User
Pass
2FA
 
 

Warrior battle target: Osgillath
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message4279
raceala

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-11-2014 02:53)
Joined: 15 Aug 2010
Posts: 48, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 80.5
Votes: 3

 
Post Posted: 21-11-2013, 20:49:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dazz1 wrote:
Unqlolz, te cauta Bibi ba!


In sfarsit dupa atata timp..l`ai gasit pe Bibi ???? Unde e ??? Bunica e tare ingrijorata.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
david33
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-08-2017 14:46)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 1352, Topics: 203
Location: Barlad

Reputation: -368.4
Votes: 62

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-11-2013, 21:04:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hesgaroth22 wrote:
Ok ok ok:))))).Si facuse marele Unqlolz doua video-uri in care ma bate:)))))).Defapt pentru cine a fost acolo a fost 6-4 pentru mine.Stii ce ma amuza ba?-)).Faptul ca ai nevoie de 20 de lingai ca sa certifice ceva ireal.Cand m-ai batut urat...au fost momentele cand ai folosit acel trinket pve.Care repet:iti da dintr-un foc vreo 50k la proc.Cand te-am pus sa joci cu trinketul cata te-am batut de te-ai stricat:)))).Sa nu mai vorbim de exploit-ul cu cleave si heroic strike pe care-l folosesti:))),sa nu mai spun de absorb-ul si boost dmg-ul de la engineering:))).Si tot te-am batut.Cat despre treaba cu Pve-ul.Nu baga totul in contextul gresit.Stim ca esti un jenant:))).Chiar vrei?Facem 10 challenge-uri.Mari si late.Fara trinkete PvE,fara exploit-uri(sau daca vrei tu,foloseste-le) si iti arat din nou,ce si cum.Stim ca ai pupincuristii tai...astia de mai sus cel putin.Cand te-a batut Bigblackjoey tot asa...ai pus niste video-uri in care il bateai cu toate ca ai luat-o la greu de la el:)))))).Tu esti ca Blackrulz ba:))).Ala de te ducea pana in Goldshire ca sa nu vada lumea cum il bati:)))).Las-o asa!Cat despre Best War.Mai ai mult fiule:))).Mai ai mult.Si ba:)))))).Sa mai rad putin.Cum sa o iei de la mine ma?Eu care sunt un random cu 12k achivement points aproape:)))).Tu stai non-stop la pvp si o iei de la mine ba?-)).Jenant!

Nu cred ca pierde cineva ca unqlolz 10 meciuri sa curete ciocolata de pe jos sa dovedeasca ca poate sa faca ceva,videourile am vrut eu sa le filmez,nu el
Nu il baga pe joe in discutie,nu are nici o legatura cu topicul acesta
Cat despre exploit,crezi ca eu sunt chior fiule si nu imi dau seama ca si tu il folosesti? O dovada ar fi ca sti de el
Daca erai peste unq asa cum zici tu nu veneai de peste mari si oceane sa dovedesti ceva.
Ai vrut putina reclama,putina atentie,poate nu primesti acasa? Enough said.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
bossutai

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-12-2020 23:35)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 2044, Topics: 90
Location: Romania

Reputation: -61.1
Votes: 55

 
Post Posted: 21-11-2013, 21:08:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

God......tu esti ma ala cu gurthalak si t2, dar in acelasi timp nu esti donator?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hesgaroth22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2014 22:22)
Joined: 03 Mar 2013
Posts: 40, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 9.3
Votes: 11

Post Posted: 21-11-2013, 21:09:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

david33 wrote:


Se pare ca a aparut un warrior din tarile calde,care de azi de maine e pro
Deci acest Osgillath are o poveste: el e Dumnezeul Warriorilor si a venit de la Allianta sa ii farmeze pe Joe si Unq,asa ca m-am gandit sa redeschid topicul warrior sa vedem daca Osgi e asa de bun cum se crede
Meciurile sunt 2/3.



