User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 77, 78, 79  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message194426
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 08-09-2013, 12:16:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vladut22 wrote:
1. Nume IRL:Necrophobix
2. Varsta:17
3. Localitate: Campina
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): nu am anumite ore stabilite.
5. Clasa: blood elf, Rasa : Paladin
6. Main Spec/OFF spec:holy/retry
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Necrophobix
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Mi se pare putin mai greu si mai interesant .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): WOTLK
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : am fost in cateva guilde in cea in care am fost cel mai mult a fost Light of Dawn si am iesit din ea pentru ca am primit wipe dkp din cauza unor recruti care nu s tiau scripturi pe hc si mam certat cu gm si am iesit din ea.
12. Detalii PC*.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Am mai fost in The Betrayers, dar am plecat in vacanta ( la mare, munte etc.) si dinb prostia mea nu am spus ca plec in vacanta , nu am facut raids cu voi dar as dori sa fac si sa intru in guild pentru ca sunteti oameni de treaba.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Ba sunt la liceu sunt o persoana decenta imi place sa ma plimb mult:) sa cunosc persoane si mlocuri noi.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : Sincer imi pare rau ca nu am anuntat plecarea mea si as dori sa intru din n nou in guild si imi cer scuze.

As dori sa ma primiti inapoi in guild.


acceptat /w kreyzefx in-game
sper ca de data asta sa te descurci mai bine



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iuli1998

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2014 17:32)
Joined: 15 Jan 2013
Posts: 22, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 86.3
Votes: 3

 
Post Posted: 08-09-2013, 18:49:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Horler
2. Varsta:16
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):5 ore pe zi depinde nu am program
5. Clasa: tauren, Rasa : Priest
6. Main Spec/OFF spec:holy/shadow
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Horler
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Consider ca este un spec imba chiar daca este destul de diferit de restul .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):Am jucat 4 ani pe blizz priest pana la urma am incetat sa joc pe blizz din cauza banilor pe blizz joc de pe burning crusader pe freakz de pe cataclysm.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Heaveb am iesit pentru ca nu se faceau raiduri.
12. Detalii PC*. i5 3.1 nividia gf 630.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru ca am cativa prieteni acolo si am auzit ca este o guilda foarte buna.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) liceu...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : atat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
popitza

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-01-2021 06:48)
Joined: 25 May 2013
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.3
Votes: 2

 
Post Posted: 09-09-2013, 12:03:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:PauL
2. Varsta:20
3. Localitate:zalau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :de dimineata pana la 17-19 si dupa 20
5. Clasa:Dk
6. Main Spec/OFF spec:blood/unholy
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Popitza
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :imi place mult sa tankez
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc wow de pe wotlk pe urma m-am lasat o vreme de wow si am inceput de 6-7 luni din nou pe cata
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
nu am avut niciodata o guilda,faceam cu globalu raidurile.
De aceea vreau o guilda cu progres de Hc m-am saturat sa fac 1-2 bossi pe hc cu globalu ,stiu scripurile la bossi curenti
12. Detalii PC*.e oke si la hc 25
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
deoarece vreau sa fac progres de ds hc
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
nu ma ocup cu nimic,nu lucrez hobby-urile sunt iesitu in cluburi
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
nimic in plus

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jimmy@Betrayers

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2019 22:32)
Joined: 20 Jul 2013
Posts: 147, Topics: 2
Location: Timisoara

Reputation: 160.5
Votes: 11

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-09-2013, 12:15:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

popitza wrote:
1. Nume IRL:PauL
2. Varsta:20
3. Localitate:zalau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :de dimineata pana la 17-19 si dupa 20
5. Clasa:Dk
6. Main Spec/OFF spec:blood/unholy
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Popitza
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :imi place mult sa tankez
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc wow de pe wotlk pe urma m-am lasat o vreme de wow si am inceput de 6-7 luni din nou pe cata
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
nu am avut niciodata o guilda,faceam cu globalu raidurile.
De aceea vreau o guilda cu progres de Hc m-am saturat sa fac 1-2 bossi pe hc cu globalu ,stiu scripurile la bossi curenti
12. Detalii PC*.e oke si la hc 25
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
deoarece vreau sa fac progres de ds hc
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
nu ma ocup cu nimic,nu lucrez hobby-urile sunt iesitu in cluburi
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
nimic in plus

Ti-ai legat alt cont deci = Fail . Srry ca ma bag.



