac nici un boss numai morchok
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The Forgotten heroes am iesit ca noob guild, BLue World am iesit acolo ca am intrat la The Divinty dar si am stat acolo dar s-a spart!!
12. Detalii PC* Geforce 512mb ,2.2 Ghz procesor
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
vreau sa fac full prgress pe hc si imi place guilda asta
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) inca sunt la scoala ,timpul liber merg la oras sau cant la chitara ,sau joc wow
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Sunt persoane foarte bun -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pirinush

[Little Pandawan]



Status: Offline
(since 31-12-2018 12:27)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 6481, Topics: 263
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2731.3
Votes: 190

       
Post Posted: 02-09-2013, 13:00:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ISREAL wrote:
1. Nume IRL:Zoltan
2. Varsta:17
3. Localitate:Covasna/Covasna
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :pe zi peste 5-7ore pe zi
5. Clasa:Paladin
6. Main Spec/OFF spec:Holy/retri
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Greenway
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca e cel mai bun heal si imi pace cat dau cu el 28k healing done la orce boss si imi place speelurile
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Eu am inceput cu holy paladin la WOTLK si am facut toate raidurile dar la sever ast am venit la patch 4.3.4 aici am full progress pe normal si morchok pe hc yor si astia nam putut sa fac nam stat un guild bun ,si acum daca nu fac zon ozz nu fac nici un boss numai morchok
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The Forgotten heroes am iesit ca noob guild, BLue World am iesit acolo ca am intrat la The Divinty dar si am stat acolo dar s-a spart!!
12. Detalii PC* Geforce 512mb ,2.2 Ghz procesor
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
vreau sa fac full prgress pe hc si imi place guilda asta
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) inca sunt la scoala ,timpul liber merg la oras sau cant la chitara ,sau joc wow
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Sunt persoane foarte bun :P


/w piryn in-game pt interviu




Fixes will be live only after a server restart !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Skidrow

[Cel mai frumos!]



Status: Offline
(since 17-07-2018 15:59)
Joined: 05 May 2010
Posts: 325, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 89.7
Votes: 19

   
Post Posted: 02-09-2013, 13:31:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari la priest inchise!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalion1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-09-2013 06:18)
Joined: 31 Aug 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 1

Post Posted: 02-09-2013, 14:41:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Catalion
2. Varsta: 17
3. Localitate: Vrancea FOCSANI
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : In fiecare seara de la ora 18-24
5. Clasa: Mage
6. Main Spec/OFF spec: Fire/Arcane (pvp)
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Catalion
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/photo/my-images/10/64xk.png/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am ales acest spec deoarece am parte si de dmg single si de aoe .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK,Cataclysm ). Am inceput sa joc pe acest caracter vara trecuta pe patch-ul 4.0.6 avand la final full gear pve,iar apoi in patchul 4.3.4 am avut toti bosii dati pana la Yor'sahj the Unsleeping inclusiv ,apoi a intervenit o problema de familie si nu am mai reusit sa acord timp jocului.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in guilda Specii din vara anului trecut pana in primavara anului acesta , dar am decis sa ies deoarece in guilda nu aveam playeri de 25N/H apoi am plecat in Divinity unde am jucat pana la data de 17 iunie.
12. Detalii PC*. 4gb ram , placa video de 2gb nvidia gt 540m ,CPU Intel 2nd Gen Core i7 2 i7-2630QM / 2.0 GHz quadcore.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece doresc sa am parte de performanta alaturi de o guilda buna.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Momentan elev la liceul de arta pasiunile mele fiind chitara /pianul si wow evident.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Recount http://img689.imageshack.us/img689/3633/o5fk.png

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sarius4Ever
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2014 12:28)
Joined: 07 Feb 2012
Posts: 1119, Topics: 60
Location: Bucuresti

Reputation: 84.9
Votes: 33

   
Post Posted: 02-09-2013, 14:48:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalion1 wrote:
1. Nume IRL:Catalion
2. Varsta: 17
3. Localitate: Vrancea FOCSANI
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : In fiecare seara de la ora 18-24
5. Clasa: Mage
6. Main Spec/OFF spec: Fire/Arcane (pvp)
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Catalion
8. Screenshot cu Interfata*: http://imageshack.us/photo/my-images/10/64xk.png/
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am ales acest spec deoarece am parte si de dmg single si de aoe .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK,Cataclysm ). Am inceput sa joc pe acest caracter vara trecuta pe patch-ul 4.0.6 avand la final full gear pve,iar apoi in patchul 4.3.4 am avut toti bosii dati pana la Yor'sahj the Unsleeping inclusiv ,apoi a intervenit o problema de familie si nu am mai reusit sa acord timp jocului.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in guilda Specii din vara anului trecut pana in primavara anului acesta , dar am decis sa ies deoarece in guilda nu aveam playeri de 25N/H apoi am plecat in Divinity unde am jucat pana la data de 17 iunie.
12. Detalii PC*. 4gb ram , placa video de 2gb nvidia gt 540m ,CPU Intel 2nd Gen Core i7 2 i7-2630QM / 2.0 GHz quadcore.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece doresc sa am parte de performanta alaturi de o guilda buna.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Momentan elev la liceul de arta pasiunile mele fiind chitara /pianul si wow evident.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Recount http://img689.imageshack.us/img689/3633/o5fk.png



Respins




Live For The Night

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sergiulika

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2021 22:01)
Joined: 28 May 2011
Posts: 455, Topics: 32
Location: Oradea

Reputation: 107.9
Votes: 11

         
Post Posted: 03-09-2013, 11:34:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Sergiu

2. Varsta: 16

3. Localitate: Oradea

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : cat este nevoie

5. Clasa: Hunter

6. Main Spec/OFF spec: Marksman / Survival

7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Expawnzz

8. Screenshot cu Interfata*: http://postimg.org/image/geecvvwnx/

9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : deoarece cu specul acesta ma descurc ..

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Joc wow de pe WOLTK , si pe freakz de pe 4.0.6

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Pride , inactivitate ..
12. Detalii PC*.
3gb ram, placa video 1gb

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? -

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
elev , in timpul liber ma joc wow , ies afara cu prietenii , hobby - fotbalul ..


15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). sunt deja in guilda , am postat doar sa ma cunoasteti mai bine la cererea class leaderului !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
marecroco

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-10-2013 13:54)
Joined: 27 Aug 2013
Posts: 29, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 37
Votes: 1

 
Post Posted: 03-09-2013, 20:39:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:dan
2. Varsta: 17
3. Localitate:bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : de la 7 ore in sus
5. Clasa: sham
6. Main Spec/OFF spec: enha/resto in facere (nam toate itemele)
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Marecrocodil
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : imi place si am jucat shaman enha foarte mult timp si il stiu foarte bine
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). since vannila 1.0 pana in ptr mop(stiu full script)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) aproape toate cu 3 exceptii(deathwish opus dei si mmadness)
12. Detalii PC*.intelcore i7ext placa video sapphire radeon hd 6950 memorie ram 8gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? nicaieri nu e ca la voi
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) student , sala , baschet , wow mai multe
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



Cry me rivers baby!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 03-09-2013, 21:02:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tin sa va zic, ca din acea pozitie flame shockul sare pe dummyurile AoE, din aceasta cauza a dat el 50k dps. Sry ca m-am bagat.


*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
marecroco

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-10-2013 13:54)
Joined: 27 Aug 2013
Posts: 29, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 37
Votes: 1

 
Post Posted: 03-09-2013, 21:12:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hater.......


Cry me rivers baby!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 01-08-2024, 18:14:05
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x