User
Pass
2FA
 
 

Guild recruitment
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36, 37  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message91911
ZaPus

[Valoare bitch!]



Status: Offline
(since 02-03-2018 11:15)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 226, Topics: 1
Location: Timbuktu

Reputation: 180
Votes: 7

 
Post Posted: 28-09-2013, 20:56:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Survivalmf- Respins, low gear&PROGRES

''Viața se întâmplã și asta ne sperie groaznic.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
supremstyle

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2016 19:30)
Joined: 17 Sep 2012
Posts: 28, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 81
Votes: 5

 
Post Posted: 29-09-2013, 13:10:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW : = Aproximativ 4 ore de joc..
2. Clasa: : Warlock
3. Main Spec/OFF spec: Destruction / Affection - Nu am un off spec , joc in functie de encounter .
4. Link Armory*: : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hrothgarrhp
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca Destruction si Affection sunt singurele specuri ce functioneaza corespunzator la warlock pe Freakz.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Rotatie : Destruction : Soul Fire > Immolate > Conflagrate> COE/Cor/Bod>Incinerate>Chaos Bolt.
Affection : 2x Shadow Bolt > Haunt ( La cd) > Cor > Unstable Affection > BoA
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Full Progres 4.0 Full Progres 4.3.4
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Am fost in toate gulidele bune de pe server ( de la Alinata)
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Am auzit ca este o gulida buna/Joaca un prieten de la mine din sat la voi il gulida.. etc..


Mentionez ca am 401 Ilvl = Full Pve Dau 35-40k pe dummy ( la 3 Milioane ) Sunt uni dintre cei mai bun warlock de pe server!



Multumesc <>
PS:Daca is aceptat osa ies din Deatwish.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZaPus

[Valoare bitch!]



Status: Offline
(since 02-03-2018 11:15)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 226, Topics: 1
Location: Timbuktu

Reputation: 180
Votes: 7

 
Post Posted: 29-09-2013, 18:31:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hrothgarhp- Acceptat
Recrutam:
2 Priesti Holy/Disci si 1 Priest Shadow
1 Mage
1 Rogue
1 Druid->Boomkin
1 Shaman Enha/Elemental
1 Warr Arms
Recrutam numai oameni cu min ilvl 397/10 zile played/full progres(min Zonn 10hc, daca nu 25).Orice player exceptional este insa binevenit sa se alature guildei noastre.


''Viața se întâmplã și asta ne sperie groaznic.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wardarkknigh

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-06-2017 17:55)
Joined: 04 Sep 2013
Posts: 6, Topics: None
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 5.9
Votes: 1

 
Post Posted: 30-09-2013, 17:07:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW -aproximativ toata ziua stau.
2. Clasa: DK
3. Main Spec/OFF spec: frost/unholy
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Wardarkknigh
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?- Pentru ca Dk la unholy sau la frost sunt foarte buni la pve
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec
Frost- outbreak- Howling blast x2- olbiraterate x2- frost strike x3
Unholy- Outbreak-scourge strike x2 - festering strike x2 - death coil x3.
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum- Pe catacysm am inceput sa fac baradin hold si am fakut ceva gear, apoi incepeam sa fak dragon soul numai pe normal, si tot asa mai departe.
8. Foste Guilde ,,The darksiders'' The Monster- nu erau unite si nu puteam sa fak raiduri cu ei.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? - Multi imi zic sa intru intro guilda buna, si mam gindit si mi-am zis sa intru in we pee in moonwells pentru ca am auzit ca sunteti o guilda unita!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kamelot522

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-02-2016 16:44)
Joined: 01 Jun 2012
Posts: 23, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 12.7
Votes: 12

 
Post Posted: 30-09-2013, 18:26:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins, low gear, low progress.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bijouxx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-01-2014 10:14)
Joined: 08 Nov 2011
Posts: 198, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 102.4
Votes: 6

 
Post Posted: 30-09-2013, 21:32:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aplicatie -
8. Foste Guilde: We pee in moonwells -
Spune tot - Am fost dat afara dintr-o nedreptate ! VADIM PRESEDINTE !





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skippyhb

[Vet]



Status: Offline
(since 28-12-2013 09:24)
Joined: 22 Oct 2011
Posts: 56, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 80
Votes: 3

   
Post Posted: 01-10-2013, 01:18:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

goguleatza it's alive!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
obraznicool

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-02-2021 23:28)
Joined: 14 Sep 2013
Posts: 33, Topics: 14
Location: Bucharest, Romania

Reputation: 154.6
Votes: 8

         
Post Posted: 01-10-2013, 10:02:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
- In fiecare zii dupa ora 6-7 seara.
2. Clasa:
-Death Knight
3. Main Spec/OFF spec:
-Main Spec: Frost/OFF spec: Blood
4. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cutezatorul
5. De ce ai ales specul pe care joci acum?
-Pentru ca la asta ma pricep cel mai bine in spre deosebire de unholy.
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc).
-Talentele mi se par bune cele pe care le folosesc in specul meu.
-Iar gear-ul mi-l fac pentru a ajunge la Mastery/Haste, mastery pentru cele 16% frost damage.
-Folosesc interfata cat mai larga.
-Rotatia mea este urmatoarea: Obliterate, Howling Blast, Festering Strike, apoi incep sa folosesc: Pillar of Frost, Trinketul [Rotting Skull], iar la multi-target pun Death and Decay [ex: Yor' Sahj the Unsleeping.
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
-Am inceput sa joc WoW in August 2012 [patch 4.0.6], cu un Druid Feral Combat, eram ocupat cu gearul pve iar pvp nu ma prea impresiona.
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
-Am fost in multe guilde, dar am retinut ultimele doua nume si acelea fiind "The Avengers" si "The Monster". The Avengers era o guilda lipsita de spirit, daca vroiam sa intreb pe cineva ceva care nu stiam, trebuia sa intreb globalul.. + ca era inactiva desi cei de acolo aveau gear bun.
In spre deosebire de "The Monster" nu avea playeri, inactivitate la maxim si de aceea le-am parasit.
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
-Am observat ca este o guilda buna si aveti playeri buni in ea, si as vrea sa pot progresa la raidurile de Heroic.
Nu am cine stie ce gear dar este destul de bunicel 395.