First Round,FIGHT:




https://youtube.com/watch?v=zH4s5F5ZBho:


Un meci foarte intens si greu pt Unq nu? NOT

Second Round,FIGHT:

https://youtube.com/watch?v=EBsmCu4yPxE:




Impresii:

Poate va intrebati stimati playeri cine p **** e randomul asta.
Ne spune chiar el:

Quote:
Dar nu,el isi arata skillul de PRO PLAYER OMG in arene ca e B@R0$AN


Ca sa te citez si pe tine jenantule:)))).Partenerul meu de arene e cat se poate de neexperimentat.Mai pe scurt incepator.Intelegi tu?Cat a fost scorul ba astazi in Durotar?6-4 pentru mine.Cat despre Exploit-ul cu Cleave,nu nu il folosesc.Se poate verifica in combat log.Poate veni orice gm sa verifice daca am folosit lucrul asta.De unde stiu de el?De la Klinda.Klinda mi-a zis de el.Nu stiam de ce imi iau aproape 1shot in Deadly Calm.Si nu am venit draga domnule jena sa-i arat lui Unqlolz sau altcuiva ca pot sa-i bat.Am venit la Hoarda pentru PvE.Stiam ca Bigblackjoey e unul dintre cei mai buni warriori de pe server si stiam acelasi lucru si despre Unqlolz.Diferenta e ca pe Unqlolz cand l-am pus sa joace cu trinket cata,fara trinket PvE care-ti da 50k pe proc...l-am batut de s-a c acat pe el.Bigblackjoey in schimb,omul e "Jos palaria".L-am batut,m-a batut.Dar m-a batut corect.M-a batut nu cu exploits,nu cu trinkete.M-a batut cu skill.Pe Unqlolz...repet:i-am dat sa planga.Si apoi te-a trimis pe tine,viermisor ce esti sa postezi pe forum doua video-uri in care iau bataie:))))).Ma amuza oricum faptul ca a trebuit sa vina pe forum si sa puna niste video-uri ca sa-si dea lui impresia ca "L-am batut pe Osgiliath".NOT.Si ti-am zis...cat despre Random?Da sunt un Random.Nu fac parte din clubul cocalarilor jenanti de pe freakz.Nu o sa vin sa stau cu voi de vorba.Prefer sa raman un Random cu Full Progres,un Random cu 12k achievement Points,un Random care se poate bate cot la cot cu unul dintre cei mai buni,daca nu cel mai bun warrior de pe freakz...respectiv BBJ.Un random.Si tu insecta mica...cand o sa ai anii mei de joc,cand o sa ai un caracter ca al meu...atunci sa vorbesti cu mine.Daca e sa vorbim WoW Wise.Eu jur ca ador discutia asta:))))).Vin jenantii care stau 24/24 h la PvP,isi iau bataie de la unu cu 12k achievement Points(lucru care indica ca nu am stat nici pe departe la fel de mult timp la PvP) si incep sa planga."Ba da cine e randomul asta?".Randomul asta e ala care va face sa veniti pe forum sa postati video-uri in care plangeti:)))



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
raceala

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-11-2014 02:53)
Joined: 15 Aug 2010
Posts: 48, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 80.5
Votes: 3

 
Post Posted: 21-11-2013, 21:12:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Osgiliath

Hm..ce am inteles eu din ce ai scris tu:
1. Am hack
2. Ma ajuta meseriile (apropo a fost challenge absorbu nu merge acolo)
3. M`ai batut de 500 de ori si a vazut nu stiu cine
4. Te incurca trinketul meu in drumul tau spre a fii best warr
5. bone link fetish nu o sa dea in viata vietilor tale 50k
6. "20 de pupincuristi" au ceva personal cu tine ( nu ca ar vedea adevarul)
7. Ai 8 ani de warrior.

Nu prea inteleg la ce te tot referi..ca imi arati din nou? ca mi`ai arat?...nici nu am auzit de tine pana acum 4-5 zile cand te`ai transferat si m`ai luat direct la duel si la challenge..unde au fost martori la spectate ca ti`am dat 10-0 pe numarate..si dupa mi`ai scris tu whisperul din poza de pe rogue in care ai recunoscut ca te`am batut si ca defapt tot tu esti swifty ..(intradevar nu pot dovedii). Nu inteleg de ce o tot tii cu 6-4 6-4 6-4 numai asta spui. Adu dovezi. Daca era asa nu imi era greu sa recunosc cum a fost si cu bbj am batut si eu, a batut si el..dar tu esti singurul care sustine asta, unde sunt ceilalti 500 care au vazut?
Ai o parere foarte buna despre tine, tine`o tot asa!

