User
Pass
2FA
 
 

Rashesim/Rainfalls(randoms) against Twetyz/Bigblackjoey
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies
Author Message11910
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 19-10-2013, 15:38:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Annihilan wrote:
Rashesim wrote:
Emotii..cand ti-am vazut fata imi tremura mana pe tastatura


Sigur nu ti-a tremurat de la altceva? Sa zicem fanteziile tale cum ca ai avea talent?

n-ai pic de logica in ceea ce zici tu acolo. Iti trebuma mana din cauza fanteziilor cum ca ar avea talent? Ba, daca-i zici ceva de dulce, macar zi-i sa inteleaga. Ce ai zis tu acolo e ca si cum ai spune "cafeaua e amara, tu nu stii sa dai heal".

ON: hai ca a fost dragut meciul, nu sunteti palete niciunul dintre voi, mi-a placut


୧༼ಠ益ಠ༽୨ WE ARE CYCLONE ୧༼ಠ益ಠ༽୨
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rashesim

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2022 23:03)
Joined: 22 Sep 2012
Posts: 368, Topics: 55
Location: Romania

Reputation: 53.9
Votes: 40

 
Post Posted: 19-10-2013, 16:49:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kinook wrote:
Annihilan wrote:
Rashesim wrote:
Emotii..cand ti-am vazut fata imi tremura mana pe tastatura


Sigur nu ti-a tremurat de la altceva? Sa zicem fanteziile tale cum ca ai avea talent?

n-ai pic de logica in ceea ce zici tu acolo. Iti trebuma mana din cauza fanteziilor cum ca ar avea talent? Ba, daca-i zici ceva de dulce, macar zi-i sa inteleaga. Ce ai zis tu acolo e ca si cum ai spune "cafeaua e amara, tu nu stii sa dai heal".

ON: hai ca a fost dragut meciul, nu sunteti palete niciunul dintre voi, mi-a placut



Am stat 3 ore intrebandu-ma ce a vrut sa zica tipu ala
Si multumim;)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
0gravity

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-02-2015 04:08)
Joined: 03 Feb 2012
Posts: 48, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 93.7
Votes: 2

 
Post Posted: 05-12-2013, 22:36:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bbj trebuie sa-si reaminteasca butonul de intervene , joaca bine oricum
si priestul :
- nu fii egoist poti sa dai bufuri si la warr ( chiar daca se da dispel , hunteru pierde 2 GCD , si in fight , cand iti top-ezi partenerul ,da stamina ca nu te deranjeaza la mana )
-marea problema cu ccurile alea luate urat a fost ca nu aveati skype
-primul fear l-ai ratat (huntu in dett si pala era departe )
-la ultima faza: te-ai dus fix spre hunter in loc sa te misti in sens opus (pe langa pillar) , il faceai sa piarda timpul si prindeai si fear daca te intorceai brusc in directia lui ; si in loc sa te plimbi pana sus puteai sa-l tragi pe bbj jos

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
noxuris

[Blood Bath ]



Status: Offline
(since 04-01-2018 23:24)
Joined: 15 Nov 2011
Posts: 590, Topics: 99
Location: Mangalia

Reputation: 426.7
Votes: 19

Post Posted: 06-12-2013, 00:22:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu unu mi-am facut treaba si am "mancat" din Freakz cat am avut nevoie , indiferent de motivul pt care s-au desprins radacinile si lipsa de interes pt server , deseori imi bate gandu sa revin doar pentru cateva persoane , chiar si daca fac un lucru bun sau rau pt server sau comunitate nu v-a insemna nimica decat pura placere de a juca pe server dar ceva imi spune ca imi iau talpasita de pe retail pt o vreme doar ca sa revin pe freakz si sa-mi scot arbaleta la toti , sa-mi dau drumu la tot prafu' de pusca pe unele persoane ce n-au auzit de "stiu unde imi e locul" sau "respecta si o sa fi respectat".
Cand vad unele discutii sau posturi unde permanent vezi lumea cum scuipa critica fara sa se uite la el insusi ma face sa vomit si nu ma refer doar pe tema acestui post ci peste tot . m-a facut sa inteleg ca romanu nu fura doar lucruri materiale ci si imaginea omului , ideea/ideile , actiunile unor persoane fie negative sau pozitive le considera ale lui si nici unu nu da o mana sau sa-l vad ca vrea sa faca ceva incat sa arate ca e om cu caracter si bun simt fata de munca altuia pt ca o parte din atitudinea voastra virtuala da semne si rezultat la ce fel de om esti in realitate intradevar in mare parte toti stam in fata unei tastaturi si ecran trantind vb peste alte persoane ce nu le stim varsta , aspectul si personalitatea este posibil sa vad cv bun aicia pe Freakz? Eu zic ca da si cred ca am aflat dc am plecat o ura intre fiinte si o monotonie de nota 10 in-game asta e raspunsul.
Posibil sa fiu considerat un tampit sau un om ce pune la suflet anumite activitati ce pentru unii sunt inutile dar am simtit nevoia sa zic asta , am zis ce am avut de zis , spor la joc lume cu sinceritate , Tenzor.