"All that I am: anger, cruelty, vengeance - I bestow upon you, my chosen knight."



Last edited by Jimmy@Betrayers on 09-09-2013, 12:28:17; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
snake[ftw]

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-07-2015 17:24)
Joined: 09 Sep 2013
Posts: 20, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: -24.1
Votes: 4

 
Post Posted: 09-09-2013, 12:17:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL:Vlad
2. Varsta:17
3. Localitate:Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :Nu am ore stabilite.
5. Clasa:Dk
6. Main Spec/OFF spec:unholy/blood
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dondk
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :scoate foarte bine dps s.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am jucat wow pe wotlk 1 an si dupa am venit pe cataclism.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :nu am fost in nici o guilda,
de aceea vreau o guilda cu progres de Hc m-am saturat sa fac 1-2 bossi pe hc cu globalu .
12. Detalii PC*. imi merge un pic cu lag la 25 hc la yoursaj in rest e ok.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau s a intru in guilda voastra pentru ca este o guilda buna si vreau sa fac gear si raids cu niste playeri adevarati.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Nu lucrez sunt la liceu hoby( iesirea cu prieteni la un suc:) )
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Vreau cu nerabdare sa inttru la voi in guild chiar daca nu am gear chiar foarte bun dar vreau sa imi fac .
16. Screenshot Recount 3 Mil.Nu ma prea priep si daca vreti sa ma testati in joc:)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:35)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 463, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 237.1
Votes: 13

 
Post Posted: 09-09-2013, 15:11:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

snake[ftw] wrote:
Nume IRL:Vlad
2. Varsta:17
3. Localitate:Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :Nu am ore stabilite.
5. Clasa:Dk
6. Main Spec/OFF spec:unholy/blood
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dondk
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :scoate foarte bine dps s.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am jucat wow pe wotlk 1 an si dupa am venit pe cataclism.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :nu am fost in nici o guilda,
de aceea vreau o guilda cu progres de Hc m-am saturat sa fac 1-2 bossi pe hc cu globalu .
12. Detalii PC*. imi merge un pic cu lag la 25 hc la yoursaj in rest e ok.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau s a intru in guilda voastra pentru ca este o guilda buna si vreau sa fac gear si raids cu niste playeri adevarati.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Nu lucrez sunt la liceu hoby( iesirea cu prieteni la un suc:) )
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Vreau cu nerabdare sa inttru la voi in guild chiar daca nu am gear chiar foarte bun dar vreau sa imi fac .
16. Screenshot Recount 3 Mil.Nu ma prea priep si daca vreti sa ma testati in joc:)


Leaga-ti contu de forum



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mfker

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2014 15:47)
Joined: 31 Aug 2013
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50.3
Votes: 3

 
Post Posted: 09-09-2013, 18:00:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PS: snake[ftw] si popitza legativa conturile de wow prima data dupaia faceti post.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
snake[ftw]

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-07-2015 17:24)
Joined: 09 Sep 2013
Posts: 20, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: -24.1
Votes: 4

 
Post Posted: 09-09-2013, 19:20:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL:Vlad
2. Varsta:17
3. Localitate:Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :Nu am ore stabilite.
5. Clasa:Dk
6. Main Spec/OFF spec:unholy/blood
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dondk
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :scoate foarte bine dps s.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am jucat wow pe wotlk 1 an si dupa am venit pe cataclism.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :nu am fost in nici o guilda,
de aceea vreau o guilda cu progres de Hc m-am saturat sa fac 1-2 bossi pe hc cu globalu .
12. Detalii PC*. imi merge un pic cu lag la 25 hc la yoursaj in rest e ok.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau s a intru in guilda voastra pentru ca este o guilda buna si vreau sa fac gear si raids cu niste playeri adevarati.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Nu lucrez sunt la liceu hoby( iesirea cu prieteni la un suc:) )
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Vreau cu nerabdare sa inttru la voi in guild chiar daca nu am gear chiar foarte bun dar vreau sa imi fac .
16. Screenshot Recount 3 Mil.Nu ma prea priep si daca vreti sa ma testati in joc:)