PS: Fata de tine, BBJ e un nume la warrior.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hesgaroth22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2014 22:22)
Joined: 03 Mar 2013
Posts: 40, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 9.3
Votes: 11

Post Posted: 21-11-2013, 21:31:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

raceala wrote:
@Osgiliath

Hm..ce am inteles eu din ce ai scris tu:
1. Am hack
2. Ma ajuta meseriile (apropo a fost challenge absorbu nu merge acolo)
3. M`ai batut de 500 de ori si a vazut nu stiu cine
4. Te incurca trinketul meu in drumul tau spre a fii best warr
5. bone link fetish nu o sa dea in viata vietilor tale 50k
6. "20 de pupincuristi" au ceva personal cu tine ( nu ca ar vedea adevarul)
7. Nu prea inteleg la ce te tot referi..ca imi arati din nou? ca mi`ai arat?...nici nu am auzit de tine pana acum 4-5 zile cand te`ai transferat si m`ai luat direct la duel si la challenge..unde au fost martori(Trollingyou, Bullcox, Quietrac, Blastomix, Wuzz etc) la spectate ca ti`am dat 10-0 pe numarate..si dupa mi`ai scris tu whisperul din poza de pe rogue in care ai recunoscut ca te`am batut si ca defapt tot tu esti swifty ..(intradevar nu pot dovedii)
Ai o parere foarte buna despre tine, tine`o tot asa!

PS: Cu bbj e alta situatie, amandoi stim sa jucam si amandoi ne ofticam cand luam parry si dodge si pierdem din cauza asta. Si fata de tine, Bigblackjoey la categoria WARRIOR e un nume.





-)))))).Ma amuza si ma dezgusta ce spui:))).
1.Nu am spus ca ai hack ci ca folosesti exploit.
2.Nu te-au ajutat meseriile ca te-am batut.Ar fi trebuit sa te ajute meseriile dar fiindca esti praf...asta e tati!
3.Nu te-am batut de 500 de ori.Te-am batut.Si au fost oameni acolo care au vazut cand ti-am dat sa sari.Nu-mi pasa cine sau ce crede.Eu stiu ce,tu stii ce e.
4.Nu ma incurca trinketul tau.Fac ceva pe el.Dar cand te-am pus sa joci cu trinketul cata...ai luat-o de-ai ragait prin Durotar asemeni acelor porci galbeni:))).
5.Acelasi lucru ca la punctul 4.Si ba da da 50k.Si daca nu da da intre 45 si 50k.Eu raman in 100k cand joci cu acel trinket dintr-un charge.Pe bune?-)
6.20 de pupincuristi da au ceva cu mine.De ce?fiindca i-am injurat zilele trecute in Durotar.Mai tii minte?Drekkthar ala cel putin dupa ce l-am batut...a inceput sa sufere max:)))."Unqlolz e mai bun ca tine,e mai bun ca tine" -)).
7.Cu Hesgaroth ti-am dat 4-0(cand eram Tauren) dar sunt sigur ca sunt amintiri indepartate.Cu Osgiliath ti-am dat sa plangi.Da asa...sa plangi urat.Stii cand m-ai batut...cu martorii tai?-)).Cand imi dadeai practic 1shot din cauza acelui trinket.Ti-am zis,cand te-am pus sa joci cu trinketul pvp ai dat-o in "vai da ce ma pui sa schimb iteme"-))).
8.Cu BBJ...intreaba=l cat a fost astazi scorul intre noi?Iti spun eu.3-3.3-3 fara exploit-uri.3-3 fara nimic.3-3 war vs war.
Cat despre tine...mai ai mult tati.Un player care se foloseste de exploit-uri si de trinkete PvE ca sa castige e un player SLAB.Repet:Fa cu mine 10 duele,challenge-uri...Acelasi gear si-ti arat din nou cum ti-am aratat astazi ca mai ai mult de mancat pana sa ajungi sa ma bati.Daca chiar vrei sa le arati lingailor ce si cum.Uite ti-am zis...foloseste cate exploit-uri vrei.Ca si astazi te-am batut in ciuda faptului ca ai dat-o in Cleave+HS:))))).
Aaa si sa revin la BBJ si la mine.Stii de ce nu sunt eu un nume pe Freakz si n-o sa fiu vreodata?Din simplul fapt ca pe unde m-am dus v-am bagat si v-am scos de v-a luat dracu.Asa ca pot sa ajung triplu cvadruplu gladiator 4000-0 Rating in orice bracket...ca tot o sa se spuna de mine ca sunt praf.Asta e.Dar eu continui sa va bat,voi continuati sa plangeti.Eu continui sa fiu unul dintre putinii warriori care stiu sa tankeze pe acest server,impreuna cu Thetankk,Killrox si alti cativa,unul dintre warriorii aia care schimba perceptia warriorului tank in PvE.Un Warrior care bate "Ditamai mega Uber Hyper Gladiatorii serverului"...care faceau glad cu win trade si cu PPV de-i lua dracu si incepeau sa sufere in ultimul hal.Asa ca da,nu sunt un nume.Esti tu un nume:))))).Unqlolz-Spune mult acest nume.Intreaba unde vrei de mine,Ally,Horde.Stie lumea cine sunt.Cu toate ca ma uraste 90% din acest server...stie lumea cine sunt.Acum...ramai acolo in colivia ta si plangi si ti-am spus :Vrei duele,challenge-uri.Nicio problema.Joci corect si facem cand vrea negul ce-l ai in pantaloni.O seara placuta!