Tnx and have a nice day.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
bijouxx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-01-2014 10:14)
Joined: 08 Nov 2011
Posts: 198, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 102.4
Votes: 6

 
Post Posted: 01-10-2013, 10:31:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

GOGU TRAIESTE MEREU - e nemuritor ala -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kamelot522

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-02-2016 16:44)
Joined: 01 Jun 2012
Posts: 23, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 12.7
Votes: 12

 
Post Posted: 01-10-2013, 16:45:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Cutezatorul, daca ai 30k dps single target la dummy si fara buff postezi screen aici sau imi dai /w.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
yolixy99

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-10-2013 17:54)
Joined: 25 Feb 2011
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 58.1
Votes: 2

 
Post Posted: 01-10-2013, 20:49:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) 4-5 ore
2. Clasa: warrior
3. Main Spec/OFF spec: arms
4. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Haltha
5. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca mi se pare cel mai eficient in pve pe freakz
6. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gamming, importanta unor stats in fata altora, etc). pai cel mai important lucru la warrior ,este stats,8% hit ,dupa ce sa atins capul de hit urmeaza str si crit ca importanta. Nu exista o rotatie bine definita pe warrior,cel mai important lucru fiind mentinerea rendului si a colosus smash .
7. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). este mult de vorbit,am jukat pe multe servere inclusiv 4 ani pe blizz,sunt pe freakz de la lvl 80 ,la cata am luat o pauza si acum mam intors
8. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) cum am zis am luat o pauza si nu am mai fost in guilde la cata,ultima guilda fiind hardcore la lvl 80
9. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? observ ca este destul de activa si sincer,doresc o guilda activa si capabila

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ray16

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2014 17:20)
Joined: 17 Jun 2011
Posts: 58, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 139.1
Votes: 6

 
Post Posted: 02-10-2013, 01:24:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

leaga contul -
acceptat,/ w in game

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZaPus

[Valoare bitch!]



Status: Offline
(since 02-03-2018 11:15)
Joined: 25 Feb 2012
Posts: 226, Topics: 1
Location: Timbuktu

Reputation: 180
Votes: 7

 
Post Posted: 08-10-2013, 13:15:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam in special:
Priest (2x Holy/Disci; 1x Shadow)
Mage (1xFire)
Warlock (1x Destro/Affli)
Rogue (1x Combat/Subtetly)
Druid (1x Boomkin)
Shaman (1x Enhacement, 1x Elemental)
Hunter (2x Survival)
Warrior (1x Arms/Fury)
Death Knight (1x Unholy)
Paladin (1x Holy, 1x Protection)
Momentan recrutam orice clasa/spec 397ilvl,main char si Zonn HC down minim pe 10HC.


''Viața se întâmplã și asta ne sperie groaznic.''

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bucurcalin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-07-2015 14:25)
Joined: 13 Oct 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35.1
Votes: 1

 
Post Posted: 14-10-2013, 20:17:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1) In timpul saptamanii am aprox. 2-3 ore la dispozitie iar in weekend aprox. toata ziua
2)Paladin
3)Main spec-Retribution / Off spec- Protection
4)http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Tiandor Precizez ca la verificarea linkului erau trecute iteme gresite. Sper sa nu aveti aceasi problema.
5)Am ales retribution pentru ca pe acest spec joc de cand am inceput sa joc wow si imi place cel mai mult
6)Ca stats ma bazez pe mastery pt ca haste e buguit . Ca burst dau Guardian -> Aripile->Zealotry->Trinketa->Inquisition-> Crusader Strike si Templars verdict. La capitolul gear strang valor si justice pt iteme mai bune.
7)Pe freakz joc de pe cata dar am mai jucat pe alte private WOTLK si TBC si o perioada scurta si pe Blizz . Pe tbc si wotlk am avut full la swp si icc iar pe cata full bwd normal, bot normal, bh ,ds normal (Morc Yor Hagara ) , ds heroic ( morc ) . Stiu toate scripturile.
8)Am mai fost in destule guilde dar nu prea se faceau raiduri si nu erau membrii activi
9) Pentru ca sunteti cunoscuti ca fiind o guilda buna si pt ca vreu sa gasesc un guild serios cu care as putea sa fac raiduri

Ofer seriozitate si respect .
Multumesc anticipat, Tiandor.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ray16

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-01-2014 17:20)
Joined: 17 Jun 2011
Posts: 58, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 139.1
Votes: 6

 
Post Posted: 15-10-2013, 05:48:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w in game
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36, 37  Next    


The time now is 15-07-2024, 22:04:58
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x