Am legat contul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mfker

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2014 15:47)
Joined: 31 Aug 2013
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50.3
Votes: 3

 
Post Posted: 09-09-2013, 19:30:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

snake[ftw] wrote:
Nume IRL:Vlad
2. Varsta:17
3. Localitate:Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :Nu am ore stabilite.
5. Clasa:Dk
6. Main Spec/OFF spec:unholy/blood
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Dondk
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :scoate foarte bine dps s.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am jucat wow pe wotlk 1 an si dupa am venit pe cataclism.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :nu am fost in nici o guilda,
de aceea vreau o guilda cu progres de Hc m-am saturat sa fac 1-2 bossi pe hc cu globalu .
12. Detalii PC*. imi merge un pic cu lag la 25 hc la yoursaj in rest e ok.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau s a intru in guilda voastra pentru ca este o guilda buna si vreau sa fac gear si raids cu niste playeri adevarati.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Nu lucrez sunt la liceu hoby( iesirea cu prieteni la un suc:) )
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Vreau cu nerabdare sa inttru la voi in guild chiar daca nu am gear chiar foarte bun dar vreau sa imi fac .
16. Screenshot Recount 3 Mil.Nu ma prea priep si daca vreti sa ma testati in joc:)


Am legat contul.



RESPINS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Skidrow

[Cel mai frumos!]



Status: Offline
(since 17-07-2018 15:59)
Joined: 05 May 2010
Posts: 325, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 89.7
Votes: 19

   
Post Posted: 10-09-2013, 19:36:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iuli1998 wrote:
1. Nume IRL:Horler
2. Varsta:16
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):5 ore pe zi depinde nu am program
5. Clasa: tauren, Rasa : Priest
6. Main Spec/OFF spec:holy/shadow
7. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Horler
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Consider ca este un spec imba chiar daca este destul de diferit de restul .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):Am jucat 4 ani pe blizz priest pana la urma am incetat sa joc pe blizz din cauza banilor pe blizz joc de pe burning crusader pe freakz de pe cataclysm.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Heaveb am iesit pentru ca nu se faceau raiduri.
12. Detalii PC*. i5 3.1 nividia gf 630.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru ca am cativa prieteni acolo si am auzit ca este o guilda foarte buna.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) liceu...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : atat.

Respins.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
b0by

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2015 22:59)
Joined: 01 Aug 2011
Posts: 49, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 81.1
Votes: 7

 
Post Posted: 10-09-2013, 20:52:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Bogdan
2. Varsta: 21
3. Localitate: Cluj-Napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : sunt in fiecare zi online cateva ore bune..
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Restoration / Feral DPS
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shnitzelftw
8. Screenshot cu Interfata*: http://imgur.com/bpS7FYM
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : joc pe acest spec de pe pach 2.4.3 si a inceput incet incet sa imi placa..si m-am "indragostit" de el si cu timpul am inceput sa devin din ce mai bun si sa ma informez despre acest spec si acum am ceva experienta pe druid restoration.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput sa joc wow de pe pach 2.4.3 [ T.B.C] unde am inceput sa joc pe lock,dar cand am ajuns la lvl 40 m-am lasat si m-am apucat de druid restoration,mi-a placut taurenul si cum se transforma in shapeshift-uri si de atunci joc druid restoration.Pe pach 3.3.5 [W.O.T.L.K ] am inceput sa joc si feral.Pe pach 4.0.6 Cata am jucat doar Resto,iar acum pe pach 4.3.4 am inceput sa joc iar Feral DPS.Ssc.,Za,Toc.,ICC,Bwd,BoT,etc.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Ultima a fost INL,am plecat acum cateva zile deoarece orice se intampla la raiduri eu eram de vina..de ex. duminica la 25 hc a luat un mage boss-ul si i-am dat heal la respectivul..si a venit pe mine boss si mi-au dat -200 dkp:-<,le-am explicat ca nu eu am fost de vina..dar nu am vrut sa inteleaga..
12. Detalii PC*. pentium dual core T 4300 8 gB placa video 1 Gb, hard 1 tera
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? stiu ca sunteti o guilda buna PVE cu full progress.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt student in ultimul an la facultatea de asistenti medicali,dupa care o sa plec acasa in Dubai.imi place sa ies in oras cu prieteni sa joc wow si sa stau cu gagicile -.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). stiu ca ma stiti ca nu prea stau in guilde ..dar nu este adevarat..pot sa demonstrez asta.multumesc
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Skidrow