Last edited by hesgaroth22 on 21-11-2013, 21:41:41; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
raceala

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-11-2014 02:53)
Joined: 15 Aug 2010
Posts: 48, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 80.5
Votes: 3

 
Post Posted: 21-11-2013, 21:36:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai dreptate bossulane, esti best warrior all time all stars, "ti`am dat sa plangi, ti`am dat sa sari, ai plans, plans plans plans plans"...ma gandesc ca tot repeti asta o data la 2 cuvinte sa te consolezi in vreun fel anume...o sa te mai bat de 10 ori si sunt curios ce o sa mai fie si atunci..vreun hunter clandestin in challenge care iti da killshot din umbra poate? Hm
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rashesim

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2022 23:03)
Joined: 22 Sep 2012
Posts: 368, Topics: 55
Location: Romania

Reputation: 53.9
Votes: 40

 
Post Posted: 21-11-2013, 21:45:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pana la urma ,de ce puneti asa mare pret pe titlul de best warr?-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hesgaroth22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2014 22:22)
Joined: 03 Mar 2013
Posts: 40, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 9.3
Votes: 11

Post Posted: 21-11-2013, 21:54:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rashesim wrote:
Pana la urma ,de ce puneti asa mare pret pe titlul de best warr?-

Nu pun pret pe acest lucru.La urma urmei acest titlu e cat se poate de relativ.Totul a inceput pe 4.0.6 cand il bateam pe Unqlolz in Elwinn Forest si apoi a venit omul cu "Niciun war nu ma bate pe serverul asta,sunt cel mai bun aici,adu-mi orice war".Dau duel cu el...il sting si apoi se transfera la Hoarda.Dar sunt sigur ca nu-si mai aminteste de asta.Cum ar putea?Best War,Best Mage,Best Feral.Nu exista asa ceva.Singurul motiv pentru care am dat-o si eu in suferinta a fost sa nu-i dau satisfactia acestui jenant de a-mi spune "Mama cat sunt de bun".Da esti foarte bun.O iei in ciuda faptului ca folosesti exploit-uri.Si nu am venit eu fratioare de la Ally sa rup Hoarda in doua.Hoarda are playeri excelenti.Atat PvE cat si PvP.La fel ca si Allianta.Nu despre asta e vorba.Au fost cateva insecte care au dat-o in "ce ba tu ai venit de la alianta,mars inapoi".Mars ii zici catelei care te-a nascut prietene.Dar da,daca e sa o dam in 1v1:Ma pot duce bara la bara cu orice warrior de pe serverul asta.Indiferent de rezultat.Take care!
Auzi ba Game Mastere...unde e flame-ul?Care e problema prietene?Sunt singurul care ia warn cu toate ca nu eu am inceput subiectul,pe primul rand imi spun vreo 3 chestii in fel si chip si ei nu iau warn.Warn ca ce?Ce am facut eu diferit fata de ceilalti de pe aceasta pagina?De ce imi dai tu mie warn?Eram pe plus si ai venit tu sa-mi arati ca poti sa-mi dai warn.Devine deja personal fiule huh?Flex ca nu mai intru pe forum.