I drink your blood and I eat your skinn.
http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/Tenzor/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 06-12-2013, 02:14:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Te rog eu vino, mai da-ne niste lectii adevarate de PvP pe freakz, ridica nivelul de pvp cu experienta si skillul tau, te rog.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
david33
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-08-2017 14:46)
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 1352, Topics: 203
Location: Barlad

Reputation: -368.4
Votes: 62

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-12-2013, 08:48:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

0gravity wrote:
bbj trebuie sa-si reaminteasca butonul de intervene , joaca bine oricum
si priestul :
- nu fii egoist poti sa dai bufuri si la warr ( chiar daca se da dispel , hunteru pierde 2 GCD , si in fight , cand iti top-ezi partenerul ,da stamina ca nu te deranjeaza la mana )
-marea problema cu ccurile alea luate urat a fost ca nu aveati skype
-primul fear l-ai ratat (huntu in dett si pala era departe )
-la ultima faza: te-ai dus fix spre hunter in loc sa te misti in sens opus (pe langa pillar) , il faceai sa piarda timpul si prindeai si fear daca te intorceai brusc in directia lui ; si in loc sa te plimbi pana sus puteai sa-l tragi pe bbj jos

Si hunterul pierde 2 gcd,si eu..care e mai important?
Da,nu aveam skype si joe era la inceput
Nu ma asteptam sa dea deterrence asa..din start,vroiam sa ii fac panica,de asta am dat si SWD pentru ca a venit cu scopul de a imi da scatter
M-am dus fix spre hunter sa ii dau Swd,spellque a zis sa nu.Daca ma duceam in pillar el pierdea timp dar rashesim ii dadea..criticale.
Nu puteam sa il trag jos daca faceam cum spui tu,nu aveam skype si el nu s-ar fi dus spre margine

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Blinded

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-02-2018 08:32)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 147, Topics: 7
Location: Constanta

Reputation: 238.6
Votes: 11

       
Post Posted: 06-12-2013, 10:47:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Avand in vedere ce flame s-a facut in legatura cu best warrior @ freakz ... No offence , dar nu esti nici macar pe aproape. Ca warrior , main task-ul tau vs un comp cu hunter , este sa-ti scapi healer-ul de cat mai multe traps , ceea ce tu nici macar nu ai incercat ; next , retri-ul se kiteaza cel mai usor , se pare ca habar nu ai de acest lucru ... Ultima chestie : PS peste wall ?! Not cool bro , it doesn't stack...

Tot se spune ca doar ce te apucasei ... Ma rog , poate asa o fi , dar acum sunt vreo 2 luni de cand te-ai reapucat si tot la 2100 mmr zaci (cu T2) , si cu un procentaj de 60% wins ... Again , not cool bro pentru asa zis-ul best warrior @ freakz.


P.S. @Tenzor : te supraapreciezi ; no offence , dar nu ai in niciun bracket achv de 2000 @ retail , mai ales ca joci warrior , o clasa overpower atm , so ... Mai lasa-ne cu parerile tale de pro warrior.


Esti asa slab , ca te stergi la fund cu ata de dinti.


Last edited by Blinded on 06-12-2013, 11:42:26; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Shaggzx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-04-2014 10:36)
Joined: 02 Aug 2013
Posts: 165, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: -185.9
Votes: 10

Post Posted: 06-12-2013, 11:35:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wookie best war freakz, atat am avut de zis.
Sal.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SINNERDAKING

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-09-2020 00:17)
Joined: 31 Mar 2012
Posts: 66, Topics: 6
Location: JAMAICA

Reputation: 163.7
Votes: 5

 
Post Posted: 06-12-2013, 11:56:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shaggzx wrote:
wookie best war freakz, atat am avut de zis.
Sal.




hahahaha il mai tin si eu minte pe ala.