[Cel mai frumos!]



Status: Offline
(since 17-07-2018 15:59)
Joined: 05 May 2010
Posts: 325, Topics: 14
Location: Bucuresti

Reputation: 89.7
Votes: 19

   
Post Posted: 10-09-2013, 22:07:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

b0by wrote:
1. Nume IRL: Bogdan
2. Varsta: 21
3. Localitate: Cluj-Napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : sunt in fiecare zi online cateva ore bune..
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Restoration / Feral DPS
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shnitzelftw
8. Screenshot cu Interfata*: http://imgur.com/bpS7FYM
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : joc pe acest spec de pe pach 2.4.3 si a inceput incet incet sa imi placa..si m-am "indragostit" de el si cu timpul am inceput sa devin din ce mai bun si sa ma informez despre acest spec si acum am ceva experienta pe druid restoration.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput sa joc wow de pe pach 2.4.3 [ T.B.C] unde am inceput sa joc pe lock,dar cand am ajuns la lvl 40 m-am lasat si m-am apucat de druid restoration,mi-a placut taurenul si cum se transforma in shapeshift-uri si de atunci joc druid restoration.Pe pach 3.3.5 [W.O.T.L.K ] am inceput sa joc si feral.Pe pach 4.0.6 Cata am jucat doar Resto,iar acum pe pach 4.3.4 am inceput sa joc iar Feral DPS.Ssc.,Za,Toc.,ICC,Bwd,BoT,etc.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Ultima a fost INL,am plecat acum cateva zile deoarece orice se intampla la raiduri eu eram de vina..de ex. duminica la 25 hc a luat un mage boss-ul si i-am dat heal la respectivul..si a venit pe mine boss si mi-au dat -200 dkp:-<,le-am explicat ca nu eu am fost de vina..dar nu am vrut sa inteleaga..
12. Detalii PC*. pentium dual core T 4300 8 gB placa video 1 Gb, hard 1 tera
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? stiu ca sunteti o guilda buna PVE cu full progress.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt student in ultimul an la facultatea de asistenti medicali,dupa care o sa plec acasa in Dubai.imi place sa ies in oras cu prieteni sa joc wow si sa stau cu gagicile -.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). stiu ca ma stiti ca nu prea stau in guilde ..dar nu este adevarat..pot sa demonstrez asta.multumesc
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

Acceptat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alwex

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-11-2013 17:16)
Joined: 01 Sep 2013
Posts: 6, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31.5
Votes: 1

