User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page 1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message7288
minima

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2018 17:44)
Joined: 17 Jan 2011
Posts: 86, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 162.7
Votes: 4

 
Post Posted: 14-12-2013, 17:31:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buna venit pe subforumul de recrutare al guildei Awakén

Dupa cum bine stiti unii dintre voi eram una dintre cele mai bune guilde PvE pe versiunea de WoW 4.0.6.
Acum dorim sa fim la fel poate chiar mai buni ca inainte majoritatea dintre noi jucand retail o perioada buna de timp pe aceeasi versiune ( 4.3.4 )

Drept urmare si devotament fata de aceasta versiune ne-am reintors pentru a creea aceeasi guilda de pe 4.0.6.
Dorim sa avem un numar minim de oameni fiind mai usor de organizat cu progress maxim in scurt timp

Pentru a putea activa si ajuta la progres-ul guildei aveti nevoie de urmatoarele:

- caracter sociabil si calm;
- punctualitate;
- devotament.

Inainte de a aplica asigurati-va ca aveti contul de forum legat de contul de WoW
Daca indepliniti pasi mai sus mentionati puteti completa urmatoarele:

Nume:
Detalii PC:
Link armory:
Clasa/spec/offspec:
Despre tine ( elaborati ) :
Experienta WoW :
De ce ai ales aceasta clasa? :
Pe unde ai mai umblat?Ce guilde? :

In cazul in care ati primit un raspuns pozitiv /w Zagarel sau PunkyFunky



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Abidal

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-10-2017 10:12)
Joined: 20 Aug 2012
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 48.1
Votes: 2

 
Post Posted: 15-12-2013, 14:15:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: Gurjack
Detalii PC: i5-760 (quadcore), gt630 2gb ddr5, 8gb ram, hdd 2TB, sursa 650W
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Gurjack
Clasa/spec/offspec: warrior/arms pve/ arms pvp
Despre mine: Din pacate sunt cam obsedat de jocu asta deci o mare parte din timp il folosesc stand pe wow
Experienta WoW: 2 ani, cu warriorul cam 22 luni si pve serios cam 4-5 luni
De ce am ales clasa: Am ales-o deoarece imi plac personajele de tip meele si spre deosebire de celealte (paladin, dk) e mai dificil de jucat ceea ce ma motiveaza
Prin ce guilde am fost: Drunken Badgers (desfiintata) ;Perverts

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
minima

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2018 17:44)
Joined: 17 Jan 2011
Posts: 86, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 162.7
Votes: 4

 
Post Posted: 15-12-2013, 14:20:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Gurjack

Accepted!!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zaguulgaming

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-12-2013 18:12)
Joined: 15 Dec 2013
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 34.2
Votes: 1

 
Post Posted: 15-12-2013, 14:21:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: Vlad
Detalii PC: Momentan rulez WoW pe un laptop MSI CX600 (Nu am probleme cu fps-ul in raid-urile de 10/25)
Link armory: Link Armory
Clasa/spec/offspec: Hunter/Survival/BM Soon
Despre tine ( elaborati ) : Ma numesc Vlad , am 18 ani , sunt din Constanta , sunt in clasa a XI a profilul mate-info , in timpul liber imi place sa invat(am un bac de luat) , sa ma joc la PC si sa ies cu prietenii.
Experienta WoW : Am inceput sa joc WoW acum 3 ani si jumatate aproximativ la indemnul unui prieten. Am jucat prima data pe un instant 2.4.3 unde am invatat bazele acestui MMORPG (care era total diferit de altele pe care le jucasem inainte). Dupa un timp am fost pe Spidernet si am inceput sa imi cresc primul meu caracter , un hunter. Am aflat ca prietenul care ma introdusese in acest joc , juca pe Freakz. Avea un char bine facut (in jur de 6k gs parca) si am decis sa vin si eu aici pe 3.3.5a. Am inceput sa fac cate ceva prin ICC normal si dupa putin timp s-a trecut la 4.0.6 unde pot spune ca am jucat wow cu adevarat, facand full progres pe 10h si 25h. A venit intr-un final si 4.3.4 si am continuat progresul si aici , avand la momentul actual urmatorul progres : 5/5 10h si 4/5 25h.
De ce ai ales aceasta clasa? : Am ales hunter la indemnul unui prieten , dar si fiindca mi-a placut stilul sau de joc , fiindca evident daca nu imi placea nu mai ramaneam pe hunter.
Pe unde ai mai umblat?Ce guilde? : Am fost cam prin toate guildele de pe server (ce tine de Hoarda) inafara de HKP , dar cele mai importante au fost The QQ Givers (alaturi de care am avut cea mai frumoasa perioada de joc) , The Betrayers(am facut progres cu ei pe 4.0.6) si Heaven(am facut progres pe 4.3.4).