ON TOPIC: Parerea mea e ca ati facut radacini pe scaunul ala cat ati stat pe el, vedeti soarele doar la televizor ;\




________________________________

IS JAMAICAAAAA
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bigblackjoe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-03-2019 19:54)
Joined: 11 Nov 2013
Posts: 378, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 112.4
Votes: 13

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-12-2013, 13:13:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Blinded wrote:
Avand in vedere ce flame s-a facut in legatura cu best warrior @ freakz ... No offence , dar nu esti nici macar pe aproape. Ca warrior , main task-ul tau vs un comp cu hunter , este sa-ti scapi healer-ul de cat mai multe traps , ceea ce tu nici macar nu ai incercat ; next , retri-ul se kiteaza cel mai usor , se pare ca habar nu ai de acest lucru ... Ultima chestie : PS peste wall ?! Not cool bro , it doesn't stack...

Tot se spune ca doar ce te apucasei ... Ma rog , poate asa o fi , dar acum sunt vreo 2 luni de cand te-ai reapucat si tot la 2100 mmr zaci (cu T2) , si cu un procentaj de 60% wins ... Again , not cool bro pentru asa zis-ul best warrior @ freakz.


P.S. @Tenzor : te supraapreciezi ; no offence , dar nu ai in niciun bracket achv de 2000 @ retail , mai ales ca joci warrior , o clasa overpower atm , so ... Mai lasa-ne cu parerile tale de pro warrior.



Who is this shitty guy ?
Aia e printre primele arene dupa o pauza de 3 luni. Asta e pus de Rashesim ca sa sufere dar nu stau sa iti explic tie. Esti prea inchis ca sa intelegi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Rashesim

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2022 23:03)
Joined: 22 Sep 2012
Posts: 368, Topics: 55
Location: Romania

Reputation: 53.9
Votes: 40

 
Post Posted: 06-12-2013, 13:23:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bigblack,nu am stat sa filmez dar am vreo 11-0 .Deci nu mai tin scuzele penibile gen:Dupa o pauza de 3 luni.

Sunt multi alti warriori mai buni ca tine:Blinded ,Unq ..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Masti

[Warlock Master]



Status: Offline
(since 10-03-2024 11:41)
Joined: 28 Feb 2010
Posts: 249, Topics: 43
Location: Azeroth

Reputation: 309.6
Votes: 25

 
Post Posted: 06-12-2013, 13:53:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ti camera aia in lipita de spate si tot dai cu fata de pillar. Ai filmat arena sa ne arati ca nu aveti o treaba...nici voi, nici aia.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 06-12-2013, 14:32:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shaggzx wrote:
wookie best war freakz, atat am avut de zis.
Sal.

Confirm cele spuse de el, wookie will be always the best !
https://youtube.com/watch?v=k3pQde4HsnI:





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rashesim

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2022 23:03)
Joined: 22 Sep 2012
Posts: 368, Topics: 55
Location: Romania

Reputation: 53.9
Votes: 40

 
Post Posted: 06-12-2013, 14:33:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

armand2oo2 wrote:
Shaggzx wrote:
wookie best war freakz, atat am avut de zis.
Sal.

Confirm cele spuse de el, wookie will be always the best !
https://youtube.com/watch?v=k3pQde4HsnI:




-))))+1

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bigblackjoe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-03-2019 19:54)
Joined: 11 Nov 2013
Posts: 378, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 112.4
Votes: 13

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-12-2013, 14:48:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Rashesim wrote:
Bigblack,nu am stat sa filmez dar am vreo 11-0 .Deci nu mai tin scuzele penibile gen:Dupa o pauza de 3 luni.

Sunt multi alti warriori mai buni ca tine:Blinded ,Unq ..


Si cand imi amintesc cum veneai la mine de fiecare data si ma pupai in fund pentru putina atentie -))
Tine tu scorul de 11-0. Cand o sa mori virgin o sa fie singurul lucru pe care l-ai realizat in viata asta a ta.

Inca nu imi vine sa cred cu cine vorbesc eu acum -))))) ahahahaha ..un pustiulica de clasa a 6-a care are comentarii de la doamna profesoara pe fb -).

Rashesim@Rares. O sa fac un tutorial in curand cum sa iti razi mustata. O sa ai nevoie peste vreo 2 ani cand o sa iti apara si tie -.

O bere lui Azezth pentru poze! Dude esti tare!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> WoW Movies  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next    


The time now is 09-05-2024, 09:07:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x