 
Post Posted: 11-09-2013, 15:15:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex/Alwex-in joc
2. Varsta: 15
3. Localitate: Salaj/Zalau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Apoximativ 5-6 ore sau chair mai mult pe zi
5. Clasa: Rogue
6. Main Spec/OFF spec: Main spec:Combat/Off spec:subtlety
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Alwex
8. Screenshot cu Interfata*: http://i43.tinypic.com/2nqe6up.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am ales acest spec deoarece este cel mai bun pentru pve
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):Joc de pe Wotlk dar nu pe Frekz pe acel server pe care am fost dar nu mai tin minte numele pentru ca a fost de mult din paca nu mergeau toate instantele deoarece era destul de buguit dar am facut tot ce se putea face in acel timp iar pe Freakz joc de pe acest patch dar pve fac doar de 5 saptamani si ma pricep bn zic eu si am progrese bune pe cont propriu Yor hc-Morch Hc-Siege of the wymrest temple-Majoromo hc cam atat am facut pe cont propriu pentru ca nu am avut o guilda buna pana acum
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Am fost doar in Eyes on Me dar este o guilda pvp si de aceea am decis sa o parasesc
12. Detalii PC*:3 GB ram/2.8Ghz/Placa video de 1 gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :Sunt elev in clasa a 9-a sunt un baiat de treaba hobiul meu ar fi WoW e cam tot ce fac in timpul liber...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):Nu am alte mentiuni din pacate
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:http://i40.tinypic.com/qqu43b.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rowdytz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-03-2014 16:21)
Joined: 22 Jan 2012
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 62.2
Votes: 2

Post Posted: 11-09-2013, 15:30:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alwex wrote:
1. Nume IRL: Alex/Alwex-in joc
2. Varsta: 15
3. Localitate: Salaj/Zalau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Apoximativ 5-6 ore sau chair mai mult pe zi
5. Clasa: Rogue
6. Main Spec/OFF spec: Main spec:Combat/Off spec:subtlety
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Alwex
8. Screenshot cu Interfata*: http://i43.tinypic.com/2nqe6up.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am ales acest spec deoarece este cel mai bun pentru pve
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):Joc de pe Wotlk dar nu pe Frekz pe acel server pe care am fost dar nu mai tin minte numele pentru ca a fost de mult din paca nu mergeau toate instantele deoarece era destul de buguit dar am facut tot ce se putea face in acel timp iar pe Freakz joc de pe acest patch dar pve fac doar de 5 saptamani si ma pricep bn zic eu si am progrese bune pe cont propriu Yor hc-Morch Hc-Siege of the wymrest temple-Majoromo hc cam atat am facut pe cont propriu pentru ca nu am avut o guilda buna pana acum
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Am fost doar in Eyes on Me dar este o guilda pvp si de aceea am decis sa o parasesc
12. Detalii PC*:3 GB ram/2.8Ghz/Placa video de 1 gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :Sunt elev in clasa a 9-a sunt un baiat de treaba hobiul meu ar fi WoW e cam tot ce fac in timpul liber...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):Nu am alte mentiuni din pacate
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:http://i40.tinypic.com/qqu43b.jpg


Respins, Ilvl mic, n-ai 2 meserii full => dps slab

off: data viitoare inainte sa faceti un DPS test, urmariti ca dummy-ul pe care dati sa nu aiba alte debuff-uri de la alti playeri gen reduce armor, damage taken increase, etc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ripper01

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-09-2013 18:27)
Joined: 11 Sep 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 1

 
Post Posted: 11-09-2013, 17:16:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Redax
2. Varsta: 16
3. Localitate: Breaza
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Nu am ore stabilite.
5. Clasa: Shaman
6. Main Spec/OFF spec: resto/enha
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Redax
8. Screenshot cu Interfata*:
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Am ales acest spec pentru ca este un spec d e heal foarte bun si este de mare ajutor in raiduri.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):Am jucat 1 si jumatate pe wotlk si dupa mam mutat aici.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Nu am prea fost in guilde:).
12. Detalii PC*:
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:Doresc sa ma alatur guildei voastre pentru ca este o guilda buna si doresc sa vad cum e sa faci un ds/fp pe hc de la cap-coada
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :nu prea stiu ce sa va spun sunt in clasa a -10-a imi place sa joc footbal si sa fac sport:)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante)Surprise mentiune ar fi ca nu am gear de speriat si ca vreau sa fac , stiu da heal dar am jucat la ally pana acum si mi-am dat seama ca e mai buna hoarda si c a sunt playeri mai capabili d e raids nu am meserii dar vreau sa imi fac, ce sa mai zic imi doresc sa ma primiti in guilda:)

MS:D

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 77, 78, 79  Next    


The time now is 08-09-2024, 22:59:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x