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
minima

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2018 17:44)
Joined: 17 Jan 2011
Posts: 86, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 162.7
Votes: 4

 
Post Posted: 15-12-2013, 14:26:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zaguul

/w me ingame



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nightpanther

[The Insane]



Status: Offline
(since 25-03-2020 08:32)
Joined: 07 Aug 2011
Posts: 128, Topics: 1
Location: Dambovita

Reputation: 72.9
Votes: 11

 
Post Posted: 15-12-2013, 19:02:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume:Mihai
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nightpanther
Clasa/spec/offspec:Rogue Combat
Despre tine ( elaborati ) :Pai despre mine ce pot spune ... sunt ambitios,sociabil,glumet .. etc.
Experienta WoW :pai aici pe server joc dupa 3.3.5
De ce ai ales aceasta clasa? :hmm pentru ca a fost primea mea clasa pe care am jucat-o si mi-a placut foarte mult.
Pe unde ai mai umblat?Ce guilde? : am fost in multe guilde dar cele mai importante au fost: pe 3.3.5 awaken si the live is pve pe 4.0.6 in The betrayers si pe 4.3 am fost in blue world si in inl



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Punkyfunky

[GLADIATOR]



Status: Offline
(since 08-06-2015 22:21)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 67.3
Votes: 10

 
Post Posted: 15-12-2013, 19:04:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nightpanther wrote:
Nume:Mihai
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nightpanther
Clasa/spec/offspec:Rogue Combat
Despre tine ( elaborati ) :Pai despre mine ce pot spune ... sunt ambitios,sociabil,glumet .. etc.
Experienta WoW :pai aici pe server joc dupa 3.3.5
De ce ai ales aceasta clasa? :hmm pentru ca a fost primea mea clasa pe care am jucat-o si mi-a placut foarte mult.
Pe unde ai mai umblat?Ce guilde? : am fost in multe guilde dar cele mai importante au fost: pe 3.3.5 awaken si the live is pve pe 4.0.6 in The betrayers si pe 4.3 am fost in blue world si in inl



/w in game -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
manhunt14

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-01-2014 12:19)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34.3
Votes: 2

 
Post Posted: 21-12-2013, 14:15:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: Gabi (Lolballsdeep)
Detalii PC: Dual core E5500 2.80 Ghz 3 Gb RAM NVIDIA geForce GTS 250 1267 MB 1920x1080
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=LolballsdeepClasa/spec/offspec:
Despre tine ( elaborati ) : Numele meu este Gabi am 17 ani ,stau in Sibiu , sunt inca la liceu profil Filologie ,in timpu liber imi place sa ascult muzica , majoritatea timpului sunt la calculator sun extrem de pasionat si pot spune addicted de jocurile pe calculator ,cat despre viata sociala imi place sa ies cu prieteni , sa joc baschet si sa calatoresc.
Experienta WoW : joc WoW de 3-4 ani cand un prieten mi-a aratat jocul ,primul meu caracter a fost un Paladin pe care il jucam tank in lk pe un server privat . Am jucat pe foarte multe servere private ( molten,wowbeez,arena-tournament,etc) pana la urma am ajuns pe freakz pe lk unde nu am avut progrese din cauza ca serverul a trecut la cata dupa 2 saptamani .pe cata 4.0.6 am jucat cateva luni am reusit sa fac raidurile care erau atunci BH,BOT,BWD
pe normal . Am fost axat mai mult pe pvp am reusit sa ajung la 2200 rating (nu pe acest caracter http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Adnic ) dupa acea am plecat 1 an si acum iara m-am intors de 2 saptamani si am facut rogu la hoarda .
De ce ai ales aceasta clasa? : Cu rogu joc de 2 ani mai mult pvp ,dar stiu si pve .L-am ales deoarece imi place stilul lui de joc si dmg-ul incredibil pe care il poti da daca cineva face vre-o greseala .
Pe unde ai mai umblat?Ce guilde? : La hoarda inca nu am avut nici o guilda doar cea in care sunt acum Shadows of faith si vreau sa vin in guilda asta pentru ca Shadows este axat mai mult pe pvp ,iar eu vreau sa incep si sa am mai multe progrese si in pve . La ally am fost in Gravity pana s-a desfintat .


Consider ca sunt potrivit pentru guilda deoarece sunt capabil sa invat noi lucruri foarte repede si sunt foarte devodat jocului ,sunt dornic de progres si sunt sigur ca nu voi dezamagi .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
minima

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2018 17:44)
Joined: 17 Jan 2011
Posts: 86, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 162.7
Votes: 4

 
Post Posted: 21-12-2013, 20:14:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w me ingame


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Deuz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2014 22:44)
Joined: 22 Dec 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34.1
Votes: 1

 
Post Posted: 22-12-2013, 17:41:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut !

Nume: Dicu Darius
Detalii PC: Intel Core i5-480M , NVIDIA GeForge GT540M 2gb , 4GB DDR3 ram , 640 HDD
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Deuz
Clasa/spec/offspec: Mage , frost - pvp , fire - pve
Despre tine ( elaborati ) : Sunt din sibiu , am 17 ani imi place sa ma distrez cat mai mult si sunt si serios la nevoie
Experienta WoW : Joc wow inca din vanilla cu pauze destul de mari , am jucat pe toate expansiunile si am acumulat in jur de vreo 4-5 ani de experienta
De ce ai ales aceasta clasa? : Joc pe mage de mult timp , cunosc bine clasa si imi place TOT ce ofera aceasta.Este fun to play si nu ma voi plictisii niciodata de ea -
Pe unde ai mai umblat?Ce guilde? : Gravity la ally (4.0.6 pana s-a desfiintat) iar la hoarda abia am inceput sa joc de 2 saptamani , momentan sunt in Shadows of Faith dar aceasta este PvP si doresc sa fac si pve !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zidrax

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-10-2015 20:38)
Joined: 15 Sep 2011
Posts: 129, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 128
Votes: 5

 
Post Posted: 22-12-2013, 17:46:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w me ingame ( Zidrahunt )
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k3nw3loo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-01-2014 15:20)
Joined: 11 Apr 2011
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 62.7
Votes: 2

 
Post Posted: 22-12-2013, 19:08:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: Raul (Smurtii ingame )
Detalii PC: i5-760 (quadcore), gt630 1gb ddr5, 6gb ram, hdd 1TB, sursa 650W
Link armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Smurtii
Clasa/spec/offspec: Hunter Sv/MM soon
Despre mine: Imi place acest joc . Pot spune ca il ador . Joc wow de 5 ani , am experienta si pe retail . Joc pe freakz(Genesis ) de cand s-a bagat WOTLK (guild Premonition ) , just PvE .

De ce am ales clasa: Pana acum vreo 3 luni jucam doar shadow/ holy priest ( 3 ani experienta ) , dar am mi-a placut intotdeauna hunter-ul si am zis sa incerc -
Prin ce guilde am fost: Evo , HKP .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-CSK-

[Account disabled]



Status: Offline
(since 04-01-2014 14:13)
Joined: 19 Dec 2012
Posts: 539, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 42.3
Votes: 18

Post Posted: 24-12-2013, 04:49:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: Cristi
Detalii PC: AMD ATHLON(tm) II X2 220 Processor 2.80 GHz / GB RAM / 500GB / Placa video 256 integrata ...cam slabuta , trebuie sa o schimb
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cssk
Clasa/spec/offspec: Paladin retri / holy in constructii -
Despre tine ( elaborati ) : Ma numesc cristi , sunt din tg mures , am 18 ani , ...ce sa zic ..friendly , imi place sa ma distrez,sa ies cu prieteniii ,sa stau noptile pe teamspeak sa rad cu altii , etc -
Experienta WoW : 7-8 ani
De ce ai ales aceasta clasa? : Deoarece am jucat hunter / rogue / mage / cam toate clasele , si pana la urma tot la paladin m-am intors , si pana la urma m-am hotarat sa nu il mai schimb
Pe unde ai mai umblat?Ce guilde? : Pride / Betrayers / Showdown(4.0.6) / cam atat cred ...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Punkyfunky

[GLADIATOR]



Status: Offline
(since 08-06-2015 22:21)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 67.3
Votes: 10

 
Post Posted: 24-12-2013, 11:56:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-CSK- wrote:
Nume: Cristi
Detalii PC: AMD ATHLON(tm) II X2 220 Processor 2.80 GHz / GB RAM / 500GB / Placa video 256 integrata ...cam slabuta , trebuie sa o schimb
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cssk
Clasa/spec/offspec: Paladin retri / holy in constructii -
Despre tine ( elaborati ) : Ma numesc cristi , sunt din tg mures , am 18 ani , ...ce sa zic ..friendly , imi place sa ma distrez,sa ies cu prieteniii ,sa stau noptile pe teamspeak sa rad cu altii , etc -
Experienta WoW : 7-8 ani
De ce ai ales aceasta clasa? : Deoarece am jucat hunter / rogue / mage / cam toate clasele , si pana la urma tot la paladin m-am intors , si pana la urma m-am hotarat sa nu il mai schimb
Pe unde ai mai umblat?Ce guilde? : Pride / Betrayers / Showdown(4.0.6) / cam atat cred ...


/w in game




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexandrooh

[The Hunter]



Status: Offline
(since 14-12-2021 20:26)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 44, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 166.9
Votes: 8

 
Post Posted: 24-12-2013, 13:25:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume: Alex
Detalii PC: HP compaq 4 giga rami placa video 1 giga nu am probleme de fps drop sau chestii de genu
Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dracodar
Clasa/spec/offspec: Hunter/survival/bm
Despre tine ( elaborati ) : sunt student in timisoara la upt la mecanica
Experienta WoW : pe 4.0.6 full progress ( freakz) 3.3.5a full progress (freakz)
De ce ai ales aceasta clasa? : hunteru a fost prima clasa cu care m-am apucat de wow si mi-a placut si am continuat sa joc hunter
Pe unde ai mai umblat?Ce guilde? : ultima a fost realness am iesit deoarece nu era activitate

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3  Next    


The time now is 30-04-2024, 06:26:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x