 
Staff message (In2ition):
 
1 warn, flame






Last edited by hesgaroth22 on 22-11-2013, 00:06:16; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
N e l l y
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2014 10:02)
Joined: 21 Nov 2012
Posts: 392, Topics: 63
Location: Romania

Reputation: -31.5
Votes: 13

Post Posted: 21-11-2013, 22:11:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Casuta: Zohlomg, Ravenous, Rage., Juhziz, Alexander0810



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ShortyBoy

[Creep]



Status: Offline
(since 09-06-2019 16:49)
Joined: 03 Jul 2011
Posts: 508, Topics: 38
Location: Uitate in spate.

Reputation: 314.3
Votes: 22

 
Post Posted: 21-11-2013, 22:21:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1 la mana vreau sa va multumesc pt activarea casutei... si ms inca o dat pt ca ati zis ca sunt best war prot pve legat ce ceilalti nu imi pasa... 2 la mana va dati prea mari cocosi parerea mea... Suces cu flame in continuare...!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hesgaroth22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2014 22:22)
Joined: 03 Mar 2013
Posts: 40, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 9.3
Votes: 11

Post Posted: 21-11-2013, 22:36:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ShortyBoy wrote:
1 la mana vreau sa va multumesc pt activarea casutei... si ms inca o dat pt ca ati zis ca sunt best war prot pve legat ce ceilalti nu imi pasa... 2 la mana va dati prea mari cocosi parerea mea... Suces cu flame in continuare...!

Te-ai simtit flatat?Nu am zis ca esti best war prot...ci ca esti unul dintre cei mai buni.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MeizNab

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2019 02:29)
Joined: 09 Oct 2011
Posts: 408, Topics: 45
Location: Romania

Reputation: 99.3
Votes: 32

 
Post Posted: 21-11-2013, 22:45:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hesgaroth22 wrote:
ShortyBoy wrote:
1 la mana vreau sa va multumesc pt activarea casutei... si ms inca o dat pt ca ati zis ca sunt best war prot pve legat ce ceilalti nu imi pasa... 2 la mana va dati prea mari cocosi parerea mea... Suces cu flame in continuare...!

Te-ai simtit flatat?Nu am zis ca esti best war prot...ci ca esti unul dintre cei mai buni.

That's me ty -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kantz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-11-2013 14:55)
Joined: 07 Oct 2013
Posts: 41, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 3.9
Votes: 2

Post Posted: 21-11-2013, 22:54:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

doamne cat de penibil,asa jucatori,cred ca voi naveti nicio realizare in viata de va postati videouri cu voi cand bateti randomi si pe langa asta sa mai fiti si voi randomi
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ks18492

[Maniac]



Status: Offline
(since 02-11-2019 11:25)
Joined: 31 Dec 2010
Posts: 1827, Topics: 49
Location: Germany

Reputation: 56.2
Votes: 77

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Sugarushgod 
Post Posted: 21-11-2013, 23:43:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Off:
raceala wrote:
@Osgiliath


1. Heroic Strike + Cleave Exploit -

5. bone link fetish o sa dea si mai mult de 50k



Fixed that for you.

On: De ce va aprindeti atat de tare ? It's a freaking game !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Bacchus, 22 November 2013 05:21



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 27-04-2024, 17:06:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x